Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Odbijena čak petina predloženih projekata

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2008. 2:43 
Naslov:  Odbijena čak petina predloženih projekata
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Povjerenstvo za ocjenu arhitektonske uspješnosti, popularno nazvano Komisija za lijepo, u proteklih je sedam mjeseci od početka rada dalo negativnu ocjenu petini idejnih projekata za koje je zatražena lokacijska dozvola.

Prema riječima predsjednice Povjerenstva Željke Jurković, u većini odbijenih projekata riječ je o višestambenoj gradnji, dakle rak-rani osječkog urbanog izgleda, koja je u posljednjih nekoliko godina građevinskom ekspanzijom i nepostojanjem tijela koje bi kontroliralo projekte, odnosno njihov estetski izgled, funkciju, kompoziciju, oblik, smještaj u okolišu, usmjerenost, iskorištenost parcele itd., učinila nemjerljive štete izgledu grada.

- Naš je posao da u postupku ishođenja lokacijske dozvole izdajemo pozitivno mišljenje za idejni projekt po kriteriju arhitektonske uspješnosti s ciljem što boljih i kvalitetnijih projekata.

Nažalost, naše odluke ne mogu se primijeniti retroaktivno, a ima puno primjera na koje bismo mogli reagirati - kaže Jurković.

Povjerenstvo u kojem radi sedam arhitekata (Željka Jurković, Danijela Lovoković, Željko Andraši, Oliver Grigić, Željko Koški, Miroslav Pavlinić i Predrag Rechner) do sada je na 20 sjednica pregledalo 74 idejna projekata, od čega je 56 dobilo pozitivno mišljenje, 14 je odbijeno, a četiri su trenutno na doradi.

- Male parcele se iskorištavaju do iznemoglosti, a profit se ostvaruje tako što se grad uništava u arhitektonsko-urbanističkom smislu i ti novci idu u privatni džep investitora. Zgrade se pretvaraju u geta u čemu, nažalost, sudjeluju i naše kolege koji se nisu uspjeli nametnuti investitorima da im kažu kako nešto nije ni primjereno, ni stručno, ni moralno - kažu Rechner i Pavlinić.

Dodaju da je samo dan prije donošenja zakona o osnivanju povjerenstva predano više od stotinu zahtjeva za lokacijske dozvole s jednim jedinim ciljem - da se izbjegne procedura ocjenjivanja projekata.

- Još se grade i gradit će se zgrade koje mi nećemo moći popraviti. No, sada se ne može dogoditi skandal kakav imamo u Divaltovoj ulici. Ona bijelo-plava zgrada je najskandalozniji objekt napravljen u Osijeku u zadnjih 50 godina, ne samo po oblikovanju nego i po maksimalnoj iskorištenosti parcele. Zgrada u Strossmayerovoj ulici koja na pročelju nema prozore nikada ne bi dobila pozitivno mišljenje, jer će sutra na susjednoj parceli niknuti zgrada koja će joj zakloniti svjetlo - ističe Pavlinić, s kojim se slažu i ostali iz Povjerenstva, dodavši kao negativan primjer i zgradu Otosa.

Ocjenjuju samo veće zgrade

Grigić je dodao da je njihov zadatak i “zaštita needuciranih građana, koji kada gledaju projekt na papiru ne znaju što kupuju i što ih čeka, kao i zaštita javnog interesa”, dok Koški dodaje da “cijeli niz obiteljskih kuća ostaje izvan domašaja Povjerenstva, jer se ocjenjuju samo projekti iznad 400 četvornih metara bruto razvijene površine”.

Zgrada poduzeća Otos ocijenjena je vrlo ružnom

Odbijeni projekti bili su puni bizarnosti. U jednom je stubište predviđeno na visini od 1,5 metar tako da se ispod njega ne može proći. Projektirana je, primjerice, i ostava širine 0,75 metara i dužine 4 metra, a ulazna vrata su predviđena na užoj strani te dječja soba dimenzija 1,40 x 4,20 s prozorom od 80 cm koji gleda u svjetlarnik. Bilo je i soba bez prozora, kuhinja u koje ne stane hladnjak itd. No, takvih stanova se trenutno puno gradi prema ranijim projektima i arhitektima nije jasno kako ih netko može kupovati.

Autor: Nikola Patković/Jutarnji.hr
Foto: steam -> Nado centar u Retfali


Zadnja promjena: Leon; 01.10.2008. 9:54; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2008. 6:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
- Još se grade i gradit će se zgrade koje mi nećemo moći popraviti. No, sada se ne može dogoditi skandal kakav imamo u Divaltovoj ulici. Ona bijelo-plava zgrada je najskandalozniji objekt napravljen u Osijeku u zadnjih 50 godina, ne samo po oblikovanju nego i po maksimalnoj iskorištenosti parcele. Zgrada u Strossmayerovoj ulici koja na pročelju nema prozore nikada ne bi dobila pozitivno mišljenje, jer će sutra na susjednoj parceli niknuti zgrada koja će joj zakloniti svjetlo - ističe Pavlinić, s kojim se slažu i ostali iz Povjerenstva, dodavši kao negativan primjer i zgradu Otosa.



No konačno da i struka kaže svoje. Samo još da saznamo koja je budala to ruglo projektirala, s obzirom da nam je investitor poznat (fudbalerka iz obližnje vile sa kanalom za aligatore). Slažem se da je i zgrada u strossmayerovoj neviđeni skandal - na ulicu gleda ogroman zid bez prozora - no tu samo možemo zaključiti da su i investitor i arhitekt jednostavno retardirani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2008. 9:31 
Naslov:  Re: Odbijena čak petina predloženih projekata
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Doista bi bilo dobro znati imena projektanata i investitora - čisto za educiranje budućih kupaca... da ljudi znaju o čemu još treba voditi računa prilikom kopovine stana!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.09.2008. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo sto se u Osijeku gradi je katastrofa od zgrada,ljepse su u Kabulu nego u Osijeku,proci Divaltovoj i gledat u one uske i sarene zgrade je kao da gledas u covjeka sa bubuljicama na licu i velikim nosom(ne da nekoga uvijedim al mala usporedba..) nado centar u retfali je trebao biti replika sibenske katedrale,sto je i sam Niksic zelio,al na kraju je dobio dzamiju i ruznu kucu pokraj predivnih kuca u susjedstvu,ovo je samo pocetak ruznih zgrada,na uskim njivama,od cirka,300 kuca ima svega 20 lijepih,male kuce siroke ,americka arhitektura,ostalo je boze sacuvaj,samo se u Osijeku ovako sta gradi,pokraj moje rodjakinje koja ima kucu na uskim njivama je covjek napravio ,neznam ni sama sta je,visoka je 5 metara,5x5 bez prozora,ima veliki ulaz,za vrata valjda,pomislilla sam da je to limarska radnja ili fasaderska firma,a takih je "kuca"80% tamo....ja vam preporucavam da odete u Bosnu da vidite sta i kako ljudi grade,recimo ako idete na arizonu u kupovinu,svratite do Orasja na cevape,odmah skrenete pokraj benziske crpke Antunovic desno i pravac prema stadionu,,,ostalo je samo uzdah na vile iz bajki,jesu kich,al su iz bajke,ima jedno 150 kuca,ljudi su vecinom u ch,njemackoj,austriji,i donjeli su odande malo interijera i malo svoga ubacili,samo mogu reci da sam ostala zadivljena pogledom na kuce,(a da nepricam dalje prema Tuzli ili Bijeljini sta se gradi,dvorci i vile koje se nebi postidjele ni u bevery hiilsu) daleko smo mi za bosnom a ne za EU,UZAS!!!!!!!!!!a to su sve krivi domaci arhitekti(negdje je neko napisao da su Osjecki arhitekti jedni od boljih u Hrvatskoj,ako su oni jedni od boljih,za ime svjeta,kakvi su tek ostali onda,NEK IM DIVALTOVA BUDE RAZGLEDNICA,toliko o nasim osjeckim arhitektima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2008. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...tako je!!!!!...živijo govornik!!!!!!!....
...šalu na stranu, previše je nelogičnosti da bi iole razuman čovjek to shvatio...kako u jednom secesijskom centru grada može nastati središnji trg takav kakav je, s ogromnim plastičnim penisima/liftovima za pothodnik i klupama od višnjinog drveta usred slavonske ravnice pune hrastovih šuma?.....pa onda spomenik bijeloj lađi?....i odmah pored toga, jednoobrazne tende na promenadi?...wtf....ili sve te ogavne šarolike i kičaste zgrade novogradnje širom grada?????....wtf još jednom....diviti ću se zauvijek Dubaiju koji je tako predivno spojio modernu arhitekturu (i stambenu i poslovnu) i arapsku tradiciju....nebodera koliko želiš, poslovnih i stambenih, vila, običnih kuća i sve to lijepo zapakirane u zelenilo i cvijeće...a još su i usred pustinje....a novci uloženi u to gotovo pa jednakim onim uloženim u Osijek..... mislim...ne znam....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.09.2008. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pretpostavljam da si mislio na mene? uz povik ,zivio glasnogovornik?!! sve sto sam napisala je istina,a ti se sali i smij do jutra,al to je tako... imas na youtube,ubaci orasje..pa ces viditi sta su lijepe kuce.a ovo sto se kod nas gradi je neka moderna arhitektura koja neprolazi ni na kosovu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2008. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la (Pogledaj post): › pretpostavljam da si mislio na mene? uz povik ,zivio glasnogovornik?!! sve sto sam napisala je istina,a ti se sali i smij do jutra,al to je tako... imas na youtube,ubaci orasje..pa ces viditi sta su lijepe kuce.a ovo sto se kod nas gradi je neka moderna arhitektura koja neprolazi ni na kosovu.


...mislila sam na tebe ali u dobroj namjeri....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Andrea Zuckerman
Offline
Avatar

Ukupno postova: 153
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2008. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la: ›
Ovo sto se u Osijeku gradi je katastrofa od zgrada,ljepse su u Kabulu nego u Osijeku,proci Divaltovoj i gledat u one uske i sarene zgrade je kao da gledas u covjeka sa bubuljicama na licu i velikim nosom(ne da nekoga uvijedim al mala usporedba..) nado centar u retfali je trebao biti replika sibenske katedrale,sto je i sam Niksic zelio,al na kraju je dobio dzamiju i ruznu kucu pokraj predivnih kuca u susjedstvu,ovo je samo pocetak ruznih zgrada,na uskim njivama,od cirka,300 kuca ima svega 20 lijepih,male kuce siroke ,americka arhitektura,ostalo je boze sacuvaj,samo se u Osijeku ovako sta gradi,pokraj moje rodjakinje koja ima kucu na uskim njivama je covjek napravio ,neznam ni sama sta je,visoka je 5 metara,5x5 bez prozora,ima veliki ulaz,za vrata valjda,pomislilla sam da je to limarska radnja ili fasaderska firma,a takih je "kuca"80% tamo....ja vam preporucavam da odete u Bosnu da vidite sta i kako ljudi grade,recimo ako idete na arizonu u kupovinu,svratite do Orasja na cevape,odmah skrenete pokraj benziske crpke Antunovic desno i pravac prema stadionu,,,ostalo je samo uzdah na vile iz bajki,jesu kich,al su iz bajke,ima jedno 150 kuca,ljudi su vecinom u ch,njemackoj,austriji,i donjeli su odande malo interijera i malo svoga ubacili,samo mogu reci da sam ostala zadivljena pogledom na kuce,(a da nepricam dalje prema Tuzli ili Bijeljini sta se gradi,dvorci i vile koje se nebi postidjele ni u bevery hiilsu) daleko smo mi za bosnom a ne za EU,UZAS!!!!!!!!!!a to su sve krivi domaci arhitekti(negdje je neko napisao da su Osjecki arhitekti jedni od boljih u Hrvatskoj,ako su oni jedni od boljih,za ime svjeta,kakvi su tek ostali onda,NEK IM DIVALTOVA BUDE RAZGLEDNICA,toliko o nasim osjeckim arhitektima.


ti si * kojoj je odlazak u kupovinu na Arizonu egzotičan put u bijeli svijet. jadna nam majka ako ćemo se od svih arhitektonskih uspjeha na svijetu mi ugledat na bosanski kič. ja o autima i pečenju kolača ne znam ništa, pa se u te teme ni ne upllićem, a tebi i svim ostalim potpunim neznalicama iz područja arhitekture i povijesti umjetnosti mogu samo poručit da umuknete jer sebe sramotite, a nas živcirate.
i ne. ne mislim da je arhitektura divaltove uspješna. ali arhitektura bosanskih gastarbajtera je neuporedivo gora!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.09.2008. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Andrea Zuckerman je napisao/la: ›
magy je napisao/la: ›
Ovo sto se u Osijeku gradi je katastrofa od zgrada,ljepse su u Kabulu nego u Osijeku,proci Divaltovoj i gledat u one uske i sarene zgrade je kao da gledas u covjeka sa bubuljicama na licu i velikim nosom(ne da nekoga uvijedim al mala usporedba..) nado centar u retfali je trebao biti replika sibenske katedrale,sto je i sam Niksic zelio,al na kraju je dobio dzamiju i ruznu kucu pokraj predivnih kuca u susjedstvu,ovo je samo pocetak ruznih zgrada,na uskim njivama,od cirka,300 kuca ima svega 20 lijepih,male kuce siroke ,americka arhitektura,ostalo je boze sacuvaj,samo se u Osijeku ovako sta gradi,pokraj moje rodjakinje koja ima kucu na uskim njivama je covjek napravio ,neznam ni sama sta je,visoka je 5 metara,5x5 bez prozora,ima veliki ulaz,za vrata valjda,pomislilla sam da je to limarska radnja ili fasaderska firma,a takih je "kuca"80% tamo....ja vam preporucavam da odete u Bosnu da vidite sta i kako ljudi grade,recimo ako idete na arizonu u kupovinu,svratite do Orasja na cevape,odmah skrenete pokraj benziske crpke Antunovic desno i pravac prema stadionu,,,ostalo je samo uzdah na vile iz bajki,jesu kich,al su iz bajke,ima jedno 150 kuca,ljudi su vecinom u ch,njemackoj,austriji,i donjeli su odande malo interijera i malo svoga ubacili,samo mogu reci da sam ostala zadivljena pogledom na kuce,(a da nepricam dalje prema Tuzli ili Bijeljini sta se gradi,dvorci i vile koje se nebi postidjele ni u bevery hiilsu) daleko smo mi za bosnom a ne za EU,UZAS!!!!!!!!!!a to su sve krivi domaci arhitekti(negdje je neko napisao da su Osjecki arhitekti jedni od boljih u Hrvatskoj,ako su oni jedni od boljih,za ime svjeta,kakvi su tek ostali onda,NEK IM DIVALTOVA BUDE RAZGLEDNICA,toliko o nasim osjeckim arhitektima.


ti si * kojoj je odlazak u kupovinu na Arizonu egzotičan put u bijeli svijet. jadna nam majka ako ćemo se od svih arhitektonskih uspjeha na svijetu mi ugledat na bosanski kič. ja o autima i pečenju kolača ne znam ništa, pa se u te teme ni ne upllićem, a tebi i svim ostalim potpunim neznalicama iz područja arhitekture i povijesti umjetnosti mogu samo poručit da umuknete jer sebe sramotite, a nas živcirate.
i ne. ne mislim da je arhitektura divaltove uspješna. ali arhitektura bosanskih gastarbajtera je neuporedivo gora!!!
E * neznas opce skim pises...A ti gastarbajteri imaju vise smisla za kuce graditi od tebe i tvojih "poznatih arhitekata" iz Osijeka.Ti isti gastarbajteri mogu kupiti i tebe i tvoje * ponasanje,pokazala si kojim jezikom pricas i sa kakvim naglaskom,ne,nisam * ,cak sta vise,veca sam gradjanka od tebe i vise svjeta proputovala 100%,ako zelis * MOZEMO PISATI NA francuskom,njemackom??kada sam obilazila Luzern,Lugano,Zürich,Frankfurt,Bec...ti si po Josipovcu i Sarvasu se igrala u blatu *,imam uz put i vise para od tebe 100%,i vise skole i jezika znam..a sto se tice gastarbajtera?ti isti gastarbajteri imaju kuce i po Osijeku,Cepinu,Brijescu,a svi su iz Posavine ,a zive ljudi u Ch,Njemackoj...bila sam na arizoni i JA SAM ODUSEVLJENA ONIM ZGRADAMA-KUCAMA-nisi bila u Brckom,nisi vidila kakav je tamo autobusni kolodvor,nisi vidila da jedan gradic u Bosni ima bolje shoping centre nego Osijek,benziske crpke,motele,vile,sve imaju ti gastarbajteri koje cjenim jel su posteni i marljivi ljudi,rade po Europi,bore se i nisu kao ti komplexna osoba koja je zavidna(vidim da si to odma)nego su posteni i fini ljudi,nisi dalje bila od Harkanja * ,ti ces meni reci da sam *, od danas pisi mi na Francuskom ,Talijanskim, njemackim jezikom da te bolje razumijem..posto sam te jezike savladala u ZÜRICHU,a ne na nekoj skoli u Osijeku gdje se dobra ocjena dobie za sex sa profesorom,za tisucu eura...posto sam zivjela u Luganu,gradu gdje je pozelio ziviti i Majkl Dzekson,gdje se vidi ljepota Italije,gdje se alpe prelijevaju sa jezerom...* na pogresnu si osobu naletila....rekla sam ti,pisi mi na ova 3 jezika koja perfekt znam...adio *,jos moras graha jesti da bi mi se javila.* to samo jos kod tebe i vecine u ovom djelu zemlje pije vode...nezelim te ni pozdraviti *.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.09.2008. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

www.antunovic.hr .....nagledaj se * andrea sta imaju ti gastarbajteri iz Bosne u Hrvatskoj...pogledaj sta imaju ti gastarbajteri iz BOSNE..www.zovko.com ...vidi jadnice sta ljudi grade po srednjoj bosni,naravno HRVATI SU ONI SAMO IZ BOSNE;-) www.vitez,com ....pogledaj malo *sta grade ljudi PONOSNI GASTARBAJTERI,eeeee *.....bosanski gradici od 10 tisuca stanovnika za Osijek od 110 su metropole...aj,neda mi se stobom opce pisati,idi ti do tvrdje i vidi svjeta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Andrea Zuckerman
Offline
Avatar

Ukupno postova: 153
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2008. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la: ›
posto sam zivjela u Luganu,gradu gdje je pozelio ziviti i Majkl Dzekson


mislim...ako je tako, onda se ispričavam!

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2008. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la: ›
www.antunovic.hr .....nagledaj se * andrea sta imaju ti gastarbajteri iz Bosne u Hrvatskoj...pogledaj sta imaju ti gastarbajteri iz BOSNE..www.zovko.com ...vidi jadnice sta ljudi grade po srednjoj bosni,naravno HRVATI SU ONI SAMO IZ BOSNE;-) www.vitez,com ....pogledaj malo *sta grade ljudi PONOSNI GASTARBAJTERI,eeeee *.....bosanski gradici od 10 tisuca stanovnika za Osijek od 110 su metropole...aj,neda mi se stobom opce pisati,idi ti do tvrdje i vidi svjeta.


Hotel Antunović na Ljubljanskoj izbjegavam (iako mi je bliže proći kraj ili kroz njega) radi njegove ružnoće i ispraznosti. Prva dva levela su kao trgovački centar koji zjapi prazan. Jedino dobro na tom objektu je Vertigo bar - lijep pogled na Zagreb i na tome im svaka čast!
U Zovku (Slavonska avenija) sam spavao i mogu reći da nije loše za motel. Jer ja nečemu što je smješteno na benzinskoj postaji nikada ne bih dao kategoriju hotela.
Btw, u motelu (ili je to isto hotel) Antunović - gost kojega sam bio - u Sesvetama vas sa recepcije gleda ulje na platnu, nekih, brat-bratu 90x180 cm, a na njemu gospodin i gospođa Antunović. On potpisuje važan dokument, a ona mu drži ruku na ramenu. Strava!

Nemojte se ugledati na gornje primjere!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.09.2008. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
magy je napisao/la: ›
www.antunovic.hr .....nagledaj se * andrea sta imaju ti gastarbajteri iz Bosne u Hrvatskoj...pogledaj sta imaju ti gastarbajteri iz BOSNE..www.zovko.com ...vidi jadnice sta ljudi grade po srednjoj bosni,naravno HRVATI SU ONI SAMO IZ BOSNE;-) www.vitez,com ....pogledaj malo *sta grade ljudi PONOSNI GASTARBAJTERI,eeeee *.....bosanski gradici od 10 tisuca stanovnika za Osijek od 110 su metropole...aj,neda mi se stobom opce pisati,idi ti do tvrdje i vidi svjeta.


Hotel Antunović na Ljubljanskoj izbjegavam (iako mi je bliže proći kraj ili kroz njega) radi njegove ružnoće i ispraznosti. Prva dva levela su kao trgovački centar koji zjapi prazan. Jedino dobro na tom objektu je Vertigo bar - lijep pogled na Zagreb i na tome im svaka čast!
U Zovku (Slavonska avenija) sam spavao i mogu reći da nije loše za motel. Jer ja nečemu što je smješteno na benzinskoj postaji nikada ne bih dao kategoriju hotela.
Btw, u motelu (ili je to isto hotel) Antunović - gost kojega sam bio - u Sesvetama vas sa recepcije gleda ulje na platnu, nekih, brat-bratu 90x180 cm, a na njemu gospodin i gospođa Antunović. On potpisuje važan dokument, a ona mu drži ruku na ramenu. Strava!

Nemojte se ugledati na gornje primjere!
a neznam,svima se hotel antunovic svidja osim tebi(iako je covjek ulozio 40 miliona eura..)a za Zovka,neradi se o tom motelu,nego o njegovoj kompaniji koja ima 3 motela,u ZG,SL-BRODU,u Zepcu ima carstvo,36 benziskih crpki,motele,shoping centre,i jos toga mnogo...a za ovo o familiji Antunovic sam se nasmijala,ne njima nego tebi.,.ahh...Mesic i predsjednici jedu tamo,jedino jedan OSJECANIN NIJE ZADOVOLJAN,al ocito svi imaju komplex u Osijeku,kad mi je pricala legica iz Broda da osjecane niko nevoli radi toga,,nisam vjerovala ,al kada malo bolje citam vas,vidim da ste stvarno umisljeni komplexasi,aj da bar imate biti sa cim,al obicna si...jadno..neka vama vaseg Bilosa,on ce vama napraviti naj,najbolji,najljespi najjjjjj centar u SVIJETU hehehe,oooo boze moj...u pogresan sam se grad doselila iodavno sam rekla....
bazooka_joe je napisao/la: ›
magy je napisao/la: ›
www.antunovic.hr .....nagledaj se * andrea sta imaju ti gastarbajteri iz Bosne u Hrvatskoj...pogledaj sta imaju ti gastarbajteri iz BOSNE..www.zovko.com ...vidi jadnice sta ljudi grade po srednjoj bosni,naravno HRVATI SU ONI SAMO IZ BOSNE;-) www.vitez,com ....pogledaj malo *sta grade ljudi PONOSNI GASTARBAJTERI,eeeee *.....bosanski gradici od 10 tisuca stanovnika za Osijek od 110 su metropole...aj,neda mi se stobom opce pisati,idi ti do tvrdje i vidi svjeta.


Hotel Antunović na Ljubljanskoj izbjegavam (iako mi je bliže proći kraj ili kroz njega) radi njegove ružnoće i ispraznosti. Prva dva levela su kao trgovački centar koji zjapi prazan. Jedino dobro na tom objektu je Vertigo bar - lijep pogled na Zagreb i na tome im svaka čast!
U Zovku (Slavonska avenija) sam spavao i mogu reći da nije loše za motel. Jer ja nečemu što je smješteno na benzinskoj postaji nikada ne bih dao kategoriju hotela.
Btw, u motelu (ili je to isto hotel) Antunović - gost kojega sam bio - u Sesvetama vas sa recepcije gleda ulje na platnu, nekih, brat-bratu 90x180 cm, a na njemu gospodin i gospođa Antunović. On potpisuje važan dokument, a ona mu drži ruku na ramenu. Strava!

Nemojte se ugledati na gornje primjere!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.09.2008. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i sto je najbitnije....ti znas da gsp Antunovic potpisuje "VAZAN DOKUMENT"hahahaha,a ovo je extra:-)))))))))))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2008. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la: ›
i sto je najbitnije....ti znas da gsp Antunovic potpisuje "VAZAN DOKUMENT"hahahaha,a ovo je extra:-)))))))))))


Heh, cuj, papir sa grbom one firme gore... Btw, nije samo meni Antunović ružan, al' o tom - potom.
S tobom se prepirati neću, jer ću na kraju postat jednako glup... Wink

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: