Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić za predizborni spot plaća opremu iz Srbije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2009. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

billie_7 je napisao/la: ›
da, ali po meni bi cijela ta kampanja trebala potaknuti ljude da kupuju osjecke proizvide koji mozda i jesu skuplji od onih uvoznih iz Lidla ili Spara, ali su sigurno kvalitetniji. Naravno da i time pomazemo svome gradu i sebi samima, ali to sigurno ne znaci da cu kupiti neko smece od proizvoda samo zato sto na deklaraciji pise da je iz Osijeka ili blize okolice. Takav je i slucaj s ovom opremom iz Zg ili Beograda, ako je bolja, bolja je.

jesi pročitao tekst? opremu nije unajmio iz beograda jer je bolja, nego jer je jeftinija! ti kažeš da bi kupio i skuplji osječki proizvod ako nije lošiji od konkurencije. e vidiš, anto izgleda ne bi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
billie_7
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa bih da, i ne bih tren promisljao o tome, ali to je moje misljenje i moja dobra volja, ali nazalost, ne razmisljaju svi na taj nacin.
ne znam radi li se o tome da je ta oprema iz Beograda jeftinija od one zagrebacke, ali ako je tako, a mi u je u Osijeku nemamo, odnekud je morao naruciti..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2009. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaki komentar je suvišan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2009. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

billie_7 je napisao/la (Pogledaj post): › pa bih da, i ne bih tren promisljao o tome, ali to je moje misljenje i moja dobra volja, ali nazalost, ne razmisljaju svi na taj nacin.
ne znam radi li se o tome da je ta oprema iz Beograda jeftinija od one zagrebacke, ali ako je tako, a mi u je u Osijeku nemamo, odnekud je morao naruciti..


...mislim da Osijek, kakav god u konačnici bio, ipak ima BAREM JEDNU ozbiljnu tvrtku koja bi profesionalno i za umjerenu cijenu obavila taj težak promidžbeni zadatak.......ali opet se vraćam na licemjerstvo....ja jednostavno mislim da se taj čovjek Đapić zapravo sprda sa svima, uzduž i popreko........ osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DomoljUb
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 19:35 
Naslov:  Re: Đapić za predizborni spot plaća opremu iz Srbije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije me bilo neko vrijeme ali vidim da je ovdje sve osalo isto......hrpa cudaka koji nemaju svoje misljenje nego prepisuju novinske natpise i samo dodaju koju uvredu i pokazuju vrlo los odgoj....neznam da li da okrivim manipulaciju STV-a i Glasa Slavonije,koji imaju dugogodisnju praksu blacenja svih drugih osima glavasa, ili da okrivim placenike HDSSB-a kojima je pisanje po forumima ocito izbor zanimanja ( nadam se da su za nedgoj i pomanjkanje obrazovanja koji pokazuju barem dobro placeni)...jako je zalosno sto se ovdje pojavljuju i ostavljaju postove i nasi buduci intelektualci a da pritom nisu provjerili niti jedan novinski natpis i sto je najzalosnije povjerovali su clancima koje su pisali potplaceni bezkraljeznjaci koji u normalnom svijetu ne bi mogli pisati ni osmrtnice....hvala i svako dobro

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pcelicaaa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 184
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2009. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DomoljUb je napisao/la: ›
nije me bilo neko vrijeme ali vidim da je ovdje sve osalo isto......hrpa cudaka koji nemaju svoje misljenje nego prepisuju novinske natpise i samo dodaju koju uvredu i pokazuju vrlo los odgoj....neznam da li da okrivim manipulaciju STV-a i Glasa Slavonije,koji imaju dugogodisnju praksu blacenja svih drugih osima glavasa, ili da okrivim placenike HDSSB-a kojima je pisanje po forumima ocito izbor zanimanja ( nadam se da su za nedgoj i pomanjkanje obrazovanja koji pokazuju barem dobro placeni)...jako je zalosno sto se ovdje pojavljuju i ostavljaju postove i nasi buduci intelektualci a da pritom nisu provjerili niti jedan novinski natpis i sto je najzalosnije povjerovali su clancima koje su pisali potplaceni bezkraljeznjaci koji u normalnom svijetu ne bi mogli pisati ni osmrtnice....hvala i svako dobro
ha!!!!!!!eto wam sad.... Bravo Bravo Bravo

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bik pravnik
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 22:01 
Naslov:  Re: Đapić za predizborni spot plaća opremu iz Srbije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MA dajte ljudi držite se teme, prepucavanja nikome ne koriste!
Ispravna parola bila bi "izvozimo osječko" jer ako samo osječani kupuju npr. osječko pivo ništa od zarade. Ja osobno uvijek gledam kupovati domaće, osječko, hrvatsko ali od tog nema para u proračunu. Gledam sjednicu poglavarstva i ne vjerujem svojim očima, kažu kupujmo osječko a ispred svakog vijećnika coca-cola, fanta i još nešto, ali ništa osječko. Samo za informaciju gradonačelniku i vijećnicima - OSJEČKA pivovara puni sinalco sokove pa budite ljubazni i uvrstite ih na dnevni red ako vam vaša parola išta znači Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Budimo realni, danas je bilo i Sinalca, pogledaj bolje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.03.2009. 1:28 
Naslov:  Re: Đapić za predizborni spot plaća opremu iz Srbije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DomoljUb je napisao/la (Pogledaj post): › nije me bilo neko vrijeme ali vidim da je ovdje sve osalo isto......hrpa cudaka koji nemaju svoje misljenje nego prepisuju novinske natpise i samo dodaju koju uvredu i pokazuju vrlo los odgoj....neznam da li da okrivim manipulaciju STV-a i Glasa Slavonije,koji imaju dugogodisnju praksu blacenja svih drugih osima glavasa, ili da okrivim placenike HDSSB-a kojima je pisanje po forumima ocito izbor zanimanja ( nadam se da su za nedgoj i pomanjkanje obrazovanja koji pokazuju barem dobro placeni)...jako je zalosno sto se ovdje pojavljuju i ostavljaju postove i nasi buduci intelektualci a da pritom nisu provjerili niti jedan novinski natpis i sto je najzalosnije povjerovali su clancima koje su pisali potplaceni bezkraljeznjaci koji u normalnom svijetu ne bi mogli pisati ni osmrtnice....hvala i svako dobro


Evo ga gospon magistar glavom i perom. Pa kako ide moj Ante?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2009. 8:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DomoljUb je napisao/la: ›
nije me bilo neko vrijeme ali vidim da je ovdje sve osalo isto......hrpa cudaka koji nemaju svoje misljenje nego prepisuju novinske natpise i samo dodaju koju uvredu i pokazuju vrlo los odgoj....neznam da li da okrivim manipulaciju STV-a i Glasa Slavonije,koji imaju dugogodisnju praksu blacenja svih drugih osima glavasa, ili da okrivim placenike HDSSB-a kojima je pisanje po forumima ocito izbor zanimanja ( nadam se da su za nedgoj i pomanjkanje obrazovanja koji pokazuju barem dobro placeni)...jako je zalosno sto se ovdje pojavljuju i ostavljaju postove i nasi buduci intelektualci a da pritom nisu provjerili niti jedan novinski natpis i sto je najzalosnije povjerovali su clancima koje su pisali potplaceni bezkraljeznjaci koji u normalnom svijetu ne bi mogli pisati ni osmrtnice....hvala i svako dobro

a da budeš malo konstruktivan, pa izneseš koji argument u vezi teme...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivor
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.03.2009. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Kupujmo osječko" je ništa drugo nego, moram priznati pametan, početak kampanje HSP-a. Pretpostavljam da ga se sjetio Radeljić kojem se svašta može zamjeriti ali mora mu se priznati da je majstor za ovakav način kampanje.
Dakle, HSP novcem iz gradskog proračuna plaća kampanju u kojoj je gradonačenik "ispada iz paštete" jer glavna uloga je naravno povjerena njemu, a ne osječkim gospodarstvenicima.
Nažalost, ova kampanja imat će zanemarive ekomoske učinke dok će Đapiću jako dobro doći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.03.2009. 10:47 
Naslov:  Re: Đapić za predizborni spot plaća opremu iz Srbije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DomoljUb je napisao/la (Pogledaj post): › nije me bilo neko vrijeme ali vidim da je ovdje sve osalo isto......hrpa cudaka koji nemaju svoje misljenje nego prepisuju novinske natpise i samo dodaju koju uvredu i pokazuju vrlo los odgoj....neznam da li da okrivim manipulaciju STV-a i Glasa Slavonije,koji imaju dugogodisnju praksu blacenja svih drugih osima glavasa, ili da okrivim placenike HDSSB-a kojima je pisanje po forumima ocito izbor zanimanja ( nadam se da su za nedgoj i pomanjkanje obrazovanja koji pokazuju barem dobro placeni)...jako je zalosno sto se ovdje pojavljuju i ostavljaju postove i nasi buduci intelektualci a da pritom nisu provjerili niti jedan novinski natpis i sto je najzalosnije povjerovali su clancima koje su pisali potplaceni bezkraljeznjaci koji u normalnom svijetu ne bi mogli pisati ni osmrtnice....hvala i svako dobro



...Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ....a, imaš li ti ijedan argument? ......jedan jedini citat iz medija koje ti pratiš?....mir i dobro i tebi, sinko.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2009. 19:34 
Naslov:  Re: Đapić za predizborni spot plaća opremu iz Srbije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako nema? Vidi koliko "u" u nicku!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.03.2009. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, da ne ispadne da se Hsp na ovom forumu bezrazložno napada zbog ustaštva. Pogledajte kolegu forumaša DomoljUba, primjerice.

To će možda biti budućnost Osijeka. Ustaše za bolju budućnost! Za Osijek spremni! Budimo realni!

Moći ćemo organizirati neonacističke skupove za cijelu Europu, bit će to dobro za turizam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.03.2009. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.index.hr/xmag/clanak/hrvoje-keckes-zavrsio-u-vrapcu-zbog-alkoholizma/425262.aspx


Evo što vam se može dogoditi nakon višednevnog druženja sa Antom Đapićem. Jadan taj glumac, nije mogao pratiti tempo.

No, sve u svemu, bit će to divna kampanja i spotovi - još da su recimo Bareta i Alena Vitasovića uzeli, to bi bio pun pogodak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: