Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vodstvo HDSSB-a Baranje danas pristupilo Hrvatskoj demokratskoj zajednici [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2009. 18:47 
Naslov:  Vodstvo HDSSB-a Baranje danas pristupilo Hrvatskoj demokratskoj zajednici [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vodstvo HDSSB-a Baranje danas je pristupilo Hrvatskoj demokratskoj zajednici. Riječ je o dosadašnjem glavnom koordinatoru Glavaševe stranke za područje Baranje Iliji Opui te šestorici članova Izvršnog odbora belomanastirskog HDSSB-a. Na konferenciji za novinare kojoj su nazočili novopridošli članovi te čelni ljudi HDZ-a Osječko-baranjske županije i Grada Belog Manastira rečeno je kako je ovo još jedan udarac za HDSSB koji se ionako nalazi pred raspadom. Pojašnjavajući svoj prelazak iz Glavaševe stranke u HDZ, Opua je ustvrdio kako se njegova sada već bivša stranka nalazi u totalnom rasulu.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- Član Ekonomskog vijeća Vlade, prof.dr. Željko Turkalj, o suzbijanju recesije
- I osječki studenti mogu na ljetni rad u nacionalne parkove i kampove SAD-a



Osječka televizija - Vijesti, 02.02.2009.


Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2009. 19:12 
Naslov:  Re: Vodstvo HDSSB-a Baranje danas pristupilo Hrvatskoj demokratskoj zajednici [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kak se sad zovu? HDSS?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2009. 19:46 
Naslov:  Re: Vodstvo HDSSB-a Baranje danas pristupilo Hrvatskoj demokratskoj zajednici [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osnaženi na lokalne izbore stupaju. Najbolje Baranjske sinove su - kupili. Tko više njegova mlada, ili mladi? Nadam se da je ovo dobro za prosperitet Baranje? Kako čujem, HDZ je sad, ovom akvizicijom u Baranji nepobjediv. Kad Čobanković dođe, stvarnost se čini ljepšom nego što je bila jučer

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2009. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Festetić,onaj neki iz Donjeg Miholjca, pa sad Opua...
Stvarno se HDZ osnažuje, nema šta...

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2009. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaista je lijepo biti zadrti desničar u Hrvatskoj. Toliko je stranaka na izboru! Još kad pridodamo i ćelavu glavu, te crnu košulju, politička karijera cvate.

Ne znam tko je ovaj stari/novi hadezeovac, ali bi čovjek dobro poslužio za niskobudžetne filmove o borilačkim vještinama, u ulozi opasnog uličnog borca. Ili mafijaševog potrčkala. Radi se izgleda o ozbiljnom pojačanju za Hdz, taj će im čovjek donijeti nove ideje i vizije, siguran sam da je širokih svjetonazora.

Dolazi nam blistava budućnost. Dragan Kovačević, seljačić iz nekog seoceta u široj okolici Osijeka, u tandemu sa Antom Đapićem, seljačićem iz Ćaprazlija, stvarno će Osijeku donijeti velike stvari. Ti su ljudi pravi kozmopoliti, naširoko ih cijene, poligloti (osim hrvatski, govore i srpski i bošnjački), vrhunski poznavatelji ekonomije (u novce se izvrsno razumiju), prava (rasturaju zakonite i nezakonite poslove), a prati ih cijela vojska ovakvih ćelavaca kao što je ovo pojačanje Hdz-a (zapravo se radi o bivšoj vojsci, naime, ljudi su mahom u mirovini). Ne treba zaboraviti ni Hdssb, odnosno pomahnitalog Glavaša, još jednu desničarsku divotu koja harači Osijekom i okolicom, ali je izgleda pred raspadom (teško će preboliti odlazak ovog baranjskog ćelavca u crnoj košulji).

Prekrasno zaista. Šteta, Osijek je nekad bio grad, ali je pošao drugim putem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2009. 21:17 
Naslov:  Re: Vodstvo HDSSB-a Baranje danas pristupilo Hrvatskoj demokratskoj zajednici [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislio sam da je ona glavaseva televizija dno dna, al ni ova biloseva djapicevsko adezeovska masinerija ne zaostaje puno...bljuje mi se od tih silnih novinarcica...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2009. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nooky je napisao/la: ›
mislio sam da je ona glavaseva televizija dno dna, al ni ova biloseva djapicevsko adezeovska masinerija ne zaostaje puno...


dapače mislim da sada su prešli u vodstvo...

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nazareth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2009. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nooky je napisao/la: ›
mislio sam da je ona glavaseva televizija dno dna, al ni ova biloseva djapicevsko adezeovska masinerija ne zaostaje puno...bljuje mi se od tih silnih novinarcica...


...Mislio sam da je ovaj portal tzv. " Osijek 031 " nezavisan.
Pratim ga već mjesecima i jasno je kao tri dana i tri noći da to nema nikakve veze sa nezavisnim komentiranjem.
Jasno se vidi da je 99,9 % više puta registriranih komentatora " TITRA JAJCA " čelavcu sa štapom i medijski isforsiranim gladovanjem.

FUUUUUUUUJJJJJ !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kugla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 467
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2009. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile, što drugo reći...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nazareth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2009. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa što drugo reći.
Ništa.

samo fuujjj !!!

" 031 " ???

Hmmm...

Fujjj !!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 0:26 
Naslov:  Re: Vodstvo HDSSB-a Baranje danas pristupilo Hrvatskoj demokratskoj zajednici [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mozda to Opua vraća neki dug za zemljiste koje je kupio na trasi auto-ceste (koridora 5C) - kako se moze čuti?! Ili je vratio pa sad moze slobodno kud hoce...

Na najplodnijim baranjskim oranicama, na najkvalitetnijem zemljištu je posadio plantaže oraha koji odlicno raste na lošijim zemljistima. Strucnjaci rodjeni za HDZ! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2009. 7:33 
Naslov:  Re: Vodstvo HDSSB-a Baranje danas pristupilo Hrvatskoj demokratskoj zajednici [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gdje će suza nego na oko. interesira me za koliko su ga kupili i tko je to platio Smile

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Zaista je lijepo biti zadrti desničar u Hrvatskoj. Toliko je stranaka na izboru! Još kad pridodamo i ćelavu glavu, te crnu košulju, politička karijera cvate.

Ne znam tko je ovaj stari/novi hadezeovac, ali bi čovjek dobro poslužio za niskobudžetne filmove o borilačkim vještinama, u ulozi opasnog uličnog borca. Ili mafijaševog potrčkala. Radi se izgleda o ozbiljnom pojačanju za Hdz, taj će im čovjek donijeti nove ideje i vizije, siguran sam da je širokih svjetonazora.

Dolazi nam blistava budućnost. Dragan Kovačević, seljačić iz nekog seoceta u široj okolici Osijeka, u tandemu sa Antom Đapićem, seljačićem iz Ćaprazlija, stvarno će Osijeku donijeti velike stvari. Ti su ljudi pravi kozmopoliti, naširoko ih cijene, poligloti (osim hrvatski, govore i srpski i bošnjački), vrhunski poznavatelji ekonomije (u novce se izvrsno razumiju), prava (rasturaju zakonite i nezakonite poslove), a prati ih cijela vojska ovakvih ćelavaca kao što je ovo pojačanje Hdz-a (zapravo se radi o bivšoj vojsci, naime, ljudi su mahom u mirovini). Ne treba zaboraviti ni Hdssb, odnosno pomahnitalog Glavaša, još jednu desničarsku divotu koja harači Osijekom i okolicom, ali je izgleda pred raspadom (teško će preboliti odlazak ovog baranjskog ćelavca u crnoj košulji).

Prekrasno zaista. Šteta, Osijek je nekad bio grad, ali je pošao drugim putem.

Felt, Zanima me iskreno kako ti izgledaš. Svi, baš svi tvoji komentari su usmjereni negativistički. Kako ti izgledaš, gdje ti živić, kako ti žena izgleda i djeca???
Ako ne znaš ništa u životu normalno sagledati i argumentirano komentirati, onda svoje komplekse ostavi izvan ovoga portala. Napadati, pljuvati, pa ti si stvarno slučaj za barake na zapadnom ulacu u osječku bolnicu
Kako ti zivis sam sa sobom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Reći za stranku koja je na vlasti u županiji i trenutno druga iza vladajućih u gradu da je pred raspadom zbog prelaska nekih nebitnih likova je u najmanju ruku glupo.

To može samo Osječka televizija i ona smiješna ekipa otamo. Očigledno je koalicija HSP/HDZ odlučila ovakvim potezima započeti kampanju, uz svesrdnu pomoć uredničko-vlasničkog tandema i (nažalost) ove stranice.

Kenjalo se po STV-u ali ovo što radi OSTV sa već gore spomenutim likovima, pa Pecnikom, Flauderom i ostalima koji sebe vole nazivati politički komentatori je stvarno dno dna.

Što se ovoga portala tiče, zaista sam razočaran.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2009. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›

...Što se ovoga portala tiče, zaista sam razočaran.


E, u tom slučaju: imaš jedan bolji medij za tebe i one koji vas čitaju: forum STV. Tamo je sve lijepo što bi sami vi napisali o sebi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: