Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavašev kandidat za osječkog gradonačelnika Krešimir Bubalo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nocni-orao
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 24.02.2009. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakav crni Bubalo,Djapic,Matkovic.kakvi bakaraci sa ovim nize razrednim deckima koji neznaju gdje se nalazi vbk-a!A kamoli napraviti nesta dobro za grad.

Ja sam za jednog slavonskog Cehoka u svom gradu!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko potencijalnih kandidata na ovom forumu,hehe.
Svi sve znaju i u sve se razumiju.
Ja želim da gradonačelnik grad vodi menadžerski.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan91_os
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 24.02.2009. 12:17 
Naslov:  Re: Glavašev kandidat za osječkog gradonačelnika Krešimir Bubalo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glavaš ovo, Glavaš ono. Očito oni iz HDSSB-a ne znaju ni na WC otići, a da ima Glavonja ne pokaže put. Mali potrčko radi sve po nalogu Glavonje, ali i svi drugi tamo. Ništa nije napravio u županiji, a sad bi htio vlast u Osijeku. E neće moći. Malo su preuvjereni u pobijedu, ali neka žive u laži. Jedino što oni znaju je vrijeđat i pljuvat, a ne radit. Zbogom Bubalo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2009. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...da....Varaždin i Čehok su odličan primjer kako se vodi grad, menadžerski - kako to kaže Pernabukano....a grad nije ništa toliko posebniji od Osijeka....razvijene su kulturne manifestacije, turizam je baziran na povijesti, ima hrpa znamenitosti, turistička zajednica dobro radi svoj posao, gospodarstvo bilježi porast (biotehnologija, Varteks, npr), znam hrpu ljudi koji su se školovali u VŽ ili tamo šalju svoju djecu, iako su iz Zgb....ako se dobro sjećam, odnedavno su i jedini čije škole rade samo jutarnju smjenu....
...zaista dobar primjer na kojeg bi se valjalo ugledati....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2009. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina, Varaždin ima i najnižu stopu nezaposlenosti i još dosta kvalitetnih sadržaja.

ali Varaždin ipak nije imao rat, i nije imao Glavaša koji je nakon rata bio šerif koji je sve pokrao...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2009. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Istina, Varaždin ima i najnižu stopu nezaposlenosti i još dosta kvalitetnih sadržaja.

ali Varaždin ipak nije imao rat, i nije imao Glavaša koji je nakon rata bio šerif koji je sve pokrao...


...istina, ali od rata je prošlo 16 godina, dovoljno da se stvari barem pokrenu s mrtve točke...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
as_iz_rukava
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 12:45 
Naslov:  Re: Glavašev kandidat za osječkog gradonačelnika Krešimir Bubalo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovakav gradonačelnik nam ne treba jer nije ništa pokazo u županiji. A znamo i tko s njim upravlja. Vide se koliko im fali vladanja, pa sad na sve načine bi se dočepali vlasti. Čehok nam možda treba, ali Bubalo NE. Sa njim bi imali samo svađe s vladom i ostalim koji ne misle kao Glavaš. Ne znaju oni radit za grad, ali znaju za sebe i svoje interese. Neka samo oni stave njega za kandidata pa kad vide rezultate brzo će se povuć u mišiju rupu. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 12:53 
Naslov:  Re: Glavašev kandidat za osječkog gradonačelnika Krešimir Bubalo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

as_iz_rukava je napisao/la: ›
Ovakav gradonačelnik nam ne treba jer nije ništa pokazo u županiji. A znamo i tko s njim upravlja. Vide se koliko im fali vladanja, pa sad na sve načine bi se dočepali vlasti.

Baš si as iz rukava. Kako ti se samo da registrirati da bi u svrhu svoje stranke napisao ovakove idiotarije.

Ti kao HSP-ovac imaš obraza govoriti da se netko želi dočepati vladanja? Pa pogledaj si debelog đapića šta radi i s kime sve neće koalirati zbog vlasti pa onda nešto reci.

Predobro.
Pa taj đapić bi Čaprazlije prodao za vlast u Osijeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2009. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bliži se kraj lopovluku, a što je važnije i bahatosti Đapića i njegovih sljedbenika koji bi, da nije HDSSB-a sada bili prošlost politike, a stranka mrtva. A sve to će spriječit čovjek bez mrlje u karijeri, čovjek sa rezultatima. I to uz pomoć onoga koga se otjerali dok vam je bilo spasa.


ovo me iskreno nasmijalo, suze su mi tekle od smija. lijepo imati selektivno sjećanje i zaboraviti kako su Glavaševi direktori izbirsali osječka poduzeća. zaborav je još ljepši prešućivanjem uloge branimira glavaša prilikom nezakonite privatizacije osječke pivovare. možda mi je u najboljem sjećanju postavljanje osobe od povjerenja branimira glavaša na čelo gimnazije. želja je onda vrlo uspješno gimnaziju odveo do bankrota i jamcima na svojim kreditima prenio obveze plaćanja. žalosno je što se jedan zagrebački podstanar (đapula) nakon 15 godina sjetio svog rodnog grada, a još žalosnije što je branimir glavaš živio to vrijeme u Gradu i mirno, bez ikakve trunke savjesti gledao centralizaciju Hrvatske. Pače, niti on ni njegova sadašnja ekipa nije se imala hrabrosti suprotstaviti Franji Tuđmanu. ne smije se zaboraviti niti njegov utjecaj na blokiranje novca osiguranog za programe nekadašnjeg gradonačelnika Mucka koji je trebao poslužiti za pokretanje Osijeka iz mrtvila. mogu ja ovako nabrajati te mrlje u glavaševoj karijeri kojemu Grad treba zbog samopromocije. stavljanje škrlaka na glavu i oblačenje šokačke rekle ne čini od njega Slavonca, još manje Osječana. on je samo jedna konfliktna, necivilizirana osoba koja bez sukoba ne može opstati na političkoj sceni. promoviranje potrčka čijom će glavom misliti glavaš je samo još jedna u nizu eskapada i vrijeđanje građana ovog Grada.

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): ›
HDSSB je 5 godina na vlasti u županiji i nije bilo niti lipe primjedbi iz Zagreba.


baš se pitam što je radila ova današnja ekipa koja se iz HDZ-a preselila u HDSSB dok je branimir glavaš bio župan? onda se baš nešto nisu suprotstavili Franji Tuđmanu. 15 godina je predugačko vrijeme da bi misao prešla iz guze u glavu, zar ne?

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2009. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što ste se sad okomili na Glavaša? Procjena svake stranke je pobjeda na izborima, ako nije tako onda se takvi niti ne trebaju baviti politikom. Ako Krešo bolje kotira protiv Đapića, normalno je da će ići on, stranka nije sam Glavaš i nije bitan interes jedne osobe nego stranke, što se baš za vas pravaše ne može reći (čitaj: ''bojkotiram i rušim svog gradonačelnika da zadovoljim svoje apetite i budem JA gradonačelnik'').

Bira se osoba imenom i prezimenom i toje jedino bitno. Procjenjuju se njegove mane i vrline, njegov rad, njegove greške.

U tom srazu Bubalo-Đapić mislim da ne treba previše biti pametan i zaključiti tko je u prednosti.

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pričao sam sa jednim aktivnim HSP-ovcom koji kaže kako su svjesni da Bubalo dobiva u drugom krugu, pa će napadati Glavaša, jer Bubala ne mogu napadati...Nemaju ga zašto optužiti.

Isto tako se priča da predsjednik Mesić posreduje u razgovorima Bubalo-Vrdoljak, jer je poznato da su Bubalo i Mesić jako dobri prijatelji, a Vrdoljak jje član bivše Mesićeve stranke.
Kako je vrlo izgledno da će HDSSB dobiti svog žuapana u toj bi kombinaciji HNS dobio i dožupana(Odvjetnika Ranđelovića), a u kombinaciji sa SDP-om bi mogao izgubiti i grad i županiju.


Zadnja promjena: pernabukano; 24.02.2009. 13:17; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đapić kada je nosio Glavašu Rum pločice, već je tada dokazao da kupuje osječko! Molim lijepo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nešto ste previše počeli hvaliti Glavaš, jer kažete da je Bubalo Glavašev potrčkalo i radi sve što Glavaš kaže. Znači nije Bubalo uspješno vodio Županiju, nego Glavaš.
Zanimljivo razmišljanje dragi forumaši.

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta je s vama HDSSB-ovcama, odrekli ste se Glave javno, kao on vam više ne valja i kao da on nije napravio stranku i instalirao Bubala i Šiška.....a Bubi bi 100% bio sretniji da ide za župana, ako ne vjeruješ pitaj ga....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Šta je s vama HDSSB-ovcama, odrekli ste se Glave javno, kao on vam više ne valja i kao da on nije napravio stranku i instalirao Bubala i Šiška.....a Bubi bi 100% bio sretniji da ide za župana, ako ne vjeruješ pitaj ga....

Pa vjerojatno ga zaboli galava kada se sjeti što ga čeka. Sva gradska poduzeća u dugovima, financijska politika bez glave i repa, narušeni odnosi među radnicima u gradskoj upravi, netransparentnost. Joj i meni se zavrti u glavi kada znam što se tamo događa.

Nisi opovrgnuo taktiku: Glas za Bubala je glas za Glavaša. Tako kaže viskopozicionirani član vaše stranke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: