Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Neovisnost ili sponzorstvo?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2008. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo sad definirati što znači sponzoruša???? dakle korijene vuče od najstarijeg zanata na svijetu ili ????

što sad svi kvocate jel' kul da žene samo traže da im se plaća cuga. pa kakve vi to onda ženske lijepite na sebe??? da vam niti 1 normalna ne prilazi??? ima svagdje cura koje zaziru od toga da ih se časti.

kozmetika, odjeća i ostalo što spominjete kao razlog čašćenja.... samo se sjetite ove činjenice: moj muž-žena je bogat-a!!! dakle postavlja se pitanje tko???? jadni li su oni kojima je u cilju imati novaca, ali na nalin da stalno moljakaju od partnera. kad ne mogu otići u trgovinu kupiti labelo, a da ne pruže ruku. ovdje ne spominjem ljude koji su ostali bez posla, već o onima koji se žele bogato udat

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
liberta
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2008. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stp je zapravo fizicka privlacnost ako covjek razmisli malo. Na prvi pogled osoba suprotnog spola moze izgledat fenomenalno, ali to meni sve pada u vodu kad pocne pricat.
"He he danas sam bila s legicama u sopingu obisli smo..... bla bla bla......"
Ja sam bio sa zenskama koje nisu nist posebno zgodne, al sam uzivo s njima iz jednog jedinog razloga. Iznosile su svoje mišljenje i opravdavale su ga argumentima, a ne glupim cerekanjem.
Danas, nazalost sto sam malo prestar, u mom kvartu zivi jedna cura (pankerica) koja je dosta nacitana sto se tice ljevicarske literature (Bakinjin, Prudhon, Chomsky, Marx itd itd.) i veliki je obozavatelj nadrealizma (Salvador Dali) i s tom maloljetnicom od 16 godina mogu izac van na kavu i raspravljat se snjom 3,4 sata i izvuc neku poantu iz toga. Nazalost moje vrsnjakinje, cak i mlade studentice koje izlaze na slicna mjesta ko ja, me konstantno razocaravaju.
Da vas ljudi nesto pitam sad ozbiljno.
Jer mi izlazimo s proizvodne trake?
Jebes mi sve nekih 70% gradana Osijeka su klonovi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spiderman
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2008. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lako je za novčanik,treba imati nešta u gačama!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2008. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daddylonglegs je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
liberta je napisao/la (Pogledaj post): › pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje. Zene zele vidit jer muskarac ima para da je moze financirat, a muskarci je samo zele napit i iskoristit. To mnoge ne vide.
I fala bogu da cu zenskoj platit cugu, sto bih trebo pustit ju da umre od zedi.

MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.


...pa cekaj samo malo..sto bi ona trebala? Kupovati si odjecu, kozmetiku i onda jos i placati muskarcima cuge?


...pa cekaj samo malo... sta bi tipovi trebali? Kuoovati si odjecu, tenkirat auto, financirat zivot, curama kupovat odjecu i usranu kozmetiku i jos ih castit?


pa ne!

trebamo svi odbaciti maske, glumu i biti to što jesmo
i svijet bi bio ljepše mjesto za život

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2008. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i treba zagrebati malo dublje ispod površine...malo tko si daje truda...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2008. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daddylonglegs je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
liberta je napisao/la (Pogledaj post): › pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje. Zene zele vidit jer muskarac ima para da je moze financirat, a muskarci je samo zele napit i iskoristit. To mnoge ne vide.
I fala bogu da cu zenskoj platit cugu, sto bih trebo pustit ju da umre od zedi.

MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.


...pa cekaj samo malo..sto bi ona trebala? Kupovati si odjecu, kozmetiku i onda jos i placati muskarcima cuge?


...pa cekaj samo malo... sta bi tipovi trebali? Kuoovati si odjecu, tenkirat auto, financirat zivot, curama kupovat odjecu i usranu kozmetiku i jos ih castit?


Pa da,,,i bolje ti da to što prije prihvatiš. Bit će ti lakše u životu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2008. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›

Pa da,,,i bolje ti da to što prije prihvatiš. Bit će ti lakše u životu.
Najfascinantnije od svega je kada djevojke sa takvim stavom još imaju drskosti reći kako su one emancipirane i kada počnu srati o tome kako su žene u današnjem društvu jadne ugrožene i obespravljene od strane muškaraca.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2008. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›

Pa da,,,i bolje ti da to što prije prihvatiš. Bit će ti lakše u životu.
Najfascinantnije od svega je kada djevojke sa takvim stavom još imaju drskosti reći kako su one emancipirane i kada počnu srati o tome kako su žene u današnjem društvu jadne ugrožene i obespravljene od strane muškaraca.


? Pa gdje si ti pročitao da sam ja emancipirana?... nisam jadna ...ja sam super i mene muškarci obožavaju (i ja njih) i uopće se ne osjećam ugroženo pored ikoga...

...ma ne želim uopće pričati o sponzorstvu dok se ne povuku jasne granice gdje to počinje,,, A DO TADA MOLIM SVE MUŠKARCE KOJIMA SAM SINOĆ PLATILA CUGU DA SE NACRTAJU U MOM KREVETU JER EVO GOSN KOPILE TVRDI DA STE VI SADA SPONZE

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2008. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›

Pa da,,,i bolje ti da to što prije prihvatiš. Bit će ti lakše u životu.
Najfascinantnije od svega je kada djevojke sa takvim stavom još imaju drskosti reći kako su one emancipirane i kada počnu srati o tome kako su žene u današnjem društvu jadne ugrožene i obespravljene od strane muškaraca.


? Pa gdje si ti pročitao da sam ja emancipirana?... nisam jadna ...ja sam super i mene muškarci obožavaju (i ja njih) i uopće se ne osjećam ugroženo pored ikoga...

...ma ne želim uopće pričati o sponzorstvu dok se ne povuku jasne granice gdje to počinje,,, A DO TADA MOLIM SVE MUŠKARCE KOJIMA SAM SINOĆ PLATILA CUGU DA SE NACRTAJU U MOM KREVETU JER EVO GOSN KOPILE TVRDI DA STE VI SADA SPONZE
Granice gdje to počinje je vrlo jednostavno odrediti.Sve počinje onog trenutka kada počneš imati ekonomske kriterije pri izboru partnera,što su tebi ti kriteriji bitniji i viši to si više sponza.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2008. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa naravno da su mi bitni ekononski kriteriji. Koji k će mi dečko koji mi ne može večeru platit, ljetovanje, zimovanje, sve potrebne izdatke, skupo donje rublje, parfeme, kupiti stan za prvu godišnjicu i tak ,,,a gle tebe...ti si još na plaćanju cuge,.,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2008. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako je tvoj komentar ironija uopće nije smiješan,a ako nije onda je još manje smiješan.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2008. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Ako je tvoj komentar ironija uopće nije smiješan,a ako nije onda je još manje smiješan.


Ali ja te nisam imala namjeru nasmijati. Tako da je moj komentar ipak na mjestu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spremačica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2008. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znači emancipirane smo kad same plačamo cugu, a sponzoruše kad muški plačaju? nekužim, ajmo popola onda hehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2008. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako ti nemožeš nać curu bez da joj platiš par pića, bolje odustani od traženja a nemoj srat kako su sve sponzoruše.
Zašto ti uopće imaš želju biti sa curom koja želi samo tvoj novčanik, ako odma primjetiš da je takva, zašto se jednostavno ne okreneš i tražiš dalje prije nego počneš zvat 1,2,16 rundu.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2008. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: › A DO TADA MOLIM SVE MUŠKARCE KOJIMA SAM SINOĆ PLATILA CUGU DA SE NACRTAJU U MOM KREVETU JER EVO GOSN KOPILE TVRDI DA STE VI SADA SPONZE
E sad samo žali što meni nisi platila! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: