Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić – najjači Vrdoljakov predizborni adut

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrdoljak LEGENDOOOO!!!!!
Bravo, moj glas si dobio na proslim izborima, a svakako dobivas i na sljedecima.
Konacno je vrijeme da se netko i obracuna sa bagrom u ovom gradu.
A sto se tice "mini-me-a" aka Tasko...PUŠIIIII....

i za kraj evo odgovora cijenjenom minimiju.... hehehe bravo Razz Razz Razz

Pitanja i odogovori

Skriveno: 
Pitanja i odogovori


Dogradonačelnik Ivan Vrdoljak je u ponedjeljak 17.11.2008. dobio 18 pitanja od strane Damira Taslidžića na koja je inzistirao brz odgovor. Sva pitanja i odgovori Ivana Vrdoljaka nalaze se u prilogu: 

PITANJA

1. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:

- Da li je istina da već 7 mjeseci, koliko ste važan gradski čelnik, niste niti jednom pozvali bilo kojeg rukovodećeg djelatnika kao niti jednog od vlasnika ELEKTROMODULA na razgovor u Poglavarstvo niti se najavili da bi o temi parkiranja razgovarali u službenim prostorijama ELEKTROMODULA?

2. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:

- Da li je istina da ste u posljednjih nekoliko godina često kršili gradski Pravilnik o organizaciji i načinu naplate parkiranja te na taj način postali obveznik plaćanja više ugovornih kazni koje niste platili unatoč opomenama dok Vam ih nije Elektromodul naplatio putem PRISILNOG OVRŠNOG POSTUPKA?

3. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:

- Da li je istina, da ste kao maloljetnik ukrali od jedne osječke radnice dio plaće iz njezine torbice, sakrili ukradene novce u čarapu nakon čega su vas otkrili zajedno s ukradenim novcima?

4. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:

- Da li je istina, da ste kao maloljetnik bili vinovnik brojnih tuča, da ste bili nasilničkog i problematičnog ponašanja te se družili s vršanjacima sklonim devijantnom ponašanju koje je uključivalo i sitne krađe putem obijanja kioska u perifernim gradskim naseljima?

5. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:

- Da li je istina da je policija protiv Vas 08. svibnja 2002. godine u Osijeku podnijela prekršajnu prijavu zbog remećenja javnog reda i mira, kada ste u znatno alkoholiziranom stanju udarili Branimira Haluseka šakom u glavu?

6. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:

- Da li je istina da ste na županijskoj sjednici HNS-a u prosincu 2003. godine u Đakovu prilikom žučne rasprave fizički napali predsjednika đakovačkog HNS-a Ivicu Mandića obrazlažući medijima da se to moralo dogoditi da bi se donijele „pametne odluke“?

7. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:

- Da li je istina da ste u novoosnovano gradsko poduzećo (OPG), koje bi se trebalo baviti naplatom parkiranja u gradu Osijeku, postavili u nadzorni odbor samo članove svoje stranke u namjeri da bi u potpunosti stranački kontrolirali poslovanje buduće tvrtke?

8. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:

- Da li je istina da ste, uvidjevši situaciju u kojoj je vrlo teško preuzeti Elektromodul, bez privole vlasnika putem posrednika poslali jednom od vlasnika poruku da imate veze u tvrtki SIEMENS te da mu možete osigurati lažne fakture za opremu koju posjeduje Elektromodul i na taj način umjetno povećati vrijednost Elektromodula te da bi u preuzimanju firme od strane Grada Osijeka vlasnici ELEKTROMODULA mogli dobiti više novaca nego što u stvarnosti vrijedi Elektromodul?

9. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:


- Da li je istina da ste u medijima izjavljivali da je grad Osijek, odnosno Vi kao njegov gotovo najvažniji predstavnik, spreman za Elektromodul platiti bilo koju cijenu?

10. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:

- Da li je istina da ste na službenim internetskim stranicama Vaše stranke objavili ugovor o koncesiji između grada Osijeka proglasivši ga štetnim te tako posredno optužili SDP i Biljanu Borzan, koja je bila potpisnica odluke gradskog vijeća o dodjeli koncesije, da je i ona umiješana u kreiranje štetnog ugovora i na taj način oslabili njezin ugled i ugled njezine stranke?

11. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:

- Da li je istina da ste 09.11.2008. godine, saznavši da su prekratki rokovi za bilo kakvo preuzimanje Elektromodula, bili strašno razočarani te da ste se dvojici uglednih građanina Osijeka požalili kako vam sada propadaju financijska sredstva potrebna za predstojeću izbornu kampanju?

12. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:

- Da li je istina da ste višekratno namjerno prekršili postojeći KOALICIJSKI UGOVOR, posebno u odjeljku koji govori o POLITIČKOM OKVIRU odnosno ETIČNOSTI na taj način da ste zaposlili u Gradskoj upravi, javnim poduzećima i nadzornim odborima više osoba i na taj način doveli u neravnopravan položaj sve ostale nezaposlene djelatnike u Osijeku koji godinama čekaju na posao?

13. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:

- Da li je istina da visoko rangiranim članovima vaše stranke i Grada Osijeka omogućujete da obavljaju odvjetniče poslove za grad Osijek i na taj način stavljate u podređeni položaj ostale odvjetnike u Osijeku kojima se ne pruža mogućnost da u ravnopravnoj utakmici i oni obave neki dio posla za Grad Osijek?

14. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:

- Da li je istina da je visoko rangirani član vaše stranke u Osijeku, po profesiji odvjetnik, sudjelovao u kreiranju više ugovora koji reguliraju odnose Grada Osijeka, GPP-a, Metromedie i Smokinga nakon čega je izbila afera „KIOSCI“?

15. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:

- Da li je istina da ste pokušali izvršiti pritisak na članove uprave Elektromodula inzistiranjem da se u registraciju nove gradske tvrtke (OPG) koja je osnovana po vašim naredbama ubaci djelatnost održavanja svjetlosne prometne signalizacije, čime ste posredno poslali poruku vlasnicima Elektromodula koja se može protumačiti kao slijedeća poruka: ako ne date parkiralište uzeti ću vam održavanje semafora?

16. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:

- Da li je istina da ste u suradnji s Osječkim zelenim bili glavni organizator i prikupljač financijskih sredstava izložbe karikatura poznatih osječana koja se održavala u osječkom ESSEKER CENTRU, na kojoj su poznati osječki političari predstavljeni u ružnom svjetlu ismijavajući ih dok ste sebe dali prikazati kao SUPERMENA u ulozi spasitelja Osijeka?

17. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:

- Da li je istina da ste sudjelovali u preotimanju uhodanog posla tvrtke NEO INŽENJERING d.o.o. iz Osijeka, prebacivši uhodane poslove u tvrtku koju ste osnovali na ime vaše supruge, a koja se zove ATO INŽENJERING d.o.o. u kojoj ste još danas suvlasnik sa 16,67 % vlasništva i na taj način oštetili u podjeli dobiti pojedine osnivače odnosno stvarne vlasnike tvrtke NEO INŽENJERING d.o.o.?

18. PITANJA SVAKODNEVNO IZVIRU


MOLIMO VAS GOSPODINE VRDOLJAK DA VAŠE CIJENJENE ODGOVORE ŠTO BRŽE POŠALJETE NA MAIL

[email protected]

kako bismo ih mogli prosljediti svim medijima.
U koliko ne odgovorite na postavljena pitanja ponavljati će mo vam ih JAVNO svakog ponedjeljka dok ne dobijemo vaše odgovore.

Za djelatnike Elektromodula
Član uprave Damir Taslidžić, dipl.ing.


ODGOVOR IVANA VRDOLJAKA

1. Oduvijek sam želio upoznati ljude koji s nevjerojatnom lakoćom i bez grižnje savjesti uzimaju lovu građana, ali su me, u zadnje vrijeme, određeni osječki superjunaci sprječavali u toj nakani.

2. Već jako dugo, gotovo cijelo desetljeće vozim se i parkiram po raznim gradovima diljem Hrvatske, ali i Europe ne plaćajući parkirne karte. Zapravo, najveći mi je gušt čekati iza ćoška da dečko prilijepi kaznu, a ja ju onda poslije ponesem kući i stavim na zid. Jedan mi je skoro cijeli popunjen, u kupaonici. Dobro je što kazne imaju one navlake pa se papirić ne vlaži.

3. Pa Superhik je već nekoliko godina prisutan u našem gradu i ljudi su se na nj već navikli. A opće je poznato da su radnici, napose osječki, iznimno bogati sloj ljudi koje vrijedi opljačkati. Također, svi znamo da je novac najsigurnije čuvati u čarapama; u bijelima eure, a u onima na prugice i sa značkom – kune.

4. «Ratnici podzemlja» su i snimljeni po predlošku iz mog maloljetničkog razdoblja, a «kiosci» nam se, eto nažalost, događaju i danas u Osijeku.

5.I drugi je film «Vatrene ulice» sniman u Osijeku samo što to znaju oni najzagriženiji ljubitelji akcije. Vi ste sigurno preko svojih pouzdanih izvora došli do tih podataka i dobili koji kadar filma koji je, zbog velike količine nasilja, izbačen iz redovitog prikazivanja.

6. Moja ljubav prema 7. umjetnosti nema granica, a vidim da ste i vi poklonici dobrih filmova, posebice komedije i znanstvene fantastike. Pa poznato je da je film «U zmajevom gnijezdu» sniman na periferiji Đakova, a u njemu je moj dubler bio, pokojni, Bruce Lee.

7. Posao kontrole povjeren je čuvenoj Grupi TNT koja bez naknade obavlja potpuni nadzor poslovanja tvrtke.

8. Kontaktirali smo i Sir Olivera, ali niti Bing nije bio zainteresiran za preuzimanje Elektromodula pa sad više jednostavno ne znam što da radim.

9. Volim sve medije i pratim zaista sve, koliko uspijem. U zadnje vrijeme me oduševljava Spužva Bob Skockani. Ali zabavljaju me i ostali likovi poput Štrumfova, Gargamela, a o onim nekim zločestim Disneyevim da i ne govorim.

10. Zaista se svašta objavljuje na internetu. Ima dosta zanimljivih foruma na razne teme, zanimljivih kolumni, raznih vijesti i fotografija, svakakvih ugovora pa je web mjesto koje dosta često posjećujem. Ovim putem pozivam sve građane, a i šire da malo prelistaju Internet stranice i pročitaju što sve ondje ima, možda mnogi progledaju.

11. Žalim se još uvijek i to svima. Od tete u cvjećarnici preko radnika na benzinskoj do poznatih naših Osječana poput Đokice, ali nešto love nikako da skupim.

12. Cijeli se moj životni habitus, što je lako provjeriti, temelji upravo na kršenju etičkih i svih ostalih civilizacijskih normi, ljudskih prava, morala, uzimanja enormnih količina novca na teret običnih smrtnika i sl. što nikako ne krasi određene gospodarske i političke krugove našeg malog grada.

13. Ideju mi je dao, jednom zgodom, moj prijatelj Al Pacino kad smo pili kavu u pauzi snimanja na setu «Đavoljeg odvjetnika», ali još uvijek nikako ne mogu pronaći onakve cure iz filma da i one odrade neke poslove za Grad.

14. Odvjetnici su, zapravo htjeli preuzeti cijeli posao, ali su uz butre, namjeravali dilati i hot dogove, kandelabere i goblene. Nisu stigli sve nabaviti na vrijeme, navečer su ostali samo na butrama, upala policija i eto ti vraga.

15. Nisam mislio da će moja potiha adaptacija balkona u stanu biti tako brzo razotkrivena. Želja mi je bila postaviti na balkon jedan ili dva semafora, ali sad će biti dobar i neki prometni znak koji ću pokušati javno nabaviti.

16. Nisam čitao Osječke zelene, ali jesam Stendhalove «Crvene i crne», a što se tiče stripa, nekako sam najbolji s Batmanom.

17. Svi su poslovi prebačeni na Kajmanske otoke, a naplatu i dan danas obavljamo u nebrušenim dijamantima jer je istima najteže, gotovo nemoguće, ući u trag.

18. I onda je svizac zamotao čokoladu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jučer na konferenciji je Taslidžić izjavio kako je ako mu je sada dobit 850.000 a ako raskine dobivati će 1.125.000,00 kuna godišnje što je više nego što sada kaže da ima dobiti, a još kada proda svo imovinu firme od zgrada do auta i sl. sve što je kupovao i time umajnivao dobiti onda to je stvar jasna. NJemu bi onda svaki raskid išao u korist no očigledno da su drugi brojevi u pitanju...

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
demagog
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 11:18 
Naslov:  Re: Đapić – najjači Vrdoljakov predizborni adut
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vdim da autor ima i neke članke na stanici HNS-a

pa tome slijedi i pitanje autoru članka..jeste li član HNS-A ??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2008. 11:18 
Naslov:  Re: Đapić – najjači Vrdoljakov predizborni adut
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači mjesečno od parkiranja zarađuje 10 000 eura Laughing Dobar vic osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2008. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

demagog je napisao/la: › vdim da autor ima i neke članke na stanici HNS-a
pa tome slijedi i pitanje autoru članka..jeste li član HNS-A ??


Bit ce da su HNS-ovci preuzeli tekstove bez navodjenja izvora, uz navodjenje autora. Preuzeti su tekstovi vise razlicitih autora.

Molimo ih ovim putem da isprave tu manjkavost, kako ne bi dolazilo do ovakvih i slicnih zabuna.

Hvala.


Zadnja promjena: Leon; 18.11.2008. 11:32; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.11.2008. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedno pitanje za gosp. Taslidžića. Koga ste i s koliko financirali sve ove godine otkad imate koncesiju za parking?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nave
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prema onome sto pise u Ugovoru o ulaganju Koncesionara u infrastrukturu vrijednost ulaganja je minimalna iliti nikakva (ciscenje snijega, horizontalna signalizacija, prometni znakovi vezani uz parkiralisni prostor...) dakle onaj tko je sastavio (mozda je sastavio Tasko) i onaj tko je taj isti Ugovor u nase ime potpisao svjesno je na 10 godina dao na "uživanje" Koncesionaru bez obveze odrzavnja ili uredenja parkiralisnih mjesta... dakle sto smo/je Krama potpisao to smo i dobili..malo pa NIŠTA, e al Tasko je bome dobio PUNO.

Kakva je to pravna sluzba u Gradu ako ovakve Ugovore uopce razmatra?! Shocked

Ugovor :
http://www.osijek-hns.com/ugovor_o_koncesiji.pdf

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da Tasko u parkiralistima ne vidi zlatnu koku ne bi sada ovoliko grebao oko njih. Dobit od preko 4 milijuna kuna mozda doista nije dobit od parkiralista.

Sasvim je moguce da je dobit od parliralista znatno veca i pokriva npr. investicije ili gubitke u ostalim poslovima.

Eh, sve je dobro dok je Vrdoljak na filmskom plakatu. Da je Samba ziv, tko zna, mozda bi Vrdoljakova glava bila namontirana na citulju.

Stav SDP-a ne treba cuditi, buduci da se svojevremeno trojac Tasko-Prnjat-Samir cesto mogao vidjeti u toploj i prijateljskoj setnji gradskim ulicama.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaista, čovjek za kojega je godinama radio ubijeni mafijaš Samir Nukić našao se nekoga blatiti. Strahota.

Za Đapića smo ovo očekivali, ali se još čeka Alen Prnjat (poveznice iz gornjeg posta opće su poznate). Ovo je najviše test za Sdp - hoće li se afirmirati kao građanska opcija, ili će potonuti u mulj lopovskih kvazi-političara na čelu sa Đapićem, Glavašem i sličnima.

Izgleda da će jedini rezultat ove priče biti izlazak Hns-a iz koalicije. Na slijedećim izborima građanska opcija neće imati izbora. Čak bih se usudio reći, između kandidata Glavaša, Đapića, Vrdoljaka, Kovačevića (Šeksa?), i bilo kojeg Sdp-ovca, izbor se nameće sam od sebe. Ako u Sdp-u imaju mozga, pogurati će Vrdoljaka kao zajedničkog kandidata. U protivnom nam slijedi duga mračna noć, ali izgleda da Sdp to posebno ne zanima, jer na kraju, od stranke koja ima Bandića - vodećeg kriminalca izvan vlade - ne možemo očekivati spektakl.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Venstres
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nadam se da je sad već jasno građanima kakva je to mafija u gradu. Jedino Vrdoljak ima muda da se usprostavi kriminalu u gradu i sigurno mu nije lako.

"The man with the balls" tek sada dobiva svoj potpun smisao! Naprijed HNS-ovci!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2008. 13:21 
Naslov:  Re: Đapić – najjači Vrdoljakov predizborni adut
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po mojoj procjeni, samo od parkirališta u Županijskoj ulici, Elektromodul godišnje pokupi od 0,5 do 1 mil. kuna... Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Po mojoj procjeni, samo od parkirališta u Županijskoj ulici, Elektromodul godišnje pokupi od 0,5 do 1 mil. kuna... Shocked


A recimo rupa? Uzmimo da 70 auta stoji u rupi 8 sati 6 dana u tjednu po 2 kn/sat. To je prilično skromna procjena, s obzirom da se parking naplaćuje od 7-20. Rezultat: 349.440,00 kn godišnje. Samo rupa, samo 8 sati dnevno, samo 70 auta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›

Za Đapića smo ovo očekivali, ali se još čeka Alen Prnjat (poveznice iz gornjeg posta opće su poznate). Ovo je najviše test za Sdp - hoće li se afirmirati kao građanska opcija, ili će potonuti u mulj lopovskih kvazi-političara na čelu sa Đapićem, Glavašem i sličnima.

Izgleda da će jedini rezultat ove priče biti izlazak Hns-a iz koalicije. Na slijedećim izborima građanska opcija neće imati izbora. Čak bih se usudio reći, između kandidata Glavaša, Đapića, Vrdoljaka, Kovačevića (Šeksa?), i bilo kojeg Sdp-ovca, izbor se nameće sam od sebe. Ako u Sdp-u imaju mozga, pogurati će Vrdoljaka kao zajedničkog kandidata. U protivnom nam slijedi duga mračna noć, ali izgleda da Sdp to posebno ne zanima, jer na kraju, od stranke koja ima Bandića - vodećeg kriminalca izvan vlade - ne možemo očekivati spektakl.


Bravo....!!!!!
Konacno je netko progledao!
Meni je svakako interesantan komentar uvazene gospođe Borzan, zapravo nedostatak istog, na slučaj "parking". Ipak sve dodje na vidjelo i samo me zanima koliko dugo ce stititi gospodina "Jel ti znas tko sam ja?" aka mali smrdo Prnjat. A mozda je i ona sama brljala po "medu", tko ce ga znati vise.... Ni to me vise ne cudi...
Jedino me cudi kako mediji izbjegavaju imenovati ortake i skrivene jatake... A sve se zna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 18.11.2008. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taslidjic je Musliman kao i Samir Nukic(koji su bili dobri i Samir mu je bio i cuvar...)a Muslimane bosanske znam ja jako dobro kakvi su za biznis,malverzacije,zene sa strane i kako vjetar piri po pitanju nacije,stranke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.11.2008. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la: ›
Taslidjic je Musliman kao i Samir Nukic(koji su bili dobri i Samir mu je bio i cuvar...)a Muslimane bosanske znam ja jako dobro kakvi su za biznis,malverzacije,zene sa strane i kako vjetar piri po pitanju nacije,stranke.
Ako su njihovi preci "promijenili vjeru za večeru",ne vidim zašto bi oni bili drugačiji što se tiče principijelnosti i morala,očito im je to u genima.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: