Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Biste li bili sa nekim tko ima dijete?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.12.2008. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Biste li bili sa nekim tko ima herpes?

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2008. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Biste li bili sa nekim tko ima herpes?

genitalni ili obični okousni ? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stoka_unleashed
Offline
Avatar

Ukupno postova: 639
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.12.2008. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hibrid

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2008. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stoka_unleashed je napisao/la: ›
A što drugo preostaje nego relativizirati,jer na kraju krajeva sve i je relativno, ali ti očito nemaš sposobnost shvatiti to jer gledaš sve crno bijelo, a to je dokaz da si unatoč svojim godinama još uvjek nezreo ili si toliko umišljen zbog neznam čega da jednostavno ne vidiš dalje od svog nosa i ne možeš priznati da su neka tvoja stajališta pogrešna...



E moj prijatelju dobro jutro da je u životu sve crno ili bijelo kad je u pitanju neki cilj.Cilj svake igre je bit No 1 sve ostalo nije sportski,poput izjava cilj nam je proć u drugi krug i takve gluposti.U društu je sve relativno kad nema kriterija jer svi sve mogu i svima je sve dopušteno. Svi spominju svoja prava ali OBAVEZE nitko.E a naš vid demokracije i slobode se pretvorio u anarhiju jer kriteriji nepostoje ulica diktira tempo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stoka_unleashed
Offline
Avatar

Ukupno postova: 639
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.12.2008. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Očito pogrešno shvačaš anarhiju.....jer vjerojatno bi nam svima puno bolje bilo da vlada anarhija....no to nije važno jer nije vezano uz temu...kao uostalom i večina tvojih prethodnih postova koja se temelji na lamentiranju o manjoj vrijednosti kopiladi, valjd su oni zbog toga poluljudi po tvom mišljenju.......i nakon svega i dalje se držim toga da si prilično nezreo i nerazuman za svoje godine....iako s druge strane možda si zapravo jedan obični zadrti starac koji zbog svojih predrasuda ne bi napravio čak ni nešto što bi se pokazalo suprotno tim predrasudama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2008. 20:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mia je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la (Pogledaj post): ›
Po meni je roditelj svaka osoba koja je spremna dijetetu upuhati vjetar u jedra i stati iza njega kada je to potrebno,daje svoje vrijeme nesebično kad god je to tom djetetu potrebno i meuvjetno mu pruža svoju ljubav,ma kako se on zvao novi životni suputnik majke ili oca,tetak,tetka,ujak itd.


bravo ela! budući da sam iskusila na svojoj koži, mogu reći da mi je druga osoba ne samo zamijenila oca, nego ga nadmašila u svakom pogledu i otkrila neke očinske vrline meni dotad nepoznate. ja sam opet s druge strane fantastično prihvatila tu osobu.

Eto što se mene tiče ovo je odgovor na pitanje koje nosi tema ako bih prihvatila vezu s nekim tko ima dijete,nadala bi se da će i odnos mene i tog djeteta donjeti ovakvo mišljenje kad stasa u odraslu osobu,da sam bila neko tko je bio kvalitetna osoba u životu tog djeteta.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.12.2008. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stoka_unleashed je napisao/la: ›
Očito pogrešno shvačaš anarhiju.....jer vjerojatno bi nam svima puno bolje bilo da vlada anarhija....no to nije važno jer nije vezano uz temu...kao uostalom i večina tvojih prethodnih postova koja se temelji na lamentiranju o manjoj vrijednosti kopiladi, valjd su oni zbog toga poluljudi po tvom mišljenju.......i nakon svega i dalje se držim toga da si prilično nezreo i nerazuman za svoje godine....iako s druge strane možda si zapravo jedan obični zadrti starac koji zbog svojih predrasuda ne bi napravio čak ni nešto što bi se pokazalo suprotno tim predrasudama.


Izgleda da mi imamo potpuno suprotne poglede na svijet, svima bi bilo bolje kad bi postojao RED a ne anarhija, točno se mora znat tko je No 1 ,No 2 itd u bilo kojem području i u bilo kojoj grani. Što se tiče manje vrijednosti to je sasvim logično da nešto što je sumnjivog ili nepoznatog porijekla manje vrijedno tu nema nikakve dvojbe. Jel danas u 21 st sasvim normalno da netko to stupa u bilo kakve odnose što se tiče SUŽIVOTA, POSLA ILI BILO KOJEG DRUGOG ODNOSA mora priložit svoje reference iz prošlosti,(akreditracije) jel nitko civilizran neće da uopće razgovar s tobom. Ako nemožeš dokazat porijeklo otpo si prije nego što si počeo. Svugdje se gleda porijeklo od hrane,pića,životinja,proizvoda bilo kakve vrste a normalno i ljudi.
I sve to je da bi se upravo i izbjegle predrasude o nekom, znači da ti dokažeš svoju čistu prošlost i sposobnost a normalno da se vidi što si ti napravio ili odradio od poslova ako neko hoće poslovat s tobom. Vjeruj mi radio sam vani i vidio sam stvari što i kako funkcioniraju ,,,evo ti primjer dvoje ljudi u Švedskoj kad se upoznaju znači jedno drugom se dopalo, prije stupanja u sexualne odnose oboje odlaze u jednu od klinika da bi se istestirali na 10-20 spolno prenosivih bolesti i nema tu nikakve ljutnje i gunđanja ako misliš ući u neki odnos to noraš i dokazat jer ti nitko nevjeruje na riječ.A da negovorim on nekim skandinavskim,engleskim i njemačkim Royal obiteljima koji provode testiranja na djevičanstvo uz normalno provjeru porijekla i porodice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.12.2008. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: ›
dvoje ljudi u Švedskoj kad se upoznaju znači jedno drugom se dopalo, prije stupanja u sexualne odnose oboje odlaze u jednu od klinika da bi se istestirali na 10-20 spolno prenosivih bolesti i nema tu nikakve ljutnje i gunđanja ako misliš ući u neki odnos to noraš i dokazat jer ti nitko nevjeruje na riječ.A da negovorim on nekim skandinavskim,engleskim i njemačkim Royal obiteljima koji provode testiranja na djevičanstvo uz normalno provjeru porijekla i porodice.
Stvarno romantično nema šta.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stoka_unleashed
Offline
Avatar

Ukupno postova: 639
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2008. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ MNOWAR ...pa cekaj malo zar je ta osoba kojoj je podrijetlo nepoznato kriva zato sto je tako....što recimo da postoji neka osoba koja je u takvoj situaciji i po svim svojim osobinama je recimo bolja od tebe......zar bi ta osoba i dalje bila manje vrijedna?

za ono u Švedskoj....pa s obzirom na današnji način života koji nam pruža ˝civilizacija˝ meni se čini da bi to svatko iole normalan napravio....a što se tiče onih rojalističkih sranja...to je nešto što nikako ne shvaćam...stoji da imaju titule i moć i sve....ali i oni su ljudi kao i ja i ti i oni će krepat isto kao i ja i ti...no eto valjd je njihovo shvaćanje svjeta zapelo tamo negdje u srednjem vijeku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2008. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

men se više ne da raspravljat, nema smisla, a ionak to ide u offtopic...
zato, što se teme tiče, ja bi bio s nekim bez obzira dal ima dijete, jer dijete je meni svetinja, ionak ih planiram imat dovoljno da popravim natalitet, i to dijete bi isto volio kao i svoje, kao i njegovu majku i trudio bi se biti i njemu dobar otac i uzor kao i biološkoj...
@mnowar, primjeri su ti vrhunski, nema šta, još da imaju smisla u ovoj temi kad već uopće nemju...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2008. 8:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: ›
ti bas imas neki problem
ela je napisao/la: ›
Dakle sve izgovoreno je prestrašno,prije svega kopile mi je vrlo pogrdan naziv za dijete ,a ostalo navedeno kao tuđe govno UŽAS.
ne mislim da je neko bitno ili previše uskraćen zato jer nije imao oca kraj sebe bolje nikakav nego loš otac,bar je moje mišljenje takvo.I ne ne mislim da je svako sposoban da bude roditelj ako je to boiloški uspio obaviti.
Po meni je roditelj svaka osoba koja je spremna dijetetu upuhati vjetar u jedra i stati iza njega kada je to potrebno,daje svoje vrijeme nesebično kad god je to tom djetetu potrebno i meuvjetno mu pruža svoju ljubav,ma kako se on zvao novi životni suputnik majke ili oca,tetak,tetka,ujak itd.


Koje je ovo razvodnjavanje to da te glava zaboli,pa bas zato što je otac loš nije ni majka daleko a i djete koje su doveli na svijet će bit pušač i ispaštat zbog grijha iz prošlosti.Djete odgajaju otac,majka i škola a sve ostale kombinacije poput baba,stričeva,kuma i ulice dovode do kriplova kakvih imamo.Otac i majka pri samom podizanju djeteta trebaju stvorit nešto bolje od njih samih a ne degreadaciju i parazite društva.

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2008. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti upravo nemas osobina ispisanih velikim slovima..
a sve reci su pogrdne i zlonamjerne, i Cigan i Peder..i tu vidimo tvoj stupanj civiliziranosti
MNOWAR je napisao/la: ›
snaša je napisao/la: ›
MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›

Koje je ovo razvodnjavanje to da te glava zaboli,pa bas zato što je otac loš nije ni majka daleko a i djete koje su doveli na svijet će bit pušač i ispaštat zbog grijha iz prošlosti.Djete odgajaju otac,majka i škola a sve ostale kombinacije poput baba,stričeva,kuma i ulice dovode do kriplova kakvih imamo.Otac i majka pri samom podizanju djeteta trebaju stvorit nešto bolje od njih samih a ne degreadaciju i parazite društva.


Tebi je očito nepoznat pojam ljubav i milost...to je most i temelj svega..
Naravno da je lakše podići djecu u braku u kojem se dvoje ljudi istinski vole ali zar treba sve drugo odbaciti ?
Zar misliš da djece koja odrastaju u drugačijim uvijetima (kao što ti kažeš "kopilad" )ne mogu jednog dana postati dobri ljudi ?
E pa vidiš, mogu..ja ih znam toliko puno što su se izvukli iz teških obiteljskih okolnosti..odrastali uz grozne roditelje ili sami pa su danas divni ljudi sa zadravim obiteljima i prekrasnom djecom..a znaš zašto ?
Zato što ih je ljubav vodila i bila temelj svemu što rade a ne osuda i osuđivanje drugih.
Koliki se uzdignu iznad te boli koje su doživjeli u djetinjstvu..



Evo još malo relativizacije kao da nismo čuli takve bijedne odgovore.Još jedna prodavačica ljubavi.Prvo moraš definirat što ti koji pojam znači jel moje shvačanje pojmova i nečije drugo nisu isti ,pojmovi poput :dobri ljudi,ljubav,zdravim obiteljima,prekrasnom djecom i grozni roditelji itd.
Evo ti samo primjera da je prava ljubav pronač sebe u drugoj osobi. Tvrdiš da ta osoba nevalja a onda ni ti nevaljaš po toj definiciji jel ti = on.
Primječujem iz ovih razgovora licemjerje današnjih žena koje vole jako relativizirat i zamučivat stvari.

Dali sam ja itkog osudio,samo sam upotrebio frazu koja je prihvačena isto kao što kad za nekog kažemo da je Peder može se to i suptilnije reč tipa poput gey ili homoseksualac,Cigan =rom,koncentracijski logor= sabirni centar ,reprogram = novi kredit da bi vratio stari pa tako i riječ kopile zamjenjuje samo cijelu rečenicu tipa dijete kojeg su odbacila oba roditelja ili djete kome je nepoznat roditelj.
Što se tiče da li druge varijante odgoja treba dobacit ili istrijebit nikako samo ne možeš mi ih PROPAGIRAT.Za život u urbanoj cijelini mora čovjek imat prije svega MORALA,DISCIPLINE,ČASTI,PONOSA I POŠTENJA tj svega na što su se mlađe generacije popišale a za to su potrebne godine razvoja a ne ova fast food revolucija samo na brzinu i preko noći pa se ljudima i događaju takve stvari jer pri odabiru životnih partnera nemaju nikakve kriterije osim fizičkih. Meni je jasno da neki naginju više životinjama nego civilizaciji i onda se još naljute kad ih nazoveš na određen način, a nitko im nije kriv osim njih samih.

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2008. 10:20 
Naslov:  Re: Biste li bili sa nekim tko ima dijete?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za odgovor na moje postavljeno pitanje treba imati dušu. Nemaju je svi. Svi zaslužuju živjeti slobodno i biti voljeni.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2009. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao prvo, hvala pojedincima čije ime neću navesti (mislim da bi mi se otopila slova s monitora) što su mi pomogli preraditi upravo pojedeni ručak, zbog njihovih postova mi proradi kiselina.
A sada tema. Prije nekoliko godina sam bila u vezi s dečkom koji je otac dvaju prekrasnih dječaka. Naša veza je trajala dvije godine i to su mi bile najljepše godine u životu i najljepša veza. No, to sada nije bitno. Bitno je to da je vrlo malo ljudi koji su me okruživali u to vrijeme prihvalaćalo moju vezu. Zapravo vrlo rijetki, uglavnom moji pravi prijatelji su bili uz mene i podržavali me iz jednostavnog razloga, jer su vidjeli koliko sam sretna. Nasuprot tomu, susretala sam se s neodobravanjem, osuđivanjem. Nerjetko sam se susretala s komentarima; ali on ima dvoje djece, pa nećeš valjda tuđu kopilad odgajati, jel te oni zovu mama i td... neću reći da me ta činjenica nije dovodila u dvojbu, ali taj dečko je jednostavno mene pridobio sa svim svojim osobinama i ja sam odlučila preuzeti tu odgovornost. Nije mi bilo lako, morala sam se boriti s puno toga, ali on je jednostavno bio vrijedan svega. Jako je teško kada se ljudi ne raduju tvojoj sreći i to ti jasno pokažu. Činjenica da ima dvoje djece je drugima bila mana, to je za njih bila mana. Ne bih ulazila u širine tuđih srca, razine svijesti i ograničenosti. Ja sam se na početku veze upitala: kako bi meni bilo da sam s nekim bivšim dečkom imala dijete i da to sada netko smatra hendikepom? Razumijem i ljude koji ne bi to učinili, preuzeli odgovornost, borili se s osuđivanjima i neprihvaćanjima. Međutim, licemjerje ljudi je zadivljujuće. Pojedini autori posta, koji su naveli kako bi prihvatili tuđe dijete, meni su rekli kako je bolje da više nisam s tim dečkom jer bi vukla njegove repove i prtljagu iz prošlosti, a evo sada bi bili u stanju prihvatiti tuđu "prtljagu", ali samo zato jer ne mogu imati svoju....žalosno...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2009. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hej sestro,
nije valjda da se obazires na to 'sta ce reci svijet'
jeste da misljenje vaznih osoba u tvom zivotu sigurno pogadja i navodi na preispitivanje, ali tvoj zivot je samo tvoja stvar i ne dozvoli da te necije misljenje tangira..
ako tebi ta odgovornost ne smeta, ne treba nikome da smeta..
ali da je komplicirano, jeste..
svaka tebi cast

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: