Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gordan Matković prihvatiti će ulogu dogradonačelnika u novoj gradskoj vlasti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2009. 19:11 
Naslov:  Gordan Matković prihvatiti će ulogu dogradonačelnika u novoj gradskoj vlasti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dosadašnji gradonačelnik Osijeka Gordan Matković prihvatio je preporuku svoje stranke - HSP-a - da prihvati dužnost dogradonačelnika, dakle prvog zamjenika gradonačelnika u novom sazivu Gradskog poglavarstva – što nam je potvrdio i sam Matković u razgovoru za Osječku televiziju.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- Hrvatski zavod za zapošljavanje pokrenuo je projekt "anketa poslodavaca 2009-te".

- Prvi okrugli stol dekana Umjetničkih akademija iz cijele Hrvatske



Osječka televizija - Vijesti, 22.01.2009.


Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2009. 19:55 
Naslov:  Re: Gordan Matković prihvatiti će ulogu dogradonačelnika u novoj gradskoj vlasti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakvo puzanje!

Ni znanja, ni dostojanstva...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2009. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a baš sam se nadala da Matković nakraju ipak neće biti beskičmenjak...stvarno sam mislila da se neće sagnuti opet, nakon što su mu javno nož u leđa zabili...bljak...ali eto, prerano sam se ponadala...sam je sebi skočio u usta...što je s onim "ako odlazi moje poglavarstvo, odlazim i ja"??? otišao na pet minuta? osijek031.com smile

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
la_linea
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2009. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma, ovo je smijurija sve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.01.2009. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puč!!! odma!

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2009. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo kako ja vidim trenutnu situaciju. Ispravite me ako griješim (ne pokušavam nikoga uvrijediti).

Zar vi stvarno mislite da bi đapić ikoga nagovarao na nešto ako on sam nema ikakve koristi od toga?

Matković je trenutno najzvučnije ime HSP-a (onda nam je jasno koliko je sati), i đapiću je jasno da ako ga izgubi nema šanse na izborima.

Ovo mi jako liči na ucjenu od strane đapića i hsp-a prema Matkoviću, inače bi on odavno otišao.

S druge strane HDZ - nema jako ime s kojim bi mogao nastupiti na izborima (ova koalicija je maska za pravu priču koja se slaže u vrhu HDZ-a)

Sutra se slaže gradska vlast HDZ-HSP (HSU ne računam, oni bi sa svakime tko im obeća nešto).

Nakon mjesec - mjesec i pol USKOK i državno odvjetništvo pokreću kaznenu prijavu protiv đapića - HDZ više nemože biti s njim (moral), đapić ide u zatvor, Matković postaje HDZ-ov kandidat za gradonačelnika.

Raspušta se ogranak HSP-a i to je konačan slom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2009. 23:10 
Naslov:  Re: Gordan Matković prihvatiti će ulogu dogradonačelnika u novoj gradskoj vlasti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kužim ovo oko ucjene, s čim? Ionako je već izguran iz gradonačelničke stolice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2009. 23:41 
Naslov:  Re: Gordan Matković prihvatiti će ulogu dogradonačelnika u novoj gradskoj vlasti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Ne kužim ovo oko ucjene, s čim? Ionako je već izguran iz gradonačelničke stolice.


Prljavi veš? Malverzacije? Kao da je danas nekome teško namjestiti pronevjeru... može biti 100 stvari, samo pretpostavljam da postoji nešto čime ga drže tamo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Matkoviću ovo je tvoj politički kraj...

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
loris
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e moj matkovicu,nisam se ovo nadao od tebe,pa ti si bio u ratu valjda se mozes suprotstaviti debelom *...ovo je nazalost tvoj kraj,moj glas neces dobiti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 0:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gordanu svaka čast, Ante i on zajedno u predstoječim izborima su dobitna kombinacija kojoj nema konkurencije, objektivno...mnogi (zlonamjerni) su se ponadali da HSP nije jedinstven, ali šipak svima...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 1:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Gordanu svaka čast, Ante i on zajedno u predstoječim izborima su dobitna kombinacija kojoj nema konkurencije, objektivno...mnogi (zlonamjerni) su se ponadali da HSP nije jedinstven, ali šipak svima...


Zanimljivo...
Srijeda, 21.01.2008. Gordan Matković: "Već ranije sam se izjasnio da neću preuzeti nikakvu funkciju u novom Poglavarstvu, nego ću aktivirati svoj vijećnički mandat, što mogu osam dana nakon sjednice Gradskog vijeća. Moje poglavarstvo je palo, i ja zajedno s njim"

Četvrtak, 22.01.2008. Gordan Matković: "Preuzimam funkciju dogradonačelnika u novom Poglavarstvu."

Jel to samo HSP-ovcima dokaz jedinstvenosti? Meni ne, mene podsjeća na ono kad je đapić dao ostavku na mjesto predsjednika HSP-a pa se predomislio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 1:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Gordanu svaka čast, Ante i on zajedno u predstoječim izborima su dobitna kombinacija kojoj nema konkurencije, objektivno...mnogi (zlonamjerni) su se ponadali da HSP nije jedinstven, ali šipak svima...


Zanimljivo...
Srijeda, 21.01.2008. Gordan Matković: "Već ranije sam se izjasnio da neću preuzeti nikakvu funkciju u novom Poglavarstvu, nego ću aktivirati svoj vijećnički mandat, što mogu osam dana nakon sjednice Gradskog vijeća. Moje poglavarstvo je palo, i ja zajedno s njim"

Četvrtak, 22.01.2008. Gordan Matković: "Preuzimam funkciju dogradonačelnika u novom Poglavarstvu."

Jel to samo HSP-ovcima dokaz jedinstvenosti? Meni ne, mene podsjeća na ono kad je đapić dao ostavku na mjesto predsjednika HSP-a pa se predomislio.


To nije dokaz jedinstvenosti, nego činjenice da su neki ljudi osuđeni da cijeli život provedu parazitirajući u politici, jer izvan iste nemaju ni karijeru ni život, nemaju ni znanja ni sposobnosti, a niti hrabrosti da se politike ostave. Posljedica toga je i poslovičan strah od nadređenog, vođe, Boga, ili u ovom slučaju Đapića, a uz to ide i učestalo uvlačenje u dupe. Samo naprijed, što više takvih.

Građani se mogu samo iznova ražalostiti, i pasti u očaj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
To nije dokaz jedinstvenosti, nego činjenice da su neki ljudi osuđeni da cijeli život provedu parazitirajući u politici, jer izvan iste nemaju ni karijeru ni život, nemaju ni znanja ni sposobnosti, a niti hrabrosti da se politike ostave. Posljedica toga je i poslovičan strah od nadređenog, vođe, Boga, ili u ovom slučaju Đapića, a uz to ide i učestalo uvlačenje u dupe. Samo naprijed, što više takvih.

Građani se mogu samo iznova ražalostiti, i pasti u očaj
Ima nešto i u ovom podebljanom, govorim generalno. Lakrdiju oko lokalne vlasti neželim više komentirati neznam ima li svrhe uopće?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heidi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Wien
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2009. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislim da oni njega nečim drže za jajca i da čovjek nema kud

_________________
vor euch habe ich bestimmt keine angst osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: