Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



plaća u Drava International d.o.o.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.03.2010. 15:20 
Naslov: Snif ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da se lopov lopova boji. Svjesni su Bedeovi na koji nacin su dosli do firmi, pa se boje da bi na isti nacin mogli ostati bez njih. Da pravosudje radi svoj posao onda bi oni bili u zatvoru i legalno ostalo bez icega. I on i njegov sincic i sva im rodbina, pa i ostali koji su se okoristili njihovom pljackom. Uostalom, tko sa takvima uopce ima posla? Za ne povjerovati. Takvima treba samo pljunuti u lice zbog svega sto su napravili ovom narodu. Nema nama srece dok oni mirno disu ovaj zrak i smiju se svima u lice svojim mercedesom i bmwom. Njima je narod Osijeka sprdacina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spleen
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2010. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da se nadovezem, ja sam radio davno u dravi, prvo u dosegu pa u dravi..
placa je bila 3000kn, blagdani nekad placeni nekad ne, otisao sam dalje jer je placa kasnila.. sad je navodno ok..
sto se tice marka, zvonka ili alerica a i snjezane nisu me oni drkali u mozak jer sam radio svoj posao (iz nocne ostajao i prvu smijenu raditi, poslje posla isao pomagati u druge smijene i bla bla bla, da volio sam raditi tamo dok su me placali) drkali su me radnici koji ili nisu dolazili na posao, ili su dolazili pijani, ili su zajebali materijal pa se onda ja pokidam da sve ispravim.. vjecito neka pametovanja radnika koji nisu sa nicim zadovoljni, zasto ne odes ako nisi zadovoljan, s kuknjavom neces nista promjeniti..
u mojoj smijeni su znali raditi ljudi koje ne razlikuju LDP od HDP (LDP je onaj mekani najlon, bijele vrecice a HDP onaj suskavi, bijele vrecice, i/ ili za frizider ali jako tanke, znate na sta mislim, jebenu razliku ne vide!!! a sortirano je vec!!! ali kukaju) kukaju iz drugih smijena jer njihov sef nece ni ruke uprljati, pa boli me k.. zalite se.. ali prvo napravite posao..

sto se tice auta od marak, bedea ili koga vec, snjezane, kcerke njene i svega ostaloga, novaca i bla bla, neka mi neko kaze da on to ne bi radio u drzavi koja to dopusta, JA BI!!
boli ih k.. kad mogu, bas me zanima tko od vas ne bi??
neko od vas bi bio posten na vlasti??

ne slazem se s time da netko ima brdo para a radnici malu placu ali to dopusta drzava..
doduse, mozete otvoriti svoju firmu, zaploslite ljude i daj te im velike place...
neki dobar projekt ce svi podrzati, napravite ga i radite..
ali neeee mi bi radili 2h dnevno za 3000kn..

ps netko je spomenio suprugu od bedea, svarno krasna zena..
a snjezana.. ma snjeska je ok, pitanje je samo dali ces dopustiti da galami ili ces joj lagano obasnit da na tebe ne moze dizai glas i da radis sve po ps-u...

a ljudi, ljudi ko ljudi, uvlace se sefovima u dupe, lazu, muljaju samo da se probiju, nazalost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.03.2010. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spleen je napisao/la (Pogledaj post): ›
sto se tice auta od marak, bedea ili koga vec, snjezane, kcerke njene i svega ostaloga, novaca i bla bla, neka mi neko kaze da on to ne bi radio u drzavi koja to dopusta, JA BI!!
boli ih k.. kad mogu, bas me zanima tko od vas ne bi??
neko od vas bi bio posten na vlasti??

ne slazem se s time da netko ima brdo para a radnici malu placu ali to dopusta drzava..
doduse, mozete otvoriti svoju firmu, zaploslite ljude i daj te im velike place...
neki dobar projekt ce svi podrzati, napravite ga i radite..
ali neeee mi bi radili 2h dnevno za 3000kn..



Prvi odlomak - uvjervam te da ima puno vise postenih ljudi nego sto mislis. Ja nikada ne bih uzeo firmu koja mi ne pripada. I tocka!

Sto se tice toga da svatko moze otvoriti firmu - tocno! Ali Bedeovi nisu otvorili firmu - oni su je ukrali. I potpuno je nevazan njihov odnos prema radnicima. Kljcno je kako su stekli firme. Kradjom!

Sto da netko opljacka banku i otvori firmu i bude super poslodavac? Ipak treba u zatvor i treba ostati bez imovine, zar ne?

Upravo se o tome radi, oni su to stekli neposteno, a usput su i gamad prema radnicima, prema cijelom Osijeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spleen
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2010. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

temida ima povez na ocima..
vladajucima u drzavi super..
svidalo se to nama ili ne, imali mi svi ovakvo ili onakvo misljenje, on zakonski radi.. problem je u zakonu.

e sad, zamisli da imas love, imas firmu i zakonski pretaces iz firme u firmu ili sta vec i zaradujes, dok ostali gladuju tebe boli k...
neki glupani gube vrijeme po forumima, seru po tebi a ti prats forum, malo ti je bed i gledas, uz put, gdje ces na krstarenje..
loolcina!!!

ako mislis da su je ukrali i imas dokaze ili nesto s cime ces potkrijepiti tvrdnju odi i prijavi... (temida, povez na ocima) ali sve u svemu ti i dalje (kao i ja) sers po forumu a on ko zna gdje uziva...
daleko smo od toga da ih branim ali kako ide ona,
riba smrdi od glave..

a situacija je takva da ljudi idu sve nize i nize, sacica se opire a ostaili hodaju pognute glave.. pitanje je samo kad cemo je i mi pognuti...
nazalost...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.03.2010. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spleen je napisao/la (Pogledaj post): › temida ima povez na ocima..
vladajucima u drzavi super..
svidalo se to nama ili ne, imali mi svi ovakvo ili onakvo misljenje, on zakonski radi.. problem je u zakonu.

e sad, zamisli da imas love, imas firmu i zakonski pretaces iz firme u firmu ili sta vec i zaradujes, dok ostali gladuju tebe boli k...
neki glupani gube vrijeme po forumima, seru po tebi a ti prats forum, malo ti je bed i gledas, uz put, gdje ces na krstarenje..
loolcina!!!

ako mislis da su je ukrali i imas dokaze ili nesto s cime ces potkrijepiti tvrdnju odi i prijavi... (temida, povez na ocima) ali sve u svemu ti i dalje (kao i ja) sers po forumu a on ko zna gdje uziva...
daleko smo od toga da ih branim ali kako ide ona,
riba smrdi od glave..

a situacija je takva da ljudi idu sve nize i nize, sacica se opire a ostaili hodaju pognute glave.. pitanje je samo kad cemo je i mi pognuti...
nazalost...


ja djelujem. vjeruj mi. ne serem samo po forumu, nego i djelujem. i nisam jedini.

sto se tice toga da je sve po zakonu, e, tu si debelo pogrijesio. Cak i zakoni koji su pisani da bi olaksali lopovluk su krseni, visestruko.

Nije na meni da prijavljujem. Sve se zna. Uskok sve zna. Pravosudje zna. Ali ne cine nista. I to je kljucni problem. Svi cekaju da se zaboravi. A nece se zaboraviti nikada.

To sto netko ide na krstarenje me se ne tice. A to da je njima malo bed, e tu si se isto zajjebo, nije takvima kao sto je bede nista bed. Ljigavci idu dokle mogu, a zivimo u drustvu u kojem mogu. No, doci ce dan kada ce i pravosudje proraditi, a gle cuda, privatizacijski kriminal nece zastarjeti.

Treba im sve, ali bas sve, oduzeti, pa neka se bave biznisom iz zatvora. i tatice i sinovi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.05.2010. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S necenzurirano.com

http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1853&Itemid=1

Ali za one kojima je lijeno klikati evo i malo teksta:

Afera Hypo: Ekskluzivno otkrivamo popis pravnih osoba kojima su odobravani sumnjivi krediti

May 06, 2010 at 06:04 PM

Necenzurirano.com je u posjedu strogo povjerljivog dokumenta, na temelju kojeg su austrijski istražitelji sastavili listu sumnjivih kredita, koje je Hypo Alpe Adria Grupa odobravala fizičkim i pravnim osobama u Hrvatskoj, Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, Austriji, Bugarskoj, Sloveniji, Italiji, Njemačkoj, Mađarskoj, Ukrajini i Makedoniji. Ekskluzivno objavljujemo neke od najstrože čuvanih bankarskih tajni Hypo Alpe Adria Banke. Kome su dodjeljivani sumnjivi povlašteni krediti? Preko kojih fizičkih i pravnih osoba, kreditnim poslovima, je Hypo Alpe Adria Grupa prala novac sumnjivog porijekla? Koje kreditne transakcije su trenutno predmet istrage austrijskih istražitelja?

Drava International d.o.o.; 7,5 milijuna eura

Cijeli popis mozete pogledati na navedenoj stranici. Dakle, Bede i ekipa su pod istragom. Preko Slavonske banke su sve muljali. ZATVOR!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sedmi_patuljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Tamo daleko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2010. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la (Pogledaj post): › prihvati posao i radi bilo sta nije sramota raditi,znam dečke koji za 2500 kn rade a imaju fax,ak nest drugo uleti lako das otkaz


Evo ti jedan kikiriki za to Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
shorty031
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2010. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajmo ljudi, prošlo par mjeseci a nema novosti iz Drave? Jel još uvijek odlično tamo? Jel proradio PET ekstruder? Jel sastavljen "makedonac" ? Jel Bede kupio novi sako? Dajte informacije!

Pozdrav svim Zvonkovim kerovima, naročito onom koji je ranih devedesetih razarao državu izvana, a u zadnje vrijeme sudjeluje u razaranju iznutra!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cajkana
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.11.2010. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

plača uredna posla ima sve radi....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borism25
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.11.2010. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad je u dravi "DOBRO" po potrebi se radi 12h, inace 8h (prekovremeni uredno placeni)...koliko sam cuo 2 ekstrudera su dosla ili 2 stroja za PET (nemojte me drzat za jezik no mislim da trenutno sad tamo ima preko 10 komada Smile )

bede, snjeza i aleksa = "trios fantastikus" Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ferdo29
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2010. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u dravi je koma! ne znas ko ti je sef jer ih ima tisucu,placa je mizerna,a da ne govorim o meduljudskim odnosima!! svi gledaju kako da te sjebu, o sefovima nemam komentara,onu ruznjikavu ivanu i njena kurcenja po firmi malo ko moze podnesti.. ima se tu puno toga za reci,ali nije za javnost!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2010. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da vam je bolje "vrabac u ruci nego golub na grani" zato bolje šutite i radite jer od svega ovoga nema nikakve koristi što blatite i pljujete po Bedeu.Nemojte si sječi granu na kojoj sjedite,ako ste nezadovljni niko vam ne brani da odete iz te firme zar nije tako ili ?

_________________
"U zemlji gdje bundeve cvjetaju ,pametni samo proces ometaju"

https://www.dropbox.com/referrals/NTYwNDgyMjk
http://www.linuxzasve.com/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cajkana
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.12.2010. 17:23 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bit će božičnica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
djarma
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.12.2010. 23:43 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro vecer, e ovako, sad malo citam, postove objave ljudi za i protiv... i tako dalje, danas popodne su me sa biroa zvali da se idem javit u dravu... ugl u struci za strojobravara, pogledam na natjecaj, ono pise rad na odredjeno ( povecanje posla) tako nesto, e sad me zanima dal da odem il da ne odem, shvatio sam da 2 zene tamo se deru jedu gov... a da taj lik bede il bedre kako vec neki zao ali se tako ne prikazuje, dal da odem radit, il da nejdem, pare mi trebaju, nista na birou nema sto bi me zanimalo, a ovo mi je struka, ma da pise MOZE BEZ ISKUSTVA, pojma neam sta da raim, vidim da neki karakteri pisu ZA dizu uzrak sve u 16 a neki opet (VECINA) bi je digli u zrak sam da mogu, mislim SPALJEN sam ono ovo se vuce vec 2 godine ovaj TOPIC al jos nisam skonto ZA ILI PROTIV, bio bih zahvalan da mi neko opsirnije kaze da ili ne onako iz svoje ruke, nemislim sad da blati ili da dici, dakle dobre strane lose strane, HVALA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
djarma
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.12.2010. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SPALJENO

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: