Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zašto muški vole muljati i farbati???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
obyzouth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.03.2009. 23:10 
Naslov:  Zašto muški vole muljati i farbati???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zapravo pravo pitanje bi bilo zašto su na to osuđeni, da izokreću, isprevrću na tisuće glupih sitnica ...?
Zašto su i sitne laži u komunikaciji sa ženskim bićima puno učinkovitije oružje od surove istine?
Iniciraju li zapravo same žene ta sitna muljanja i farbanja i zašto?
Zar nijedna ne može podnijeti kolutanje očima kad počne nabrajati o svojoj "debljini", dijetama, šminkama, oblekicama ili kad se njen mužjak poželi opiti i provesti u muškom društvu?
A s druge strane koliko su sami muški, recimo u duljim vezama, spremni prekinuti vezu samo zbog tu i tamo ponekog muljanja ili ublažavanja istine i to zbog toga jer imaju sigurno zaleđe, a i svi smo mi donekle robovi navika?

_________________
I do it because I can. I can because I want to. I want to because...Anonymous said I couldn't!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2009. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve ti je to dio odrastanja i sazrijevanja kao osobe.
što više životnog iskustva sakupiš to će ti se više broj gore navedenih pitanja smanjiti jer, u biti, sve se svodi na jednu riječ - povjerenje.

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2009. 1:40 
Naslov:  Re: Zašto muški vole muljati i farbati???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

obyzouth je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zašto su i sitne laži u komunikaciji sa ženskim bićima puno učinkovitije oružje od surove istine?


Ma, nevezano uz spol. Mnogi zele "samo istinu", zele "iskreno", a kada je istina izrecena, ne znaju se s njom nositi.

Zato, svi lazu.

_________________
RaLe@deviantART
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.03.2009. 5:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zašto se vi žene petljate samo s takvim muljatorima?

ha? Mene to najviše zanima.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2009. 5:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rale je napisao/la: ›
obyzouth je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zašto su i sitne laži u komunikaciji sa ženskim bićima puno učinkovitije oružje od surove istine?


Ma, nevezano uz spol. Mnogi zele "samo istinu", zele "iskreno", a kada je istina izrecena, ne znaju se s njom nositi.

Zato, svi lazu.

e upravo to, no to nije zdravo za vezu...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2009. 8:11 
Naslov:  Re: Zašto muški vole muljati i farbati???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da muljaju zato što im je tako lakše. Neke stvari se njima ne čine kao neki veliki grijeh, neki ne znaju ni sami što žele, htjeli bi i jedno i drugo, i sve, pa im je jednostavnije muljati nego si komplicirati život fer plejom. Nekima je to tako normalno, muljati, da drugačije i ne znaju. I što kažeš, prijeđe im u naviku, on će tvrditi nešto, pa ti sumnjaj koliko hoćeš, ako to ne možeš dokazati, on smatra problem riješenim. I uopće ih ne dira što netko kuži da lažu i muljaju...

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majaazdaja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2009. 8:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zasto zene imaju sise??

_________________
zlo i naopacke
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2009. 9:43 
Naslov:  Re: Zašto muški vole muljati i farbati???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › Ja mislim da muljaju zato što im je tako lakše. Neke stvari se njima ne čine kao neki veliki grijeh, neki ne znaju ni sami što žele, htjeli bi i jedno i drugo, i sve, pa im je jednostavnije muljati nego si komplicirati život fer plejom. Nekima je to tako normalno, muljati, da drugačije i ne znaju. I što kažeš, prijeđe im u naviku, on će tvrditi nešto, pa ti sumnjaj koliko hoćeš, ako to ne možeš dokazati, on smatra problem riješenim. I uopće ih ne dira što netko kuži da lažu i muljaju...

pumpkin je rekla sve što i sama mislim...još bi nadodala da laž, pa makar i najsitniju, prezirem...Jako brzo skužim muljanje, te količinu istih i jedina moja reakcija na to je hlađenje i udaljavanje od te osobe...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2009. 11:44 
Naslov:  Re: Zašto muški vole muljati i farbati???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zašto žene muljaju i farbaju i šaraju i varaju? Wink

Ne mislim, naravno, da se veza treba temeljiti na lažima ali često "reći pravu stvar" znači malo zaobići istinu. Prešutjeti, zapakirati...

Kaže moja prijateljica: "Nas su zajebali s onim prinčevima". Ipak, ma koliko željeli, ne možemo optužiti braću Grimm za zanemarivanje ženskog pitanja, narodnih manjina, i zaštite životne sredine.

Sumnjam, dakle, da su prinčevi krivi za nečiju (samo)percepciju. Možda je bolje okriviti naš ego, koji vrlo često ne može podnijeti apsolutnu istinu. Zašto nekom reći "Masna ti je guzica, ali meni je i dalje seksi", ako može bez prvog dijela rečenice? Zašto na pitanje kako ti se svidio njegov prijatelj odgovoriti "Nevjerojatno je zgodan", iako je to trenutno možda jedino mišljenje koje o njemu imaš?

Karikiram, ali malo bi se prijateljstava održalo, a još manje ljubavnih veza kada bismo svi bili apsolutno iskreni. Be careful what you wish for Wink

Sasvim suprotno mišljenje imam o onim drukčijim lažima, kojima sebe pokušavamo prikazati u boljem svjetlu ili pokušavamo izbjeći probleme.

Recimo, da me drži u uvjerenju da je na cugi s Perom, a ja ga zateknem sa zgodnom kolegicom s posla, ne bi se trebao ni truditi pronalaziti objašnjenja. Ne zato što je na cugi s kolegicom, nego zato što je imao potrebu to od mene sakriti.

Takve stvari i sama prezirem, ali bila bih oprezna kada bih od nekoga tražila da uvijek bude potpuno iskren.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2009. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glupo pitanje na koje se moze odgovoriti samo još jednim pitanjem.

wendy je napisao/la: ›
A zašto žene muljaju i farbaju i šaraju i varaju? :


Zadnja promjena: fuldstændigamok; 08.03.2009. 11:49; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2009. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

upravo to. žene da li ste spremne za istinu i da li ju želite čuti ? Bez obzira na ljubav i osjećaje istina nekad zna povrijediti pa zašto ne prešutjeti, kako wendy kaže prvi dio rečenice/misli. Lakše prešutjeti nego dva tri dana trpiti urokljivo oko, tišinu, kolutanje očima i sve ono što ide kao bonus.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
indifference
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2009. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da im se u više slučajeva tako pokazalo lakše, pa zašto mijenejati iskušanu taktiku. kažu li istinu, onda slijedi 100 potpitanja i na kraju sve završi sa "ti mene uopće ne voliš", "da me voliš ne bi to radio" itd...
povjerenje i dozu tolerancije treba uspostaviti u početku, ako se to pošteno izvede, mislim da tada nema ni potrebe za nekakvim muljažama, obostrano

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2009. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

istina. iskreno, s curom sam od početka veze iskren al 100% i stvarno je ni jednom nisam ni smuljo ni zafarbo ni slago ma da sam se opeko dosta puta (ak pročita ovo opet će bit 100 pitanja Very Happy a kad si se opeko a zašto a kako) i jednostavno ne namjeravam mijenjati to. od početka sam se postavio da budem iskren i sve u facu, a isto očekujem i od nje jer ak nešto mrzim to je laž.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2009. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuldstændigamok je napisao/la (Pogledaj post): › Glupo pitanje na koje se moze odgovoriti samo još jednim pitanjem.

wendy je napisao/la: ›
A zašto žene muljaju i farbaju i šaraju i varaju? :
mislim da se na ovo nema što dodati. ustvari ima. generaliziranje bilo kakvog tipa je nerazumno i nepromišljeno

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2009. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto je burek s mesom a nije sa sirom......zašto je pile prešlo cestu.....zašto su sve žene u mraku zgodne Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: