Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Krvoločni psi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2009. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crni, trbuh i nos su mu sivi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2009. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O tome pričam,ne može se provozati do ZOO-a da nemamo 3-4 zaletavanja.
Sa većinom vlasnika se poznajemo,međutim nađe se uvijek novih "pacijenata".Ta tvoja priča je tipična i stalno se ponavlja.
Jedanput je do nas došao fox terijer(odvezan,gazda nazočan)i počeo režati-moj pas ništa,naskočio ga sa strane-sve u redu,međutim kada ga je htio zaskočiti sa stražnje strane-moj ga je samo glasno upozorio i tek onda se gazda psa udostojio došetati do nas i onda ona glupa,legendarna rečenica:"On bi se samo igrao".
Normalno da se ne bi igrao,nego želi izraziti dominaciju i podčiniti drugog mužjaka.
Većina takvih vlasnika se smije i kažu"Pa,jel on gay".Nije,nego je dominantan mužjak,koji je možda i svom gazdi "Alfa".
Pozdrav svim vlasnicima pasa koji ovo pročitaju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.04.2009. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bizo je napisao/la: ›
Samo još nešto,neka tvoji psi budu pušteni ako nema nikoga,ali ako vidiš nekoga tko se ne želi družiti-samo ih zaveži i problema nema.

Pa problema nema ni ovako. Psi imaju oko 6 godina i napadnuti su samo jednom - onaj slučaj koji sam opisala u prvom postu.
Da imam opasnog psa, vezala bih ga. Daljnju raspravu smatram bespredmetnom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.04.2009. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e ovako. ja imam beaglea .. Zbog neke traume iz djetinjstva ne voli retrivere i labradore...ali ih ne kolje po ulici, nek samo laje na njih... nije isključiv s nekima se i igra..Very Happy al tamo gdje ga ja šetam ima i koji staford i te divlje pasmine bez lanca.. i tako se oni par puta zalete na nas 2... i sta da ja sad radim... ja sam rekao jednom gazdi, koji tvrdi da bi se staford(muzjak) od 70 kila samo igrao, da cu ga prijavit... Moze taj pas biti odan gazdi, al kad vidi drugog psa rastrgat ce ga... TO NISU PSI; NEGO ZVIJERI...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
e ovako. ja imam beaglea .. Zbog neke traume iz djetinjstva ne voli retrivere i labradore...ali ih ne kolje po ulici, nek samo laje na njih... nije isključiv s nekima se i igra..Very Happy al tamo gdje ga ja šetam ima i koji staford i te divlje pasmine bez lanca.. i tako se oni par puta zalete na nas 2... i sta da ja sad radim... ja sam rekao jednom gazdi, koji tvrdi da bi se staford(muzjak) od 70 kila samo igrao, da cu ga prijavit... Moze taj pas biti odan gazdi, al kad vidi drugog psa rastrgat ce ga... TO NISU PSI; NEGO ZVIJERI...

Možda je vas napao Slavonski Medo,ako je ta "zvijer" imala 70 kg.
Inače mužjak AST teži oko 30 kg.
Znam da se u narodu kaže:"U strahu su velike oči",ali ovoliko...
Pozdrav i čuvaj se medeka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la: ›
Bizo je napisao/la: ›
Samo još nešto,neka tvoji psi budu pušteni ako nema nikoga,ali ako vidiš nekoga tko se ne želi družiti-samo ih zaveži i problema nema.

Pa problema nema ni ovako. Psi imaju oko 6 godina i napadnuti su samo jednom - onaj slučaj koji sam opisala u prvom postu.
Da imam opasnog psa, vezala bih ga. Daljnju raspravu smatram bespredmetnom.

Također

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KaktusDzek
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2009. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma taj terijer je režao i pokušavao ugristi i mog pa je moj odrastao i jednom mu je dosadilo i čopio ga za vrat samo kao upozorenje.
Da vidiš kako se vlasnici više ne smiju kad reži nego ga odma vežu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.04.2009. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se duboko ispričavam, uslikat ću ti psa pa ti onda odokativno procijeni koliko ima kg... al ima vise od 30 , jer moj beagle ima 18kg(al mišića,ne masti:-D) a ovaj je ajme veći od njega.. Takvi psi ne smiju lunjat okolo bez lajne i gotovo... treba prvo gazdu ubit, a psa negdje smjestit...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
ja se duboko ispričavam, uslikat ću ti psa pa ti onda odokativno procijeni koliko ima kg... al ima vise od 30 , jer moj beagle ima 18kg(al mišića,ne masti:-D) a ovaj je ajme veći od njega.. Takvi psi ne smiju lunjat okolo bez lajne i gotovo... treba prvo gazdu ubit, a psa negdje smjestit...

Normalno da treba biti na povodcu,o tome cijelo vrijeme pišem,to je bit.Može,uslikaj ga.

Pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.04.2009. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok.ako mi odgrize ruku i pojede fotoaparat najebo si Very Happy Ma poanta je u tome sto ti psi moraju imat brnice i povodac, a ne da trci ko pudlica okolo, a gazda šeta i vičee dobar je on, on je mazulja, beba itd...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene je ko klinku ugrizla pudlica, tako da razlikujem samo pas na/bez povodca, pasmina me ne zanima.
dok neki to jednostavno ne shvacaju.. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.04.2009. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TAF LAk Very Happy vidi vise se bojim staforda i pit bulla nego pudlice..i mene je neki mješanac čvaknu, al dobrano... to jednostavno nisu psi za šetat bez lajne... i ende...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nijedan pas ne smije bit šetan bez lajne na bilo kojem dijelu Osijeka.. Wink

i ende..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
uaos
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › e ovako. ja imam beaglea .. Zbog neke traume iz djetinjstva ne voli retrivere i labradore...ali ih ne kolje po ulici, nek samo laje na njih... nije isključiv s nekima se i igra..Very Happy al tamo gdje ga ja šetam ima i koji staford i te divlje pasmine bez lanca.. i tako se oni par puta zalete na nas 2... i sta da ja sad radim... ja sam rekao jednom gazdi, koji tvrdi da bi se staford(muzjak) od 70 kila samo igrao, da cu ga prijavit... Moze taj pas biti odan gazdi, al kad vidi drugog psa rastrgat ce ga... TO NISU PSI; NEGO ZVIJERI...



Da nije možda crno bijeli, ako je onda sam ja kriv ja sam nagovorio vlasnika da ga pušta sa povodca jer je to kažu dobro za socijalizaciju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
uaos
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kudjaokomtiskokom je napisao/la (Pogledaj post): › nijedan pas ne smije bit šetan bez lajne na bilo kojem dijelu Osijeka.. Wink

i ende..



U potpunosti se slažem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: