Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Lepi Denis i kukasti krizevi, Kohorta i tako to...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2006. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
Mislim da smo se složili da smo mi kohortaši svi nacisti, rasisti, fašisti i ustaše! Samo je pitanje tko je iz kojeg kvarta!


Ovo govoris u ime Kohorte, ili u svoje ime?! Znaju li glavni u Kohorti da to tvrdis za Kohortu?!

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2006. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › *deevilized*
Vidiš kohorta je navijačka skupina, u kojoj ima i pankera i skinsa i metalaca i šminkera. Tako po gradu možeš uz natpis kohorta vidjeti i natpis anarhija, U, ili nešto sasvim treće, Ljudi jednostavno vežu pripadnost u kohorti sa nekim svojim stavovima koji nemaju baš nikakve veze sa stavovima kohorte koju zanima samo i jedino nogomet i navijanje.Onaj ko prati nogomet to će razumjeti., a tebe ako ne zanima traži si teme koje tebe zanimaju pa tamo komentiraj.


Uh kakav promašaj... Pa ne možeš uopće ni usporediti anarhiju i U ili kukaru??!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2006. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako si iz Brčkog, jebali smo mi tvoj Brčko tj. Jedinstvo iz Brčkog u kvalifikacijama za prvu jugo ligu u odbojci! Laughing


Jel´to ono nedavno bıjese, 1988?

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2006. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
jebali smo mi tvoj Brčko


A tebe je jebala zadaća iz hrvatskog... Brčko je srednjeg roda.
Ajmo se pičit lancima od motorne pile?

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 05.01.2006. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Allende je napisao/la (Pogledaj post): › Ako si iz Brčkog, jebali smo mi tvoj Brčko tj. Jedinstvo iz Brčkog u kvalifikacijama za prvu jugo ligu u odbojci! Laughing


Jel´to ono nedavno bıjese, 1988?


Davno, nedavno , nema veze. Jebali smo Brčko i Jedinstvo interplet! Laughing I onih sto idiota koji su došli navijati za jedinstvo! Very Happy

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2006. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde mı samo jednu stvar pojasnı, kako bıh mogao dalje pratıtı...kad kazes ´jebalı smo Brcko...´da lı pısac hoce recı da je Zeljo razbıo Interplet, ılı je poanta: nas 600 junaka je prebılo onıh 100 kukavıca kojı su doslı navıjatı za Interplet.

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 05.01.2006. 18:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Allende je napisao/la (Pogledaj post): › Ajde mı samo jednu stvar pojasnı, kako bıh mogao dalje pratıtı...kad kazes ´jebalı smo Brcko...´da lı pısac hoce recı da je Zeljo razbıo Interplet, ılı je poanta: nas 600 junaka je prebılo onıh 100 kukavıca kojı su doslı navıjatı za Interplet.


Naravno! Laughing

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2006. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Muškarci su takvi kreteni. Ispravak: navijači su takvi kreteni (i pogodi šta? Vi ste nacisti, fašisti i ustaše, a ja sam pasionirani mrzitelj zatucanih navijača od 15 godina kojima fali: a) obrazovanja, b) kulture, kako osobne, opće, tako i društvene i instinktivne, c) obraza da strah i nesigurnost od vanjskog svijeta prestanu umatati u ljubav prema nekom klubu). I šta sad s tim? Koga to uopće briga, zar ne? Upravo tako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2006. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Muškarci su takvi kreteni. Ispravak: navijači su takvi kreteni

Jooooj, pa za ispravak je bilo dovoljno obrisati prvu recenicu prije slanja... nemoj se zamjerati cijelom muskom rodu... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2006. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sori, počnu mi suziti oči od alergije na primitivizam, pa ne vidim najbolje Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2006. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, da, htio sam i ja tako reagirat...ma cut ces ti mene!!!Smile

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2006. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): › Muškarci su takvi kreteni. Ispravak: navijači su takvi kreteni (i pogodi šta? Vi ste nacisti, fašisti i ustaše, a ja sam pasionirani mrzitelj zatucanih navijača od 15 godina kojima fali: a) obrazovanja, b) kulture, kako osobne, opće, tako i društvene i instinktivne, c) obraza da strah i nesigurnost od vanjskog svijeta prestanu umatati u ljubav prema nekom klubu). I šta sad s tim? Koga to uopće briga, zar ne? Upravo tako.


ne znam ja kome ovdje fali kulture!?

vi koji niste navijači nikad nećete shvatit nas. vama je to sve "idu gledat glupi nogomet, tuči se, piti" i slične gluposti. Al nema veze navikli smo biti pljuvani u javnosti, etiektirani, biti osuđivani za sve i svašta. Na takve spike se ne obaziremo, jer nam nije bitno šta neki pederčići, mamine maze, curice, političari i slični misle.

Meni je drago što sam pripadnik navijačke grupe, tako sam upoznao hrpu prijatelja, obišao cijelu Hrvatsku (i nešt malo Europe zasad), svake subote imam zajamčenu dobru zabavu (zamislite da svake druge subote putujete na "maturalac", e na tak nešt liče gostovanja). Osjećaj zajedništva, nema boljeg filinga nego doći u neki drugi grad i predstavljat Osijek. I onda se vratit u Osijek i pričat na faksu di si bio u subotu "vani", jel a oni jadnici svake subote uvije isto - Tvrđa.

Kakvi nacisti, fašisti, ustaše, šta je vama, godina je 2006. ako niste znali!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2006. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cohors je napisao/la: ›
[Kakvi nacisti, fašisti, ustaše, šta je vama, godina je 2006. ako niste znali!!!


Imas pravo. Vjerojatno onda onı otpadnıcı ız HPD Lıpa ılı druga postava tamburasa ız Paje Kolarıca ıde okolo po stadıonıma ı mlatara ımbecılnım fasıstıckım sımbolıma... Gıve me a break.
Ako se vec nazıvate organızıranom skupınom, onda se organızırajte ı dogovorıte sto se smıje nosıtı a sto ne. Ako ste navıjacı, a ne fasıstı, onda nemojte nosıte fasıstıcke sımbole ıtd...

Javnost zna o vama samo ono sto joj dajete prılıku vıdjetı, sto, moras prıznatı nıje bas u skladu s ovım o cemu pıses.

Iskreno, sa svıme bıh se donekle mogao slozıtı s tobom kad bıste ıslı gledatı nogos ı navıjatı za Osıjek (vıdı gornjı post), alı to nıje slucaj (Lıcno poznajem neke lıkove ız rukovodstva. ne prıcam napamet.
Sa druge strane, tvoj post je ohrabrujucı jer ıpak ızgleda da medju vama ıma ljudı kojı su u stanju smıslıtı nıck, ızbrojatı do 4 ı nabrojatı 20 glasova abecede za manje od 15 mınuta

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 06.01.2006. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi smo svi zatucani,nepismeni,besposličari,jadnici i naravno, ustaše,fašisti,nacisti,rasisti! I šta sad gospodo? Jeste vi sebi porasli u očima? Jado jadna! Šta ti cohors imaš kome objašnjavati navijački život???? Pogotovo ovakvim likovima!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2006. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: › Mi smo svi zatucani,nepismeni,besposličari,jadnici i naravno, ustaše,fašisti,nacisti,rasisti! I šta sad gospodo? Jeste vi sebi porasli u očima? Jado jadna! Šta ti cohors imaš kome objašnjavati navijački život???? Pogotovo ovakvim likovima!


Najlakse se ovako duriti... ali to nije konstruktivno...

Kohorta je dobila kritiku zbog nacistickih simbola koje neki njeni clanovi nose i pokazuju na utakmicama navijajuci za NK Osijek.

Dakle, ne pokusavaj sada kritiku skrenuti na nogomet i navijacku kulturu, jer se ova kritika odnosila samo na navijacku (a i ljudsku) nekulturu.

Allende je dobro rekao - ljudi o Kohorti sliku dobivaju upravo gledajuci onakve transparente, i cak da 99% clanova Kohorte nije za nacizam i nacisticka obiljezja, ovaj 1% na vas baca ljagu.

Dakle, dobronamjerni savjet je da odlucite sto kao navijacka skupina podrzavate i nepodrzavate i onda se toga drzite. Meni (kao obicnom gradjaninu i simpatizeru NK Osijeka) bi bilo draze da se uz Kohortu vezu samo i iskljucivo ljubav prema Osijeku i NK Osijeku, a ne i ljubav prema nacizmu.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: