Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



plaća u Drava International d.o.o.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2010. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

loše kopije je napisao/la (Pogledaj post): › kao prvo * te napravio a kao drugo....nikakv bede mene nije nagovorio da ovo napisem nego su me inspirirali neki postovi na ovom bijednom forumu!!!! i radim na regeneraciji 3 godine...za neke koji su napisali da ocito neradim tamo! aj ljudi..odi radite nesto, nadjite si neki bolji poso kad vam se kod bedea tolko nesvidja i manite se ovog jadnog foruma. ovo se treba ukinut, ugasit! ocito ste besposleni kad bogu kradete dane i i visite tu. neredanici ste...nista drugo


LOŠA KOPIJO, ti si samo kopija tih jadnih spododoba koje ne zasluzuju disati ovaj zrak, a prije svega si los odvjetnik, djavolji odvjetnik! *, kako mozes braniti te * koji su oteli radnicima tvornice???? Pa ti nisi normalan. Spominjes da si inspiriran postovima, a meni se cini da si inspiriran ili gluposcu ili nepostenjem, jer svi koji na bilo koji nacin hvale nepostene BEDEove * su i sami takvi. Sto se mene tice takvi kao ti i ne zasluzuju bolje od bedeove tiranije i lopovluka - slobodno im prepisi i vlastitu kucu kad si tako *. Ja i ne govorim ovdje zbog takvih *kao sto si ti, ili kao sto je bilo koji clan klana Bede, nego govorim zbog svih onih obespravljenih u pljački hrvatskog naroda, u famoznoj pretvorbi i privatizavciji, u kojoj su Bedeovi oteli krupan kolac! Zaluzuju samo zatvor i da im se oduzme neposteno stecena imovima! *!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.03.2010. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

loše kopije je napisao/la (Pogledaj post): › kao prvo * te napravio a kao drugo....nikakv bede mene nije nagovorio da ovo napisem nego su me inspirirali neki postovi na ovom bijednom forumu!!!! i radim na regeneraciji 3 godine...za neke koji su napisali da ocito neradim tamo! aj ljudi..odi radite nesto, nadjite si neki bolji poso kad vam se kod bedea tolko nesvidja i manite se ovog jadnog foruma. ovo se treba ukinut, ugasit! ocito ste besposleni kad bogu kradete dane i i visite tu. neredanici ste...nista drugo


i jos nesto, naravno da bi takvi kao ti i takvi kao BEDE htjeli da se ukine i forum i da svi sute, ali istinu nitko nece zaustaviti. *. Na grbaci svih gradjana Osijeka voze BMWe, Mercedese i imaju sve te firme. A ti ih branis. Pa stvarno si jadan. I nauci se pisati. Odi kod Bedea na instrukcije, ni datum ne zna napisati kako treba. *!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
loše kopije
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2010. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel radis ti trenutno gdje dantes??? kako si, kako ti zivis? predlazem ti da pocnes pit neke antideprisive ili uzmes neki tretman kod psihijatra......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2010. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

loše kopije je napisao/la (Pogledaj post): › jel radis ti trenutno gdje dantes??? kako si, kako ti zivis? predlazem ti da pocnes pit neke antideprisive ili uzmes neki tretman kod psihijatra......


Radim djavolji odvjetnice. Tvoj poremeceni mozak valjda mislis da socijalno osjetljiv moze biti samo netko kome je lose. Mene je izuzetno dobro, ali nisam slijep i nikako se ne mogu sloziti s "Tko je jamio jamio je". Tebi ako je to ok i dalje brani gnjide! A sto se tretmana i antidepresiva tice, zbog takvih tipova kao sto su BEDEovi i njihovi istomisljenici, cijela nacija treba tretman. Cijala nacija jedva prezivljava zbog takvih *. Srecom po njih, jos uvijek ima * koji ih podrzavaju. Uzivaj *.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spring larnia
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2010. 21:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

go, dantes go, go dantes go Smile..............
kako je jadno da neki ljudi ne vide dalje od svog prsta. Ne znači da ako je tebi dobro kod bedea, da on nije uništio najjače osječke firme, hrpu ljudi poslao na biro i to samo radi svoje prljave zarade. Zaštićeni lažljivac kojemu se zbog političkih veza i vezica nitko ne usudi proturječiti i "nagaziti mu na žulj" jer tko to napravi može se oprostiti sa poslom. Sve je to jako žalosno, a što je najgore ne vidimtome kraj, a osobite kada ga još neki dižu u nebese kao nekog sveca. BLJAK

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.03.2010. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spring larnia je napisao/la (Pogledaj post): › go, dantes go, go dantes go Smile..............
kako je jadno da neki ljudi ne vide dalje od svog prsta. Ne znači da ako je tebi dobro kod bedea, da on nije uništio najjače osječke firme, hrpu ljudi poslao na biro i to samo radi svoje prljave zarade. Zaštićeni lažljivac kojemu se zbog političkih veza i vezica nitko ne usudi proturječiti i "nagaziti mu na žulj" jer tko to napravi može se oprostiti sa poslom. Sve je to jako žalosno, a što je najgore ne vidimtome kraj, a osobite kada ga još neki dižu u nebese kao nekog sveca. BLJAK


takvi kao ti mi daju nadu da IMA NADE za ovaj grad i Slavoniju... Dobro si rekao. A sve se doista moze svesti na tvoju zadnju rijec - BLJAK. Jos samo da policija i pravosudje pocnu raditi svoj posao. Tada bi Bedeovi zavrsili u zatvoru, a imovina im bila oduzeta. A to bi bio dokaz da drzava postaje pravedna. Ovako, dok lopovi slobodno disu ovaj isti zrak kao i posteni svijet, dok imaju djavolje odvjetnike, nema nama naprijed. Vratimo oteto radnicima! A tebi spring larnia sve najbolje u zivotu, drago mi je sto postoje pametni i posteni ljudi na ovome svijetu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.03.2010. 10:49 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.03.2010. 13:15 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.osijek031.com/viewtopic.php?p=300347#300347


Svaka cast za link, ali ono sto znam je da su neki lijeni klikunuti pa ga pasteam ovdje Smile

Inace, ovaj tekst, za sve one koji znaju citati, jasno pokazuje gdje bi trebali biti tata Zvonko i sincic Marko Bede. U zatvoru i bez imovine, koju bi im trebalo oduzeti jer je stecena neposteno i protuzakonito. Dakle, njihov DOSEG je bio samo pljacka osjeckih firmi, a Šeks samo pokazuje tko je to sve blagoslovio - HDZ.

Ljudi, otijeznimo se i potjerajmo bagru u zatvor.

Slijedi tekss:

Šeks od HBOR-a traži kredit za poduzetnika koji je državi ostao dužan više od 20 milijuna kuna

OSIJEK - Potpredsjednik Hrvatskog sabora Vladimir Šeks osobno je zahtijevao da tvrtka Drava International, čiji je vlasnik Osječanin Zvonko Bede, mora dobiti povoljne kredite na aukciji Hrvatske agencije za obnovu i razvoj (HBOR) za proširenje proizvodnje i novo zapošljavanje.

Šeks je to rekao u Osijeku 27. veljače, obilazeći pogone Bedeove tvrtke, unatoč činjenici što je tvrtka Doseg, jedna iz poslovne imperije tog osječkog poduzetnika, državi ostala dužna više od 20 milijuna kuna! Doseg, koji je završio u stečaju i iz Sudskog registra izbrisan 30. svibnja 2008. godine, osječkoj Poreznoj upravi ostao je dužan 19,007.880,11 kuna, a carinskoj ispostavi još 973.095 kuna.
Kupio svoje strojeve

Ono što je posebno zanimljivo jest da se tvrtka Doseg, među ostalim, također bavila djelatnošću koju danas obavlja Drava International - reciklažom sekundarnih sirovina i proizvodima od plastike. Dok je tvrtka Doseg tonula u stečaj (uz spomenuti dug državi raznim bankama i dobavljačima nikada nije podmirila još 13 milijuna kuna duga!), Bede je 21. travnja 2005. osnovao tvrtku Drava International, čija je djelatnost također reciklaža sekundarnih sirovina i proizvodnja plastike.

I ne samo to - Drava International kupila je strojeve tvrtke Doseg i nastavila raditi na istoj lokaciji te propale tvrtke, u osječkoj Drinskoj ulici 121. Strojevi Dosega, naime, bili su opterećeni hipotekom tadašnje Slavonske banke pa ih je ova prodala na dražbi, a ponovno su došli u Bedeovo vlasništvo tako što ih je kupila njegova nova, tada tek osnovana tvrtka - Drava International. Vlasnik i direktor Drava Internationala Zvonko Bede tijekom privatizacije postao je vlasnik nekoliko velikih i do tada uspješnih osječkih tvrtki, poput Name, Litokartona i Tvornice žigica Drava. Posljednje dvije - koje su zapošljavale više stotina radnika - već godinama ne rade, a poznata osječka Robna kuća Nama prije nekoliko godina prodana je Konzumu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dit
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.03.2010. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kapa dolje na istini dantes.....svaka čast....imao sam na žalost svoju priliku raditi kod njih i jedino mogu reći da je to šlja...ljudski....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dit
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.03.2010. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ovaj njihov politički mentor me podsjeća na onog lika iz one serije ŠLJAM...onaj kao političar!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.03.2010. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dit je napisao/la (Pogledaj post): › a ovaj njihov politički mentor me podsjeća na onog lika iz one serije ŠLJAM...onaj kao političar!


Hej dit, zao mi je sto si iskusio rad za takve, ali nazalost je takvih šljamova puno. Taj Šljam iz serije je puno posteniji lik od ovih likova koje spominjemo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.03.2010. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, da ne ispadne da su samo HDZovci licemjeri, pokazuje clanak koji slijedi. Naime, Sisljagic, Bubalo i ta ekipa bi trebali priznati grijehe svojih struktura, jer nije samo Vladimir Šeks kriv za stanje u Slavoniji, niti je krivnja samo u tome što se ne grade ceste i kanali. Gospoda iz HDSSBa zaboravljaju tko je poklanjao osječke firme tipovima poput Bedea. Nema nama naprijed dok se svi ne odreknu onih koji su krivi za te procese, a istovremeno dok ne potrpamo u zatvore one koji su oteli firme i dok im se ne oduzme sva imovina. Neka prvi bude Bede klan, a za njima svi ostali. Pa ce Slavonija izaci iz dreka.

Reagirajući na današnju HDZ-ovu konferenciju za novinare u Osijeku, Šišljagić je sazvao press konferenciji u sjedištu HDSSB-a i izjavio da je Šeks "svojim djelovanjem pokazao kako je sluga svakoga gospodara".

"Već 20 godina od Šeksa i njegovih štićenika slušamo laži i lažna obećanja, od izgradnje kanala "Dunav-Sava", do izgradnje obilaznica oko Našica i Donjeg Miholjca i južne osječke obilaznice te brojnih ugovora, koje je Šeks potpisivao, uvijek u tijeku predizbornih kampanja, kada je trebalo obmanuti javnost", ustvrdio je Šišljagić.

Ocijenio je kako je Šeks, zbog takvog djelovanja, izgubio izbore u Osijeku i ovoj Županiji, ali i da i dalje radi na isti način.

Na novinarski upit zbog čega mu Šeksova obećanja, koja sada naziva lažnim, nisu smetala dok je bio članom HDZ-a, Šišljagić je ustvrdio kako su mu "itekako smetala" te da su, zbog toga što nisu mogli ishoditi sredstva za različite investicije i projekte u Slavoniji, i otišli iz HDZ-a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bozicnasapa55
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.03.2010. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma di tamo ima slatka sefica? sve su katastrofa od prve do zadnje.. potaknite malo ljude pa ce i raditi. Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legabrca bracika
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.03.2010. 23:55 
Naslov: Snif ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

yes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legabrca bracika
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2010. 0:12 
Naslov: Snif ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovako ljudi raditi se mora to je prvo,kao drugo oni tako mogu u nedogled ako ti se nesviđa doči č drugi radnik.
ja sam radio u dravi i nekad je bilo gadno nekad lakše.
što se tiče plače jadna je stvarno nemožeš ništa dok platiš režije i gotovo.
što se tiče bedea i snježane nisu oni tu da se trude i neidu nikad na godišnji zbog nas nego zbog sebe,jer kako stara narodna keže lopov se lopova boji.
pa tko se nevoli malo odmoriti od ovoga ubitačnog tempa,ali sta vi mislite kad njih ne bi bilo par dana sve bi ošlo u tri materine(mos mislit).
a i kad nisu tamo kao da jesu jer je firma puna drukera na celu sa (z.z)inicijali tko je radio tamo znat če tko je on.
takvi tamo dobro prolaze to im je glavna dnevna preokupacija cinkat kolege radnike.
ja vise ne bih tamo pa da nemam ni za kruh,jer ste tamo obična nula i nista više o nekom unaprađenju nemojte ni sanjat a o povišici možete za nekih 5god i to 100-200kn.
na godišnji ni ne pomišljajte prvih godinu dana a onda kad možete ići pola vam fali.
bog i hrvati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: