Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavašev kandidat za osječkog gradonačelnika Krešimir Bubalo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Bubalo ipak posjeduje vlastiti politički personality

Meni dosta.

A šta je Đapić? sam svoja marioneta Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bubalo je dobar dečko i pokazao se da je njegov PR pogodio kada ga je obučavao i za župana i za ostale njegove političke funkcije. Bubalo je jedina svjeltla točka HDSSB-a. Da ih ima više sve bi to imalo smisla. Mislim da bi Bubalo puno bolje prošao da izadje sa nekom samostalnom listom koja nema veze niti sa Glavašem niti sa onim Šišljagićem. Ista stvar kao što i borzanica kaže za Vrbošića:" sve 5 ali ga podržava kriva stranka". Bubi, vrijeme je da se krene dlalje gdje ćeš pokazati svoj potencijal. ovo je kao da plivaš sa sto utega. Teško tako u kmapanju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gdje bi po tvome mišljenju trebao? U HSP? Smile

Mislim uspoređuješ Vrbošića i Bubala pa ajde da čujem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la (Pogledaj post): › Bubalo je dobar dečko i pokazao se da je njegov PR pogodio kada ga je obučavao i za župana i za ostale njegove političke funkcije.

Eto dao si odgovor zašto je Bubalo kandidat.

amunike je napisao/la (Pogledaj post): › Bubalo je jedina svjeltla točka HDSSB-a.

Tu se ne slažem, cijeli Bubalov tim iz županije radi svoj posao kako treba. Tu prvenstveno na Kraljička mislim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2009. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): ›
PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Bubalo ipak posjeduje vlastiti politički personality

Meni dosta.

A šta je Đapić? sam svoja marioneta Smile

Nema riječi kojom bih uopće opisao Đapića, a da ga pri tome ne uvrijedim i ne navučem sablazan forumaša na sebe, pa ću ostaviti Đapića na sud biračkog tijela (za koje se iskreno nadam da će mu ovaj puta biti manje blagonaklono).
I ja se slažem da bi Bubalo puno bolje prosperirao da izađe iz Glavaševe sjene i da se riješi tereta Glavaševe ne baš sjajne prošlosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da đapića nemožeš uvrijediti, jer taj je toliki debelokožac i bitan je sam sebi da ga ne zanima mišljenje drugih.

Kao što vidiš ja njegovo ime pišem uvijek malim slovom.

Što se Glavaša tiče mislim da on sad plaća danak tomu što je đapića instalirao za gradonačelnika, inače ta stranka više ne bi postojala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
amunike je napisao/la (Pogledaj post): › Bubalo je dobar dečko i pokazao se da je njegov PR pogodio kada ga je obučavao i za župana i za ostale njegove političke funkcije.

Eto dao si odgovor zašto je Bubalo kandidat.

amunike je napisao/la (Pogledaj post): › Bubalo je jedina svjeltla točka HDSSB-a.

Tu se ne slažem, cijeli Bubalov tim iz županije radi svoj posao kako treba. Tu prvenstveno na Kraljička mislim.

Ne izvlaći rečenice iz konteksta
Kako se zove onaj balavander iz Našica koji je u politiici zbog dobrih transfera, pa se prosere sa ustaškim pozdravima??? Taj mi je super lik. Krasna ekipa. Viđam ga stalno po televiziji u 5. redovima u HDSSB-u. Bubijev od povjerenja. el trebam još nabrajati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da si ustaške pozdrave pomiješao sa HSP-ovim skupom u Otoku.

Toliko od mene. Živili

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2009. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bubalo najbolje zna kako stoji u gradu... Zato je bio tako "oduševljen" kandidaturom. U subotu na presici je izgledao kao da mu nije dobro... A još ono javno pranje šefa (dječji vrtić, osobne želje itd.) - bilo je neugodno za gledati, a kamoli glavnom liku! Osim toga, priča se da će ga potrošiti za grad zato jer je u kazni. Napravio je nešto što nije smio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako je divno gledati tu paniku unutar HSP-a.
Sad vam je odjednom bitno stanje unutar HDSSB-a, odmah znate planove Vrdoljaka...
Shvatite da ste gotovi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni se čini da su stranke uteg svima, ili zbog lokalnih postupaka (hdssb,hsp,hsls,sdp) ili prvenstveno zbog nacionalnih koje baš ovdje ne igraju puno (hdz,hns, što se opet sima može nakalamiti)

dakle riječ je o ljudima i po prvi puta ljude se biraju i ja mislim da bi trebali birati one koje imaju manje utege dok je đapić sam uteg Smile

glavaš je sve uniptio poslije rata i bio je alfa i omega i nikada ne bi osnovao strnaku i dan danas bi bio u adezeu da ga nisu morali pod pristikom europe optužiti, pa uostalom krao je na izbori unutarstranačkim za kanadera po vlastitom priznanju. jednom lopov - uvijek lopov

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 11:21 
Naslov:  Re: Glavašev kandidat za osječkog gradonačelnika Krešimir Bubalo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na stranu sta mislim o djapicu, a mislim lose, debeli je bar imao muda izac na izbore i suocit se s javnosti, dok glavas, koji je javno pozivao djapica da izabere grad ili zupaniju, sad poput zadnje pi....se skriva iza bubala...a ovaj bubalo je tako besprizoran lik, glavasev potrcko, a kao on je neki zupan velika faca...hahaha...nula, bas kao i matkovic djapicev klaun, tako je ovaj glavasev...nadam se samo da vrdoljak nije tolko prolupao da ode pod njegov sator, taj covjek jedini ima potencijala da sprijeci izbornu katastrofu djapic i bubalo u drugom krugu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neće biti drugog kruga uz malo sreće =)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

No isto tako je i pitanje koliki je uteg sam sebi koalicijski partner HSP-a i njegov lider?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 11:35 
Naslov:  Re: Glavašev kandidat za osječkog gradonačelnika Krešimir Bubalo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glavaš je skroz pričao da će biti Đapićev protukandidat, no pitanje je zašto je odustao?
Pretpostavljam da je to učinio radi dobrobiti građana. Vjerojatno je dobio dojavu da će biti osuđen na dugu zatvorsku kaznu, a ne bi bilo lijepo da usred mandata ode u zatvor i da građani ostanu bez gradonačelnika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: