Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi župan Osječko-baranjske županije?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2008. 14:22 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi župan Osječko-baranjske županije?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm da, pitanje je bilo konkretno, a odgovor jako "konkretan". Toliko o projektima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2008. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Ali ima i on iza sebe projekte i uspjehe koje je postigao sa svojim ljudima, a ako baš hoćeš i jednim dijelom u županijskoj vlasti, dok je trajala koalicija.Priznali to neki ili ne.

Ajd nabroj neke.


Ne dozivati vraga. Još ćemo morati čitati da je tramvaj do Bosutskog izvrstan projekt, kao i postavljanje preskupog kamena na 150 metara Kapucinske za 9 miijuna kuna.

Kad pročitaš nešto poput ovoga gore, ili tipa "barem se gradi", padne mi na pamet kletva - dao Bog da firma u kojoj radi forumašica Sharon bude primorana sudjelovati na Đapićevim javnim natječajima (pogađate, propast će, jer natječaja nema).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2008. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la: ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Ali ima i on iza sebe projekte i uspjehe koje je postigao sa svojim ljudima, a ako baš hoćeš i jednim dijelom u županijskoj vlasti, dok je trajala koalicija.Priznali to neki ili ne.

Ajd nabroj neke.

AJD to baš želim znati,prosvjetli nas

Ako živite u Osijeku, bit će dovoljno da prošetate gradom. Ako niste izbrisali memoriju u kojoj je slika grada od prije nekoliko godina- vidjet ćete.

Živim,šetam i čudim se! Shocked
Sigurna si da su to njegovi projekti?nebi baš rekla..a završeni su za njegove vladavine ahaaaa ,ajde ovako ćemo da moj brat ima građevinsku firmu i ja bi pogurala projekte u kojima on može zaraditi iliti njegovo preduzeće,da sam NEKO na tom položaju.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilja
Offline
Ukupno postova: 165
Lokacija: tu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2008. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

djapanov projekt je predivan hulk -reper na trgu a.starčevića , a za kojeg nam je djapan podvalio da sliči na praoca domovine. onda je onaj prekokrasan rundel masonerije, pardon velikana, u tvrđi ispred gimbe.pa je projekt i prefarbavanje 2 tramvaja i postavljanje nove šoferšajbe na iste tramvaje, pa sad izgledaju ko novi.
a bubalovi su projekti : skladište za lopate u donjim pržogrnicima, 3 metra ceste u ta-mo-ne-gdje-, jabuka.net, 2 milijuna kuna za lovce u županiji...

_________________
najnasilniji element društva je neznanje Tup, tup
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.12.2008. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
lufus je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Ali ima i on iza sebe projekte i uspjehe koje je postigao sa svojim ljudima, a ako baš hoćeš i jednim dijelom u županijskoj vlasti, dok je trajala koalicija.Priznali to neki ili ne.

Ajd nabroj neke.


Ne dozivati vraga. Još ćemo morati čitati da je tramvaj do Bosutskog izvrstan projekt, kao i postavljanje preskupog kamena na 150 metara Kapucinske za 9 miijuna kuna.

Kad pročitaš nešto poput ovoga gore, ili tipa "barem se gradi", padne mi na pamet kletva - dao Bog da firma u kojoj radi forumašica Sharon bude primorana sudjelovati na Đapićevim javnim natječajima (pogađate, propast će, jer natječaja nema).

Ukusi su tako različiti... Nekome se nešto sviđa, nekome ne. Rijetki su oni koji su u stanju biti demokratični kad su ukusi u pitanju.
A dragom Feltu se zahvaljujem na lijepim željama u ovo blagdansko vrijeme (da mi propadne firma i da ostanem bez posla!). Uz isto tako srdačne čestitke i ja njemu želim sve najbolje, prije svega da njegova stranka popuši na izborima na proljeće, a nakon toga da si traži drugi angažman.
Uspio je samo u jednome: sad sam sigurna kome ide moj glas... Za inat...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Đeđa_zaboravih_lozinku_od
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2008. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljilja je napisao/la (Pogledaj post): › a kješo ima tikove


ja sam čula i ponešto o nekim gej krugovima Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
delboy
Offline
Ukupno postova: 64
Lokacija: na biciklu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2008. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrdoljak ce biti novi zupan!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
đurđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.12.2008. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đeđa_zaboravih_lozinku_od je napisao/la (Pogledaj post): ›
ljilja je napisao/la (Pogledaj post): › a kješo ima tikove


ja sam čula i ponešto o nekim gej krugovima Laughing

osijek031.com smile ahaaaa zato je loš političar....ideeešššš osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.12.2008. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon kakav si ti krampus od žene, pa to još nisam vidio. Nakon hvalospjeva debelom, kad sam mislio sa nemože bit gore, ona izjavi kako će glasat za inat.

Uspio je i dokazati koliko je vama HSP-ovcama voda u ušima kad se počeli po zatvorima završavati, čim vam se spomene nešto odmah drama.

E da, reci Đapiću da mu je Vlado Zec sredio sobicu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Đeđa_zaboravih_lozinku_od
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.12.2008. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hsp, hdssb - sve ista govanca

samo što su hdssbovci još i gejevi Very Happy

_________________
:->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2008. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Sharon kakav si ti krampus od žene, pa to još nisam vidio. Nakon hvalospjeva debelom, kad sam mislio sa nemože bit gore, ona izjavi kako će glasat za inat.

Uspio je i dokazati koliko je vama HSP-ovcama voda u ušima kad se počeli po zatvorima završavati, čim vam se spomene nešto odmah drama.

E da, reci Đapiću da mu je Vlado Zec sredio sobicu.

Ma, ti si mene već negdje zazvao... Baš maloprije ti poslah odgovor. Dakle, imam novog sugovornika na forumu... Džentlmen, nema što! (hvala za krampusa)
Moji "sugovornici" ovdje kad popi... onda pišu u afektu takve gluposti koje govore više o njima nego o meni! To baš primjetih - više puta ovdje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.12.2008. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đeđa_zaboravih_lozinku_od je napisao/la: ›

samo što su hdssbovci još i gejevi Very Happy

Vidim da pokušavaš nešto reći već u 2-3 posta, a nitko ne reagira.
Pa, moram pitati: tko s kim? Mislim, nije da je to nešto strašno, ali nije da nije zanimljivo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Đeđa_zaboravih_lozinku_od
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.01.2009. 8:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Đeđa_zaboravih_lozinku_od je napisao/la: ›

samo što su hdssbovci još i gejevi Very Happy

Vidim da pokušavaš nešto reći već u 2-3 posta, a nitko ne reagira.
Pa, moram pitati: tko s kim? Mislim, nije da je to nešto strašno, ali nije da nije zanimljivo...


nije strašno, ali je ružno zamisliti kako kješo pljuga glavi recimo Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2009. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la (Pogledaj post): › Uvjeren sam da će gradonačelnik biti netko od starih faca, Brane ili Anto (kom drago, kom krivo, ali mislim da je to realnost). Vrdoljak nema stranačku infrastrukturu, bez obzira što se bira izravno, on je outsider. Ovo sa Singericom i nije loše, ima još puno profesora za koje sam siguran da bi mogli donijeti neka kvalitetna rješenja, ali kao nezavisni nemaju šanse, a ove veće stranke će ih teško predložiti.

AJD MALO NA ŽUPANIJU:
Krešo sigurno pobjeđuje ko od šale osijek031.com smile , ne vidim ni jednog kvalitetnog lika koji bi mu mogao konkurirati.


Brane i Ante su samo teret svojim strankama i za stranke i građane bi bilo najbolje da se povuku iz politike

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: