Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nova dionica osječke tramvajske pruge za 120 dana [Vijesti Osječke televizije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2008. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro, salu na stranu, naravno da sam sretna sto nam se radi pruga, Osijek je idealan za tramvajsku mrezu i vjerujem da bi svi izabrali prije tramvaj nego bus jer je ekoloski cisci. U buducnosti cemo imati pruge preko cijelog grada-bar se nadam.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2008. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmm što se tiče ovog svejedno mi koji me lopov krade...

krali su nas prije a u gradu se ništa nije radilo niti se činilo za grad....

sad se također krade ali se ipak nešta čini za grad...

krast će nas i nako n ove vlasti a vidit ćemo kako će se stvari odvijati...

protiv toga što nas kradu nemožemo baš nešto previše poduzeti jer smo mi stine ribe u tome svemu....

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2008. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: ›
hmmm što se tiče ovog svejedno mi koji me lopov krade...

krali su nas prije a u gradu se ništa nije radilo niti se činilo za grad....

sad se također krade ali se ipak nešta čini za grad...

krast će nas i nako n ove vlasti a vidit ćemo kako će se stvari odvijati...

protiv toga što nas kradu nemožemo baš nešto previše poduzeti jer smo mi stine ribe u tome svemu....


samo ti nastavi tako razmišljati kao i hrpetina ljudi u gradu i neće ni biti čudno da nas kradu kad im javno govorimo da nastave...
nadam se samo da si još mlad i da ćeš promijeniti mišljenje kad počneš zarađivati novac pa ti više neće biti svejedno da te itko krade...pa makar jednu kunu, a ne milijarde koje kradu lopine na čelu

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2008. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: › hmmm što se tiče ovog svejedno mi koji me lopov krade...
Imas neki predmet u zivotu koji ti je drag? Skate, gitaru, patike?! Kako bi se osjecao kad bi ti to netko oduzeo? Kako bi se osjecao kad bi ti to netko oduzeo i u lice ti rekao da to vise nikada neces moci imati? Jel' bi ti i onda bilo svejedno?

Kao sto vlale kaze, vjerojatno nisi jedan od onih koji placa porez i vjerojatno mislis da novac raste na drvecu i kad pozelis ici na more, skijanje ili koncert - roditelji prosecu s cekerom i naberu ti par tisucica.

Razumio bih tvoj stav da imas 10 godina i da te ne treba jos zanimati odakle roditeljima novci, ali vjerojatno si u godinama u kojima su tvoji vrsnjaci sirom svijeta znali prosvjedovati i boriti se za svoja prava. Ako danas ne osjecas sramotu zbog svoje indiferentnosti, jednog dana kad se susretnes sa stvarnim zivotom vjerojatno ces se sramiti ovakvog nacina razmisljanja. A mozda nikad ne odrastes... ima i takvih...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2008. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gle radim već skoro pa 2 godine zarađujem sam svoj novac i nisam jedan od onih koje roditelji financiraju....

sve razumijem što kažete.al trenutno se još nebrinem oko toga jer stvari se godinama ne mjanjaju... kad bude neki ustanak protiv vlasti i protiv lopovluka onda ću ustati i ako treba biti i u prvim redovima... al dok se ništa ne pokrene neću se upletati uopče u to....

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2008. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: › kad bude neki ustanak protiv vlasti i protiv lopovluka onda ću ustati i ako treba biti i u prvim redovima... al dok se ništa ne pokrene neću se upletati uopče u to....
Pocni svake izbore dozivljavati kao ustanak. Za pocetak.

Price o prvim redovima, revolucijama i slicno ostavi kao kec iz rukava sankerskih impresioniranja mladih pankerica i ostalih metoda grebanja za snosaj.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2008. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehehe ovo metode grebanja za snošaj dobro zvuči.... neznam vidit ću što se tiče izbora al eto kažem nikad me politika nije zanimala al možda se stvari promjene tokom godina...

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2008. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oma idem da si kupim butru ! Smile

btw, bolje porazmislite ko se domogo kljucnih atraktivnih zemljista oko pruge.. bacite oko na guglrth.. na trasu pruge.. ja kontam da su rjesili to zemljiste i sad idu u izgradnju.. nema smisla da strani trgovacki lanci cekaju! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2008. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
saba je napisao/la: › hmmm što se tiče ovog svejedno mi koji me lopov krade...
Imas neki predmet u zivotu koji ti je drag? Skate, gitaru, patike?! Kako bi se osjecao kad bi ti to netko oduzeo? Kako bi se osjecao kad bi ti to netko oduzeo i u lice ti rekao da to vise nikada neces moci imati? Jel' bi ti i onda bilo svejedno?


pa kontam da bi mu bilo sveijedno jel mu tikapa uzo mungos il toni ! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2008. 7:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: ›
de ljudi koji je vama k.... na sve što se radi u ovom gradu vi imate primjedbu.... jbt da vam neko kuću za džaba gradi vi bi i na to imali primjedu.... istina politika nam je u k.... al svejedno mi koji me lopov krade ako se barem nešta događa u ovom gradu...

Smile Bijah i ja ovako mlad i naivan... a onda kad počneš šljakati i kad lijepi dio tvoje zarade ode u grad i državu, počneš negodovati kad nesposobni jebivjetri tvoje pare bacaju u vjetar.

Dakle, ne gradi nama nitko nešto - MI dajemo pare, a oni ih ulažu u gradske projekte. Ako nam se ne sviđa kako to rade, onda to i kažemo. Ako nam dotična ekipa ide na živac, iskoristimo svoje demokratsko pravo da ih zamijenimo na prvim sljedećim lokalnim ili parlamentarnim izborima.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2008. 7:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
mogli su se i malo vise potruditi da nas podmite ... grade nam slijepi kolosjek

Rade sranje koje će se opet rekonstruirati našim novcem. Zasrali su Divaltovu totalno - umjesto da naprave pravu pravcatu aveniju sa 4 trake, oni rade cirkus od ulice znajući da tu jednoga dana treba prolaziti tramvaj. Grad će se razvijati i Divaltova će gutati sve više i više prometa.

Pogledajte ono govno od ulice, DIvaltovu od Trpimirove do Vinkovačke. Toliko prostora, a oni naprave ulicu sa dvije trake. Nema veze što će tu izniknuti novi grad, zgrade, dućani.... što će hrpa ljudi gravitirati tom dijelu i koristiti tu ulicu i u budućnosti, a ne samo dok traje mandat tekućoj vlasti.

Takvih prometnih debilana ima preko nekoliko u gradu i fino pokazuju način studiranja na prometnom fakultetu i način zapošljavanja u gradskim/državnim poduzećima. A mi koji šljakamo to plaćamo iz svog novčanika.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2008. 7:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: ›
kad bude neki ustanak protiv vlasti i protiv lopovluka onda ću ustati i ako treba biti i u prvim redovima... al dok se ništa ne pokrene neću se upletati uopče u to....

Ja sam malo matoriji pa se ovakvih spika "ja ću kad bude trebalo..." sjećam poprilično dobro i pojavljuju se periodično. Onda odjednom počne gromoglasna tišina, a trenutak kasnije krenu i razglednice s pozdravima sa europskih destinacija....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2008. 10:16 
Naslov:  Re:
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: › Onda odjednom počne gromoglasna tišina, a trenutak kasnije krenu i razglednice s pozdravima sa europskih destinacija....
jes vala, a ako se pod europskim destinacijama podrazumijevaju trajna boravisna mjesta, a ne turisticki izleti, onda nas ima jos kandidata za pisanje takvih razglednica - (ajd malo da odem u offtopic, ne mogu si pomoci) - trebali li zrtvovati vlastitu buducnost (a bome i sadasnjost) ostajanjem u zemlji koja, cini se, ponajmanje treba ljude koji misle svojim glavama, imaju stavove i misljenja koje nije propisala lokalna/drzavna vlast - crkva - mafija - _______________ (dopiši sam)? ostati ovdje zbog sugrađana koji sami udaraju svojim glavama o zid pa kad padnu u trajno stanje nesvjesti to isto obezglavljeno stanje nazivaju demokracijom? a kad nesto kazes protiv trulezi, lopovluka, kriminala, politicke i ine nepismenosti i drustvene neodgovornosti svekolike nakaradne politicke scene ove jadne karikature od drzave onda te nazivaju izdajicom svog naroda (!!!), mrziteljem svega sto je hrvatsko (!!!), cetnikom, srbinom, ciganom, pederom, komunjarom, _____________ (dopiši sam)... da nije tragicna, meni bi cijela ova prica bila urnebesno smijesna. ali zapinje mi nekako smijeh u grlu kad se sjetim da sam dobru trecinu svog zivota vec potrosila ovdje, iskoristila ama bas svaku mogucnost za skolovanje i obrazovanje koja mi se pruzila (s vrlo dobrim rezultatima, if i may say so), radim od svoje petneaste, trudim se zivjeti po onom toliko zanemarivanom kategorickom imperativu kantovom, a onda odem na neko vrijeme u neku ne tako daleku zapadno-europsku zemlju i skontam da bih s istom kolicinom zdrave ambicije, sposobnosti i marljivosti (koju ulazem u svoju svakodnevicu u hrvatskoj) u toj istoj zapadnoj europi zauzvrat mogla dobiti puno vise - i ne samo u financijskim terminima (kvragu, zaista nije u novcima sve). drustveni standard, mentalitet, mogucnosti - to je ono sto mene privlaci. nigdje ne tece med i mlijeko, nigdje se ne moze za nista dobiti nesto - ali ima zemalja na ovom svijetu u kojima osnovu drustvene potke (iz koje onda nastaje sve ostalo) ne cini lopovluk, kriminal i egoizam, vjerovali vi to ili ne. i sto bi mene onda trebalo vezati uz balkan? nostalgija? sjeta? nacionalna pripadnost? - Zbunj, zbunj
nemam namjeru provesti svoj zivot "nadajuci se" da ce biti bolje, a kako nema mehanizama da promjenim mentalitet okoline u koju me igra slucajnosti smjestila (zaista me nitko nije pitao gdje se zelim roditi), onda cu okolinu zamijeniti nekom drugom, po svom izboru ovaj puta. u hrvatskoj jedna kriticna, racionalna i visoko obrazovana osoba manje, i svi sretni i zadovoljni.

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2008. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vlale je napisao/la: ›
saba je napisao/la: ›
hmmm što se tiče ovog svejedno mi koji me lopov krade...

krali su nas prije a u gradu se ništa nije radilo niti se činilo za grad....

sad se također krade ali se ipak nešta čini za grad...

krast će nas i nako n ove vlasti a vidit ćemo kako će se stvari odvijati...

protiv toga što nas kradu nemožemo baš nešto previše poduzeti jer smo mi stine ribe u tome svemu....


samo ti nastavi tako razmišljati kao i hrpetina ljudi u gradu i neće ni biti čudno da nas kradu kad im javno govorimo da nastave...
nadam se samo da si još mlad i da ćeš promijeniti mišljenje kad počneš zarađivati novac pa ti više neće biti svejedno da te itko krade...pa makar jednu kunu, a ne milijarde koje kradu lopine na čelu

I, šta se ovo tvoje razmišljanje razlikuje od milijun preseravanja po čoškovima, za šankovima, na kavicama, kod frizera, na pijacu itd. itd. Pa mi smo barem po tome poznati, što znamo srati a ništa ne činiti, za to smo majstori broj 1. To što ti ovdje nešto pričaš ne znači baš ništa ukoliko ne misliš ništa poduzeti u vezi toga. Veži se lancima za spomenik A. Starčevića, štrajkaj glađu, organiziraj legitimne prosvjede, učini nešto i svi vi ostali koji laprdate bez veze, promjenite nešto ako imate osobne hrabrosti, ali ne.... lakše je biti faca na forumu i glumiti frajera (frajericu)...ma neću više ništa reći...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2008. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Veži se lancima za spomenik A. Starčevića, štrajkaj glađu, organiziraj legitimne prosvjede, učini nešto i svi vi ostali koji laprdate bez veze, promjenite nešto ako imate osobne hrabrosti, ali ne.... lakše je biti faca na forumu i glumiti frajera (frajericu)...ma neću više ništa reći...

gadan vam taj vas spomenik, brate, koliko smo ga platili (bez da nas je itko ista pitao) mogao je biti i malo ljepsi - ja imam estetske principe koji mi brane da se vezem uza nesto tako gadno.

strajk gladju dolazi u obzir samo ako ce mi netko donositi proteinske plocice i kanditove rum-stangice, inace nisam blesava da se razbolim gladujuci, a sve da bih ukazala na JAVNE I OCITE propuste, lopovluke, nesposobnosti, moralne devija(n)cije i deformacije, kriminal, nepostojanje funkcionalnog pravnog sustava i ino. tko je pokraj zdravih ociju slijep ne moze od mene ocekivati da se ubijem gladju za njega.

bojim se da cu zavrsiti u zatvoru ako pokusam organizirati legitiman prosvjed - evo se vise ni na facebooku ne smije reci da ne volim sanadera, sto bi bilo da pocnem nabrajati koje sve lokalne i drzavne kriminalce-politicare-mafijase ne volim? a i nece narod nesto da prosvjeduje, misle da ce "bolja vremena" doci sama od sebe osijek031.com smile

i naposlijetku: pliiiiiiiiiiiz nemoj vise nista reci, a mi cemo gorke suze plakati zbog toga.

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: