Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić za predizborni spot plaća opremu iz Srbije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.03.2009. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
http://www.index.hr/xmag/clanak/hrvoje-keckes-zavrsio-u-vrapcu-zbog-alkoholizma/425262.aspx


Evo što vam se može dogoditi nakon višednevnog druženja sa Antom Đapićem. Jadan taj glumac, nije mogao pratiti tempo.



bolje u Vrapču nego u zatvoru

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2009. 14:41 
Naslov:  Re: Đapić za predizborni spot plaća opremu iz Srbije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HAHAHAHA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2009. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fotka je snimljena opremom iz Srbije. osijek031.com smile

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2009. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječani, budimo realni i izađimo na birališta!!!!

Jedino tako će se moći vidjeti koga Osijek želi na čelu Grada.

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.03.2009. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Predlažem da i Đapić ode u Vrapče pa da tamo snime nastavak spota, jer tamo je njegova realnost

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.03.2009. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni se Đapić gadi. Zaista.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DomoljUb
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2009. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidim da ima puno komentara na moje U....toliko toga je hrvatski narod prosao u proslosti i toliko toga se odrekao da je pravo cudo sto nismo izgubili vlastiti identitet....previse puta smo se pokorili drugima i zanijekali ono na sto bi trebali biti ponosni- DA SMO HRVATI, samostalan i ponosan narod....moje U neoznacava da zivim u proslosti i da sam kako neki pisu nacista nego je to moj nacin pokazivanja i davanja zahvale svim palim domoljubima, ustasama i HRVATIMA koji su dali svoje zivote za jedinu pravu ideju, a to je SAMOSTALNA HRVATSKA DRZAVA.....trebamo biti ponosni na junake koje je dala NDH i hrvatska mati ali isto tako i osuditi svaki zlocin i genocid prema neduznom narodu....previse ima prica a premalo cinjenica jer zalosno je da se zbog grupice egoista zaboravljaju istinski heroji i pravi HRVATI

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravaška vojska
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 21.03.2009. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oooooo evo i mene,pa nisam vam se dugo mogao javiti,vidim da sam vam falio veliki moji pozadinski ratnici,jedino vam je oružje s kojim možete pucati je vaš pogani jezik....a i toj municiji prođe rok trajanja...pa da čujemo?šta neče niko pljuvat po anti,pa biče da vam je već dojadilo...ma evo ja sam večeras tu pa pljujte po meni a ja ču vam kasnije samo dati pozdravnu poruku.....bog

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.03.2009. 22:56 
Naslov:  Re: Đapić za predizborni spot plaća opremu iz Srbije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a za dom spremni?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravaška vojska je napisao/la (Pogledaj post): › oooooo evo i mene,pa nisam vam se dugo mogao javiti,vidim da sam vam falio veliki moji pozadinski ratnici,jedino vam je oružje s kojim možete pucati je vaš pogani jezik....a i toj municiji prođe rok trajanja...pa da čujemo?šta neče niko pljuvat po anti,pa biče da vam je već dojadilo...ma evo ja sam večeras tu pa pljujte po meni a ja ču vam kasnije samo dati pozdravnu poruku.....bog


...ti si neki totalni mazohist.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.04.2009. 23:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm samo ima jednaa vrlo važna činjenica... Đapić je izbacio iz HSP-a dilkana koji je unajmio srbe da snimaju spotove. A ne sjećam se da je Glavaš izbacio iz HDSSB-a određene članove mladeži koji su usred bijela dana posred ulice prijetili ljudima smrću... Pametnome dosta...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2009. 1:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
Hm samo ima jednaa vrlo važna činjenica... Đapić je izbacio iz HSP-a dilkana koji je unajmio srbe da snimaju spotove. A ne sjećam se da je Glavaš izbacio iz HDSSB-a određene članove mladeži koji su usred bijela dana posred ulice prijetili ljudima smrću... Pametnome dosta...

Ma to je stvarno vrlo vazna cinjenica!
No,kak se kaze,prosla baba s kolacima?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.04.2009. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm pa ne znam kako je kod tebe ali meni je vrlo važno da ako ti netko prijeti smrću nasred ulice da taj bude i kažnjen. Mislim ipak to je stvar zdrave pameti a niakkve bake s kolačima, kad god da se to dogodilo... Al dobro, Glavaš je oduvijek mislio da je jači i od zakona pa ga je zato i ostavio. A isto tako što se mene tiče,onajkoji nešto gadno zabrlja mora se i maknuti... E sad ako tebi nije nijedno od toga dvoje važno onda ti i nisi spreman za demokraciju... Možda za kinu, tajvan i sjevernu koreju jesi, al za demokraciju nisi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: