Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gordan Matković prihvatiti će ulogu dogradonačelnika u novoj gradskoj vlasti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako đapić ode u zatvor, hoće li kao glavaš štrajkati glađu? ili će osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heidi je napisao/la (Pogledaj post): › ja mislim da oni njega nečim drže za jajca i da čovjek nema kud


Aleluja da netko razmišlja kao i ja!

Ali danas se nešto čudno dogodilo, misteriozno je točka izbora dogradonačelnika nestala sa dnevnog reda sjednice vijeća Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): › ako đapić ode u zatvor, hoće li kao glavaš štrajkati glađu? ili će osijek031.com smile


Teško, neće imati razloga.
Nije general da mu se sudi što je obranio svoju zemlju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2009. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Matkoviću, nabavi si kralježnicu!

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
čiopa
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2009. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš mi je drago! To je zbilja dobra vijest! osijek031.com smile
Svađe i nesuglasice nisu bile dobra stvar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Gordanu svaka čast, Ante i on zajedno u predstoječim izborima su dobitna kombinacija kojoj nema konkurencije, objektivno...mnogi (zlonamjerni) su se ponadali da HSP nije jedinstven, ali šipak svima...

Jedino što je objektivno u ovom presmiješnom pamfletu je da će bit šipak svima, dobro, ne svima, već građanima ovog grada, ako se ovo obistini.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuj, mi se ne služimo nikakvim fotomontažama i uvredama političkih neistomišljenika, nego nastojimo tolerantno komunicirati sa svim forumašima i tu bi bilo dobro da se ugledate na nas u HSP-u....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 21:25 
Naslov:  Re: Gordan Matković prihvatiti će ulogu dogradonačelnika u novoj gradskoj vlasti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lupetaš bezveze, ovdje ima dosta ljudi koji nisu u nikakvoj stranci, ukljujući i mene, što je i razumljivo pogotovo u Osijeku jer ovdje političkoj prostituciji nikad kraja. Koja je najjeftinija se dobro zna jer ta je bila sa svima. E sad to što vi slijepo pratite Đapića vođu Borga i svi koji nisu s vama su naravno članovi neke druge stranke to je vaš problem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To što nisi niti u jednoj stranci balavanderu to ti ne daje nikakvo pravo da budeš bezobrazan i nepristojan u komunikaciji...i lupeta ti mama, a borg ti je tata...i odi mi po šibice, pa se onda javi...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 21:42 
Naslov:  Re: Gordan Matković prihvatiti će ulogu dogradonačelnika u novoj gradskoj vlasti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina boli, ali konačno pravo lice izlazi na vidjelo. Toliko o pristojnosti u komunikaciji...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › To što nisi niti u jednoj stranci balavanderu to ti ne daje nikakvo pravo da budeš bezobrazan i nepristojan u komunikaciji...i lupeta ti mama, a borg ti je tata...i odi mi po šibice, pa se onda javi...

A i quote za svaki slučaj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja to samo s onim tko to traži, a ti očito tražiš...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nova generacija
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2009. 11:57 
Naslov:  Re: Gordan Matković prihvatiti će ulogu dogradonačelnika u novoj gradskoj vlasti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opa, TataMata (Laki) je malo nervozan. Kako je iz tebe izašlo...mržnja i bezobrazluk. Koliko god da se šminkate, mršavite i dlake mijenjate, ćud ostaje ista. Nekada nećete pobijediti Osijek. Možda na izborima imate nekakve šanse, ali pobjeda se odnosi na ulici, u tramvaju, na promenadi, u našim parkovima, u našim školama i fakultetima, u kinu ili kazalištu, na školskim igralištima, u našim stanovima i kućama. Uvijek ćete se potruditi da se na svim nabrojenim mjestima pretvarate, šminkate nebili nalikovali na OSIJEK, ali se nikada OSIJEK neće pretvarati i šminkati zbog Vas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2009. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne, ja sam samo iskren, i sigurno se ne pretvaram kao većina vas koji glumatate, i mislite da oni koji čitaju forum ne kontaju da ste naklonjeni nekoj od političkih opcija, a pretvarate se da ste nepristrani i objektivni građani koji su kao zabrinuti zbog posljednjih događanja. Ja uvažavam suprotna politička uvjerenja, ali na vrijeđanje i bezobrazluk neću ostati dužan....a, vi izvolite kako vam volja...i da odnijećemo pobjedu na svim tim mjestima koja si nabrojao, što se da objediniti pod jednim nazivom - Osijek.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2009. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › mislite da oni koji čitaju forum ne kontaju da ste naklonjeni nekoj od političkih opcija, a pretvarate se da ste nepristrani i objektivni građani koji su kao zabrinuti zbog posljednjih događanja.


E tu se varaš, jer ti je teško zamisliti da je moguće objektivno razmišljati i ne biti član niti jedne stranke. Treba znati primiti kritiku - a vi iz HSP-a to ne znate, to vam je po defaultu tako, izgleda.
Ja sam politički nepristran! I boli me stojko kako se stranka zove, kad vidim kakve se debilane rade od grada. I zabrinjava me cjelokupna situacija.

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › i da odnijećemo pobjedu na svim tim mjestima koja si nabrojao, što se da objediniti pod jednim nazivom - Osijek.


NOOOOT

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: