Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nova dionica osječke tramvajske pruge za 120 dana [Vijesti Osječke televizije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2008. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
i naposlijetku: pliiiiiiiiiiiz nemoj vise nista reci, a mi cemo gorke suze plakati zbog toga.

Pa evo da ne bi gorke suze lili Smile, sve ovo što si nabrojala samo su izgovori i ništa drugo, naravno da nešto možeš promijeniti. Pitanje je da li to želiš, ili te zabavlja rasprava na forumu prije nedjeljnog ručka, što je btw potpuno ok Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2008. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
vlale je napisao/la: ›
saba je napisao/la: ›
hmmm što se tiče ovog svejedno mi koji me lopov krade...

krali su nas prije a u gradu se ništa nije radilo niti se činilo za grad....

sad se također krade ali se ipak nešta čini za grad...

krast će nas i nako n ove vlasti a vidit ćemo kako će se stvari odvijati...

protiv toga što nas kradu nemožemo baš nešto previše poduzeti jer smo mi stine ribe u tome svemu....


samo ti nastavi tako razmišljati kao i hrpetina ljudi u gradu i neće ni biti čudno da nas kradu kad im javno govorimo da nastave...
nadam se samo da si još mlad i da ćeš promijeniti mišljenje kad počneš zarađivati novac pa ti više neće biti svejedno da te itko krade...pa makar jednu kunu, a ne milijarde koje kradu lopine na čelu

I, šta se ovo tvoje razmišljanje razlikuje od milijun preseravanja po čoškovima, za šankovima, na kavicama, kod frizera, na pijacu itd. itd. Pa mi smo barem po tome poznati, što znamo srati a ništa ne činiti, za to smo majstori broj 1. To što ti ovdje nešto pričaš ne znači baš ništa ukoliko ne misliš ništa poduzeti u vezi toga. Veži se lancima za spomenik A. Starčevića, štrajkaj glađu, organiziraj legitimne prosvjede, učini nešto i svi vi ostali koji laprdate bez veze, promjenite nešto ako imate osobne hrabrosti, ali ne.... lakše je biti faca na forumu i glumiti frajera (frajericu)...ma neću više ništa reći...


za razliku od tebe koji si politički motiviran pa pišeš po forumu, ja nisam, ali samo želim da ljudi ovoga grada počnu razmišljati i prestanu zatvarati oči pred sranjima....ali tebi to očito ne paše...bolje da smo guske bez glasa....i da, ja izlazim na izbore jer smatram da bi to trebalo biti dovoljno u izražavanju mog nezadovoljstva, ali nažalost nije

i još samo ovo, nemam dovoljno osobne hrabrosti zavezati se za spomenik (koji nisam htjela, ali ni to me nitko nije pitao) jer ne želim se poslije kurčiti da sam zbog politike eto jadna završila u zatvoru (nije mi cilj u životu politika niti saborska mirovina)....ja samo želim potaknuti ljude na razmišljanje pa makar i tu na forumu, a ne zatvaranje očiju pred problemima....smatram da je to jednako bitno, ako ne i bitnije, od vezanja za spomenike

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2008. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Veži se lancima za spomenik A. Starčevića, štrajkaj glađu, organiziraj legitimne prosvjede, učini nešto i svi vi ostali koji laprdate bez veze, promjenite nešto ako imate osobne hrabrosti, ali ne.... lakše je biti faca na forumu i glumiti frajera (frajericu)...ma neću više ništa reći...

gadan vam taj vas spomenik, brate, koliko smo ga platili (bez da nas je itko ista pitao) mogao je biti i malo ljepsi - ja imam estetske principe koji mi brane da se vezem uza nesto tako gadno.


veži se za radijatore na trgu slobode.s vremenom će te hrđa pojesti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.11.2008. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.jutarnji.hr/hrvatska/clanak/art-2008,11,17,,141513.jl ,ovima iz hsp i inih istomišljenika preporučio bih da pročitajiu komentare ispod teksta. zbivanja u gradu redovito komentira čovjek koji je nekada bio dio vladajuče ekipe.vama samima ostavljam da ocijenite koliko je taj gospodin vjerodostojan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2008. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vlale je napisao/la: ›
za razliku od tebe koji si politički motiviran pa pišeš po forumu, ja nisam, ali samo želim da ljudi ovoga grada počnu razmišljati i prestanu zatvarati oči pred sranjima....ali tebi to očito ne paše...bolje da smo guske bez glasa....i da, ja izlazim na izbore jer smatram da bi to trebalo biti dovoljno u izražavanju mog nezadovoljstva, ali nažalost nije

i još samo ovo, nemam dovoljno osobne hrabrosti zavezati se za spomenik (koji nisam htjela, ali ni to me nitko nije pitao) jer ne želim se poslije kurčiti da sam zbog politike eto jadna završila u zatvoru (nije mi cilj u životu politika niti saborska mirovina)....ja samo želim potaknuti ljude na razmišljanje pa makar i tu na forumu, a ne zatvaranje očiju pred problemima....smatram da je to jednako bitno, ako ne i bitnije, od vezanja za spomenike

Ma, ne. Potpuno krivo, uopće ne želim da ćutite i ne činite ništa. Vaše je legitimno pravo da iskažete nezadovoljstvo na bilo koju odluku politike u ovome gradu. Vezanje za spomenik nije bilo u bukvalnom smislu, sorry ako ne kontate, htio sam naglasiti da su bitna djela koja činite u smislu promjene koju želite. Premda, hm...istina je da je pero jače od mača, ali pogledajte naše medije. Sada kada je Feral ugašen, što je ostalo od objektivnog i nezavisnog novinarstva.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2008. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › [Premda, hm...istina je da je pero jače od mača, ali pogledajte naše medije. Sada kada je Feral ugašen, što je ostalo od objektivnog i nezavisnog novinarstva.
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile rece covjek iz hsp-a; jel to pocela predizborna kampanja?

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2008. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › [Premda, hm...istina je da je pero jače od mača, ali pogledajte naše medije. Sada kada je Feral ugašen, što je ostalo od objektivnog i nezavisnog novinarstva.
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile rece covjek iz hsp-a; jel to pocela predizborna kampanja?
Ti misliš, ukoliko se javno ne deklariraš da si za neku stranku, da ti to daje neku prednost u brbljanju na forumu. Svašta, poštenije je ovako, nego se skrivati iza nekakvih demagogija i prikazivati se kao stranački neopredijeljen.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2008. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nekako se pitam je li ovaj čovjek koji se sakriva iza naziva TataMata jedan ili više njih....prvo mi govori ti, onda malo Vi, pa onda počne na jeziku naših istočnih susjeda pisati, koliko vidim mijenja mišljenje brzo...hmmm stvarno se zapitam koji put s kim uopće razgovaram...

u svakom slučaju, još uvijek mislim da ne treba zatvarati oči i da su ljudi koji su stranački neopredjeljeni bolji za državu jer neće poslušno klimati glavom kad god im njihov čelnik naredi ovo ili ono...ali i to nije toliko bitno...bitno je razmišljati vlastitom glavom

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2008. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Ti misliš, ukoliko se javno ne deklariraš da si za neku stranku, da ti to daje neku prednost u brbljanju na forumu. Svašta, poštenije je ovako, nego se skrivati iza nekakvih demagogija i prikazivati se kao stranački neopredijeljen.
srceko, ja bar mislim, i to je vec nesto. i molim cijenje sukorisnike foruma da zamijete da hsp stranacku neopredijeljenost naziva demagogijom osijek031.com smile
znaci, bolje je posteno reci: "ja ovdje neargumentirano trkeljam gluposti zato sto mi tako naredjuju u stranci" nego posteno ne navijati ni za koju stranku i trkeljati po vlastitom nahodjenju i iznositi vlastite stavove? osijek031.com smile

e stvarno me uveseljava ovaj forum, svima kikiriki na moj racun osijek031.com smile

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2008. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vlale je napisao/la: ›
u svakom slučaju, još uvijek mislim da ne treba zatvarati oči i da su ljudi koji su stranački neopredjeljeni bolji za državu jer neće poslušno klimati glavom kad god im njihov čelnik naredi ovo ili ono...ali i to nije toliko bitno...bitno je razmišljati vlastitom glavom
Ono što se tiće Vi je stoga što se nisam obraćao isključivo tebi, mjenjam mišljenje brzo ?? wtf.
Jezik istočnih susjeda (mator sam, nešto je i ostalo od tih riječi) ali to ti je bezveze primjedba. A to što nisi stranačka osoba ne znači da svaki dan ne klimaš glavom svojim čelnicima (šefu, dečku, mami, tati i dr.) i pitanje je koliko zapravo misliš svojom glavom, ali da ne misliš da se to odnosi isključivo na tebe, tako živi većina, pa i ja...nekad se samo otimam malo više, a nekad malo manje...that's life. Da ti sad ne zapjevam onu staru iz Monty Pytona, ma znaš onu Life is...ali bitno je kako završava ...look on the bright side...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2008. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Ti misliš, ukoliko se javno ne deklariraš da si za neku stranku, da ti to daje neku prednost u brbljanju na forumu. Svašta, poštenije je ovako, nego se skrivati iza nekakvih demagogija i prikazivati se kao stranački neopredijeljen.
srceko, ja bar mislim, i to je vec nesto. i molim cijenje sukorisnike foruma da zamijete da hsp stranacku neopredijeljenost naziva demagogijom osijek031.com smile
znaci, bolje je posteno reci: "ja ovdje neargumentirano trkeljam gluposti zato sto mi tako naredjuju u stranci" nego posteno ne navijati ni za koju stranku i trkeljati po vlastitom nahodjenju i iznositi vlastite stavove? osijek031.com smile

e stvarno me uveseljava ovaj forum, svima kikiriki na moj racun osijek031.com smile

OK, ajd ti nisi ta, ali ima na ovom forumu foliranata koji se predstavljaju kao veliki borci za prava osječana i kao nisu po zadatku stranke. To se odnosi na njih, svi ostali koji pišu iz srca, a ne po zadatku, uključivši tu i tebe svaka čast.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2008. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
A to što nisi stranačka osoba ne znači da svaki dan ne klimaš glavom svojim čelnicima (šefu, dečku, mami, tati i dr.) i pitanje je koliko zapravo misliš svojom glavom, ali da ne misliš da se to odnosi isključivo na tebe, tako živi većina, pa i ja


Ne nameći svoju vlastitu tragediju drugima - vrlo malo ljudi klimaju glavom moralnim katastrofama kao što je tvoj šef Đapić. Još je jadnije prikazivati to bjesomučno ulizivanje brigom za grad Osijek. Kada barem jedan od vas poslušnika prigovori Anti ma i jednom riječju, onda možemo razgovarati. Takav sustav poltrona i beskičmenjaka na svu sreću ipak ne dominira u ostatku društva, ljudi ipak imaju malo časti i ponosa.

Ovo vrijedi i za većinu drugih stranaka, ali se druge stranke ipak mogu podičiti ponešto kvalitetnijim vodstvom. Vaš je vođa civilizacijski korak unatrag, i vjerujem da ste i samo toga svjesni, samo se ne usudite pisnuti. Treba trpjeti, a Ante će već nagraditi poslušne...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2008. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, pojavio se prozvani pisac po narudžbi, koji obožava izvlačiti stvari iz konteksta. Oj, ti nadobudni čuvaru svega svetoga, ti plemeniti viteže na stupu obrane ovoga grada, mi smrtnici ti se klanjamo. Ti si primjer objektivnog i nepokorenog građanstva koji nosi svjetlo u ovu tamu HSP-ovsku, bravo....ali ''ubost ću te na kraju balade'' ko što reče Sirano...il to bješe vitez od kisele štrudle, hm...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: