Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi župan Osječko-baranjske županije?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.12.2008. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljilja je napisao/la: ›
župan : Jovan Jelić, načelnik općine Erdut
gradonačelnik: Zdravko Peko, Zeleni Hrvatske

Bože, budi milostiv i ne daj ovakav rasplet!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilja
Offline
Ukupno postova: 165
Lokacija: tu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.12.2008. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dat će Bog pa se budemo riješili sveg zla koje se nakotilo u našem ataru

_________________
najnasilniji element društva je neznanje Tup, tup
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Honor
Offline
Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.12.2008. 12:17 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi župan Osječko-baranjske županije?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.12.2008. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Vjerujem da će biti malo kandidata ali će biti jaki.


Najjači do sada. Svi će dizat 150 kg u benču. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2008. 8:36 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi župan Osječko-baranjske županije?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se samo nadam da će za ovu Sharon ostati koja kost kad big boss i ekipa pojedu sve ostalo. Čovjek bi na prvu loptu pomislio da žena ima svoj politički stav i ok, što je sasvim normalno.

Ali kada počne govoriti o profesionalnosti oSMEĆkE TV onda mi je jasno koliko je sati.

To se zove strah od gubitka vlasti i raskrinkavanja lopovluka, a počelo je Smile Eno trojica sapunjaju u zatvoru.

Boli me jedna stvar za politiku, ali činjenica je da bi radije osobu kao što je Bubalo da bude župan nego Đapić / Matković / Ivić...

Čovjek iza sebe ima rezultate, projekte i to mu nitko ne može osporiti. Osim Sharon naravno, ali ne bih o njenim kriterijima vrednovanja, njoj je osječka TV ipak nešto najbolje i najprofesionalnije što je gledala Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2008. 10:21 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi župan Osječko-baranjske županije?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prica se da su se Djapic i Sanader dogovorili: HSP-u gradonacelnik Djapic, a HDZ-u zupan Ivic... Kak bi to bilo dobro da im biraci pokvare dogovore...

Ali stvarno... jedino novije lice politike u zadnjih puno godina je taj Vrdoljak, a ostali su svevremeni (Djapic, Glavas, Seks and Co). Bljak!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2008. 10:41 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi župan Osječko-baranjske županije?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam samo kako se mogu dogovoriti da Đapić bude gradonačelnik, kad se gradonačelnik izravno bira Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2008. 11:26 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi župan Osječko-baranjske županije?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam samo kako se mogu dogovoriti da Đapić bude gradonačelnik, kad se gradonačelnik izravno bira Shocked


Sve se može, uđu u koaliciju, kandidata za gradonačelnika daje HSP, a za župana HDZ Smile

Inače, to se zove političko samoubojstvo, mislim da HDZ-u to zadnje treba u situaciji u koju je doveo državu.

HSP bi išao sa svima, to je već dokazao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2008. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Ja se samo nadam da će za ovu Sharon ostati koja kost kad big boss i ekipa pojedu sve ostalo. Čovjek bi na prvu loptu pomislio da žena ima svoj politički stav i ok, što je sasvim normalno.

Ali kada počne govoriti o profesionalnosti oSMEĆkE TV onda mi je jasno koliko je sati.

To se zove strah od gubitka vlasti i raskrinkavanja lopovluka, a počelo je Smile Eno trojica sapunjaju u zatvoru.

Boli me jedna stvar za politiku, ali činjenica je da bi radije osobu kao što je Bubalo da bude župan nego Đapić / Matković / Ivić...

Čovjek iza sebe ima rezultate, projekte i to mu nitko ne može osporiti. Osim Sharon naravno, ali ne bih o njenim kriterijima vrednovanja, njoj je osječka TV ipak nešto najbolje i najprofesionalnije što je gledala Smile

Vjerojatno
OSTV nije smećka i to može reći samo netko tko nema pojma ili kome je ona konkurencija. No,dobro: prosvijetlite nas i uputite na neke kvalitetnije lokalne TV kuće, pa ćemo usporediti. (U toj konkurenciji odmah ispada slavonska aldžazira - samo da napomenem)
Ja nemam strah od "gubitka vlasti" jer na vlasti niti nisam, čak niti ne radim u nekakvoj gradsko-državnoj tvrtki ili Bože sačuvaj u upravi. Čak i radim u jednoj tvrtki koja je na nemilosrdnom tržištu i "izdržava" samu sebe.Tako da sve što pročitaš s potpisom Sharon - izašlo je iz Sharonine glave. Šefovi me ne mogu natjerati niti na krupnije stvari ako se to kosi s mojim viđenjem poslovne etike (dokazano u mojoj radnoj biografiji), a kamoli da bi me netko natjerao da pišem po forumu... I nisam ničiji odvjetnik, niti Đapićev niti ičiji. Ovdje sam sa svojim razmišljanjima u manjini i shvatite to kao egzotiku ako ne ide drugačije. A, što da vam radim? Ne moram se pravdati zašto mislim ovako ili onako. Kao što nekima nije jasno zašto ja Bubala ne doživljavam kao ispravnog, ja mogu reći da su neki zločesti i Đapiću i njegovima pripisuju namjerno stvari samo da bi ga ocrnili i to po zadatku... A, kao boli ih za politiku... Ali ima i on iza sebe projekte i uspjehe koje je postigao sa svojim ljudima, a ako baš hoćeš i jednim dijelom u županijskoj vlasti, dok je trajala koalicija.Priznali to neki ili ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2008. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Ali ima i on iza sebe projekte i uspjehe koje je postigao sa svojim ljudima, a ako baš hoćeš i jednim dijelom u županijskoj vlasti, dok je trajala koalicija.Priznali to neki ili ne.

Ajd nabroj neke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2008. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Ali ima i on iza sebe projekte i uspjehe koje je postigao sa svojim ljudima, a ako baš hoćeš i jednim dijelom u županijskoj vlasti, dok je trajala koalicija.Priznali to neki ili ne.

Ajd nabroj neke.

AJD to baš želim znati,prosvjetli nas

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2008. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Ali ima i on iza sebe projekte i uspjehe koje je postigao sa svojim ljudima, a ako baš hoćeš i jednim dijelom u županijskoj vlasti, dok je trajala koalicija.Priznali to neki ili ne.

Ajd nabroj neke.

AJD to baš želim znati,prosvjetli nas

Ako živite u Osijeku, bit će dovoljno da prošetate gradom. Ako niste izbrisali memoriju u kojoj je slika grada od prije nekoliko godina- vidjet ćete.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2008. 13:25 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi župan Osječko-baranjske županije?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Podsjetite me: Bubalovi projekti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2008. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la: ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Ali ima i on iza sebe projekte i uspjehe koje je postigao sa svojim ljudima, a ako baš hoćeš i jednim dijelom u županijskoj vlasti, dok je trajala koalicija.Priznali to neki ili ne.

Ajd nabroj neke.

AJD to baš želim znati,prosvjetli nas

Ako živite u Osijeku, bit će dovoljno da prošetate gradom. Ako niste izbrisali memoriju u kojoj je slika grada od prije nekoliko godina- vidjet ćete.

A je ti odgovor Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2008. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la: ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Ali ima i on iza sebe projekte i uspjehe koje je postigao sa svojim ljudima, a ako baš hoćeš i jednim dijelom u županijskoj vlasti, dok je trajala koalicija.Priznali to neki ili ne.

Ajd nabroj neke.

AJD to baš želim znati,prosvjetli nas

Ako živite u Osijeku, bit će dovoljno da prošetate gradom. Ako niste izbrisali memoriju u kojoj je slika grada od prije nekoliko godina- vidjet ćete.

A je ti odgovor Rolling Eyes

...kao i pitanje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: