Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Lepi Denis i kukasti krizevi, Kohorta i tako to...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gost
Post Postano: 22.12.2005. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U kohorti su sve ustaše i nacisti... ja sam kohorta već 15 god i nemam ništa protiv kukastih križeva i znajte takvi su svi a ne samo lepuša i denis

Download Poruke   Ocijeni poruku  
kohorta007
Post Postano: 22.12.2005. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U kohorti su sve ustaše i nacisti... ja sam kohorta već 15 god i nemam ništa protiv kukastih križeva i znajte takvi su svi a ne samo lepuša i denis

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 22.12.2005. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako objašnjavaš to da sam ja iz kohorte a nisam ustaša ni nacist?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 22.12.2005. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › kako objašnjavaš to da sam ja iz kohorte a nisam ustaša ni nacist?


također i mene zanima!

ne piši gluposti. kontam da se to neko logirao tko neam veze s kohortom nego nas želi blatit.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2005. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
U kohorti su sve ustaše i nacisti... ja sam kohorta već 15 god i nemam ništa protiv kukastih križeva i znajte takvi su svi a ne samo lepuša i denis


Ja bih isto volio da je Hitler dobio rat.
Onda bi, nakon što ih je potrošio, potamanio Slavene.

Jer su, ne niža, nego govnarska rasa.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bole
Post Postano: 26.12.2005. 18:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MATA! je napisao/la (Pogledaj post): › gluposti, Kohorta SIGURNO ne odobrava kukaste križeve. Ako su se oni potpisali uz svoje grafite, onda je sasvim jasno da je to njihovo razmišljenje, a ne cijele Kohorte.
Uopće, bilo kakve izjave u novinama, bilo kakvi grafiti i slično su neslužbeni ukoliko ne dolaze iz usta nekog iz vodstva Udruge (najčešće glasnogovornika).

Dobro je netko gore reko, dođe neki klinac na par utakmica i već misli da je Kohorta. Kohorta nisi samo ako kupiš šal, ako ideš an domaće tekme i slično.

Politika nas ne zanima, kod nas ima i ljevičara i desničara, apolitičnih, svakakvih. Jedino što ćemo uvijek javno izrazit svoje mišljenje kad se radi o nekim svetim stvarima kao što je Domovinski rat.

A članovi Udruge još ne postoje, jer tek od idućeg tjedna počinjemo s učlanjivanjem za narednu godinu!



slažem se s Matom
da netko na polt napiše picka jer to stvarno smatrali pickom

Download Poruke   Ocijeni poruku  
majaC
Post Postano: 27.12.2005. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa vi uopće niste normalni! Jeste li svjesni o čemu raspravljate? Jesu li ili nisu u redu kukasti križevi? Pa strašno! I svi vi živite u mom gradu? Najbolje bi bilo kada bi oni koji simpatiziraju takve oznake, urezali iste sebi na čelo pa da ih znamo ignorirati na ulici, autobusnim stanicama, trgovinama, šalterima, koncertima, u crkvama, na raznim događajima... JER ONI SU SVUDA OKO NAS!!! I PRIJETNJA SU!!! JEBENA PRIJETNJA!!! Ljudi, idite se liječiti, pa tek onda na utakmice...

Download Poruke   Ocijeni poruku  
iawgoM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 222
Lokacija: The Restaurant at the End of the Universe
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2005. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Ja bih isto volio da je Hitler dobio rat.
Onda bi, nakon što ih je potrošio, potamanio Slavene.

Jer su, ne niža, nego govnarska rasa.


zamisli ja sam ajmo rec pripadnik slavenskih naroda...i ako si ti govnarska rasa nemoj druge takvima nazivat..kretenu...

_________________
osijek031.com smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ {: : : n0 tHiNk3r b3hiNd tH@ tH0uGht : : :} ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 28.12.2005. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma da, , Kohorta bi se trebala ograđivati svaki dan po novinama čim neki balonja pošara nešto i napiše Kohorta. E jebote debila...

Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.12.2005. 21:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E sad i ti... Kohorta zna tko su i Lepi i Denis. Sumljam da im je Žižo ili bilo tko drugi rekao da to što rade nije u redu. A morali bi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2005. 1:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@RKL, upravo o tome i govorim...zna se da u skupinama kao sto u npr. navijaci, vladaju zakoni (kodeksi) ulice.

Uglavnom to nisu negativne strane tih kodeksa i znaju se odredjena pravila: mladji postuju starije, oni s vise iskustva (tip iskustva ovisi o kakvoj se skupini radi) imaju vislju vertikalnu poziciju u hijerarhiji, nasilje i pobune se sprecavaju bespogovornim pridrzavanjem kodeksa i hijerarhije, malo toga je formalno definirano (stavljeno na papir, potpisano i sl.)

Kad bi u ovom slucaju vodstvo Kohorte zaista zeljelo da nema nacistickih simbola po gradu (ne bi li sva racionalna bica to trebala zeljeti?!), onda bi toj ekipi crtaca porucila da se smire, a ovi bi to vjerojatno i ucinili ako bi i dalje zeljeli pripadati Kohorti.

Ali, ocito je lakse skrivati se iza formalnosti i praviti se grbav... Ili lakse, ili nekom u Kohorti to zaista odgovara...

IMHO, Kohorta je kredibilitet izgubila onog dana kada je prvi put iz njenih grla izaslo ime politicara...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kenedi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2005. 16:07 
Naslov:  Re: Lepi Denis i kukasti krizevi, Kohorta i tako to...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



enough said.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 29.12.2005. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš lijep transparent! Nisam član Kohorte ali zbog ovog transparenta idem se učlaniti!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2005. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kenedi je napisao/la: ›


enough said.


Kenedi, svaka cast - prvi post i odmah in medias res...

Pametnom dosta... posipam se pepelom... a stize i kikiriki...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2006. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
Baš lijep transparent! Nisam član Kohorte ali zbog ovog transparenta idem se učlaniti!


Pa da.
Tješi me što NK Osijek ne igra po inozemstvu. Dok ovakvi transparenti rese tribine isključivo po tuzemnim atarima i guduretinama, dok se odmjeravaju snage s NK Flašencugom iz Pripizdinaca Donjih,
NK Osijek može nastaviti s autogolovima.
I metaforičkim i doslovnim.

Jebo Osijek!

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: