Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Krvoločni psi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Marinoš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 296
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.04.2009. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Foxy - stafordska terijerka,koju sam našla prije kojih desetak dana na Drinskoj i koja je odvežena u azil - danas je udomljena!!!
Svima se radovala ,tko god ju je došao posjetiti i osvojila je nečije srce....
a svi su mi govorili da je opasna,krvoločna i šta ja znam...a kad sam ju omamila i stavljala je u veterinarski kombi i došla joj u psjet u azil,veselila mi se kao da me zna 100 godina...šetale smo,trčale,mazile se i igrale...sve to u jednom danu i nijedanput se nisam osjetila ugroženom...mislim da psi osjete puno stvari pa je tako i Foxy osjetila da joj želim dobro i da je bila zahvalana što sam ju maknula s ulice...i mislim da je to sve samo stvar karaktera.

_________________
Što možeš danas,ne ostavi za sutra!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2009. 20:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marinoš je napisao/la: ›
Foxy - stafordska terijerka,koju sam našla prije kojih desetak dana na Drinskoj i koja je odvežena u azil - danas je udomljena!!!
Svima se radovala ,tko god ju je došao posjetiti i osvojila je nečije srce....
a svi su mi govorili da je opasna,krvoločna i šta ja znam...a kad sam ju omamila i stavljala je u veterinarski kombi i došla joj u psjet u azil,veselila mi se kao da me zna 100 godina...šetale smo,trčale,mazile se i igrale...sve to u jednom danu i nijedanput se nisam osjetila ugroženom...mislim da psi osjete puno stvari pa je tako i Foxy osjetila da joj želim dobro i da je bila zahvalana što sam ju maknula s ulice...i mislim da je to sve samo stvar karaktera.

Svaka čast,nadam se da je otišla u dobre ruke

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marinoš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 296
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.04.2009. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam u to uvjerena...volonteri imaju svoj princip provjere - ne najavljeno dođu da vide kako je udomljeni pas...
P.s.@ Bizo,thx na kikirikiju....right back at ya! Very Happy

_________________
Što možeš danas,ne ostavi za sutra!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2009. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako znaš da sam ti ja dao kikiriki?
Pozdrav i puno sreće stafordici i novom vlasniku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marinoš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 296
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.04.2009. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bizo,legendo...osijek je selo - sve se dozna Wink

_________________
Što možeš danas,ne ostavi za sutra!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.04.2009. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Želio bih samo upozoriti vlasnike pasa na gospođu koja se šeće sa parom odraslih,odvezanih rotweilera i na upozorenja ne haje.
Ne da ne haje,nego se napravila da ne čuje.
Sva sreća,nisam bio sa psima.
Stvarno ne znam što se još treba dogoditi da takve spodobe shvate što par takvih pasa može učiniti.
Napominjem,nemam ništa protiv pasmine, nego protiv takvih vlasnika.

Pozdrav

P.S.Ne kužim te kikirikije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.05.2009. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aj pliz reci di ona šeće da ja ne bi tamo išao... lako meni za 2 rotwilera...ja bi tu glupaču isprepičko..kao psi su SIGURNO maze...ona ima malog unuka koji ih sigurno zajebava po cijele dane, al su oni maze pa mu nece nista... al eto tvog il mog psa su zaklali...al ne zna zasto... Jos nek mi netko kaze MOJ PAS JE MAZULJA a da je bez lajne ili brnjice( mislim na ove zvijeri) ja kupujem pumu i setat cu ju bez lajne...kad nekog rastavi ja cu reci..pa to je MICA MACA.a jebote

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marinoš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 296
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.05.2009. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › aj pliz reci di ona šeće da ja ne bi tamo išao... lako meni za 2 rotwilera...ja bi tu glupaču isprepičko..kao psi su SIGURNO maze...ona ima malog unuka koji ih sigurno zajebava po cijele dane, al su oni maze pa mu nece nista... al eto tvog il mog psa su zaklali...al ne zna zasto... Jos nek mi netko kaze MOJ PAS JE MAZULJA a da je bez lajne ili brnjice( mislim na ove zvijeri) ja kupujem pumu i setat cu ju bez lajne...kad nekog rastavi ja cu reci..pa to je MICA MACA.a jebote



I agree Laughing

_________________
Što možeš danas,ne ostavi za sutra!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivana_novoselnik
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.06.2009. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne postoje opasni psi, samo opasni vlasnici...
istina neka budala od vlasnika će lakše od pit bulla napraviti opasnog psa, nego od maltezera...ali u pravim rukama svi ti "opasni psi" izrastu u predivne životnje koji za nikoga nisu opasne... ja sam prije držala distancu od takvih "opasnih pasa" i to upravo zbog ljudi koji su vikali da su krvoločni...da će me ugrist...vidi zube...GLUPOSTI...to je nešto najgore što roditelj može napraviti djetetu...malo pomalo kako sam šetala svog pesonju počela sam sretati te pasmine i shvatila sam koliko su zapravo predivni i odonda svaki dan puštam svog psa ( mješanac pekinezera i nečeg jako malog ) da se igra zajedno sa boxericom i cc-om...i oni ne da su prijetnja mom psu već se zaštitnički prema njemu ponašaju!
SVAKI pas je potencijalno oružje u rukama budale! bio on pudlica ili doberman

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.06.2009. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma da pudlice su stalno na tv-u.. pudlica izgrizla dijete itd... Pričate gluposti... Šta tvrdite da pudlice, maltezeri itd. nisu često u rukama vlasnika kretena koji ih mlate ili ne znam šta... kad si čula da je maltezer skočio kroz prozor( kao onaj doberman) i napao dijete... to su opasni psi i slažem se da im treba osoba koja zna s njima ali isto tako najebo je onaj kojeg ja vidim da trči prema meni bez lanca i brnjice i još laje i reži što mi se dogodi malo malo

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marinoš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 296
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2009. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima u d.g.o.-u neki munjeni deda što pušta dobermana sa uzice da šeta Gupčevom,preko Trga bana Jelačića...i vidiš da dedu boli pišo što se ljudi boje...pa tamo ima djece,pobogu... osijek031.com smile

_________________
Što možeš danas,ne ostavi za sutra!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.06.2009. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e onda fino zvat muriju pa nek deda objašnjava drotu kako je njegov jebeni doberman BEBICA.. moš mislit druge pse kad ga vide..ovaj moj popizdi..poče lajat ko nenormalan od straha pa se ovaj još i raspizdi

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivana_novoselnik
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2009. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › ma da pudlice su stalno na tv-u.. pudlica izgrizla dijete itd... Pričate gluposti... Šta tvrdite da pudlice, maltezeri itd. nisu često u rukama vlasnika kretena koji ih mlate ili ne znam šta... kad si čula da je maltezer skočio kroz prozor( kao onaj doberman) i napao dijete... to su opasni psi i slažem se da im treba osoba koja zna s njima ali isto tako najebo je onaj kojeg ja vidim da trči prema meni bez lanca i brnjice i još laje i reži što mi se dogodi malo malo


sve što sam ja rekla da takvim psima trebaju odgovorni vlasnici.
osobno smatram da u tim "psećjim zonama" niti jedan pas ne treba biti pušten s povoca... bio on mali ili veliki...idi negdje izvan grada, nađi šumu i pusti psa da se istrči do mile volje,a ne ko na promenadi...strašno...većina pasa je bez povoca, a nikad ne možeš znati šta je psu u glavi...ja uvijek kažem neće moj pas ništa, dobar je on...al ja to ne mogu garantirati iako je mali pas...šta ja znam šta će se desit ako do njega doleti neki, nije važno koji pas i počme lajat...nažalost da se nešto desi moj bi pesonja izvukao deblji kraj... ja nikad ne puštam psa bez povoca u tim pješačkim zonama... odem na pampas, konjički i pustim ga...to je baš predviđeno za puštanje pasa i onaj kome se ne sviđa tamo ne dolazi sa svojim i gotovo. taj dio je još uvijek "sačuvan" i mislim da je to uredu jer to je pjesak, drava i šuma i predviđeno je za pse ( ok nije predviđeno ali smo si to prisvojili Cool )

a što se tiče da pudlice ne grizu djecu i ne napadaju, vjeruj mi napadaju samo što oni ne mogu napraviti "štetu" pa se to često zanemari, ali ima svakakih slučajeva...prije par mjeseci je zlatni retriver izgrizao dijete pa eto...njega se ne svrstava u tu opasnu kategoriju.

uglavnom...sve što sam ja htjela reći je da ne treba određenu pasminu svrstavati u neku izmišljenu kategoriju opasnih pasa, jer svaki pas je bez pravilnog odgoja opasan.

a što se tiče ovog dobermana u donjem gradu, treba javit policiji jer upravo su zbog takvih ljudi svi psi sa malo većim zubima na lošem glasu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marinoš
Offline
Avatar

Ukupno postova: 296
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2009. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nažalosti,više ne radim tamo,tako da ne mogu dojaviti murji...ali ako budem u prolazu,svakako ću tog dedu prijaviti...mislim,tko će na kraju ispaštati nego pas,pa jel nije?on je taj koji će biti oduzet vlasniku,on je taj koji će biti u šinteraju i ako ga nitko ne uzme,bit će uspavan...a radi koga i radi čega?radi primitivnog vlasnika koji misli da je njegovom psu bolje bez povoca...mislit i srat nije isto.. Sranje

_________________
Što možeš danas,ne ostavi za sutra!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2009. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marinoš je napisao/la: › ...radi primitivnog vlasnika koji misli da je njegovom psu bolje bez povoca...mislit i srat nije isto.. Sranje

Sve što ste napisali podržavam i držim da psi bez obzira na veličinu trebaju biti pod kontrolom vlasnika.

Vlasnici koji puštaju svoje pse bez povodca su jednostavno lijeni i ne žele se baviti sa svojim psima.
Lakše je hodati i pričati sa nekim,pustiti psa i ne paziti na njega, nego aktivno se zabaviti sa svojim ljubimcem.
Vlasnik koji je svog psa odvezao,u tom trenutku pristaje na "zakon jačeg",ako njegov pas dojuri do nečijeg psa.
Svaki dan treniram sa biciklom tri AST(posebno naravno)tako da svega susrećemo u jutarnjem istrčavanju.
Nedavno su tri odvezana,puštena,kako god hoćete,meko pšenična terijera bez upozorenja napala AST, koji je bio na povodcu.
ASt i vlasnik su se obranili(ne puštajući psa sa povodca),međutim,pitanje je:Što bi bilo da je umjesto AST bio pas tipa pudlice itd.,da je bio sa starijom osobom.
Znači problem je u vlasnicima pasa svih vrsta koji dopuštaju da tumaraju i dosađuju psima i savjesnim vlasnicima.

Pozdrav

P.S.Djed treba dobiti nogom u rit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: