Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi župan Osječko-baranjske županije?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
The Kid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.12.2008. 0:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
The Kid je napisao/la: ›
Vidim navijački si raspoložen.

Većina foruma je navijački raspoložena prema Vrdoljaku, pa ne vidim razloga zašto netko ne bi bio navijački raspoložen prema Bubalu.
Mlad, ali iskusan, obrazovan, otvoren, komunikativan, radoholičar, neopterećen prošlošću, nekorumpiran...
Čovjek je Mesićev osobni izaslanik, a predsjednik tu čast ne pruža bilo kome.
Ja sam navijački raspoložen prema Bubalu. Samo naprijed. Da je bar više takvih političara!

Obuci spitku i zapali bengalku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.12.2008. 7:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

The Kid je napisao/la: ›
pernabukano je napisao/la: ›
The Kid je napisao/la: ›
Vidim navijački si raspoložen.

Većina foruma je navijački raspoložena prema Vrdoljaku, pa ne vidim razloga zašto netko ne bi bio navijački raspoložen prema Bubalu.
Mlad, ali iskusan, obrazovan, otvoren, komunikativan, radoholičar, neopterećen prošlošću, nekorumpiran...
Čovjek je Mesićev osobni izaslanik, a predsjednik tu čast ne pruža bilo kome.
Ja sam navijački raspoložen prema Bubalu. Samo naprijed. Da je bar više takvih političara!

Obuci spitku i zapali bengalku.

Jbg nemam spitku...

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.12.2008. 10:28 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi župan Osječko-baranjske županije?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jao,jao!!! Neki se ovdje raspalili pisati hvalospjeve o Bubalu po narudžbi iz centrale... Neka, to samo dokazuje da je ovaj medij demokratičan i prima svašta, za razliku od njegove al-džazire koja filtrira "inpute" (probajte tamo sudjelovati na forumu!). Ljubi ih šef! Dobit će nešto, samo kad prođu izbori... Koje on misli glatko dobiti, a vidim da ne spava - otkrio je i ovaj forum kako bi plasirao još malo sebe. Kao da ga nemamo dosta na STV-u?! Svaki put kad s mučninom odgledam njihove vijesti ako u prve 3 minute ne vidim Bubala - zabrinem se što mu se dogodilo. U maniru Huga Chaveza i Fidela Kastra njihov (dez)informativni program može počinjati s: "Dobra večer,gospodo iz HDSSB-a..."
Dakle, moj glas Bubalo neće dobiti. Jer, ma kako ušminkavao i zatrpavao tragove iza svojih šefova, oni vire na sve strane i zato ne vjerujem njegovim dobrim namjerama. Tko je u takvom društvu znači da se slaže sa svim što ono čini. Ja kao glasač ne mogu progutati onu primitivnu retoriku kojom se služe, općenito primitivne metode političke borbe, bezidejnost i nepostojanje političke platforme s koje djeluju. Njihova jedina ideja je izazivanje konfliktnih situacija, bilo u gradskoj vlasti bilo s centralnom vlašću, bilo s manjinama, bilo s kim... E, tu oni plivaju i grizu kao pirane. To je njihovo prirodno okruženje u kojem se jedino oni dobro snalaze jer nemaju ništa za ponuditi kad nema nečega što odvlači pažnju...
U stvari: ja tu ne vidim klasičnu političku stranku nego ad-hoc nakupinu karijerista, klimoglavaca i ljudi bez svoje osobnosti i svoga "ja" - s jedne strane i vođu, Ime-Koje -Se-Ne-Izgovara sa svojim kultom s druge strane koji ih sve postrojava i drži u šaci stvarima koje im je dao i koje zna o njima. Bez njega ne bi preživjeli jer su nesposobni za bilo što osim za ulizivanje. Njihov kandidat za župana ne odskače od opisa one 1.skupine...
Na kraju, vidite i sami da u imalo urbanijim sredinama ovakvo što ne prolazi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Honor
Offline
Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2008. 11:38 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi župan Osječko-baranjske županije?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cemu uopce glasanje?

Sagledajmo situaciju realno i racionalno .


Vecina obecanih stvar tijekom kampanje se nece ostvariti . . .

Vladajuci ce i dalje namjestati poslove svojim politickim suradnicima i znancima . . .

I dalje ce se kupovati glasovi i mjesta u Zupanijskoj/Gradskoj skupstini . . .

I dalje ce biti politicke kuhinje nakon provedenih izbora sto znaci da ste mozda uzalud i glasali za svoje kandidate . . .

Gradska politika ce opet biti paralizirana unutarnjim politickim previranjima stranka i (eventualnih) nezavisnih zastupnika . . .

I zadnja ali i ne najvaznija stvar : SVEJEDNO JE KOGA ODABERETE IONAKE CE SE OPET KRASTI . . .

Zato preporucam svima da najednostavnije prekrize svoj listice ubace ga u glasacku kutiju i izađu na ulice . . .


Zadnja promjena: Honor; 17.12.2008. 11:53; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Plesni Centar
Offline
Ukupno postova: 58
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.12.2008. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zato preporucam svima da najednostavnije prekrize svoj listice ubace ga u glasacku kutiju i izađu na ulice . . .

Ma da. Pa zbog neizlaska na izbore zato ovako i prolazimo. Mora ti biti jasno da su oni eksremniji uvijek na izborima. Oni umjereniji ne izlaze niti na izbore niti na ulice. Prema tome kad pozivaš na ulice, u ovom trenutku pozivaš nažalost samo extreme.
Na izbore trebaju izaći svi, bez obzira na političku orijentaciju. Kad bi odaziv bio bar 70% tad bi se znalo pravo mišljenje birača. Do tada dolazit će nam u autobusima ko zna otkuda i glasat će i za tebe.
Ali složio bih se u jednom. Stvarno nam treba neki novi CHE.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2008. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a da sad ti bi prosvjedovo. NE MOŽE!!! moramo odmarati kod kuće od posla silnog. zašto bi prosvjedovali kad nam je super?!
zapravo izgleda da jedino pederi imaju muda za to kad šetaju u peder paradi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2008. 12:43 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi župan Osječko-baranjske županije?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Jao,jao!!! Neki se ovdje raspalili pisati hvalospjeve o Bubalu po narudžbi iz centrale...


Daj nemoj me zaj........
Svaki drugi post ti je ti je hvalospjev o Đapiću,hsp-u i ekipi,tako da stvarno ne znam tko piše po narudžbi iz centrale.
A ako je stv al-jazeera,onda se ostv može komotno usporediti nacionalnom televizijom Sjeverne koreje .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.12.2008. 14:00 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi župan Osječko-baranjske županije?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali ti pišeš po forumu koji uređuje OSTV, a na aldžaziri toga nema! Tamo se može pisati samo o vremenu i šahu, čak ni o nogometu jer je to škakljiva tema za neke... Morate malo podići standarde demokratičnosti i čuti ponekad nešto malo i o sebi... Ponekad je zdravo malo razmisliti o sebi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Honor
Offline
Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2008. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Plesni Centar je napisao/la (Pogledaj post): › Ma da. Pa zbog neizlaska na izbore zato ovako i prolazimo. Mora ti biti jasno da su oni eksremniji uvijek na izborima. Oni umjereniji ne izlaze niti na izbore niti na ulice. Prema tome kad pozivaš na ulice, u ovom trenutku pozivaš nažalost samo extreme.


Ah narvno da nitko nece izaci na ulice kada je narod izgubio kicmu . Ljude se treba znati motivirati . Wink

A ekstremni prosvjednici (kakvima ih ti najvjerojatnije smatras) ne postoje , postoje samo ljudi kojima je dosta politicke škrtosti , krađe , dvostrukih standarda i licimjerja pa odabiru najdirektniji put za iskazivanje svojega nezadovoljstva i ogorcenosti. Wink

Plesni Centar je napisao/la (Pogledaj post): › Na izbore trebaju izaći svi, bez obzira na političku orijentaciju. Kad bi odaziv bio bar 70% tad bi se znalo pravo mišljenje birača

Ma makar i izaslo 100% biraca (sto se ne mislim da ce se ikada dogoditi) politika ce uvijek (kao i prije) biti (da prostis Smile ) "Kurva" .

Prosjecni politicar ce uvijek izdati svoje ideale i obecanja radi nekoga "viseg" cilja .

Tako da je svjedno je tko ce pobjediti kada ce uvijek na koncu obicni covjek ostati pokraden i iznevjeren .

Plesni Centar je napisao/la (Pogledaj post): › Do tada dolazit će nam u autobusima ko zna otkuda i glasat će i za tebe.

Meni ne trebaju niciji glasovi jer sam apolitican covjek .

Ne vezem se ni uz jednu politicku stranku niti jedan politicki pokret.


Plesni Centar je napisao/la (Pogledaj post): › Ali složio bih se u jednom. Stvarno nam treba neki novi CHE.

Ne ne treba nam novi Juzno Americki masovni ubojica i seksist kojega ljudi (ne znam zasto) smatraju olicenjem slobode.

Treba nam posten covjek (ili skupina) ljudi koja ce (na mirni nacin i bez ikakvoga politickoga angazmana) porusiti ovu vlast i napraviti bolju i sjajniju naciju .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.12.2008. 15:17 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi župan Osječko-baranjske županije?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Jao,jao!!! Neki se ovdje raspalili pisati hvalospjeve o Bubalu po narudžbi iz centrale... Neka, to samo dokazuje da je ovaj medij demokratičan i prima svašta, za razliku od njegove al-džazire koja filtrira "inpute" (probajte tamo sudjelovati na forumu!). Ljubi ih šef! Dobit će nešto, samo kad prođu izbori... Koje on misli glatko dobiti, a vidim da ne spava - otkrio je i ovaj forum kako bi plasirao još malo sebe. Kao da ga nemamo dosta na STV-u?! Svaki put kad s mučninom odgledam njihove vijesti ako u prve 3 minute ne vidim Bubala - zabrinem se što mu se dogodilo. U maniru Huga Chaveza i Fidela Kastra njihov (dez)informativni program može počinjati s: "Dobra večer,gospodo iz HDSSB-a..."
Dakle, moj glas Bubalo neće dobiti. Jer, ma kako ušminkavao i zatrpavao tragove iza svojih šefova, oni vire na sve strane i zato ne vjerujem njegovim dobrim namjerama. Tko je u takvom društvu znači da se slaže sa svim što ono čini. Ja kao glasač ne mogu progutati onu primitivnu retoriku kojom se služe, općenito primitivne metode političke borbe, bezidejnost i nepostojanje političke platforme s koje djeluju. Njihova jedina ideja je izazivanje konfliktnih situacija, bilo u gradskoj vlasti bilo s centralnom vlašću, bilo s manjinama, bilo s kim... E, tu oni plivaju i grizu kao pirane. To je njihovo prirodno okruženje u kojem se jedino oni dobro snalaze jer nemaju ništa za ponuditi kad nema nečega što odvlači pažnju...
U stvari: ja tu ne vidim klasičnu političku stranku nego ad-hoc nakupinu karijerista, klimoglavaca i ljudi bez svoje osobnosti i svoga "ja" - s jedne strane i vođu, Ime-Koje -Se-Ne-Izgovara sa svojim kultom s druge strane koji ih sve postrojava i drži u šaci stvarima koje im je dao i koje zna o njima. Bez njega ne bi preživjeli jer su nesposobni za bilo što osim za ulizivanje. Njihov kandidat za župana ne odskače od opisa one 1.skupine...
Na kraju, vidite i sami da u imalo urbanijim sredinama ovakvo što ne prolazi...

Ne prepoznajem se u ovome, ali zato znam tko na ovom forumu diže još jedan spomenik magistru demokracije Anti Đapiću.
Ovdje se ne radi o Đapiću ili Glavašu već se radi o Bubalu.
Činjenice govore u njegov prilog, nema afera iza sebe i otvoren je za suradnju sa svima. U konkurenciji Tomislava Ivića, Eraka eventualno Srba mislim da ne mora ni raditi kampanju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2008. 15:37 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi župan Osječko-baranjske županije?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Ali ti pišeš po forumu koji uređuje OSTV, a na aldžaziri toga nema! Tamo se može pisati samo o vremenu i šahu, čak ni o nogometu jer je to škakljiva tema za neke... Morate malo podići standarde demokratičnosti i čuti ponekad nešto malo i o sebi... Ponekad je zdravo malo razmisliti o sebi!


Ne gledam niti stv niti ostv...loši su i jedni i drugi.Jaaaako loši.
Ja to mogu slobodno reći.
Možeš li ti ? Ili centrala ne da ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilja
Offline
Ukupno postova: 165
Lokacija: tu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.12.2008. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a kješo ima tikove

_________________
najnasilniji element društva je neznanje Tup, tup
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2008. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Jao,jao!!! Neki se ovdje raspalili pisati hvalospjeve o Bubalu po narudžbi iz centrale... Neka, to samo dokazuje da je ovaj medij demokratičan i prima svašta, za razliku od njegove al-džazire koja filtrira "inpute" (probajte tamo sudjelovati na forumu!). Ljubi ih šef! Dobit će nešto, samo kad prođu izbori... Koje on misli glatko dobiti, a vidim da ne spava - otkrio je i ovaj forum kako bi plasirao još malo sebe. Kao da ga nemamo dosta na STV-u?! Svaki put kad s mučninom odgledam njihove vijesti ako u prve 3 minute ne vidim Bubala - zabrinem se što mu se dogodilo. U maniru Huga Chaveza i Fidela Kastra njihov (dez)informativni program može počinjati s: "Dobra večer,gospodo iz HDSSB-a..."
Dakle, moj glas Bubalo neće dobiti. Jer, ma kako ušminkavao i zatrpavao tragove iza svojih šefova, oni vire na sve strane i zato ne vjerujem njegovim dobrim namjerama. Tko je u takvom društvu znači da se slaže sa svim što ono čini. Ja kao glasač ne mogu progutati onu primitivnu retoriku kojom se služe, općenito primitivne metode političke borbe, bezidejnost i nepostojanje političke platforme s koje djeluju. Njihova jedina ideja je izazivanje konfliktnih situacija, bilo u gradskoj vlasti bilo s centralnom vlašću, bilo s manjinama, bilo s kim... E, tu oni plivaju i grizu kao pirane. To je njihovo prirodno okruženje u kojem se jedino oni dobro snalaze jer nemaju ništa za ponuditi kad nema nečega što odvlači pažnju...
U stvari: ja tu ne vidim klasičnu političku stranku nego ad-hoc nakupinu karijerista, klimoglavaca i ljudi bez svoje osobnosti i svoga "ja" - s jedne strane i vođu, Ime-Koje -Se-Ne-Izgovara sa svojim kultom s druge strane koji ih sve postrojava i drži u šaci stvarima koje im je dao i koje zna o njima. Bez njega ne bi preživjeli jer su nesposobni za bilo što osim za ulizivanje. Njihov kandidat za župana ne odskače od opisa one 1.skupine...
Na kraju, vidite i sami da u imalo urbanijim sredinama ovakvo što ne prolazi...


Al si se napalila, baš si se napalila! :->o= Ako imaš svoj prijedlog za župana, reci, obrazloži... Ovako ispada da si patološki opsjednuta Bubalom, kao ta ekipa je dno dna, ništ ne valja, a ti znaš ko valja, ali nam nećeš reći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.12.2008. 8:55 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Tko bi trebao biti novi župan Osječko-baranjske županije?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sigurna sam samo u to tko ne valja, a ne znam vam reći tko valja jer još ne vidim tko će se sve kandidirati. Ovaj hoće sigurno, pa sam malo opisala situaciju...
Inače, on je u prednosti u odnosu na sve ostale eventualne kandidate jer je već dugo pozicioniran na vlasti i to mu je omogućilo odličnu promidžbu ( a i "Al-Jazeera" je svoje odradila svih ovih godina!).
Ovaj put mislim da će stranke dosta kalkulirati oko kandidature za župana jer se on bira izravno, dakle ime a ne odnosom snaga u žup.skupštini. Vjerujem da će biti iznenađenja i da će svatko dobro razmisliti koga će kandidirati. Vjerujem da će biti malo kandidata ali će biti jaki. Bubalo je već u startu u prednosti jer je već vlast i jer drži STV.
Što se tiče usporedbe lokalnih TV kuća moram primijetiti kako se i STV malo modernizirao produkcijski otkad je dobio konkurenciju... Malo su se otrgli od dugogodišnje žabokrečine koja se nahvatala (ne računajući stalne gafove voditeljica, krivo izgovaranje imena i zemljopisnih pojmova i sl.). Mada OSTV smatram najboljom lokalnom TV kućom koju sam uopće imala prilike gledati. Izgleda i zvuči pristojno i urbano, ima nekoliko jakih imena (moram spomenuti Domagoja Šustera - odličan je! Kao i Tin Kovačić i drugi da ne nabrajam); spikeri zvuče jako dobro, uigrano i uvježbano - sve u svemu, vrlo profesionalno. Obećavajući, inteligentan projekt! Svaka čast! Osijeku je to i trebalo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilja
Offline
Ukupno postova: 165
Lokacija: tu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.12.2008. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

župan : Jovan Jelić, načelnik općine Erdut
gradonačelnik: Zdravko Peko, Zeleni Hrvatske

_________________
najnasilniji element društva je neznanje Tup, tup
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: