Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Biste li bili sa nekim tko ima dijete?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.12.2008. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

đurđa je napisao/la: ›
MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): › Mogu reći samo na ovu temu di si sestro bila dok su munje sjevale. Ti koji su te tiplovali ti neka ti i djecu odgajaju tuđu kopilad ne treba nitko. Ne dolazi se do djeteta samo tako znaci da ni ta osoba nije ništa puno bolja samo baca krivnju na drugu osobu a djete je najveći pušač u toj varijanti.A ljudi moji pa to je TREND u gradu da si razveden i imas djete zar nevidite tisuće oko vas sa istim sranjem i svi bi ponovo nesto kratali kao da imas 1000 života a imas samo 1 i kad ga sjebeš tako onda si treba postavit pitanje kud,što,kako dalje. Ljudi se igraju sa životom kao djeca kad naiđu na bombu a kad explodira jebiga ili te ubije ili te osakati.A da ima škarta po gradu ima i to dosta.Uvjek vrijedi ona stara ,,,,nevadi pištolj ako nemisliš pucat.

Što sa onima koji se nisu razveli?Dali je po tebi i dijete kome je jedan od roditelja mrtav kopile?Svjedoci smo smrtnosti sve mlađih ljudi oko sebe a neki su od njih sigurno imali djecu.



Ne to ne spada u tu kategoriju,kao da ti neznaš koja se djeca nazivaju tako,ali ako ne znas ja ću ti ponoviti,,,,,,djeca kome se nezna otac,djeca nastala izvan braka,djeca koju su oba roditelja odbacili(koja su završila u sirotištu),djeca kojoj su se roditelji razveli vrlo rano jer su mislili da ce djete rjesit njihove probleme a ono ih je samo još multitpliciralo pa ga svi guraju od sebe.Otac neplača alimentaciju a majka odgoj prepustila ulici jer ju boli kurac ona izlazi do ujutro i spava do navece.NEŽELJENA,NEOČEKIVANA,NEPOZNATOG PORIJEKLA. Evo koliko sam mogo ja sam dočaro ,ali pa nisam ni ja ovo izmislio to je jednostavno fraza koja se upotrebljava to ti je isto kao kad kazes za nekog da je EMINENTAN to znači da je on 1 od 4000 u nekoj disciplini u nekom uzrku ili 250 od 1 000 000.A kad kažete opet za nekog da je illustrious to znači da je 1 od 1 000 000.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MoNk
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2008. 18:16 
Naslov:  Re: Biste li bili sa nekim tko ima dijete?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti si čovječe gadno spaljen!!! Ne znam koji su ti povodi ovakim komentarima no vrijeme je da se odeš liječiti.... To što imaš kao iza sebe godina se ne primjeti po tome što pišeš! Eventualno ako imaš problema što te žena pstavila pa tu liječiš svoje frustracije! Eto ja sam mlad rastavljen i ti to hoćeš reći da je moje dijete kopile?! Činjenica je da jako malo ljudi želi bilo što s nekim tko je vezan na taj način no to ne znači da ti možeš pljuvati po svima zato što izgleda tebe nitko neće! Možda je ipak problem u tebi....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.12.2008. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MoNk je napisao/la: ›
Ti si čovječe gadno spaljen!!! Ne znam koji su ti povodi ovakim komentarima no vrijeme je da se odeš liječiti.... To što imaš kao iza sebe godina se ne primjeti po tome što pišeš! Eventualno ako imaš problema što te žena pstavila pa tu liječiš svoje frustracije! Eto ja sam mlad rastavljen i ti to hoćeš reći da je moje dijete kopile?! Činjenica je da jako malo ljudi želi bilo što s nekim tko je vezan na taj način no to ne znači da ti možeš pljuvati po svima zato što izgleda tebe nitko neće! Možda je ipak problem u tebi....



Evo opet neki barbar,jel te netko imenovao,jel tebi netko kriv što si se doveo u ovaku situaciju,jel ti uopće znaš što je fraza,pokušat ću ponovo ,,,za tinejdžera kažu za nekog tko je između 13 i 19 god to je kategorija ništa više.
Nemoj ti meni prodavat pamet mogu ti bit otac koliko godina imaš,što nisi proguto govno do kraja nego is podvio rep i ostavio ženu to negovoriš nego motaš stvari u celofan.Prijatelju ti da si muško znao bi da se žena nikad neostavlja pogotovo kad ima djete ali ti si bjeda ovog roda i ti nekom nešto govoriš imaš toliko godina da si tek obavio 3 pišanja i jedno sranje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MoNk
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2008. 19:54 
Naslov:  Re: Biste li bili sa nekim tko ima dijete?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma majmune jedan sretan sam što mi ti nisi otac jel si očigledno retardiran a to se navodno prenosi genima!!! Što se tiče moga pišanja ja bar zadnja tri puta nisam pišao kroz kateter što bi za tebe rekao da jesi jel si staro gunđalo! Tko zna, možda ti je tako i lakše jel si kitu nisi godinama vidio od stomaka..... A za tebe mogu još samo jedno reći: ODRASTI!!!! krajnje je vrijeme gledajući na tvoje pozne godine kojima se hvališ! Žalosno je to što izgleda nisi u životu ništa naučio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.12.2008. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="MNOWAR";
Ne to ne spada u tu kategoriju,kao da ti neznaš koja se djeca nazivaju tako,ali ako ne znas ja ću ti ponoviti,,,,,,djeca kome se nezna otac,djeca nastala izvan braka,djeca koju su oba roditelja odbacili(koja su završila u sirotištu),djeca kojoj su se roditelji razveli vrlo rano jer su mislili da ce djete rjesit njihove probleme a ono ih je samo još multitpliciralo pa ga svi guraju od sebe.Otac neplača alimentaciju a majka odgoj prepustila ulici jer ju boli kurac ona izlazi do ujutro i spava do navece.NEŽELJENA,NEOČEKIVANA,NEPOZNATOG PORIJEKLA. Evo koliko sam mogo ja sam dočaro ,ali pa nisam ni ja ovo izmislio to je jednostavno fraza koja se upotrebljava to ti je isto kao kad kazes za nekog da je EMINENTAN to znači da je on 1 od 4000 u nekoj disciplini u nekom uzrku ili 250 od 1 000 000.A kad kažete opet za nekog da je illustrious to znači da je 1 od 1 000 000.[/quote]

Aha, i? ...Da li su u toj tvojoj ekstremno ružnoj priči kriva ta djeca, da ih ti imaš pravo nazivati "kopiladima" i "tuđim govnima"? Daj se saberi već jedanput, postovi ti odišu primitivizmom, mržnjom i pljuvanjem po svemu i svakome. Očisti prvo svoja govna, pa onda drobi nekome nešto. Iako se ova tema ne odnosi ni u čemu na mene, ja ne mogu ostati ravnodušna kad pročitam ovako nešto. Može te biti stid.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2008. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tru!

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.12.2008. 21:54 
Naslov:  Re: Biste li bili sa nekim tko ima dijete?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tema se zakuhtala. Prije svega, postovi Mnowara su krajnje uvredljivi i netolerantni. Dakle, dogodi se da ostanem trudna i otac ne želi priznati svoje vlastito dijete(jer je nezrela osoba) i dakle, po tome je moje dijete kopile i tuđe govno? Zar nije nimalo važno što bih život dala za svoje dijete? Što je sa samohranim majkama? Odajem im počast. Mnowar očigledno smatra da je muškaraca/otac stup društva kao u patrijahalno doba? Možeš si misliti!!!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.12.2008. 2:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Tema se zakuhtala. Prije svega, postovi Mnowara su krajnje uvredljivi i netolerantni. Dakle, dogodi se da ostanem trudna i otac ne želi priznati svoje vlastito dijete(jer je nezrela osoba) i dakle, po tome je moje dijete kopile i tuđe govno? Zar nije nimalo važno što bih život dala za svoje dijete? Što je sa samohranim majkama? Odajem im počast. Mnowar očigledno smatra da je muškaraca/otac stup društva kao u patrijahalno doba? Možeš si misliti!!!


Tko si ti uopće da mene imenuješ i namećeš drugima svoje mišljenje,formiraš javno mjenje na ovu temu, svako ima svoju glavu pa neka sam razmisli o ovome što sam ja izneo dali je to istina ili laž.
A što se tiče toga ja ne mislim da je muškarac nešto bolji žene i da čini neki stup društva,ja samo kažem da djete koje odrasta sa jednim roditeljem je uskračeno za određene stvari što ti opovrgavaš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.12.2008. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A tko si uopće ti da namećeš svoje mišljenje? Svatko ima pravo na svoje mišljenje i ja sam te samo prozvala zato što si i sam prozivao forumaše koji su dali svoje mišljenje. Ništa drugo.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.12.2008. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle sve izgovoreno je prestrašno,prije svega kopile mi je vrlo pogrdan naziv za dijete ,a ostalo navedeno kao tuđe govno UŽAS.
ne mislim da je neko bitno ili previše uskraćen zato jer nije imao oca kraj sebe bolje nikakav nego loš otac,bar je moje mišljenje takvo.I ne ne mislim da je svako sposoban da bude roditelj ako je to boiloški uspio obaviti.
Po meni je roditelj svaka osoba koja je spremna dijetetu upuhati vjetar u jedra i stati iza njega kada je to potrebno,daje svoje vrijeme nesebično kad god je to tom djetetu potrebno i meuvjetno mu pruža svoju ljubav,ma kako se on zvao novi životni suputnik majke ili oca,tetak,tetka,ujak itd.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.12.2008. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: ›
Dakle sve izgovoreno je prestrašno,prije svega kopile mi je vrlo pogrdan naziv za dijete ,a ostalo navedeno kao tuđe govno UŽAS.
ne mislim da je neko bitno ili previše uskraćen zato jer nije imao oca kraj sebe bolje nikakav nego loš otac,bar je moje mišljenje takvo.I ne ne mislim da je svako sposoban da bude roditelj ako je to boiloški uspio obaviti.
Po meni je roditelj svaka osoba koja je spremna dijetetu upuhati vjetar u jedra i stati iza njega kada je to potrebno,daje svoje vrijeme nesebično kad god je to tom djetetu potrebno i meuvjetno mu pruža svoju ljubav,ma kako se on zvao novi životni suputnik majke ili oca,tetak,tetka,ujak itd.


Koje je ovo razvodnjavanje to da te glava zaboli,pa bas zato što je otac loš nije ni majka daleko a i djete koje su doveli na svijet će bit pušač i ispaštat zbog grijha iz prošlosti.Djete odgajaju otac,majka i škola a sve ostale kombinacije poput baba,stričeva,kuma i ulice dovode do kriplova kakvih imamo.Otac i majka pri samom podizanju djeteta trebaju stvorit nešto bolje od njih samih a ne degreadaciju i parazite društva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.12.2008. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la (Pogledaj post): ›
Po meni je roditelj svaka osoba koja je spremna dijetetu upuhati vjetar u jedra i stati iza njega kada je to potrebno,daje svoje vrijeme nesebično kad god je to tom djetetu potrebno i meuvjetno mu pruža svoju ljubav,ma kako se on zvao novi životni suputnik majke ili oca,tetak,tetka,ujak itd.


bravo ela! budući da sam iskusila na svojoj koži, mogu reći da mi je druga osoba ne samo zamijenila oca, nego ga nadmašila u svakom pogledu i otkrila neke očinske vrline meni dotad nepoznate. ja sam opet s druge strane fantastično prihvatila tu osobu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.12.2008. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›

Koje je ovo razvodnjavanje to da te glava zaboli,pa bas zato što je otac loš nije ni majka daleko a i djete koje su doveli na svijet će bit pušač i ispaštat zbog grijha iz prošlosti.Djete odgajaju otac,majka i škola a sve ostale kombinacije poput baba,stričeva,kuma i ulice dovode do kriplova kakvih imamo.Otac i majka pri samom podizanju djeteta trebaju stvorit nešto bolje od njih samih a ne degreadaciju i parazite društva.


Tebi je očito nepoznat pojam ljubav i milost...to je most i temelj svega..
Naravno da je lakše podići djecu u braku u kojem se dvoje ljudi istinski vole ali zar treba sve drugo odbaciti ?
Zar misliš da djece koja odrastaju u drugačijim uvijetima (kao što ti kažeš "kopilad" )ne mogu jednog dana postati dobri ljudi ?
E pa vidiš, mogu..ja ih znam toliko puno što su se izvukli iz teških obiteljskih okolnosti..odrastali uz grozne roditelje ili sami pa su danas divni ljudi sa zadravim obiteljima i prekrasnom djecom..a znaš zašto ?
Zato što ih je ljubav vodila i bila temelj svemu što rade a ne osuda i osuđivanje drugih.
Koliki se uzdignu iznad te boli koje su doživjeli u djetinjstvu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.12.2008. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snaša je napisao/la: ›
MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›

Koje je ovo razvodnjavanje to da te glava zaboli,pa bas zato što je otac loš nije ni majka daleko a i djete koje su doveli na svijet će bit pušač i ispaštat zbog grijha iz prošlosti.Djete odgajaju otac,majka i škola a sve ostale kombinacije poput baba,stričeva,kuma i ulice dovode do kriplova kakvih imamo.Otac i majka pri samom podizanju djeteta trebaju stvorit nešto bolje od njih samih a ne degreadaciju i parazite društva.


Tebi je očito nepoznat pojam ljubav i milost...to je most i temelj svega..
Naravno da je lakše podići djecu u braku u kojem se dvoje ljudi istinski vole ali zar treba sve drugo odbaciti ?
Zar misliš da djece koja odrastaju u drugačijim uvijetima (kao što ti kažeš "kopilad" )ne mogu jednog dana postati dobri ljudi ?
E pa vidiš, mogu..ja ih znam toliko puno što su se izvukli iz teških obiteljskih okolnosti..odrastali uz grozne roditelje ili sami pa su danas divni ljudi sa zadravim obiteljima i prekrasnom djecom..a znaš zašto ?
Zato što ih je ljubav vodila i bila temelj svemu što rade a ne osuda i osuđivanje drugih.
Koliki se uzdignu iznad te boli koje su doživjeli u djetinjstvu..



Evo još malo relativizacije kao da nismo čuli takve bijedne odgovore.Još jedna prodavačica ljubavi.Prvo moraš definirat što ti koji pojam znači jel moje shvačanje pojmova i nečije drugo nisu isti ,pojmovi poput :dobri ljudi,ljubav,zdravim obiteljima,prekrasnom djecom i grozni roditelji itd.
Evo ti samo primjera da je prava ljubav pronač sebe u drugoj osobi. Tvrdiš da ta osoba nevalja a onda ni ti nevaljaš po toj definiciji jel ti = on.
Primječujem iz ovih razgovora licemjerje današnjih žena koje vole jako relativizirat i zamučivat stvari.

Dali sam ja itkog osudio,samo sam upotrebio frazu koja je prihvačena isto kao što kad za nekog kažemo da je Peder može se to i suptilnije reč tipa poput gey ili homoseksualac,Cigan =rom,koncentracijski logor= sabirni centar ,reprogram = novi kredit da bi vratio stari pa tako i riječ kopile zamjenjuje samo cijelu rečenicu tipa dijete kojeg su odbacila oba roditelja ili djete kome je nepoznat roditelj.
Što se tiče da li druge varijante odgoja treba dobacit ili istrijebit nikako samo ne možeš mi ih PROPAGIRAT.Za život u urbanoj cijelini mora čovjek imat prije svega MORALA,DISCIPLINE,ČASTI,PONOSA I POŠTENJA tj svega na što su se mlađe generacije popišale a za to su potrebne godine razvoja a ne ova fast food revolucija samo na brzinu i preko noći pa se ljudima i događaju takve stvari jer pri odabiru životnih partnera nemaju nikakve kriterije osim fizičkih. Meni je jasno da neki naginju više životinjama nego civilizaciji i onda se još naljute kad ih nazoveš na određen način, a nitko im nije kriv osim njih samih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stoka_unleashed
Offline
Avatar

Ukupno postova: 639
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.12.2008. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što drugo preostaje nego relativizirati,jer na kraju krajeva sve i je relativno, ali ti očito nemaš sposobnost shvatiti to jer gledaš sve crno bijelo, a to je dokaz da si unatoč svojim godinama još uvjek nezreo ili si toliko umišljen zbog neznam čega da jednostavno ne vidiš dalje od svog nosa i ne možeš priznati da su neka tvoja stajališta pogrešna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: