Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić – najjači Vrdoljakov predizborni adut

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
radivoje
Offline
Ukupno postova: 49
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tasko-Prnjat-Samir..lijepi trio..nije li pravo ime gosp. Prnjata Alija..koje je naknadno postalo Alen?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2008. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Po mojoj procjeni, samo od parkirališta u Županijskoj ulici, Elektromodul godišnje pokupi od 0,5 do 1 mil. kuna... Shocked


A recimo rupa? Uzmimo da 70 auta stoji u rupi 8 sati 6 dana u tjednu po 2 kn/sat. To je prilično skromna procjena, s obzirom da se parking naplaćuje od 7-20. Rezultat: 349.440,00 kn godišnje. Samo rupa, samo 8 sati dnevno, samo 70 auta.


Rupa donosi minimalno 0,5 mil. kuna... Cool
A gdje je samo zarada od kazni? U ovom članku što sam postao link, kontrolori tvrde da je dnevna norma svakog kontrolora 20 kazni dnevno! Pa to pomnoži sa brojem kontrolora pa puta 60kn minimalno. Mislim da se samo na kaznama ubere koji milijunčić. Šta je onda Elektomodulu platiti 1,5 mil. godišnje gradu? Dim one stvari Laughing

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=8545

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2008. 14:34 
Naslov:  Re: Đapić – najjači Vrdoljakov predizborni adut
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la: › Jedino me cudi kako mediji izbjegavaju imenovati ortake i skrivene jatake... A sve se zna...
pa da opet neki novinar bude "anonimno" pretucen ili da mu, ne daj boze, sleti glava s ramena? bome bih i ja jako pazila sta pisem da se bavim tom nezahvalnom profesijom... hocu reci: svi znamo da zivimo na balkanu, da slobode medija ima sve dok mediji ne pozele pisati o skakljivim temama, onda slobode ima malo manje, a jos ako novinar odluci raskrinkati kakvog kriminalca ili jozu mafijozu - to onda radi na vlastitu odgovornost, ne daj boze da bi ga pravna drzava nekako zastitila.


Zadnja promjena: evil monkey; 18.11.2008. 14:36; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2008. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radivoje je napisao/la: ›
Tasko-Prnjat-Samir..lijepi trio..nije li pravo ime gosp. Prnjata Alija..koje je naknadno postalo Alen?

Alem, a Alen je postao negdje u osnovnoj školi.

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
radivoje
Offline
Ukupno postova: 49
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

roca je napisao/la: ›
radivoje je napisao/la: ›
Tasko-Prnjat-Samir..lijepi trio..nije li pravo ime gosp. Prnjata Alija..koje je naknadno postalo Alen?

Alem, a Alen je postao negdje u osnovnoj školi.

thnx na ispravku..moj izvor nije bio u potunosti točan Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jeste vidjeli clanak danasnji u Glasu? Jos je malo nadodano..

Kukavica Borzanica se od svega ogradila, ali je napomenula kako zna da je "Vrdoljak u poglavarstvu zaposlio zenu nekog HNS-ovca". Onako suptilno mu ga je sterala.

A da ne kazem da se u Glasu citiraju i Taskove price o Vrdoljakovoj burnoj mladosti - kako se tukao i statijasveneznam.

Skuzili su svi da HNS za iduce izbore ima najvisi obecano/ucinjeno omjer i sada ih pokusavaju ocrniti kako stignu.
Nadam se da nismo ovce i da plakati nece utjecati na to kome cemo dati svoj glas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toma_os
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2008. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Budalama nas prave likovi kao što je Prnjat, mijenja ime, kurči se pred policajcima jel znaju oni ko je gospodin Omer, Alija, Alem ili kako god...
Samo to bi trebalo biti dovoljno da ga se pošalje u TPM.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dunba
Offline
Ukupno postova: 21
Lokacija: Jug2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2008. 18:18 
Naslov:  Re: Đapić – najjači Vrdoljakov predizborni adut
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svasta,

ja neznam jel tesko, prebrojat recimo parkiralisna mjesta, i onda matematikom doci do zakljucka.
evo recimo primjera na uzorku od 200 mjesta, koliko se zaradi na godinu.

dakle, u prvoj zoni je cijena 4kn, dakle za 12 sati koliko traje vrijeme naplate, kaze se da dan kosta 48 kn za jedno parkiralisno mjesto, ako ih pomnozimo sa 200 dobijemo cifru od 9600 kn dnevno za 200 parkiralisnih mjesta, ako na to dodamo jos recimo prosjecni mjesec od 31 dan dobijemo 297600 kn mjesecno od 200 parkiralisnih mjesta i dodamo jos 12 mjeseci u cijelu pricu, dobijemo 3.571.200,00 kn godisnje.
Ajd, budimo posteni i od svega toga dajmo nasoj jadnoj drzavi PDV, opet ispadne
2.927.213,11kn godisnje zarade.
Namjerno nisam uzimao u obzir to da se nedjeljom ne naplacuje i subotom mislim, skraceno jer onda bi morao uzeti u obzor i to da neki ljudi nakon pola sata napustaju parking, al to je "visa" matematika i statistika, za koju nisam placen da radim:D

Jos bi bilo ok da se uzme u obzir da grad Osijek ima "malo" vise od 200 parkiralisnih mjesta u sustavu naplate i zone naplate.

Iz ovoga mislim dase bome vidi da je to veliki novac u pitanju.

I zato, osobno bez obzira na stranku koja potice ukidanje ugovora s Elektromodulom podrzavam to da Grad osnuje tvrtku koja ce se time baviti, jer se onda mozemo nadati da nece biti poskupljenja komunalija, da ce biti bozicnica za umirovljenike, besplatnog prijevoza, stipendija za studente i sl.

Znam, utopija, ali nada je ta koja nas jos drzi, bez obzira na sve.

Lijep pozdrav,
Mario

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Plesni Centar
Offline
Ukupno postova: 58
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Grad Heidelberg u Njemačkoj je otprilike veličine Osijeka I ima 4.500 parkirališnih mjesta. Recimo da su 1.500 privatne višekatne garaže. Isti grad sam naplačuje parking putem tvrtke koju su osnovali samo za to. Mjesečni prihod varira izmedju 980.000- 1.140.000 Eura. Cijena 1 sata je 1 euro. To je informacija od prije 4 godine.
Pa ti vidi.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Plesni Centar
Offline
Ukupno postova: 58
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 18:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još nešto. Pa zar stvarno mislite da su u tome krvna zrnca toliko važna?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2008. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da bi u roku 2 godine grad na parkiranju zaradio toliko da bi pokrio raskid ugovora i nabavu opreme a ostale 4 godine koliko bi još trajao ugovor sa Elektromodulom, bila bi čista višemilijunska zarada grada a za dalje da ne pričam. A ova pitanja upućena Vrdoljaku više su nego smiješna. Na tvrdnju da Elektromodul bere višemilijunske iznose na štetu grada, oni odgovaraju ne argumentima i brojkama nego protupitanjem tipa "jeste vi pokrali babu kad ste imali 15 godina i potukli se na ulici". Da karikiram... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Venstres
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, pitanja su više nego smiješna. To je potez očajnika!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ymarko
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne volim čačića a najmanje vesnu pusić. degutantni su do boli i sve im najgore u političkom smislu zelim.
ali za vrdoljaka cu glasat i to 100% zato jer zeli raskrinkat ove lopove!!
svaka cast majstore !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.11.2008. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na tvrdnju da Elektromodul bere višemilijunske iznose na štetu grada, oni odgovaraju ne argumentima i brojkama nego protupitanjem tipa "jeste vi pokrali babu kad ste imali 15 godina i potukli se na ulici". Da karikiram... Smile
[/quote] ja bih priupitao taslidžića kako je prošao incident koji je on skupa sa svojim razbijačima sa vijenca napravio prije nekoliko godina na zimovanju u italiji.jel veči grijeh potuči se sa svojih 15 godina ili kao što je on učinio sa nekih 50 god. inače incident je dospio do dnevnika RAI-a. zanima me jer još uvijek ide u italiju na skijanje ili ima zabranu ulaska u tu zemlju .inače pitanja koja je postavio vrdoljaku su na nivou osnovnoškolca

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2008. 7:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedini je problem u cijeloj priči, što se ugovor, nažalost, neće moći raskinuti. Tasko traži 15 m, 15 m će se morati isplatiti ako se hoće preuzeti ugovor. Elektromodulova koncesija stoji 1,5 m godišnje, Tasko će je plaćati 1,5 m a ne nikakvih 5 m kako Vrdoljak predlaže kao drugu opciju, ako se ne uspije isplatiti ugovor. Znao je Kramarić, što i kako prodati, i kako napraviti ugovor...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: