Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Neovisnost ili sponzorstvo?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.08.2008. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

liberta je napisao/la (Pogledaj post): ›
MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.


mozda bi bilo vrijeme da promijenis zene/cure/djevojke s kojima ides na pice... ja sam recimo iznenađen da cure puno prije hoce platiti pice/rundu... nego sto to hoce neki od muskih koji se vole praviti gljivama

a to sto cura ima na sebi i koliko na sta trosi apsolutno nema veze s time dali ce ona platiti pice ili ne...

inace sam od onih koji najvise voli platiti curi pice, al nekako ima sve vise cura koje to nedozvoljavaju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.08.2008. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Prije nešto manje od 3 godine bila sam u vezi s dečkom koji je živio u 60ak kvadrata sa šestero ukućana, koji nije imao auto ( ne samo on, već niti njegovi roditelji), koji je bio u "poderanim hlačama".. u jednom razgovoru dok smo šetali gradom, stao je i pitao me zašto sam s njim kada on nema rješeno ni stambeno pitanje, niti ima auto, niti ima para (iako radi)...ne moram dalje, dovoljno je reći da sam sve to znala prije nego što sam prohodala s njim !


malo je ovakvih cura danas... ali lijepo je znati/cuti/procitati da ih uopce ima, u ovom svijetu kad su moralne vrijednosti izgubljene, kada svi gledaju samo vlastitu korist...
volio bih naci tako nesto za sebe... Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.08.2008. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › mora biti lijepa, sve sponze koje sam imao prilike sresti i vidjeti su lijepe ja iznimku nisam vidio


netocno... nemora biti lijepa... uostalom sta to lijepa znaci? to je subjektivna stvar... sto je meni lijepo tebi je ruzno... no te koje nespadaju u "lijepe" isto mogu biti sponzoruse... i te kako takvih ima i najvise... na njih se lijepe oni koji bi nesto "opalili" a posto neku normalnu curu nemogu tako lako dobiti, prelaze na bilo sta...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2008. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Prije nešto manje od 3 godine bila sam u vezi s dečkom koji je živio u 60ak kvadrata sa šestero ukućana, koji nije imao auto ( ne samo on, već niti njegovi roditelji), koji je bio u "poderanim hlačama".. u jednom razgovoru dok smo šetali gradom, stao je i pitao me zašto sam s njim kada on nema rješeno ni stambeno pitanje, niti ima auto, niti ima para (iako radi)...ne moram dalje, dovoljno je reći da sam sve to znala prije nego što sam prohodala s njim !
Možda je malo nepristojno pitati te slijedeće, ali eto...
Pa zašto više niste zajedno?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.08.2008. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): › mora biti lijepa, sve sponze koje sam imao prilike sresti i vidjeti su lijepe ja iznimku nisam vidio


netocno... nemora biti lijepa... uostalom sta to lijepa znaci? to je subjektivna stvar... sto je meni lijepo tebi je ruzno... no te koje nespadaju u "lijepe" isto mogu biti sponzoruse... i te kako takvih ima i najvise... na njih se lijepe oni koji bi nesto "opalili" a posto neku normalnu curu nemogu tako lako dobiti, prelaze na bilo sta...
Ajde sad ti meni objasni po kojoj bi to logici muškarac koji ima novaca i bira djevojku prije izabrao ružniju djevojku od neke lijepe(a da je sve ostalo tu negdje,mislim na šarm,pamet itd),kada znamo da je ogromnoj većini muškaraca izgled apsolutno na prvom mjestu kriterija pri izboru djevojke tj izgled je condicio sine qua non.I onda dolazimo do vrlo jednostavnog zaključka da ružne i ružnjikave djevojke jednostavno nemogu biti sponze,mislim mogu one pokušavati,što mnoge danas i rade ali to je tragikomično.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.08.2008. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ide mi na žifce što kad frajer plati cugu, očekuje da maltene odma odem s njim iza ćoše na jednu na brzaka Rolling Eyes

možda su neke nove generacije curica malo otišle predaleko sa emancipacijom, pa doista pali takva taktika (valjda im se posreći s njima), pa sam ja po tome staromodna jelte Laughing

ja očekujem neko snubljenje, bar gdje-koji dan, a ne opa - odma iza ćoše skidaj gaće osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2008. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
lavic je napisao/la: ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): › mora biti lijepa, sve sponze koje sam imao prilike sresti i vidjeti su lijepe ja iznimku nisam vidio


netocno... nemora biti lijepa... uostalom sta to lijepa znaci? to je subjektivna stvar... sto je meni lijepo tebi je ruzno... no te koje nespadaju u "lijepe" isto mogu biti sponzoruse... i te kako takvih ima i najvise... na njih se lijepe oni koji bi nesto "opalili" a posto neku normalnu curu nemogu tako lako dobiti, prelaze na bilo sta...
Ajde sad ti meni objasni po kojoj bi to logici muškarac koji ima novaca i bira djevojku prije izabrao ružniju djevojku od neke lijepe(a da je sve ostalo tu negdje,mislim na šarm,pamet itd),kada znamo da je ogromnoj većini muškaraca izgled apsolutno na prvom mjestu kriterija pri izboru djevojke tj izgled je condicio sine qua non.I onda dolazimo do vrlo jednostavnog zaključka da ružne i ružnjikave djevojke jednostavno nemogu biti sponze,mislim mogu one pokušavati,što mnoge danas i rade ali to je tragikomično.


Drago kopile, postoje toliko ljigavi, glupi, ružni, smrdljivi, nekulturni i neobrazovani muškarci da ne postoji taj novac i to bogatstvo da bih popila s njima kavu, a kamoli nešto više...

Ovdje sam pišeš o tome kako "bogati", uspješni muškarci imaju pravo (samododijeljeno) ili naviku izbirati ljepše, atraktivnije žene, ali ti se gadi isto to pravo ljepših ili atraktivnij žena da izbira bogatijeg ili uspješnijeg muškarca:::

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.08.2008. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da gadi mi se to "pravo" koje one imaju prije svega zato što to ne žele priznati,a kao drugo zato što je to ogroman oksimoron, jer nemožeš u isto vrijeme biti emancipirana i ponašati se kao sponza.A najjača od svih vaših fora mi je taj mitski termin uspješan,koji nije ništa drugo nego eufemizam za imanje para.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2008. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Da gadi mi se to "pravo" koje one imaju prije svega zato što to ne žele priznati,a kao drugo zato što je to ogroman oksimoron, jer nemožeš u isto vrijeme biti emancipirana i ponašati se kao sponza.A najjača od svih vaših fora mi je taj mitski termin uspješan,koji nije ništa drugo nego eufemizam za imanje para.


A recimo djevojka koja je završila fakultet i radi, ima svoju karijeru, USPJEŠNA je u poslu, lijepa i atraktivna, ako bira situiranog muškarca je li i ona sponza?

Termin uspješan nikako ne smatram mitskim, ne znam koji bi ti odabrao za muškarca ili ženu koja kotira u firmi na visokom mjestu rukovoditelja ili tomu slično, sklapa dobre ugovore, dovodi klijente i time čini dobrobit čitavoj firmi i svojoj karijeri, evo predloži ti termin pa ću ja ovaj prestati koristiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.08.2008. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, ta djevojka je isto sponza jer je krajnji rezultat njenog izbora i izbora neke neškolovane sponze isti,a to je muškarac koji je potkožen.Zapravo stvar je u isključivosti njihovog izbora,ako ona isključivo želi završiti s nekim potkoženim onda ja nevidim ama baš nikakvu razliku.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2008. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Da, ta djevojka je isto sponza jer je krajnji rezultat njenog izbora i izbora neke neškolovane sponze isti,a to je muškarac koji je potkožen.Zapravo stvar je u isključivosti njihovog izbora,ako ona isključivo želi završiti s nekim potkoženim onda ja nevidim ama baš nikakvu razliku.


Aha, razumijem...recimo imamo situaciju gdje se tebi nabacuju dvije djevojke. Obje lijepe i umiljate, obrazovane, tople i drage osobe, a jedna je i imućna i potječe od poznate obitelji, ti bi odabrao ovu "siromašnu" ili s manje novca da ne bi bio prozvan sponzom ili žigolom?

Duguješ mi termin za uspješan?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.08.2008. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
lavic je napisao/la: ›
netocno... nemora biti lijepa... uostalom sta to lijepa znaci? to je subjektivna stvar... sto je meni lijepo tebi je ruzno... no te koje nespadaju u "lijepe" isto mogu biti sponzoruse... i te kako takvih ima i najvise... na njih se lijepe oni koji bi nesto "opalili" a posto neku normalnu curu nemogu tako lako dobiti, prelaze na bilo sta...
Ajde sad ti meni objasni po kojoj bi to logici muškarac koji ima novaca i bira djevojku prije izabrao ružniju djevojku od neke lijepe(a da je sve ostalo tu negdje,mislim na šarm,pamet itd),kada znamo da je ogromnoj većini muškaraca izgled apsolutno na prvom mjestu kriterija pri izboru djevojke tj izgled je condicio sine qua non.I onda dolazimo do vrlo jednostavnog zaključka da ružne i ružnjikave djevojke jednostavno nemogu biti sponze,mislim mogu one pokušavati,što mnoge danas i rade ali to je tragikomično.


vidim da si ti malo vise zabrijo i da si zesci freek i da se neisplati s tobom raspravljati... al ipak cu ti odgovoriti...

znas da bi netko bio sponzor nemora voziti neki skupi auto, imati na racunu milione... jednostavno moze biti bilo tko tko ... recimo neki sljaker koji je dobio svoj minimalac koji je teskim i krvavim radom zaradio, ali bas mu se kurci i otici ce van u nadi da ce nesto izhebat ... ovo je samo primjer

no ti imas svoju teoriju, za tebe su sve zene kurve i neplaniram s tobom u daljnju raspravu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.08.2008. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao prvo ta situacija da se meni nabacuju dvije djevojke je totalno nemoguća i neznam gdje si ti to vidjela da se nekome djevojke nabacuju(naravno kurve su iznimka),kao drugo izabrao bi onu koja mi je simpatičnija tj onu s kojom sam kompatibilniji.@lavic Gdje sam ja rekao da su sve žene kurve,kurve uopće nisu tema ove rasprave.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2008. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Kao prvo ta situacija da se meni nabacuju dvije djevojke je totalno nemoguća i neznam gdje si ti to vidjela da se nekome djevojke nabacuju(naravno kurve su iznimka),kao drugo izabrao bi onu koja mi je simpatičnija tj onu s kojom sam kompatibilniji.


Pa dobro, nisam htjela biti tako direktna kao ti...naravno da nije moguće da se dvije djevojke nabacuju dečku kao što si ti...ali eto postavljamo teorije i teze pa se činilo prigodnim,,,,naglasila sam da je jedina razlika među imaginarnim djevojkama ta što je jedna imućnija...

...još uvijek mi duguješ termin za "uspješan/na"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.08.2008. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po meni je uspješna ona osoba koja je sretna,vrlo jednostavno a opet tako teško ostvarivo u današnjem svijetu. Sad

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: