Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić – najjači Vrdoljakov predizborni adut

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.11.2008. 8:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel to neki unter ili devetka ?

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2008. 8:11 
Naslov:  isti kao drugi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cinjenica je da svako grebe i bori za svoju stranu od Taska do Vrdoljaka. Citajuci odgovore Vrdoljaka, ne mogu se oteti dojmu da taj covjek svojim stavom ponizava sve gradjane Osijeka odgovorima koji su vrlo konkretni(ne mislim na tucnjave i neke torbice ukradene). Tako biti napuhan i prepotentan nije normalno. Vrdoljak se uspancio jer je svjestan od pocetka da nece moci tek tako srusiti EM posao, pa sada ceka idealnu priliku proracuna da ima jos jedan argument izlaska iz koalicije. Sto to nije napravio u rujnu?! Mislim da je pokazao koliko je zapravo isti kao i ostali. Svidio mi se je u kampanji po nekim stavovima no nece sada sigurno imati moj glas. Proracunata kukavica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2008. 8:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bastro je napisao/la: ›
Jedini je problem u cijeloj priči, što se ugovor, nažalost, neće moći raskinuti. Tasko traži 15 m, 15 m će se morati isplatiti ako se hoće preuzeti ugovor. Elektromodulova koncesija stoji 1,5 m godišnje, Tasko će je plaćati 1,5 m a ne nikakvih 5 m kako Vrdoljak predlaže kao drugu opciju, ako se ne uspije isplatiti ugovor. Znao je Kramarić, što i kako prodati, i kako napraviti ugovor...


Čekaj malo. Jel to znači da je Tasliđić tražio 50 mil. kuna, ti bi rekao da se to mora platiti??? Smile
Postoji ugovor i u ugovoru lijepo piše koliko grad mora platiti u slučaju raskida ugovora. Nema tu šta, kako, ali...Zna se točno u kunu koliko grad treba platiti, 75% od mjesečnog iznosa koncesije pomnoženo sa trajanjem ugovora. Amen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spajdika
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2008. 9:13 
Naslov:  Re: isti kao drugi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la (Pogledaj post): › Cinjenica je da svako grebe i bori za svoju stranu od Taska do Vrdoljaka. Citajuci odgovore Vrdoljaka, ne mogu se oteti dojmu da taj covjek svojim stavom ponizava sve gradjane Osijeka odgovorima koji su vrlo konkretni(ne mislim na tucnjave i neke torbice ukradene). Tako biti napuhan i prepotentan nije normalno. Vrdoljak se uspancio jer je svjestan od pocetka da nece moci tek tako srusiti EM posao, pa sada ceka idealnu priliku proracuna da ima jos jedan argument izlaska iz koalicije. Sto to nije napravio u rujnu?! Mislim da je pokazao koliko je zapravo isti kao i ostali. Svidio mi se je u kampanji po nekim stavovima no nece sada sigurno imati moj glas. Proracunata kukavica


Vrdoljakove odgovore treba skužiti i oni koji slušaju Thompsona i Cecu teško to mogu, a takvih je stvarno dosta. Po svenmu što priča u javnosti možda mu se može svašta reći, ali da je kukavica - teško...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.11.2008. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la: ›
Cinjenica je da svako grebe i bori za svoju stranu od Taska do Vrdoljaka. Citajuci odgovore Vrdoljaka, ne mogu se oteti dojmu da taj covjek svojim stavom ponizava sve gradjane Osijeka odgovorima koji su vrlo konkretni(ne mislim na tucnjave i neke torbice ukradene). Tako biti napuhan i prepotentan nije normalno. Vrdoljak se uspancio jer je svjestan od pocetka da nece moci tek tako srusiti EM posao, pa sada ceka idealnu priliku proracuna da ima jos jedan argument izlaska iz koalicije. Sto to nije napravio u rujnu?! Mislim da je pokazao koliko je zapravo isti kao i ostali. Svidio mi se je u kampanji po nekim stavovima no nece sada sigurno imati moj glas. Proracunata kukavica


Vrdoljak je rekao da građani mogu dobiti odgovor na bilo koje pitanje i da ga mogu kontaktirati u grad, a što se tiče Taslidžića mogao bi on odgovoriti na pitanje koliko je novca od parkinga preusmjerio na financiranje političara i kojih. Zanima me koje novce je potrošio na izradu plakata- vjerojatno ima količinski popust budući to plaća već nekoliko godina............

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spajdika
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2008. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="mija";p="203933"]
amunike je napisao/la: ›
Cinjenica je da svako grebe i bori za svoju stranu od Taska do Vrdoljaka. Citajuci odgovore Vrdoljaka, ne mogu se oteti dojmu da taj covjek svojim stavom ponizava sve gradjane Osijeka odgovorima koji su vrlo konkretni(ne mislim na tucnjave i neke torbice ukradene). Tako biti napuhan i prepotentan nije normalno. Vrdoljak se uspancio jer je svjestan od pocetka da nece moci tek tako srusiti EM posao, pa sada ceka idealnu priliku proracuna da ima jos jedan argument izlaska iz koalicije. Sto to nije napravio u rujnu?! Mislim da je pokazao koliko je zapravo isti kao i ostali. Svidio mi se je u kampanji po nekim stavovima no nece sada sigurno imati moj glas. Proracunata kukavica


Vrdoljak je rekao da građani mogu dobiti odgovor na bilo koje pitanje i da ga mogu kontaktirati u grad, a što se tiče Taslidžića mogao bi on odgovoriti na pitanje koliko je novca od parkinga preusmjerio na financiranje političara i kojih. Zanima me koje novce je potrošio na izradu plakata- vjerojatno ima količinski popust budući to plaća već nekoliko godina............[/q

krajnje je vrijeme da se grad počne čistiti od bahatih, polupismenih lopova a jedini je problem (za njih, a za normalne je to sreća) što bi onda oni povukli sa sobom mnoge moćnike. Ovo što je Vrdoljak pokrenuo čista je matematika, ako studija i druge koje traže đapone i nesretna Borzanica pokažu da bi grad zaradio debelu lovu (a mislim da je za to dovoljan i samo zdrav razum te znanje osnovnih matematičkih operacija) onda je posve jasno što se sve ovih godina događalo...samo... trebat će graditi novi zatvor...možda pokraj nove dvorane ili u remizi gpp-a...pa bar zemlje imamo...i onda okolo nova parking mjesta...i eto ti novih radnih mjesta, svako zlo za neko dobro

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
epona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2008. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Problem ovog grada je što se do sada sve toleriralo određenim gradskim moćnicima. A ja sam prva za to da novci od parkinga idu u gradsku blagajnu, a ne da netko s njima jaguare kupuje i to u poslu koji je, kako je već rečeno, apsolutni monopol.

_________________
Svugdje je lijepo, al u Vrapču je ludnica!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2008. 12:50 
Naslov:  hm...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao da gradjani imaju vremena odlaziti i slusati odgovore vrdoljaka

dajte se uozbiljite, taj isti vrdoljak mora odgovarati gradjanima da ga crni vrag prozove neka se udostoji i neka kaze sto misli na te napade. sto se mene osobno tice nije me razuvjerio vecje pokazao nekuluturu u ophodjenju sa gradjanima.
taj isti vrdoljak nije niti mogao sanjati da ce uci u vlast pa je po meni pausalno dao obecanje na ce najnepopularniju tvrtku koja se bavi haracem(slazem se da su katastrofa jer kupe harac na rupi) i na taj nacin prigrabio prilican broj glasova. sada je voda do grla, nista se nije napravilo i sto sada???
izgleda da bi izborni prag za njegovu stranku mogao bit nedostizan. sto ce reci ljudima? puno je postenije revidirati ugovor, napraviti kompromis u raspodjeli novca tako da grad ima vise koristi a po isteku ugovoru raspisati novi javni natjecaj i posteno dugorocno krenuti. vrodoljaku nista ne ide na silu, pa ni ovo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2008. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Puno poštenije je da grad preuzme parking pa da vidimo pravu istinu o naplati parkiranja i koja je lovica u igri. Smile
Ako je istina ono što Taslidžić priča o zaradi od 800 000 kuna, trebao bi biti presretan sa raskidom ugovora jer bi po godini dobio 1 125 000 kuna i tako 6 godina bez da prstom mrdne! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spajdika
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2008. 13:55 
Naslov:  Re: hm...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la (Pogledaj post): › kao da gradjani imaju vremena odlaziti i slusati odgovore vrdoljaka

dajte se uozbiljite, taj isti vrdoljak mora odgovarati gradjanima da ga crni vrag prozove neka se udostoji i neka kaze sto misli na te napade. sto se mene osobno tice nije me razuvjerio vecje pokazao nekuluturu u ophodjenju sa gradjanima.
taj isti vrdoljak nije niti mogao sanjati da ce uci u vlast pa je po meni pausalno dao obecanje na ce najnepopularniju tvrtku koja se bavi haracem(slazem se da su katastrofa jer kupe harac na rupi) i na taj nacin prigrabio prilican broj glasova. sada je voda do grla, nista se nije napravilo i sto sada???
izgleda da bi izborni prag za njegovu stranku mogao bit nedostizan. sto ce reci ljudima? puno je postenije revidirati ugovor, napraviti kompromis u raspodjeli novca tako da grad ima vise koristi a po isteku ugovoru raspisati novi javni natjecaj i posteno dugorocno krenuti. vrodoljaku nista ne ide na silu, pa ni ovo


pa vrdoljak je rekao što misli o dosad neviđenom istupu jednog "gospodarstvenika", da je paušalno obećavao ne bi bilo studije i pristajanja na još jednu ili dvije, hns s ovim baš i nema puno veze jer su izbori za gradonačelnika neposredni, dakle bira se osoba, a ne partija, a kompromis u raspodjeli novca s lopovima jednostavno ne ide...
drukčije mislei samo taskovi prijatelje i političari koji imaju direktne i indirektne koristi od parkinga, obični ljudi, bez obzira koga simpatiziraju a koga ne, trebali bi shavtiiti što se događa...
osim toga raskidom će tasko dobiti svoju lovu, grad početi zarađivati i svi će biti sretni...osim veeelikog broja političara iz raznoraznih partija koji ostaju bez šapa...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2008. 14:54 
Naslov:  Re: hm...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spajdika je napisao/la (Pogledaj post): ›
amunike je napisao/la (Pogledaj post): › kao da gradjani imaju vremena odlaziti i slusati odgovore vrdoljaka

dajte se uozbiljite, taj isti vrdoljak mora odgovarati gradjanima da ga crni vrag prozove neka se udostoji i neka kaze sto misli na te napade. sto se mene osobno tice nije me razuvjerio vecje pokazao nekuluturu u ophodjenju sa gradjanima.
taj isti vrdoljak nije niti mogao sanjati da ce uci u vlast pa je po meni pausalno dao obecanje na ce najnepopularniju tvrtku koja se bavi haracem(slazem se da su katastrofa jer kupe harac na rupi) i na taj nacin prigrabio prilican broj glasova. sada je voda do grla, nista se nije napravilo i sto sada???
izgleda da bi izborni prag za njegovu stranku mogao bit nedostizan. sto ce reci ljudima? puno je postenije revidirati ugovor, napraviti kompromis u raspodjeli novca tako da grad ima vise koristi a po isteku ugovoru raspisati novi javni natjecaj i posteno dugorocno krenuti. vrodoljaku nista ne ide na silu, pa ni ovo


pa vrdoljak je rekao što misli o dosad neviđenom istupu jednog "gospodarstvenika", da je paušalno obećavao ne bi bilo studije i pristajanja na još jednu ili dvije, hns s ovim baš i nema puno veze jer su izbori za gradonačelnika neposredni, dakle bira se osoba, a ne partija, a kompromis u raspodjeli novca s lopovima jednostavno ne ide...
drukčije mislei samo taskovi prijatelje i političari koji imaju direktne i indirektne koristi od parkinga, obični ljudi, bez obzira koga simpatiziraju a koga ne, trebali bi shavtiiti što se događa...
osim toga raskidom će tasko dobiti svoju lovu, grad početi zarađivati i svi će biti sretni...osim veeelikog broja političara iz raznoraznih partija koji ostaju bez šapa...


Upravo to! Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2008. 20:46 
Naslov:  Re: Đapić – najjači Vrdoljakov predizborni adut
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tasko očito nije pročitao ništa o političkom marketingu. Američki političari to sažimaju u jednostavnu poruku: "Neka pišu o meni, pa makar i dobro". Što će više napadati Vrdoljaka, diže mu rejting.
Osobno sam potpuno na strani Vrdoljaka jer znam da Tasko nije mulav pa da se grčevito drži za nešto što mu donosi gubitke.
Jedino u što u postovima nisam mogao shvatiti je, u čemu je problem s Alen-Alem-Alijom i kako ste ga već nazivali. Pa on se bar nije sakrivao pred građanima kad se družio s Taskom, za razliku od čitavog niz političkih licemjera i likova. I koliko sam ja pratio nije javno zagovarao Taskovu koncesiju kao što to radi velika Hrvatina Đapić.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Stevica
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2008. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja cu glasati za BIlju. Ona jedina zna sta prica. Na osjeckoj politickoj sceni najpametniji su ovim redom:
1. Bilja
2. Nitko
3. Nitko
4. Đapić
5. Glavaš
6. Brdoljak
S time da bi se pod 2.a moglo ugurati Krampusa.

Kaže BIlja - nije važno kome plaćamo, glavno da nije skupo.
E, a ja jučer vidio Glavaša, kupuje odijelu u Mexxu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: