Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavašev kandidat za osječkog gradonačelnika Krešimir Bubalo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2009. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
Ma koliko glupo zvučalo, novog Gradonačelnika će odlučiti Borzanica. Pobjeđuje na izborima u prvom krugu kombinacija:

1. Matković-Borzan-Vrdoljak ili
2. Bubalo-Borzan-Vrdoljak

Sve druge kombinacije su neizvjesne. Dođe li do drugog kruga, Đapić sigurno gubi jer će se udružiti neđapićevi glasači kojih ima preko 50%.

mislim da niti jedna ni druga opcija nisu izvjesne. Matkvic je pokazao da ne ide nikuda iz HSP-a. A borzanica, da ide sa bilo kakvom varijantom HDDSB-a bi značilo stvarno da si je pljunula u lice. Mislim da gđa Borzan ima kvalitete i da se izgradila kao solidna političarka ali bi ovo bio presedan. Na taj način SDP-u više ni uvezeni Srbi kao na parlamentarnim izborima ne bi pomoogli da prijeđe prag. Tko bi joj oprostio koaliranje sa HDSSB-om od njenog biračkog tijela, ali niti iz obitelji

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2009. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po meni jezičac na vagi će biti Jakobljević sa umirovljenicima. Sve je ispunio što je obećao, a nije se zaljetao sa obećanjima. i ovaj projekt uskršnjice... A čini mi se da je HSU bliži Hsp-u u gradu. A i na državnoj razini su sa HDZ-om jako bliski
U pravi tren se odgurnuo od Vrdoljaka i sada je prilično ozbiljan kao opcija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2009. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrdoljak - Matkovic - Borzan dolazi u obzir samo ako Matkovic bude izbacen iz HSP-a i posvadjan s Djapicem na mrtvo ime te pod uvjetom da u Poglavarstvu ne sjede papici, markovici i slicni.

Za Bubalo - Borzan - Vrdoljak nece postojati politicka volja HDSSB-a, buduci da je Glavas vec najavio da nece koalirati ni s kim tko bi im postavljao uvjete [nazvao ih je "ucjenama"], a cini mi se da Vrdoljak ne bi pristao [pogotovo nakon iskustva s HSP-om] na bezuvjetnu koaliciju s HDSSB-om. Bar se nadam da ne bi... Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2009. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Vrdoljak - Matkovic - Borzan dolazi u obzir samo ako Matkovic bude izbacen iz HSP-a i posvadjan s Djapicem na mrtvo ime te pod uvjetom da u Poglavarstvu ne sjede papici, markovici i slicni.

Za Bubalo - Borzan - Vrdoljak nece postojati politicka volja HDSSB-a, buduci da je Glavas vec najavio da nece koalirati ni s kim tko bi im postavljao uvjete [nazvao ih je "ucjenama"], a cini mi se da Vrdoljak ne bi pristao [pogotovo nakon iskustva s HSP-om] na bezuvjetnu koaliciju s HDSSB-om. Bar se nadam da ne bi... Smile

slazem se

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2009. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: ›
Nadaljevanka "W.M. Felt vs Ante Đapić" u svom 159. nastavku preselila se i na ovaj topic... Postaje predvidljivo i dosadno. Uvijek jedno te isto!


I meni se čini da je dosadno. No, s pokušajima usmjeravanja zatucanih birača ne treba prestati, unatoč dosadi i vrlo malim šansama za uspjeh. To je najviše što mi mali ljudi možemo napraviti za Osijek.

Ni za forumašicu Sharon nada nije izgubljena, prošli smo već dvije faze - prvu fazu - negiranje problema, i drugu fazu - ignoriranje problema. Sad smo na trećoj - relativiziranje (odnosno pokušaji duhovitosti). Ja sam duboko uvjeren da ozbiljan i razuman čovjek kad tad morah shvatiti očito, osim ako od tih zlikovaca nema izravne financijske koristi.

Nakon 3.faze bezuspješnog pokušaja da ispadnem duhovita slijedi i 4.faza - analiza.
Otkrila je 2 vrlo jednostavne stvari:
1.pretjeranu opsesiju jednim političarem (vjerojatno iza toga stoji nekakav stvarni konflikt koji ova osoba ima s tim političarem, čini se da ga osobno zna) Dokaz: WMF nema niti na jednoj temi koja nema ime i prezime te osobe. Ako i proviri negdje - obavezno ga provuče.
2.crnjak u kojem WMF živi je naprosto strašan. Sve je loše: politika, uprava, vlast, oporba, maćuhice, urbanizam, arhitektura, osječko pivo...
Bilo je još forumaša koji su se pitali kako izgleda netko tko ovako vidi svijet...

5.faza bi po svakoj logici trebala biti - bogaćenje (čitaj zadnju misao u citatu).
Javim vam o ishodu ove faze!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2009. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
2.crnjak u kojem WMF živi je naprosto strašan. Sve je loše: politika, uprava, vlast, oporba, maćuhice, urbanizam, arhitektura, osječko pivo...


nesposobnost, neodgovornost, nepotizam, korupcija, klijentelizam, nepoštovanje zakona, kršenje ljudskih prava... što u tome ima dobroga?

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2009. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Vrdoljak - Matkovic - Borzan dolazi u obzir samo ako Matkovic bude izbacen iz HSP-a i posvadjan s Djapicem na mrtvo ime te pod uvjetom da u Poglavarstvu ne sjede papici, markovici i slicni.

Za Bubalo - Borzan - Vrdoljak nece postojati politicka volja HDSSB-a, buduci da je Glavas vec najavio da nece koalirati ni s kim tko bi im postavljao uvjete [nazvao ih je "ucjenama"], a cini mi se da Vrdoljak ne bi pristao [pogotovo nakon iskustva s HSP-om] na bezuvjetnu koaliciju s HDSSB-om. Bar se nadam da ne bi... Smile

Ovo su sve kombinacije koje niti jedan od kandidata nije spominjao, sve rekla kazala (osim najave Bubala da će razgovarati s Vrdoljakom) tako da mi se ne da uopće kalkulirati na hipotetičke teze.

Što se tiče Glavaševe izjave, ona se odnosila na kadrovske uvjete. U slobodnom prijevodu ''Ako se dogovorimo oko projekata... ako sklopimo koaliciju... HDSSB će sam odlučiti tko će biti njegov kandidat za župana/gradonačelnika, a nećemo pristati na ucjene da nam partneri uvjetuju tko će biti naš kandidat.''

Naravno da Vrdoljak ne bi pristao na bezuvjetnu koaliciju, zar postoje i takve?

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silva50
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2009. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vrlo je tešlo bilo što prognozirati, a možda nas izbori i iznenade...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nave
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2009. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ova perverzna kombinacija:
HDZ-HSLS-HSP
Kovačević-Vrbošić-Đapić
a tko ce biti gradonachelnik i koliko dugo? Wink
Nekako mi Bubalo-Borzanica-Vrdoljak izgledaju kao oporba,
a Jakoljevich i Zeleni su "prilagodljivi"..
No mozda se varam..pogledat chu u kristalnu kuglu za punog mjeseca, mozda mi se sve poslozhi Very Happy

_________________
-------- :X
Complaining is silly. Either act or forget.
Stefan Sagmeister
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: