Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vodstvo HDSSB-a Baranje danas pristupilo Hrvatskoj demokratskoj zajednici [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la: ›
Felt, Zanima me iskreno kako ti izgledaš. Svi, baš svi tvoji komentari su usmjereni negativistički. Kako ti izgledaš, gdje ti živić, kako ti žena izgleda i djeca???
Ako ne znaš ništa u životu normalno sagledati i argumentirano komentirati, onda svoje komplekse ostavi izvan ovoga portala. Napadati, pljuvati, pa ti si stvarno slučaj za barake na zapadnom ulacu u osječku bolnicu
Kako ti zivis sam sa sobom


Bio bih budala da na izrazito negativne stvari ne gledam negativistički. Izgled je ovdje metafora, a ta stilska figura nije lagana.

Pljuvanje? Pa ovaj "političar" promijenio je već 2 puta stranku, a to je ono što znamo, možda je i više. Pritom je pri moguće prvoj promjeni ovu sadašnju smatrao smrtnim neprijateljem. Zaslužio je pljuvanje od običnih prolaznika na ulici, gađanje trulim jajima, i još mnogo toga.

Postoji li normalnije sagledavanje ovog problema? Ako postoji, prosvijetli me.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
amunike je napisao/la: ›
Felt, Zanima me iskreno kako ti izgledaš. Svi, baš svi tvoji komentari su usmjereni negativistički. Kako ti izgledaš, gdje ti živić, kako ti žena izgleda i djeca???
Ako ne znaš ništa u životu normalno sagledati i argumentirano komentirati, onda svoje komplekse ostavi izvan ovoga portala. Napadati, pljuvati, pa ti si stvarno slučaj za barake na zapadnom ulacu u osječku bolnicu
Kako ti zivis sam sa sobom


Bio bih budala da na izrazito negativne stvari ne gledam negativistički. Izgled je ovdje metafora, a ta stilska figura nije lagana.

Pljuvanje? Pa ovaj "političar" promijenio je već 2 puta stranku, a to je ono što znamo, možda je i više. Pritom je pri moguće prvoj promjeni ovu sadašnju smatrao smrtnim neprijateljem. Zaslužio je pljuvanje od običnih prolaznika na ulici, gađanje trulim jajima, i još mnogo toga.

Postoji li normalnije sagledavanje ovog problema? Ako postoji, prosvijetli me.

A tko je postavio normu broja stranaka i razmisljanja o tome. Npr. navedi mi tvoju stranku koju ti favoriziraš i kazi mi po čemu se ona razlikuje ili njen stranački vođa od njenoga najljučeg političkog neprijatelja(stranke)?. Što to znači?
Koje su to razlike izmedju SDP I HDZ-a, HNS, HDSSB-a...? A što se tiče broja stranaka u Hrvatskoj jedan Tonči Tadić koji je bio vedeta HSP-a- 2 stranke, Rožić- 2 stranke, Mesić mislim 4. Vjerojatno ih ima još i sada mi reci da se tu negdje ne kriju tvoji stranački ideali. Kakve to sada veze ima i sa poštovanjima ljudi zbog kvantitete.
A opis ljudi na koje se pozivaš i opravdavaš, stilske, metaforičke. Mislim...
Da li je u redu onaj metaforički naziv za Đapića od strane Glavaša. Koliko god ja simpatizirao Glavaša..? mislim da nije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Daj mungos, pa koga drugog uopće zanima politika osim onih koji su u nekoj stranci ili djeluju u sklopu promidžbe.... Smile, ako stvarno nisi u stranci, a gubiš ovdje vrijeme raspravljajući se s nama (promotorima stranačkim) bezveze- get a life man... Smile


Eh, je li ovo ispravno? Ja bih rekao da ćemo zaista napredovati kad ljude počne zanimati politika, a da u istoj ne sudjeluju ili od nje nemaju koristi. Odnosno, napredovat ćemo kad ljudi postanu zainteresirani.

Sve dok bude prevladavao generalni stav o "politici kurvi", i poslovično čitanje dnevnih novina sa stražnje strane prema naprijed, Hrvatska će stajati na mjestu.

Zainteresiran čovjek puno bi lakše shvatio koliko je 4 milijarde kuna (koliko koštaju nove dvorane), ili koliko je 2 milijarde kuna (koliko zasad košta Pelješki most - bez okolne infrastrukture). Zainteresiranom bi se čovjeku teško moglo isto opravdati floskulama o "promociji zemlje" ili "povezanosti juga i sjevera". Jer zainteresiran čovjek lako bi izračunao da je to otprilike iznos kojim bi Hrvatska danas pokrila rupe prošlosti, umjesto da se zadužuje kod domaćih banaka po najmanje 8% kamata, pritom oduzimajući sredstva gospodarstvu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la: ›
A tko je postavio normu broja stranaka i razmisljanja o tome. Npr. navedi mi tvoju stranku koju ti favoriziraš i kazi mi po čemu se ona razlikuje ili njen stranački vođa od njenoga najljučeg političkog neprijatelja(stranke)?. Što to znači?
Koje su to razlike izmedju SDP I HDZ-a, HNS, HDSSB-a...? A što se tiče broja stranaka u Hrvatskoj jedan Tonči Tadić koji je bio vedeta HSP-a- 2 stranke, Rožić- 2 stranke, Mesić mislim 4. Vjerojatno ih ima još i sada mi reci da se tu negdje ne kriju tvoji stranački ideali. Kakve to sada veze ima i sa poštovanjima ljudi zbog kvantitete.
A opis ljudi na koje se pozivaš i opravdavaš, stilske, metaforičke. Mislim...
Da li je u redu onaj metaforički naziv za Đapića od strane Glavaša. Koliko god ja simpatizirao Glavaša..? mislim da nije


Nitko nije postavio normu broja stranaka. Trebali bi je postaviti ljudi (birači). A norma je 1.

Moji su politički stavovi već izraženi na ovom forumu, ali nije zgorega ponoviti. Lokalno i državno, vapimo za novim ljudima. U Osijeku na toj liniji preferiram Vrdoljaka, a do parlamentarnih izbora već ću pronaći najmanje loš izbor.

Glede i u svezi Đapića i Glavaša, mogu i to opet ponoviti - zbog te dvojice Osijek je posato selendra, sa iz dana u dan sve manje stanovnika (pri čemu odlaze najpametniji i najbolji), sa imidžem zadrtog nacionalističkog grada, u kojemu su ljudi previše glupavi i tvrdoglavi da bi izabrali bilo kakvu vlast koja će trajati dulje od nekoliko mjeseci. Imamo imidž gori od Zadra, a to nije lako. I to sve unutar Hrvatske.

Izvan Hrvatske? Strahota, to je najblaža riječ. Samo kao primjer navest ću 2 od nekoliko rijetkih stranih investicija u našoj regiji - Arvi već 4 godine rješava problem zemljišta, a za Avenue Mall morala je intervenirati izraelska diplomacija.

Bojim se da na stvari ne gledam negativistički, nego realno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otkrivam tajni identitet Felta -



smartass.jpg
 Opis:
 Veličina:  26.18 KB
 Pogledano:  47 put(a)

smartass.jpg



_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Otkrivam tajni identitet Felta


Prilično sam razočaran, na internetu ima kudikamo duhovitijih ilustracija. Ha, ja sam još u potrazi za identitetom, uostalom. Ali ne valja za diskusiju kad se umjesto teme raspravlja o diskutantima, zar ne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sorry, čisto da amunike ne misli da si neki alien ili nešto tako....vidiš da se zapalio.... Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la (Pogledaj post): ›
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › E, u tom slučaju: imaš jedan bolji medij za tebe i one koji vas čitaju: forum STV. Tamo je sve lijepo što bi sami vi napisali o sebi...


Jel vi HSPovci znate argumentirano raspravljati?
Ah da, tko vam je na čelu nije ni čudo da ne znate.

Zna se jako dobro tko su ljudi i iz kojih stranaka ovdje aktualni. činjenica da su ovdje svi koji liječe svoje komplekse i koji nemaju muda čestim akterima iz političke javnosti nešto reći u lice. Stoga kada čitam i gledam kako pojedinci pljuju sakriveni iza svojih alter ega po drugima, stvarno mi dođe na povraćanje.
Ajde tko ima muda neka nekome dođe od svih ovih koji pljuju nekom od popljuvanih na ovim stranicama i neka mu kaže u lice i onda ovdje to napiše. Jok, fali muda
Svi smo hrabri na tipkovnici



Pazi da se ne ispovraćaš po tipkovnici!

Ovdje se uglavnom pljuje po djelima i nedjelima koje čine razni nevazni, ali nedodirljivi pojedinci koji i nakon bezbroj afera i kriminalnih radnji ostaju slobodni i sto je još lošije "ugledni" građani. Svako, imalo osvješćen i izvan tih zločinačkih struktura ima puno pravo na svoje frustracije i anonimnost, a srećom i mogućnost to izrazit na forumima.

Anonimnost je ljepota interneta i dobro je dok postoji.
Kako je krenulo s Butrama, uskoro ce se i ulicom morat hodat sa slikom i ostalim osobnim podacima na nekoj akreditaciji, a ni zute trake oko ruku nisu isključene.

Englezi nemaju ni osobne, a ovdje za svaki kurac vlast nametne legitimaciju.

Posebno desničarska, crne prošlosti i ideala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anonimnost osijek031.com smile , jesi ti pao s marsa ili stvarno misliš da je tvoj identitet tajan...ili bilo čiji...osim Feltovog Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: › Daj mungos, pa koga drugog uopće zanima politika osim onih koji su u nekoj stranci ili djeluju u sklopu promidžbe.... Smile,
Nja-nja-nja, zeka-peka, gugugli-giguli, hihi-hoho... fino cemo sve na sprdnju, blabla, nema ljudi sta da se zamaraju, burazere, a?!

Nema se tu sta tko petljati u mutne poslove, razmisljati o tome je li Djapic prepisao magisterij, Markovic potpisao onakav ugovor, ovaj ili onaj sredio tocno odredjenoj firmi da 5 puta za gradske novce prekopava jednu te istu ulicu.

Jel' tako?! Neka se ljudi bave prezivljavanjem dok politicari jame?!

Jel' to zelis reci?

Citat: › ako stvarno nisi u stranci, a gubiš ovdje vrijeme raspravljajući se s nama (promotorima stranačkim) bezveze- get a life man... Smile
Naravno da zelis. Kao sto je zelio i Tudjmanin i njegovi puleni koji su 10 godina SUSTAVNO desenzibilizirali kriticki zivac javnosti.

Kad vec pokusavas biti saljiv s upucivanjem na imanje zivota, ja se vec 3 minute pokusavam sjetiti cime bi se to covjek trebao baviti da ima manje zivota od npr. pisanja po forumima u slavu stranke ili lijepljenja plakata sa slikama drugih ljudi. Za tako nesto moras biti rodjeni karakterni potrcko ili osoba koja u svemu tome vidi zestoki, najcesce novcani, interes.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alo, ljudi opustite se ima još dosta do izborne kampanje....ili što kaže Goluža

osoba a) Ja sam karakterni potrčko i osoba koja vidim žestoki novčani interes
osoba b) MA Ja sam karakterni potrčko i osoba koja vidim žestoki novčani interes
osoba c) NE Ja sam karakterni potrčko i osoba koja vidim žestoki novčani interes

mungos samo ti perjaj po svima jednako i to je OK Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2009. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izgleda da je član poglavarstva HDZ-a iz Belog Manastira prešao u HDSSB.

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2009. 12:26 
Naslov:  Re: Vodstvo HDSSB-a Baranje danas pristupilo Hrvatskoj demokratskoj zajednici [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

btw, Feltu (a i ostalima) koja bi to sreca za mene (a vjerujem i za sve vas) bila da me bas briga tko ce pobijediti na izborima i da ne zelim ici na izbore zato sto znam da se svi kandidati bore za dobrobiti gradjana i sredine u kojoj zive... da svi imaju isiti pozitivan cilj, a nijanse su u provedbi... Da ja ima svoj posao koji nece ovisiti o dnevno politickim zbivanjima...Zvuci SF-ovski, zar ne!

ALI na zalost, bojim se da ja to necu ni dozivjeti....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2009. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
Izgleda da je član poglavarstva HDZ-a iz Belog Manastira prešao u HDSSB.

Na današnjoj konferenciji za novinare Hrvatskoga demokratskog saveza Slavonije i Baranje (HDSSB) pristupnicu toj stranci potpisao je Živko Jalšovec (HDZ), član Gradskog poglavarstva Beloga Manastira zadužen za gospodarstvo, financije i malo poduzetništvo. (Hina)

Čovjek sigurno nije bio marginalan lik kad je bio na čelu ovog resora. Čekam samo odgovor Tomislava Ivića, njemu ovakvi sigurno ne trebaju, on se zadovoljavava samo s uglednicima kao što su Festetić i sl. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2009. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Anonimnost osijek031.com smile , jesi ti pao s marsa ili stvarno misliš da je tvoj identitet tajan...ili bilo čiji...osim Feltovog Smile


Identitet se moze otkrit, ali nije to bitno u mom izlaganju.
Nije vazan ni moj identitet ni identit svih ostalih pa ni tog Felta.

Važno je razmijenit mišljenja, makar se ona svela i na prostačke uvrede.

Tako barem znamo na cemu smo... Bla, bla....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: