Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Lepi Denis i kukasti krizevi, Kohorta i tako to...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gost
Post Postano: 03.01.2006. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

*deevilized*
Vidiš kohorta je navijačka skupina, u kojoj ima i pankera i skinsa i metalaca i šminkera. Tako po gradu možeš uz natpis kohorta vidjeti i natpis anarhija, U, ili nešto sasvim treće, Ljudi jednostavno vežu pripadnost u kohorti sa nekim svojim stavovima koji nemaju baš nikakve veze sa stavovima kohorte koju zanima samo i jedino nogomet i navijanje.Onaj ko prati nogomet to će razumjeti., a tebe ako ne zanima traži si teme koje tebe zanimaju pa tamo komentiraj.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2006. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
Tako po gradu možeš uz natpis kohorta vidjeti i natpis anarhija, U, ili nešto sasvim treće, Ljudi jednostavno vežu pripadnost u kohorti sa nekim svojim stavovima koji nemaju baš nikakve veze sa stavovima kohorte koju zanima samo i jedino nogomet i navijanje.Onaj ko prati nogomet to će razumjeti., a tebe ako ne zanima traži si teme koje tebe zanimaju pa tamo komentiraj.


Vidis, u pravu si... fotka koju je kenedi poslao pokazuje transparent razvijen valjda na promenadi u cast prolazecih maloljetnica, covjeka-tuljana ili sudionika novogodisnje utrke, a ne na stadionu na kojem Kohortu zanimaju "samo i jedino nogomet i navijanje"... Rolling Eyes

Fotka nekako razrjesava sve dileme oko toga podrzava li doticna navijacka skupina takvu ikonografiju... i govori vise od tisucu rijeci...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 03.01.2006. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da podržavamo sve nacističke, fašističke i ustaške simbole jer smo mi sve to! Netko je ustaša, netko fašist, netko nacist,. Ovisi iz kojeg kvarta dolazimo! I šta sad?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2006. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
*deevilized*.


*deevilized*

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2006. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
Naravno da podržavamo sve nacističke, fašističke i ustaške simbole jer smo mi sve to! Netko je ustaša, netko fašist, netko nacist,. Ovisi iz kojeg kvarta dolazimo! I šta sad?


Ma ništa... sve super... samo tako dalje...

Ima li medju vama i koji pacifist? I iz kojeg bi on kvarta bio? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2006. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima lı netko tko je u stanju napısatı svoje ıme ılı bar smıslıtı nadımak...

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2006. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smirimo strasti i spominjanje rodbine i seksualnih radnji. ;-)

Vjerujem da svi volimo Osijek, neki vise, neki manje vole i NK Osijek. Pitanje je samo zasto neki misle da se Osijek i NK Osijek vole nacistickim obiljezjima, cije isticanje je ionako zakonom zabranjeno.

Vjerujem da bi i Kohorta izgledala ozbiljnije kada ne bi izvikivala imena politicara i kada ju se ne bi vezalo uz nacisticka obiljezja koja, vise nego ocito, isticu neki njeni clanovi/samozvani clanovi. Dakle, ne treba uopce puno. Dovoljno je da vodstvo Kohorte na tekmi dodje do ekipe s tim transparentom i zamoli ih da ga uklone. Jednako tako, zamoli Lepog/Denisa/ovoga/onoga da ne pisu Kohortino ime uz nacisticka obiljezja, ili jos bolje da uopce ne crtaju nacisticka obiljezja.

Mislim da bi to imalo daleko vise ucinka i da bi takvi potezi podigli rejting Kohorte u ocima gradjana. Ovako Kohorta gubi svoj smisao i umjesto navijacke skupine postaje skupina za politicku podrsku i naciticku propagandu, a vjerujem da to ne zele gradjani, navijaci, igraci, a ni samo vodstvo Kohorte.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2006. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Postojı samo jedna vrsta navıjacke skupıne koju prıznajem...ona kroz cıje aktıvnostı se mogu vıdjetı samo ı ıskljucıvo obıljezja kluba za koga navıja...ona cıjı clanovı u ıstom broju dolaze na utakmıce bez obzıra da lı Osıjek ıgra protıv Dınama, Barcelone ılı NK Neznamnıja ız Vozılıca...

Jedan je bıo Musac, ovo sve ızgleda vrlo jadno.

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2006. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se s Leonom, 42 i Allendeom- netko je od kohortaša NACIST, FAŠIST, RASIST? ta je osoba u tom slučaju u čistoj suprotnosti s temeljnim postavkama na kojima je zasnovana ova država (zabrani diskriminacije, jednakosti za sve, itd.), i kako onda takav kohortaš može tvrditi da voli svoju zemlju (i svoj grad i klub unutar njega, odnosno unutar nje), kad se ne slaže s njenim postavkama?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 03.01.2006. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto mislim da je problem rješen. nitko od vas više se neće pojaviti na stadionu,jer ne želite valjda biti među zlikovcima,a mi to očito jesmo, a mi ćemo valjda nekako preživjeti bez vas.
E samo da pitam da li su i svi oni ljudi na trgu na dočeku sa Škorom isto ustaše, jer tamo je bilo bar 50 ljudi sa ustaškim obilježjima i začudo nisu imali kohortine šalove oko vrata. Jel bi netko od vas njima nešto prigovorio da ih vidi?...a na forumu ne znaš ko je glasniji

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2006. 11:46 
Naslov:  Re: Lepi Denis i kukasti krizevi, Kohorta i tako to...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Živjela anonimnost osijek031.com smile

Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2006. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dok je cenzure, bit će i mene.

Jebo Osijek!

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 04.01.2006. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto on smije pisat da jebe osijek, a kad mu ja *deevlized* to se obriše??evo proba: *deevilized* u usta!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 04.01.2006. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Dok je cenzure, bit će i mene.

Jebo Osijek!


Ako si iz Brčkog, jebali smo mi tvoj Brčko tj. Jedinstvo iz Brčkog u kvalifikacijama za prvu jugo ligu u odbojci! Laughing

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 04.01.2006. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da smo se složili da smo mi kohortaši svi nacisti, rasisti, fašisti i ustaše! Samo je pitanje tko je iz kojeg kvarta!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: