Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Krvoločni psi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.06.2009. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se..one ofre kao pas se treba istrčat... pa lijepo sjedni na bic i gari..on sigurno nece vrludat okolo jer pas je inteligentno biće..tako da će slijedit bic.. najlakše je psa pustit da se sam šeta...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.06.2009. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajme meni filozofije.

ja fakat ne kuzim ovu problematiku. Kao da svaki dan jedan pas prikolje jedno djete ... i to je sad vec prevrsilo svaku mjeru.

Opustite se malo ... psi su covjekov najbolji prijatelj. I ako labrador pridje djetetu a to djete dobije fras, nije pas kriv, nego mater koja je odgojila djete u takvom strahu.

Ako Maric moze setati maltezera, onda i kojekakvi kompleksasi ne trebaju pit bullove, jer im to nikako nece povecati pimpacha.

Ima i puno djece koja hodaju bez lanca i brnjice, a svakako su zasluzila to nositi ... i kad stanem u psece govno, lako ga operem vodom, ali sa zvakama se jebacki namucim dok ih skinem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.06.2009. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...heh, sad sam se sjetila Paje B. i njegovog lava u šetnji....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2009. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
ajme meni filozofije.

ja fakat ne kuzim ovu problematiku. Kao da svaki dan jedan pas prikolje jedno djete ... i to je sad vec prevrsilo svaku mjeru.

Opustite se malo ... psi su covjekov najbolji prijatelj. I ako labrador pridje djetetu a to djete dobije fras, nije pas kriv, nego mater koja je odgojila djete u takvom strahu.

Ako Maric moze setati maltezera, onda i kojekakvi kompleksasi ne trebaju pit bullove, jer im to nikako nece povecati pimpacha.

Ima i puno djece koja hodaju bez lanca i brnjice, a svakako su zasluzila to nositi ... i kad stanem u psece govno, lako ga operem vodom, ali sa zvakama se jebacki namucim dok ih skinem.


Uh,te žvakaće,znaju napasti čovjeka kada se najmanje nada...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.09.2009. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo da iskopam ovu temu iz naftalina.

Čuo sam svašta o pitbullovima, da su ovakvi, onakvi, itd. i nisam povjerovao ništa od toga.

Za one koji i dalje sumnjaju u to da je narav psa zapravo preslika naravi vlasnika, evo pogledajte ovih par edukativnih filmića.













Svaka čast vlasnici, ovo je jedan krasan pas Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.09.2009. 7:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako je baš u 90% slučajeva preslika naravi vlasnika onda su vlasnici debili

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2009. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prekrasni filmići

Nisam razumio,debeli ili debili?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2009. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Icuceee, kak je dobar zekaan! osijek031.com smile

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.09.2009. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovaj se u videu čini umiljat...ali velika većina nije...koda se to ne zna, jebote.. nisam čuo,ponavljam, da je pudlica ugrizla dijete za lice itd. brnjica i lanac pa tko voli...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PowerPuff
Offline
Avatar

Ukupno postova: 303
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2009. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Preslatki su Smile

_________________
Beware of the Powerpuff
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2009. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto da se javi vlasnica opake pudlice.. XD
ridgeback je u usporedbi s pudl-vragom savrseno miran i stabilan pas!
ok pudl je jos mali, radimo na odgoju, ali nikad nisam imala psa koji je vise grizao! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.09.2009. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grizao za lice?:_d opaka pudlica:-d

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2009. 5:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › ovaj se u videu čini umiljat...ali velika većina nije...koda se to ne zna, jebote.. nisam čuo,ponavljam, da je pudlica ugrizla dijete za lice itd. brnjica i lanac pa tko voli...


Aha. A promakla ti je priča u kojoj je pomeranac od cca tri kilograma nasmrt izgrizao bebu u snu? Priupitaj malo čika Gugla o tome.

Možeš ga pitati i za statistiku. Možda uočiš podatak kako u SAD-u po broju fatalnih ugriza godišnje često znaju prednjačiti slatki, čupavi, maleni medeki zvani chow-chow.

Svaka pasmina u svom genskom kodu nosi određene karakteristike. Cilj savjesnog vlasnika je odgojem potaknuti one pozitivne, a izbjeći/spriječiti/ispraviti negativne.

Pokušavam reći da je ponekad problem u vlasniku, a ponekad u samome psu. Pasmini se može vrlo malo toga pripisati. Iz jednostavnog razloga - pravilnim se odgojem gotovo sve greške u ogromnoj većini slučajeva mogu korigirati.

Svako drugo jutro dosadnog patuljastog pinča mojih susjeda otresam s nogavica. Uvjerena sam da bi me to malo čudovište, da može, bez ustezanja zaklalo. Ne zato što je pasmina sama po sebi agresivna, nego zato što vlasnici malenih pasa često misle da njihove sićušne bebice ne treba odgajati. Dotična gospođica je nepodnošljivo lajava, a uskoro ću od susjeda zatražiti servis kočnica jer se ona svako malo odluči boriti s kotačima mog auta, a s obzirom na njezinu veličinu nije ju lako primijetiti na vrijeme. Tretiraju ju kao princezu, a mogla bih se zakleti da svaki lutalica ima bolje manire od nje.

S druge strane, prijateljevog njemačkog boksera istih tih jutara, nakon borbe s ovom napasti, pomazim po slinavoj labrdi gurajući mu ruke kroz ogradu, a on me veselo pozdravi mahanjem onog batrljka od repa.

Tu zbilja nema pravila i ne možemo tako generalizirati.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.09.2009. 7:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve je to lijepo... neka se sretnu u prolazu 2 mužjaka ili 2 ženke..recimo neki bull i ne znam, neki mužjak malo manji.... ajme veselja... Naravno da je dio krivice na gazdama..jer ako zanemaruješ psa ne može ispast normalan.. al ajde ti obuzdaj nekog staforda ili sta ja znam kad se naloži na nekoga a nema lanac, brnjicu... to su OPASNI psi i gotovo, jer da nisu takvi po prirodi ne bi ih tamo bacali u kaveze da se kolju... zašto bih ja morao imat 8 para očiju na promenadi kad šetam svog psa, propisno na lajni, kako me ne bi neka kerusina napala? Tko voli takve pse nek kupi lijepo kuću s dvorištem i neka tamo trči..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.09.2009. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opasni su vlasnici, ne psi.

Propisno odgojen i socijaliziran pas nije opasnost ni za koga.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: