Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Biste li bili sa nekim tko ima dijete?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.12.2008. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: ›
Zanima me što podrazumijevaš pod riječi KOPILE ?


Kopile djete bez oca ili komu se nezna otac, ima ga ali kao da ga nema ,to ti je kao brod bez kapetana kad tad će se razbit i onda posada padne u vodu među morsken pse koji ih raskidaju. Tako i djete uđe u život bez oca i licemjerno društvo od njega napravi majmuna.Otac djetetu daje SUPER EGO znaći neke vrijednosti koje majka jednostavno nemože usaditi.
[/quote]


joj se... mi se od ovih izjava

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.12.2008. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ali kad jednom sjebeš neke stvari koje su ključne u životu SVA VRATA ŽIVOTA SU TI ZATVORENA I NEMA VIŠE POVRATKA.


tebi su nesto gadno zajebali u glavi kad si bio mali, garant si pao na glavu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2008. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super, znači ja sam kopile od sedme goidne...
i sad ti oš reć da me moja majka nije naučila nekim SUPER vrijednostima, idiote, kladim se da sam imao bolji i sretniji život makar smo preživljavali uz minimalac i ti to nikad nećeš shvatit zašto je tako jer si sve vjerojatno dobio na pladnju od oca i majke, a takvi rijetko znaju preživjet u tom licemjernom svijetu i od takvih se prave majmuni, to si TI...
za razliku od tebe naučio sam da se sve u životu plaća a da bi to platio moraš radit, a vjeruj mi ne znaš koliko ti zadovoljstvo pruži činjenica da si se sam borio za nešto i to zasluženo dobio...
a po toj tvojoj teoriji zapravo svatko kad tad postane kopile...
nađi definiciju idiota i pronaći češ se...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2008. 8:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam sebicna, razmazena, karijerista i ne podnosim konstante..a djeca su konstante..ako ste iole odgovoran roditelj..
ali sam to priznala sebi i ne bih se upustala u nesto u cemu ne bih opstala..
inace je to jako lijepo prigrliti dijete, ako se netko voli, onda ce tu biti ljubavi i za dijete..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2008. 8:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: ›
Zanima me što podrazumijevaš pod riječi KOPILE ?


Kopile djete bez oca ili komu se nezna otac, ima ga ali kao da ga nema ,to ti je kao brod bez kapetana kad tad će se razbit i onda posada padne u vodu među morsken pse koji ih raskidaju. Tako i djete uđe u život bez oca i licemjerno društvo od njega napravi majmuna.Otac djetetu daje SUPER EGO znaći neke vrijednosti koje majka jednostavno nemože usaditi.
[/quote]
kao da je otac nesto bez cega se ne moze?!
ma svijet propadne, jelda?
jao kakav muski egoizam..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2008. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao da je otac nesto bez cega se ne moze?!
ma svijet propadne, jelda?
jao kakav muski egoizam..
MNOWAR je napisao/la: ›
Zanima me što podrazumijevaš pod riječi KOPILE ?


Kopile djete bez oca ili komu se nezna otac, ima ga ali kao da ga nema ,to ti je kao brod bez kapetana kad tad će se razbit i onda posada padne u vodu među morsken pse koji ih raskidaju. Tako i djete uđe u život bez oca i licemjerno društvo od njega napravi majmuna.Otac djetetu daje SUPER EGO znaći neke vrijednosti koje majka jednostavno nemože usaditi.
[/quote]

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2008. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nesto mi ne ide ovo quotiranje, oprostite mi..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.12.2008. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la: ›
super, znači ja sam kopile od sedme goidne...
i sad ti oš reć da me moja majka nije naučila nekim SUPER vrijednostima, idiote, kladim se da sam imao bolji i sretniji život makar smo preživljavali uz minimalac i ti to nikad nećeš shvatit zašto je tako jer si sve vjerojatno dobio na pladnju od oca i majke, a takvi rijetko znaju preživjet u tom licemjernom svijetu i od takvih se prave majmuni, to si TI...
za razliku od tebe naučio sam da se sve u životu plaća a da bi to platio moraš radit, a vjeruj mi ne znaš koliko ti zadovoljstvo pruži činjenica da si se sam borio za nešto i to zasluženo dobio...
a po toj tvojoj teoriji zapravo svatko kad tad postane kopile...
nađi definiciju idiota i pronaći češ se...



Prijatelju mlad si vidi se da te srce nosi a ne razum zato si tako i planuo.Samo pazi da ne izgoriš negdje u želji.Srce nosi želju za borbom ali većinom te navodi na krivi put.Koliko ja imam godina u odnsu na tebe teško da mi se takve gluposti mogu dogoditi što si naveo, jedino što još nisam napravio u životu je skocio iz aviona.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
obyzouth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2008. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
...jedino što još nisam napravio u životu je skocio iz aviona.


Ma ti si nenadjebiv, vjerujem da bi se na putu do zemlje snašao i bez padobrana.

"Ne napuhuj se: jer odveć te često
Tek malen ubod stavlja na mjesto."

osijek031.com smile

_________________
I do it because I can. I can because I want to. I want to because...Anonymous said I couldn't!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.12.2008. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Deca su bogactvo. Ja oć bit bogat !

..odgovor se nameće sam posebi...

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.12.2008. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: ›
MNOWAR je napisao/la: ›
Zanima me što podrazumijevaš pod riječi KOPILE ?


Kopile djete bez oca ili komu se nezna otac, ima ga ali kao da ga nema ,to ti je kao brod bez kapetana kad tad će se razbit i onda posada padne u vodu među morsken pse koji ih raskidaju. Tako i djete uđe u život bez oca i licemjerno društvo od njega napravi majmuna.Otac djetetu daje SUPER EGO znaći neke vrijednosti koje majka jednostavno nemože usaditi.



joj se... mi se od ovih izjava
[/quote]

ma treba pederima onda dozvolit usvajanje-- pa ondak ce to bit pravi čoek kad poraste ! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.12.2008. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]
Prijatelju mlad si vidi se da te srce nosi a ne razum zato si tako i planuo.Samo pazi da ne izgoriš negdje u želji.Srce nosi želju za borbom ali većinom te navodi na krivi put.Koliko ja imam godina u odnsu na tebe teško da mi se takve gluposti mogu dogoditi što si naveo, jedino što još nisam napravio u životu je skocio iz aviona.[/quote]


I misliš da zato što imaš sto godina da ti to daje pravo da vrijeđaš nekoga i kenjaš nekim ljudima ovdje po glavi, jer oni još nisu prosvijetljeni tvojim osebujnim znanjem i iskustvom... Pročitaj malo nekada ono što si napisao. U najmanju ruku žalosno, da iz svih tih tvojih godina iskustva koje stavljaš kao nekakav adut, nisi naučio ništa.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.12.2008. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›

Prijatelju mlad si vidi se da te srce nosi a ne razum zato si tako i planuo.Samo pazi da ne izgoriš negdje u želji.Srce nosi želju za borbom ali većinom te navodi na krivi put.Koliko ja imam godina u odnsu na tebe teško da mi se takve gluposti mogu dogoditi što si naveo, jedino što još nisam napravio u životu je skocio iz aviona.[/quote]


I misliš da zato što imaš sto godina da ti to daje pravo da vrijeđaš nekoga i kenjaš nekim ljudima ovdje po glavi, jer oni još nisu prosvijetljeni tvojim osebujnim znanjem i iskustvom... Pročitaj malo nekada ono što si napisao. U najmanju ruku žalosno, da iz svih tih tvojih godina iskustva koje stavljaš kao nekakav adut, nisi naučio ništa.
[/quote]

Nije istina da ja nekog vrijeđam jer nisam spomenio ničije ime, samo pokušavam biti korektan što se tiče razgovora i iznosim činjenice u mojoj interpretaciji.Ljuti me što ljudi nemaju nikakve činjenice nego samo priče poput sere mi se od ovih izjava,ovo je žalosno i tipa odgovore u jednoj ili dvije riječi. Mislim da netreba komentirat ove nasilničeke barbarske odgovore koji neki objavljuju kad im ponestane razuma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
đurđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.12.2008. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): › Mogu reći samo na ovu temu di si sestro bila dok su munje sjevale. Ti koji su te tiplovali ti neka ti i djecu odgajaju tuđu kopilad ne treba nitko. Ne dolazi se do djeteta samo tako znaci da ni ta osoba nije ništa puno bolja samo baca krivnju na drugu osobu a djete je najveći pušač u toj varijanti.A ljudi moji pa to je TREND u gradu da si razveden i imas djete zar nevidite tisuće oko vas sa istim sranjem i svi bi ponovo nesto kratali kao da imas 1000 života a imas samo 1 i kad ga sjebeš tako onda si treba postavit pitanje kud,što,kako dalje. Ljudi se igraju sa životom kao djeca kad naiđu na bombu a kad explodira jebiga ili te ubije ili te osakati.A da ima škarta po gradu ima i to dosta.Uvjek vrijedi ona stara ,,,,nevadi pištolj ako nemisliš pucat.

Što sa onima koji se nisu razveli?Dali je po tebi i dijete kome je jedan od roditelja mrtav kopile?Svjedoci smo smrtnosti sve mlađih ljudi oko sebe a neki su od njih sigurno imali djecu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2008. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: ›
Prijatelju mlad si vidi se da te srce nosi a ne razum zato si tako i planuo.Samo pazi da ne izgoriš negdje u želji.Srce nosi želju za borbom ali većinom te navodi na krivi put.Koliko ja imam godina u odnsu na tebe teško da mi se takve gluposti mogu dogoditi što si naveo, jedino što još nisam napravio u životu je skocio iz aviona.

Možda i jesi u pravu al se nisi dobro izjasnio, tvoje izjave zvuče kao da si neki mladi nezreli slinavac, to što sam napisao se ne odnosi samo na mene, upoznao sam puno takvih sličnih koji su odrasli bez oca (rat, nesreća, bolest) no ni oni nisu previše zakinuti tih super egoa jer su to sami naučili, i već im se i divim nekima jer su odlični očevi svojoj djeci...
nemaš pravo nazivat takvu djecu kopilad jer to je teška uvreda svima koji su propatili iz nepotrebnih razloga... bolje da si naveo na kog se odnosi neg što si sve strpao u isti koš...
ja ću i dalje ostat na svojim idealističkim stavovima, pa nek izgorim, gorjet ću sretan, neće mi bit žao...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: