Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



plaća u Drava International d.o.o.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cokolino23
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.12.2009. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako je! bolje ista nego nista! kukaju sto rade, a kako bi bilo da ne rade uopce, heh..onda ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.01.2010. 16:15 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taj Klan Bede treba zavrsiti u zatvoru. Kompletni. Osobito Zvonko i sincic Marko. * kakvih nema nigdje. To sto su pokrali osjecke firme i sto maltretiraju radnike je samo za zatvor. Osobno sam i za drasticnije mjere, ali nisu zakonite, nazalost. U Rumunjskoj prije 20 godina su bile sasvim legitimne.

Zalosno je sve ovo citati ovdje. Zalosno je da se to dogadja u nasem gradu. Zalosno je da sincic i otac slobodno disu ovaj nas zrak i zagadjuju ga.

Ucinimo nesto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.01.2010. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najbolje je problem opisao netko s pocetka ove rasprave, jos tamo 2008.:

Radi se o * prve klase, Bedeu i sličnima, koji samo zahvaljujući mirnoći i staloženosti opljačkanog puka nisu završili na lomači, koju bi potpalili razjareni radnici posljednjom proizvedenom šibicom u staroj tvornici.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cajkana
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2010. 11:46 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kada njih nebi bilo gdje bi mi radili
kažite mi pametnjakovići koji gazda bude u firmi 15 sati dnevno i brine o svojim djelatnicima tražući posao svugdje po svijetu
ostavite ljude na miru

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2010. 16:42 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cajkana je napisao/la (Pogledaj post): › kada njih nebi bilo gdje bi mi radili
kažite mi pametnjakovići koji gazda bude u firmi 15 sati dnevno i brine o svojim djelatnicima tražući posao svugdje po svijetu
ostavite ljude na miru


cajkana, pricas kojesta. prvo su bedeovi maznuli te firme (oteli u nepostenoj pretvorbi i privatizaciji) i potpuno je svejedno koliko vremena provode u tim firmama. od kada je to kriterij za postenje? i hitler je radio po 15 sati dnevno. a da nema takvih kao sto je bede zvonko i bede marko radili bi u postenoj firmi i postenoj drzavi. bog takvih * nam drzava i je ovako jadna. svedena na to da covjek mora biti zadovoljan ako radi. pa jebote zivot ako je to osnova za nesto dobro. cajkana, los advokat si djavolji!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mayhem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 75
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2010. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aj da malo dignem temu....


citao sam prve 3 stranice,nije mi se dalo vise... jeli jos tako blesavo stanje u firmi, ili se to nešto popravilo ?

vidim da traže strojarskog tehničara, pa sam odlućio da se prijavim,ali ne isplati mi se radit ako je plaća 2000kn ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.01.2010. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mayhem je napisao/la (Pogledaj post): › aj da malo dignem temu....


citao sam prve 3 stranice,nije mi se dalo vise... jeli jos tako blesavo stanje u firmi, ili se to nešto popravilo ?

vidim da traže strojarskog tehničara, pa sam odlućio da se prijavim,ali ne isplati mi se radit ako je plaća 2000kn ...


A sto ocekujes? Tudjmanija i Glavasija im je omogucila da podcjenjuju narod, da mu se smiju i da ga iskoristavaju kako god zele. Dobili su mukte te tvornice, isprepisivali jedni na druge, na razne sestrinske firmice, ljubavnice, zene, sinove, kceri, i samo bronu o tome. Jedan dobar UNDO i svi takvi kao sto je Bede i svi njegovi koji mu drze ljestve koristeci se ukradenom imovinom gradjana, i drzava bi krenula na bolje. Ovako, narod ima da suti i bude sreatan ako mu takva gamad ponudi posao za 2000kn. To je stvarnost ove zemlje. Zemlje skrojene po mjeri gamadi, tamo negdje, 90ih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2010. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žao mi je ljudi koji moraju trpiti nečiju samovolju i još za to biti slabo plačeni.

_________________
"U zemlji gdje bundeve cvjetaju ,pametni samo proces ometaju"

https://www.dropbox.com/referrals/NTYwNDgyMjk
http://www.linuxzasve.com/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
loše kopije
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2010. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

che je napisao/la: ›




hyppolita je napisao/la: ›
jaja je napisao/la (Pogledaj post): › Evo da se javi jedan radnik od tamo!
Radim u Dravi International već 5 godina a ne bih sigurno ostao toliko tamo da je loše a i stekao sam radnio iskustvo koje uvijek dobro dođe a imam i odličnu ekipu (što je jako bitno). Firma je velika i ima puno zaposlenih ljudi te ima više odjela i trenutno je u fazi preseljenja na Brijest. Netko je tu spomenio plaće da su takve... je istina je.. u početku je tako... koja glupava firma će ti u početku dati veliku plaču? Rasponi plača su od mininalnih do jako jako velikih. Svojim dokazivanjem i radnim sposobnostima raste i plača tako da sam ja daleko od ovog smiješnoga iznosa što je netko napisao. Blagdani koje radiš (ako radiš) se uvijek plate u sljedeća 2-3 dana (50-100% na dnevnicu tako da mi nekada uopće nije žao što sam ih radio a pogotovo kada dobiješ lovu na ruke), svaki prekovremeni se plati isto tako. Uglavnom može se zaradit na plaču još dosta (ako možeš raditi prekovremene ili ako ti zatreba novaca). Samo za kraj da kažem da ljudi pričaju gluposti za Bedea, nije to više kao prije, treba doći i raditi a danas je teško naći posao... a svi bih odmah prvi radni dan htjeli 5 tisuća kuna plaču...radi pa ćeš imat, najlakše je srat, kukat, ljenčarit i čekat da ti novci padnu sa neba.


Eo... kad si ti toliko uvjeren da je naša firma toliko dobra, reci mi gdje ima u firmi da žena diže rolu od 500 kg, da se radi za Badnjak, Bozić, doček nove godine i za sam dan nove godine? Da nakon otkaza moraš platiti svaku zaduženu radnu maicu ( koju si naravno poderao ili zaprljao tokom radnog odnosa), da aparat koji si zadužio moraš platit? Da ti ne plate 3 radna dana koja si radio? Da ti za Badnjak samo plati 60 kn? Tako se sretnom osjećam otkad sam dala otkaz jer u toj firmi samo postaješ glup, zatucan i život ti postane monoton a da ne pričam o tome da te nadređeni ubijaju u pojam da si glup i samo glup... Nema ti para....
aj lupi si samar molim te....p.s. novi sam na ovom furumu i rego sam se sam da ovog posaljkem u kurac sta bunca da zene dizu role... kao prvo ni ti sam nemos podic rolu od 500 kg ni jedan jedini na ovom forumu sto blati firmu, nego takve role dizu viljuskarci a viljuskarci su sve muske osobe...i zena nikad nije volzila viljuskar u toj firmi ni nece..radim tamo 3 godine...za razliku kako je bilo kad sam se zaposlio pa sve do sad...vidno firma napreduje...ni jednom do sad placa nije kasnila sve je redovno, poso nije tezak....a moze se lako i naprdovat! btw.. u ostalom imamo i slatku i mladu seficu Wink palac gore

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
radnik11
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2010. 19:05 
Naslov:  primijetio
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

loše kopije je napisao/la: › aj lupi si samar molim te....p.s. novi sam na ovom furumu i rego sam se sam da ovog posaljkem u kurac sta bunca da zene dizu role... kao prvo ni ti sam nemos podic rolu od 500 kg ni jedan jedini na ovom forumu sto blati firmu, nego takve role dizu viljuskarci a viljuskarci su sve muske osobe...i zena nikad nije volzila viljuskar u toj firmi ni nece..radim tamo 3 godine...za razliku kako je bilo kad sam se zaposlio pa sve do sad...vidno firma napreduje...ni jednom do sad placa nije kasnila sve je redovno, poso nije tezak....a moze se lako i naprdovat! btw.. u ostalom imamo i slatku i mladu seficu Wink palac gore


Ovo za role ti stoji ali mogao bi ti i sebi lupit pokoji šamar jer lupetaš gluposti o nekakvim šefovima ili očito ne radiš tu. Ja radim tu i takvu osobu što ti opisuješ još nisam primijetio ni približno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.03.2010. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]
hyppolita je napisao/la: ›
jaja je napisao/la (Pogledaj post): › Evo da se javi jedan radnik od tamo!
Radim u Dravi International već 5 godina a ne bih sigurno ostao toliko tamo da je loše a i stekao sam radnio iskustvo koje uvijek dobro dođe a imam i odličnu ekipu (što je jako bitno). Firma je velika i ima puno zaposlenih ljudi te ima više odjela i trenutno je u fazi preseljenja na Brijest. Netko je tu spomenio plaće da su takve... je istina je.. u početku je tako... koja glupava firma će ti u početku dati veliku plaču? Rasponi plača su od mininalnih do jako jako velikih. Svojim dokazivanjem i radnim sposobnostima raste i plača tako da sam ja daleko od ovog smiješnoga iznosa što je netko napisao. Blagdani koje radiš (ako radiš) se uvijek plate u sljedeća 2-3 dana (50-100% na dnevnicu tako da mi nekada uopće nije žao što sam ih radio a pogotovo kada dobiješ lovu na ruke), svaki prekovremeni se plati isto tako. Uglavnom može se zaradit na plaču još dosta (ako možeš raditi prekovremene ili ako ti zatreba novaca). Samo za kraj da kažem da ljudi pričaju gluposti za Bedea, nije to više kao prije, treba doći i raditi a danas je teško naći posao... a svi bih odmah prvi radni dan htjeli 5 tisuća kuna plaču...radi pa ćeš imat, najlakše je srat, kukat, ljenčarit i čekat da ti novci padnu sa neba.


Eo... kad si ti toliko uvjeren da je naša firma toliko dobra, reci mi gdje ima u firmi da žena diže rolu od 500 kg, da se radi za Badnjak, Bozić, doček nove godine i za sam dan nove godine? Da nakon otkaza moraš platiti svaku zaduženu radnu maicu ( koju si naravno poderao ili zaprljao tokom radnog odnosa), da aparat koji si zadužio moraš platit? Da ti ne plate 3 radna dana koja si radio? Da ti za Badnjak samo plati 60 kn? Tako se sretnom osjećam otkad sam dala otkaz jer u toj firmi samo postaješ glup, zatucan i život ti postane monoton a da ne pričam o tome da te nadređeni ubijaju u pojam da si glup i samo glup... Nema ti para....
aj lupi si samar molim te....p.s. novi sam na ovom furumu i rego sam se sam da ovog posaljkem u kurac sta bunca da zene dizu role... kao prvo ni ti sam nemos podic rolu od 500 kg ni jedan jedini na ovom forumu sto blati firmu, nego takve role dizu viljuskarci a viljuskarci su sve muske osobe...i zena nikad nije volzila viljuskar u toj firmi ni nece..radim tamo 3 godine...za razliku kako je bilo kad sam se zaposlio pa sve do sad...vidno firma napreduje...ni jednom do sad placa nije kasnila sve je redovno, poso nije tezak....a moze se lako i naprdovat! btw.. u ostalom imamo i slatku i mladu seficu Wink palac gore[/quote]

Kakvih sve bolesnika ima. Koji te je BIJEDNI bEDE nagovorio da hvalis firmu. Idiote, pa ti gmazovi su ukrali Namu, Dravu, Litokarton! I sada mogu upropastiti 2 od 3 firme i jedna moze raditi kako treba. A ne radi niti jedna. Jer su ljigave lopuže koje su to dobile mukte. I jedino sto zasluzuju je da im se oduzme bas sva imovina (dio prepisan na zene, ljubavnice i ostalu bagru koja je držala ljestve u kradji) te da zavrse u zatvoru. Vratimo oteoto radnicima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spring larnia
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2010. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na žalost živim kraj njihovog smeća koje obećava riješiti i očistiti zadnjih 6 godina, a pogled na sramotu smeća u centru grada često uoči i jadne ljude koje rade na kiši i snijegu na -10 i na +40 i to bez prekida 24 sata 265 dana godišnje. Zaboga čak i ljevaonice željeza nekada ugase peći, a Bede ne zaustavlja ni za remont (vjerojatno sigurnost na radu i nije najbitnija stvar kod nejga) Uostalom ako ode jaedan radnik doći će drugi........... Da li je ikada u tu firmu došla inspekcija rada, mjerila buku, temperaturu na kojoj djealtnici rade........ Naravno da je došla, ali nije smjela dati ni jedan negativan komenatar jer je zaštićen kao Lički medjved

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spring larnia
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2010. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ups......... mislila sam 365 dana godišnje Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.03.2010. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spring larnia je napisao/la (Pogledaj post): › na žalost živim kraj njihovog smeća koje obećava riješiti i očistiti zadnjih 6 godina, a pogled na sramotu smeća u centru grada često uoči i jadne ljude koje rade na kiši i snijegu na -10 i na +40 i to bez prekida 24 sata 265 dana godišnje. Zaboga čak i ljevaonice željeza nekada ugase peći, a Bede ne zaustavlja ni za remont (vjerojatno sigurnost na radu i nije najbitnija stvar kod nejga) Uostalom ako ode jaedan radnik doći će drugi........... Da li je ikada u tu firmu došla inspekcija rada, mjerila buku, temperaturu na kojoj djealtnici rade........ Naravno da je došla, ali nije smjela dati ni jedan negativan komenatar jer je zaštićen kao Lički medjved


Ne samo da je * zasticen kao medvjed, nego je sve te firme lapio, bezobrazno, amoralno i vrlo vjerojatno cak i krseci zakon. Iako je zakon slozen za uspjesnu kradju. U svakom slucaju, dok takvi kao klan Bede uzivaju u plodovima pljacke nema ovoj drzavi naprijed. Pravosudje i policija im trebaju oduzeti svu imovinu te ih potrpati u zatvore zauvijek. Naravno, primjerenu kaznu naci i onima koji su im drzali ljestve. A najvaznije je uci u trag svoj njihovoj imovini, pa i onoj koju su prepisali na tko zna koga sve ne. Pa kad su tako sposobni neka krenu od nule.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
loše kopije
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2010. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao prvo * te napravio a kao drugo....nikakv bede mene nije nagovorio da ovo napisem nego su me inspirirali neki postovi na ovom bijednom forumu!!!! i radim na regeneraciji 3 godine...za neke koji su napisali da ocito neradim tamo! aj ljudi..odi radite nesto, nadjite si neki bolji poso kad vam se kod bedea tolko nesvidja i manite se ovog jadnog foruma. ovo se treba ukinut, ugasit! ocito ste besposleni kad bogu kradete dane i i visite tu. neredanici ste...nista drugo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: