Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gordan Matković prihvatiti će ulogu dogradonačelnika u novoj gradskoj vlasti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2009. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma u redu je kritika (konstruktivna) s prijedlogom kvalitetnijeg riješenja nekog projekta, i u redu je da te zanima politika i budućnost grada, to je sve za pohvalu. No, smatram da se može civilizirano i iskreno razgovarati na forumu bez vrijeđanja...i nemoj mi reći da ti nisi primjetio kako se određene osobe na forumu furaju na nepristranost, a rade za neku od stranaka...i to vrlo loše skrivaju....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2009. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Ma u redu je kritika (konstruktivna) s prijedlogom kvalitetnijeg riješenja nekog projekta, i u redu je da te zanima politika i budućnost grada, to je sve za pohvalu. No, smatram da se može civilizirano i iskreno razgovarati na forumu bez vrijeđanja...i nemoj mi reći da ti nisi primjetio kako se određene osobe na forumu furaju na nepristranost, a rade za neku od stranaka...i to vrlo loše skrivaju....


Sve 5, evo ja naprimjer s tobom pričam posve normalno iako ne podržavam politiku HSP-a (ne zbog HSP-a) isključivo zbog određene (2 ili 3) osobe koje ne bih imenovao.

A da sam ikad bio član ikoje stranke vjeruj mi da nisam, da jesam ne bih sigurno visio po forumu sada, nego bih bio negdje na skijanju ili ljetovanju ne razmišljajući kako ću preživjeti do prvog. Cool

Da je netko drugi na vlasti i povezuje ga se sa aferama kao što se to sada događa, vjeruj mi da bih isto pisao.

a postove kao što posta DonQuijote ne treba komentirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2009. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heidi je napisao/la (Pogledaj post): › ja mislim da oni njega nečim drže za jajca i da čovjek nema kud

krivo...da taj čovjek ima jajca (iliti muda kako se inače kaže) ne bi dozvolio da ga đaponja i ostali j... u mozak Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2009. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › mislite da oni koji čitaju forum ne kontaju da ste naklonjeni nekoj od političkih opcija, a pretvarate se da ste nepristrani i objektivni građani koji su kao zabrinuti zbog posljednjih događanja.


E tu se varaš, jer ti je teško zamisliti da je moguće objektivno razmišljati i ne biti član niti jedne stranke. Treba znati primiti kritiku - a vi iz HSP-a to ne znate, to vam je po defaultu tako, izgleda.
Ja sam politički nepristran! I boli me stojko kako se stranka zove, kad vidim kakve se debilane rade od grada. I zabrinjava me cjelokupna situacija.

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › i da odnijećemo pobjedu na svim tim mjestima koja si nabrojao, što se da objediniti pod jednim nazivom - Osijek.


NOOOOT

Upravo to, ja ni ne znam za koga ću glasat jer 2008. su se svi "pokazali", a zbog ovakve situacije će i odaziv na izborima vjerojatno bit "rekordan".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2009. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
.i da odnijećemo pobjedu na svim tim mjestima koja si nabrojao, što se da objediniti pod jednim nazivom - Osijek.


jedino ako budete varali...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: