Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavašev kandidat za osječkog gradonačelnika Krešimir Bubalo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
puckooo
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 14:02 
Naslov:  Re: Glavašev kandidat za osječkog gradonačelnika Krešimir Bubalo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

izvjestio glavaš.......znači glavašev pijun. nikako se rjesit tog glavasa da se osijek i slavonija malo odmore pa bi i bilo neke nade da nam konacno krene, ako je uopce moguce popravit ono sto su ostavili svojim radom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Šta je s vama HDSSB-ovcama, odrekli ste se Glave javno, kao on vam više ne valja i kao da on nije napravio stranku i instalirao Bubala i Šiška.....a Bubi bi 100% bio sretniji da ide za župana, ako ne vjeruješ pitaj ga....

Pa vjerojatno ga zaboli galava kada se sjeti što ga čeka. Sva gradska poduzeća u dugovima, financijska politika bez glave i repa, narušeni odnosi među radnicima u gradskoj upravi, netransparentnost. Joj i meni se zavrti u glavi kada znam što se tamo događa.

Nisi opovrgnuo taktiku: Glas za Bubala je glas za Glavaša. Tako kaže viskopozicionirani član vaše stranke.
A vaš visokopozicionirani član kaže da je Bubi nesretan....šmrc, šmrc....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Šta je s vama HDSSB-ovcama, odrekli ste se Glave javno, kao on vam više ne valja i kao da on nije napravio stranku i instalirao Bubala i Šiška.....a Bubi bi 100% bio sretniji da ide za župana, ako ne vjeruješ pitaj ga....

Pa vjerojatno ga zaboli galava kada se sjeti što ga čeka. Sva gradska poduzeća u dugovima, financijska politika bez glave i repa, narušeni odnosi među radnicima u gradskoj upravi, netransparentnost. Joj i meni se zavrti u glavi kada znam što se tamo događa.

Nisi opovrgnuo taktiku: Glas za Bubala je glas za Glavaša. Tako kaže viskopozicionirani član vaše stranke.
A vaš visokopozicionirani član kaže da je Bubi nesretan....šmrc, šmrc....

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2009. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
...priča se da će ga potrošiti za grad zato jer je u kazni...

Nitko ne trza...???...!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uz malo sreće i Đapić će izgubiti izbore, a Glavaša će osuditi na višgodišnju kaznu (potom bi bilo lijepo da i Đapića zatvore, čito opreza radi).

U drugom bih krugu, ako se dogodi nevolja da u njemu budu Đapić i Bubalo, dakako glasao za Bubala. Sve je, razumije se, bolje od Đapića. Đapićevu bih vladavinu ukratko sažeo na krađu na bespotrebnim građevinskim radovima, i pomagnje poslovnih interesa Željka Biloša. Vjerojatno i bilo isto i u Županiji, da Biloš nije sponzoriranje Glavaša zamijenio sponzoriranjem Đapića.

Tužno ali istinito, nakon duge i bogate prošlosti Osijek je završio na tome da će u njemu, izgleda, vladati ili Hsp ili Hdssb. To dovoljno govori.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2009. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nadaljevanka "W.M. Felt vs Ante Đapić" u svom 159. nastavku preselila se i na ovaj topic... Postaje predvidljivo i dosadno. Uvijek jedno te isto!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2009. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Nadaljevanka "W.M. Felt vs Ante Đapić" u svom 159. nastavku preselila se i na ovaj topic... Postaje predvidljivo i dosadno. Uvijek jedno te isto!


...kao i "Sharon u obrani bijelog dresa okruglog stomaka"....što mogu objektivno reći kao promatrač.....
...u stvari, kroz toliko se tema provlači Đapić, Glavaš, Bubalo i ostali, da je već postalo zamorno....u pravu si kad kažeš da je uvijek jedno te isto....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nave
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
-------- :X
Complaining is silly. Either act or forget.
Stefan Sagmeister
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Nadaljevanka "W.M. Felt vs Ante Đapić" u svom 159. nastavku preselila se i na ovaj topic... Postaje predvidljivo i dosadno. Uvijek jedno te isto!


I meni se čini da je dosadno. No, s pokušajima usmjeravanja zatucanih birača ne treba prestati, unatoč dosadi i vrlo malim šansama za uspjeh. To je najviše što mi mali ljudi možemo napraviti za Osijek.

Ni za forumašicu Sharon nada nije izgubljena, prošli smo već dvije faze - prvu fazu - negiranje problema, i drugu fazu - ignoriranje problema. Sad smo na trećoj - relativiziranje (odnosno pokušaji duhovitosti). Ja sam duboko uvjeren da ozbiljan i razuman čovjek kad tad morah shvatiti očito, osim ako od tih zlikovaca nema izravne financijske koristi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Felt, hebo te -jel ti to očeš reći da smo trofazni, nemoj tako.... Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silva50
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2009. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...Bubalo je bio sasvim dobar župan, zašto ne i gradonačelnik...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silva50 je napisao/la (Pogledaj post): › ...Bubalo je bio sasvim dobar župan, zašto ne i gradonačelnik...


Zato što 5 ljudi na forumu koji se registriraju i prijavljuju sa još 10 nickova kažu da ne bi Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2009. 23:56 
Naslov:  Re: Glavašev kandidat za osječkog gradonačelnika Krešimir Bubalo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

još nisam oduševljen odzivom forumaša na ovu i slične teme. Sad, ili je širokim masama dozlogrdilo pratiti prepucavanje pet, šest službujućih, ili razloge treba tražiti u informatičkoj nepismenosti. Možda treba čekati 1. travanj? Vjerujem niti jedno niti drugo, već u malodušnosti koja je inače karakteristika ovog podneblja.

Najprobitačniji ljudi uglavnom nisu rođeni slavonci (čitaj šokci), i još dugo ih se ne možemo nadati, jer ih sila na to nije natjerala(koliko god to glupo zvučalo, i činilo se neistinom). tek za dvadestak godina, olakšanjem od tereta komunističkog mentalnog sklopa i načina razmišljanja, možemo očekivati bum. Nažalost, Slavonija i Baranja će do tada propasti i biti rasprodana, predmnijevam, iako vjerujem u suprotno.

Krajnje nemoralno mi se čini podržavati bilo koga, ako se to protivi savjesti i zdravom razumu. Ovdje je to slučaj, neargumentirano se hvali i kudi, samo zato što su jedni naši, a drugi njihovi.Ponajprije tu mislim na cijelu garnituru političara koji su bili ratom kontaminirani i karijeru su gradili na potezima koji nemaju veze s ekonomskim zakonitostima, već sa sistemom borbe lažima, manipulacijom, dizanjem nepostojećeg morala, kojeg se usput zaista moralo dizati...kao Čerčil u Britaniji.

Nakon rata je pokušao, ali više nije znao. Politika opet ne ulazi u izvrsne vještine zbog moralnosti, već zbog mogućnosti izvođenja svakojakih prevrata, u svrhu koristi demosa. Nisam pristaša da se ikoga stigmatizira zbog prošlosti, jednostavno imaju pravo otići podignute glave, dok je vrijeme. Stoga mislim da je HDSSB u prednosti što se brže transformirao i dobio mladog vođu. Nije u potpunosti tax free, ali je Bubalo zaista primjer novog vala. Moje mišljenje je da je to najbolji Glavašev potez u njegovoj političkoj karijeri. Ne očekujem da itko radi bez pritiska, sigurno da je stranka svojevstan teret, ali i zamašnjak koji mobilizira buduće neopterećene kadrove, nitko ne smije očekivati da odmah misliš svojom glavom.

Očito je da Bubalo dobro stoji, i da ga se ostali boje. Razumljivo je da i on možda razmišlja da je bolje nastaviti uhodan posao u Županiji, naspram relativno nepoznatog terena i novog izazova Grada. ne sumnjam da će se snaći i vrlo brzo uspostaviti sustav koji funkcionira bolje od dosadašnjeg koji je nakaradan i liči na robnu razmjenu starog vijeka (ja tebi, ti meni)a ne na proračunske deformacije. Žao mi je ostatka Županije, koja je velike nade polagala u Bubala i njegovu ekipu, da će i dalje obilaziti svako selo i općinu, i donositi barem nadu da među tzv nedodirljivim političarima ima netko tko ih sluša i čuje čak i kad izbori nisu za dva mjeseca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2009. 10:45 
Naslov:  Re: Glavašev kandidat za osječkog gradonačelnika Krešimir Bubalo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma koliko glupo zvučalo, novog Gradonačelnika će odlučiti Borzanica. Pobjeđuje na izborima u prvom krugu kombinacija:

1. Matković-Borzan-Vrdoljak ili
2. Bubalo-Borzan-Vrdoljak

Sve druge kombinacije su neizvjesne. Dođe li do drugog kruga, Đapić sigurno gubi jer će se udružiti neđapićevi glasači kojih ima preko 50%.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2009. 10:50 
Naslov:  Re: Glavašev kandidat za osječkog gradonačelnika Krešimir Bubalo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la (Pogledaj post): ›

1. Matković-Borzan-Vrdoljak ili

Imaš neka saznanja o ovome ili?
Čudno mi da je Matković otišao na tri tjedna u London.
Sve i da dođe do te kombinacije čisto sumnjam u pobjedu u 1. krugu.
Đapić ima svojih 30-35 % birača, Bubalo isto tako. Slijedom toga u Osijeku je nemoguće dobiti pobjednika u 1. krugu, osim ako se ne udruže Bubalo, Vrdoljak i Borzanica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: