Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vodstvo HDSSB-a Baranje danas pristupilo Hrvatskoj demokratskoj zajednici [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › E, u tom slučaju: imaš jedan bolji medij za tebe i one koji vas čitaju: forum STV. Tamo je sve lijepo što bi sami vi napisali o sebi...


Jel vi HSPovci znate argumentirano raspravljati?
Ah da, tko vam je na čelu nije ni čudo da ne znate.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › E, u tom slučaju: imaš jedan bolji medij za tebe i one koji vas čitaju: forum STV. Tamo je sve lijepo što bi sami vi napisali o sebi...


Jel vi HSPovci znate argumentirano raspravljati?
Ah da, tko vam je na čelu nije ni čudo da ne znate.

Zna se jako dobro tko su ljudi i iz kojih stranaka ovdje aktualni. činjenica da su ovdje svi koji liječe svoje komplekse i koji nemaju muda čestim akterima iz političke javnosti nešto reći u lice. Stoga kada čitam i gledam kako pojedinci pljuju sakriveni iza svojih alter ega po drugima, stvarno mi dođe na povraćanje.
Ajde tko ima muda neka nekome dođe od svih ovih koji pljuju nekom od popljuvanih na ovim stranicama i neka mu kaže u lice i onda ovdje to napiše. Jok, fali muda
Svi smo hrabri na tipkovnici

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima istine u tvome postu, sa velikom većinom se slažem.
Ali isto tako moraš biti svjestan da je ovo internet, i da je ovo forum - da služi (barem bi trebao) međusobnoj komunikaciji i raspravama.

Uživo nikada ne bi bio u krugu ljudi kao što su neki ovdje, tako da se ne bi niti doveo u situaciju da s njima raspravljam kao što raspravljam ovdje.
Iako opet napominjem, imam dosta prijatelja iz gotovo svih stranaka, s kojima redovito idem po birtijama i kavama, te normalno pričamo o svemu, tako da nije istina da se ne može. Ali zadrtost je nešto sasvim drugo.

Tako je, vjerujem sa većinom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2009. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › E, u tom slučaju: imaš jedan bolji medij za tebe i one koji vas čitaju: forum STV. Tamo je sve lijepo što bi sami vi napisali o sebi...


Jel vi HSPovci znate argumentirano raspravljati?
Ah da, tko vam je na čelu nije ni čudo da ne znate.


Ja na čelu imam šiške.
Samo glasujem za HSP.
Osim toga, lijepo rekoh: odi na gore navedeno mjesto i - uživaj, jer mene tamo nema...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@OskNpGrd - ne gledaju svi ljudi svijet kroz tvoje oci, niti su ovdje svi clanovi neke stranke. Naprotiv, uvjeren sam da velika vecina ljudi nije u nekoj od stranaka, niti ovdje pise zato sto je na nekom stranackom sastanku delegiran za takav oblik promidzbe.

Na srecu, vas nekoliko ste se identificirali, ali i iz crno-bijelo-kockastih stavova i zauzimanja strana svojim stranackim glavesinama, cak i situacijama kad su neki clanovi stranke ili stranka ocito u sukobu s mozgom ili zakonom, sasvim je jasno da ono sto pisete izlazi iz jagodica osoba sa zadatkom.

Kako god, vratimo se na temu... a tema je prelazak ovog lika iz jedne stranke u drugu... IMHO, cudno bi bilo da je ovaj covjek presao u neku stranku s programom i idejama koje smatram naprednim i vrijednim. Ovako je to samo prelijevanje iz supljeg u prazno.

Nazalost, demokracija je sustav koji pravo glasa daje svakome, a to onda jamci da ce i ovakavi likovi nacini na one koji ce njihovo ime zaokruziti na listicu. Covjek da bi glasao cak ne mora biti ni pismen.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2009. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stranački prebjezi se događaju iz razno - raznih razloga, tko zna kome se što obeća?!
Birači u lokalnim sredinama vjerojatno kad zaokružuju na listićima - vide samo poznato ime, u kampanjama vide samo poznatu facu i to je dovoljno. Ne vjerujem da svaka baka ulazi u duboku analizu političke situacije u svojoj sredini... Ti takvi svakoj stranci donose određen broj ovakvih glasova i zato su im interesantni. Uvijek se ovakvi prebjezi obznane na sva zvona, slikanja, potpisivanja pristupnica su javna... Nije to slučajno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›

...Što se ovoga portala tiče, zaista sam razočaran.


E, u tom slučaju: imaš jedan bolji medij za tebe i one koji vas čitaju: forum STV. Tamo je sve lijepo što bi sami vi napisali o sebi...


da baš se našla morlanavertikala s kojom se terba uspoređivati...
mislim da ništa nije čudo kada i na htv-u se odriču slobode novinarstva ko starih gaća i tjeraju sve što razmišlja svojom glavom kako onda ne bi na privatnim televizijama, samo je bezrazložno ih komentirati a najmanje pravdati jer ovdje je toliko sutpanj političke podobnosti.

a novinari se uglavnom autocenziriraju jer ipak je posao teško naći a nisu toliko stručni ili nezavisni da mogu ustrajati na novinarskim načelima i ostati zbog toga na ulici.

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Stranački prebjezi se događaju iz razno - raznih razloga, tko zna kome se što obeća?!
Birači u lokalnim sredinama vjerojatno kad zaokružuju na listićima - vide samo poznato ime, u kampanjama vide samo poznatu facu i to je dovoljno. Ne vjerujem da svaka baka ulazi u duboku analizu političke situacije u svojoj sredini... Ti takvi svakoj stranci donose određen broj ovakvih glasova i zato su im interesantni. Uvijek se ovakvi prebjezi obznane na sva zvona, slikanja, potpisivanja pristupnica su javna... Nije to slučajno!


Apsolutno se slažem. Vidiš da znaš kad hoćeš Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @OskNpGrd - ne gledaju svi ljudi svijet kroz tvoje oci, niti su ovdje svi clanovi neke stranke.
Na srecu, vas nekoliko ste se identificirali, ali i iz crno-bijelo-kockastih stavova i zauzimanja strana svojim stranackim glavesinama, cak i situacijama kad su neki clanovi stranke ili stranka ocito u sukobu s mozgom ili zakonom, sasvim je jasno da ono sto pisete izlazi iz jagodica osoba sa zadatkom.


Jel toliko teško shvatiti da nisam član niti jedne stranke, a i Sharon je isto tako rekla da nije.
Mislim, u čemu je problem što nestranačke osobe imaju svoje mišljenje? Jel ono manje bitno od stranačkoga?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kontam da vam smeta što je Radeljić otišao od Glavaša jer je bio vrlo zaslužan za njegovu medijsku promidžbu i uspjehe HDSSB-a dok je radio na STV-u i kao savjetnik u kampanji, ali OSTV još nije, a niti neće praviti 10 min. prilog o osnivanju ogranka u nekom selu i izvješće sa suđenja od 15 min. itd. kako se radi već jako dugo na STV-u. Mislim, napravili ste konzorcij Glasa, STV-a i Sl. radija i sada vam smeta što se pojavio medij koji vam nije sklon, de se malo skulirajte....a za portal 031 niste u pravu, platite i biti će i vaš banner, plaćeni oglas ili što već želite...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tata Mata mene osobno to ne smeta, iskreno - svejedno mi je Smile
Ali koliko se sjećam, ti mediji koje sada spominješ i prozivaš bili su vam izuzetno dragi kada ste dobili gradonačelničku fotelju bez dobivenih izbora.

Ali ne mogu smisliti suncokret ljude. Kako vjetar puhne - oni rade.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: › Jel toliko teško shvatiti da nisam član niti jedne stranke, a i Sharon je isto tako rekla da nije.
S obzirom da svoje misljenje dajete iskljucivo na politicke teme koje se ticu odredjenih stranaka, a ne vjerujem da vas bas nista drugo u zivotu ne zanima (ima raznih tema na ovom forumu i vijesti na naslovnici) - sasvim je moguce da ovo cinite jer vam je to zadatak. Bilo zadatak koji je dobio mali Pajo Patak [da se pravi grbav] ili posao - npr. radite za neku agenciju kojoj je stranka platila X para da velica njene stranke, a kritizira druge [stranke] po Internetu.

Citat: › Mislim, u čemu je problem što nestranačke osobe imaju svoje mišljenje? Jel ono manje bitno od stranačkoga?
Nije problem. Problematicne su samo one izjave gdje stranacki pijuni pricaju price kako su ovdje svi stranacki pijuni (sude po sebi). Zapravo, to i nije toliko problematicno, koliko je pateticno.

Na temu misljenja - kad u Hrvatskoj clanovi stranke budu javno i privatno iskazivali misljenje (o raznoraznim temama) razlicito od onog koje propisuje sredisnjica - tada ce i misljenje stranackih pijuna imati tezinu, jer ce biti smatrano individualnim.

Zovi me supkom, ali tvoje misljenje sam smatrao vrijednijim i tebe sam vise postovao kao osobu do onog trena dok nisam shvatio da si clan neke stranke ili samo njihov potrcko.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zovi me supkom, ali tvoje misljenje sam smatrao vrijednijim i tebe sam vise postovao kao osobu do onog trena dok nisam shvatio da si clan neke stranke ili samo njihov potrcko.

Opet ponavljam - nisam! I ponosan sam na to Smile
A i da jesam - daj mi jedan razlog da to tajim.
Bez obzira na tvoje mišljenje o meni, šupkom te neću nazvati, nije mi običaj nikoga vrijeđati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2009. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Teško za povjerovati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2009. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: › Jel toliko teško shvatiti da nisam član niti jedne stranke, a i Sharon je isto tako rekla da nije.
S obzirom da svoje misljenje dajete iskljucivo na politicke teme koje se ticu odredjenih stranaka, a ne vjerujem da vas bas nista drugo u zivotu ne zanima (ima raznih tema na ovom forumu i vijesti na naslovnici) - sasvim je moguce da ovo cinite jer vam je to zadatak. Bilo zadatak koji je dobio mali Pajo Patak [da se pravi grbav] ili posao - npr. radite za neku agenciju kojoj je stranka platila X para da velica njene stranke, a kritizira druge [stranke] po Internetu.

Citat: › Mislim, u čemu je problem što nestranačke osobe imaju svoje mišljenje? Jel ono manje bitno od stranačkoga?
Nije problem. Problematicne su samo one izjave gdje stranacki pijuni pricaju price kako su ovdje svi stranacki pijuni (sude po sebi). Zapravo, to i nije toliko problematicno, koliko je pateticno.

Na temu misljenja - kad u Hrvatskoj clanovi stranke budu javno i privatno iskazivali misljenje (o raznoraznim temama) razlicito od onog koje propisuje sredisnjica - tada ce i misljenje stranackih pijuna imati tezinu, jer ce biti smatrano individualnim.

Zovi me supkom, ali tvoje misljenje sam smatrao vrijednijim i tebe sam vise postovao kao osobu do onog trena dok nisam shvatio da si clan neke stranke ili samo njihov potrcko.
Daj mungos, pa koga drugog uopće zanima politika osim onih koji su u nekoj stranci ili djeluju u sklopu promidžbe.... Smile, ako stvarno nisi u stranci, a gubiš ovdje vrijeme raspravljajući se s nama (promotorima stranačkim) bezveze- get a life man... Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: