Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Opet bahatost GPP-ovih djelatnika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.11.2008. 15:24 
Naslov:  Re: Opet bahatost GPP-ovih djelatnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tram111 je napisao/la: ›
Uvijek će se naći netko tko nije zadovoljan, a mislim da bi tako bilo i da uvedu besplatan prijevoz za sve.

mozes jos nesto gluplje napisati?
Tram111 je napisao/la: ›
Baš sam razmišljao skočiti do Njemačke u tvornicu Bmw-a da se požalim kako nemam novca da si kupim novu 7 od 100 000 eura....kontam da će onda vjerovatno spustiti cijenu.....
samo ti idi do tvornice bmw-a, u trenutku kada grad u kojem zivis bude finacirao rad te tvornice TVOJIM poreskim novcem, i kada voznja bmwjima bude definirana kao nesto sto treba biti dostupno i socijalno slabo stojecima, imat ces pravo otici se zaliti...

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2008. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Statistika je rađena baš na nači na koji si spomenula-danima su po dva zaposlenika gpp-a bila u svakom vozilu, na svakom voznom redu, na svakoj liniji i "pješke" brojali kolko ljudi uđe na kojoj stanici, koliko izađe, sa kakvom kartom se vozi i to onda sve upisivali u predviđene formulare!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majaazdaja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.11.2008. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tram111 je napisao/la: ›
Statistika je rađena baš na nači na koji si spomenula-danima su po dva zaposlenika gpp-a bila u svakom vozilu, na svakom voznom redu, na svakoj liniji i "pješke" brojali kolko ljudi uđe na kojoj stanici, koliko izađe, sa kakvom kartom se vozi i to onda sve upisivali u predviđene formulare!!!
ljudi , aj molim vas ako je itko ovome posvjedocio nek potpise gospodina tramvajca ovdje...

_________________
zlo i naopacke
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majaazdaja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.11.2008. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tram111 je napisao/la: ›
Statistika je rađena baš na nači na koji si spomenula-danima su po dva zaposlenika gpp-a bila u svakom vozilu, na svakom voznom redu, na svakoj liniji i "pješke" brojali kolko ljudi uđe na kojoj stanici, koliko izađe, sa kakvom kartom se vozi i to onda sve upisivali u predviđene formulare!!!

a to sto su oni beojali ljude kao sto si ti naveo ne dovodi do statistickih rezultata koji opravdavaju cijenik butre nego eventualno mogu reci koje su tramvjske stanice najfrekventnije...

_________________
zlo i naopacke
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2008. 15:32 
Naslov:  Re: Opet bahatost GPP-ovih djelatnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="evil monkey";p="203056"]
Tram111 je napisao/la: ›
Uvijek će se naći netko tko nije zadovoljan, a mislim da bi tako bilo i da uvedu besplatan prijevoz za sve.

mozes jos nesto gluplje napisati?

Igrom slučaja radim sa ljudima pa sam navikao na svakakve "bisere" tijekom rada tako da sam gotovo siguran da bi se našao i netko takav!
Btw, ukolko smatraš da radim u gpp-u, slobodno mi pošalji kontakt telefon na PM pa ću te rado pozvati na piće kod sebe u firmu da više ne misliš tako (naravno ovo se odnosi i na ostale koji su mišljenja da radim u gpp-u)!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2008. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: › kad se ja ravnam prema sebi, jer meni novi sustav pogoduje, onda su to tebi mali osobni interesi. a kad se ti ravnaš prema sebi, jer je tebi poskupio, onda je to neoboriva činjenica?! yeah, right...


evil monkey je napisao/la: › pitanje svim pobornicima novih cijena javnog prijevoza: jesmo li mi gradjani koji se vozimo vise od 3-4 stanice gradjani drugog reda pa nas gpp kaznjava za to sto se usudimo putovati gradskim prijevozom na posao, nekome u posjet ili iz bilo kojeg drugog razloga? je li to diskriminacija? trebamo li se obratiti ustavnom sudu zbog toga? zasto su neki po pitanju gradskog prijevoza povlasteni u ovom gradu? kome da se obratim da i ja budem povlastena? i jel to ona fora "svi smo mi jednaki, samo su neki jednakiji od drugih"?


tebi je bolje, meni je gore - ti to zoves fer?


Što je fer, individualna je kategorija. Fer sigurno nije bilo ni da ljudi iz centra plaćaju 8 kn za vožnju od 2 stanice, koliko i netko iz Višnjevca. Ako ćemo objektivno, s obzirom da se nikad ne vozim Gpp-om, ovo novo je više fer. Naime, treba imati i koristi od života u centru (odn. plaćanja skupljeg kvadrata, plaćanja parkiranja, buke, itd.).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.11.2008. 15:34 
Naslov:  Re: Opet bahatost GPP-ovih djelatnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

majaazdaja je napisao/la: ›
ljudi , aj molim vas ako je itko ovome posvjedocio nek potpise gospodina tramvajca ovdje...

ja stanujem neposredno pokraj autobusne stanice, nisam nikada takve ljude vidjela...

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2008. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta su se trebali svakom putniku pojedinačno javljalti i napominjati što rade!!!???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2008. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
evil monkey je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: › kad se ja ravnam prema sebi, jer meni novi sustav pogoduje, onda su to tebi mali osobni interesi. a kad se ti ravnaš prema sebi, jer je tebi poskupio, onda je to neoboriva činjenica?! yeah, right...


evil monkey je napisao/la: › pitanje svim pobornicima novih cijena javnog prijevoza: jesmo li mi gradjani koji se vozimo vise od 3-4 stanice gradjani drugog reda pa nas gpp kaznjava za to sto se usudimo putovati gradskim prijevozom na posao, nekome u posjet ili iz bilo kojeg drugog razloga? je li to diskriminacija? trebamo li se obratiti ustavnom sudu zbog toga? zasto su neki po pitanju gradskog prijevoza povlasteni u ovom gradu? kome da se obratim da i ja budem povlastena? i jel to ona fora "svi smo mi jednaki, samo su neki jednakiji od drugih"?


tebi je bolje, meni je gore - ti to zoves fer?


Što je fer, individualna je kategorija. Fer sigurno nije bilo ni da ljudi iz centra plaćaju 8 kn za vožnju od 2 stanice, koliko i netko iz Višnjevca. Ako ćemo objektivno, s obzirom da se nikad ne vozim Gpp-om, ovo novo je više fer. Naime, treba imati i koristi od života u centru (odn. plaćanja skupljeg kvadrata, plaćanja parkiranja, buke, itd.).


Najprimjerenij odgovor do sada, svaka čast!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majaazdaja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.11.2008. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tram111 je napisao/la: ›
Šta su se trebali svakom putniku pojedinačno javljalti i napominjati što rade!!!???

ne moraju , ali ljudi bi primjetili ako su oni danima , kako ti kazes stojali i brojali...
ako si ti skontao , bogme je jos netko
ali kao sto rekoh , sve daje i bilo tako...takva glupava ideja ne daje rezultate koji opravdavaju cijene

_________________
zlo i naopacke
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.11.2008. 15:40 
Naslov:  Re: Opet bahatost GPP-ovih djelatnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: › Naime, treba imati i koristi od života u centru (odn. plaćanja skupljeg kvadrata, plaćanja parkiranja, buke, itd.).
cool, dobar ti je elitisticki nacin razmisljanja - ko veli: jebi se budalo sto si ne mozes priustiti stan u centru pa zato placaj skuplji javni gradski prijevoz, sta mene boli k**** za tebe. da li ti placas vece poreze ako zivis u centru nego ja ako zivim na periferiji? i kroz vece poreze dajes vise novaca za financiranje gpp-a? ja sam mislila da se topografska diskriminacija ne provodi kad su u pitanju takve stvari kao sto je javni gradski prijevoz. a pise negdje u ustavu ove nase trule zemlje da diskriminacije nikakve ne smije biti...

btw, sta mene briga sto ti moras placati parkiranje - vozi se javnim prijevozom pa neces imati brige oko parkinga.

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majaazdaja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.11.2008. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naime, treba imati i koristi od života u centru (odn. plaćanja skupljeg kvadrata, plaćanja parkiranja, buke, itd.).
[/quote]

pa kako ne bi imao koristi...u centru ti je SVE na dohvat ruke , i svuda si pjeske za 3-5 minuta...sta ce ti tramvaj....
osim ak ne ides u visnjevac??

_________________
zlo i naopacke
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2008. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: › Naime, treba imati i koristi od života u centru (odn. plaćanja skupljeg kvadrata, plaćanja parkiranja, buke, itd.).
cool, dobar ti je elitisticki nacin razmisljanja - ko veli: jebi se budalo sto si ne mozes priustiti stan u centru pa zato placaj skuplji javni gradski prijevoz, sta mene boli k**** za tebe. da li ti placas vece poreze ako zivis u centru nego ja ako zivim na periferiji? i kroz vece poreze dajes vise novaca za financiranje gpp-a? ja sam mislila da se topografska diskriminacija ne provodi kad su u pitanju takve stvari kao sto je javni gradski prijevoz. a pise negdje u ustavu ove nase trule zemlje da diskriminacije nikakve ne smije biti...

btw, sta mene briga sto ti moras placati parkiranje - vozi se javnim prijevozom pa necem imati brige oko parkinga.


Tebi bi ustvari najbolje bilo da postaneš Roobyn Hood, jer si i onako na pravom putu Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2008. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: › Naime, treba imati i koristi od života u centru (odn. plaćanja skupljeg kvadrata, plaćanja parkiranja, buke, itd.).
cool, dobar ti je elitisticki nacin razmisljanja - ko veli: jebi se budalo sto si ne mozes priustiti stan u centru pa zato placaj skuplji javni gradski prijevoz, sta mene boli k**** za tebe. da li ti placas vece poreze ako zivis u centru nego ja ako zivim na periferiji? i kroz vece poreze dajes vise novaca za financiranje gpp-a? ja sam mislila da se topografska diskriminacija ne provodi kad su u pitanju takve stvari kao sto je javni gradski prijevoz. a pise negdje u ustavu ove nase trule zemlje da diskriminacije nikakve ne smije biti...


Ako pronađeš barem jedan grad u razvijenom svijetu u kojem građani iz predgrađa plaćaju za prijevoz jednako koliko i građani u centru, povući ću sve što sam napisao. Ovo nije elitizam, nego surova realnost. Sve ostalo bi bile subvencije za predgrađa. Razlika u cijeni kvadrata između centra bilo kojeg grada i predgrađa nije zato što netko baš voli zgradurine i buku, nego zato da bi profitirao u vremenu i novcu kad negdje mora otići (pod pretpostavkom da se večina stvari događa u centru). Prema tome, ako je tebi logično da se netko vozi pet puta dulje i preko veće udaljenosti, i za to plaća isto kao i onaj koji to radi pet puta kraće, sugeriram otvaranje prijevoznog poduzeća, jer si na tragu revolucionarnih ekonomskih otkrića.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.11.2008. 15:50 
Naslov:  Re: Opet bahatost GPP-ovih djelatnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Ako pronađeš barem jedan grad u razvijenom svijetu u kojem građani iz predgrađa plaćaju za prijevoz jednako koliko i građani u centru, povući ću sve što sam napisao. Ovo nije elitizam, nego surova realnost. Sve ostalo bi bile subvencije za predgrađa. Razlika u cijeni kvadrata između centra bilo kojeg grada i predgrađa nije zato što netko baš voli zgradurine i buku, nego zato da bi profitirao u vremenu i novcu kad negdje mora otići (pod pretpostavkom da se večina stvari događa u centru). Prema tome, ako je tebi logično da se netko vozi pet puta dulje i preko veće udaljenosti, i za to plaća isto kao i onaj koji to radi pet puta kraće, sugeriram otvaranje prijevoznog poduzeća, jer si na tragu revolucionarnih ekonomskih otkrića.


berlin. zivjela u njemu pa znam.

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: