Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zašto muški vole muljati i farbati???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2009. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto uopće postavljati stvari na - žene su ovakve, a muškarci onakvi i još se pitati zašto su takvi. Stvoreni smo različiti, stvoreni smo kao dva pola koja se, kada su zajedno, savršeno nadopunjuju. I točka.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2009. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la: ›
Zašto uopće postavljati stvari na - žene su ovakve, a muškarci onakvi i još se pitati zašto su takvi. Stvoreni smo različiti, stvoreni smo kao dva pola koja se, kada su zajedno, savršeno nadopunjuju. I točka.

tako je... lijepo rečeno...
nije sve crno-bijelo u odnosu mž, ne može biti, niti će ikad biti...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.03.2009. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto muškarci muljaju i varaju? Hm, pa ne znam, možda je to njihov način da si spice up their lives i veze.. Slažem se svakako da ne treba generalizirati.. A zašto se žene lože na momke s dobrim autom i fino financijski potkovane? I opet, ne treba generalizirati...
A ovo što je @frost pitao-zašto žene imaju posla s takvima- to mi je samoj, kao ženi, uvijek bilo fascinantno.. Žene valjda vole te neke ''bad boys'', ne znam..Wink
U svakom slučaju, moje osobno mišljenje je da se muljanje i laži dešavaju u vezama u kojima nema otvorenog dijaloga, i u kojima jedan od partnera, ili oboje, iz nekog razloga ne mogu biti iskreni, što je apsolutno u banani. Takva veza je sprdačina. Ne kontam zašto je nekome teško biti iskren, tj. ne kontam ljude koji imaju te probleme u vezi.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2009. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne volim farbati.

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.03.2009. 9:09 
Naslov:  Re: Zašto muški vole muljati i farbati???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Protivnik sam generaliziranja svake vrste, niti su svi muškarci isti, niti su sve žene iste. I onda kad se susretnemo sa muškarcima/ženama koji su potpuno izvan stereotipnih shvaćanja smo ugodno ili neugodno iznenađeni. Ne vole svi muškarci nogomet i ne mrze sve žene nogomet... Počela sam sa najbanalnijom stvari kao primjer. Tko kaže da žene ne muljaju? Ne stajem na ničiju stranu, ali tko nije griješio, neka prvi baci kamen.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: