Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Neovisnost ili sponzorstvo?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
liberta
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2008. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›



tek sam sad ovo vidjela...dakle, ovako...

1.Ne zanima me ima li netko para, dapače, ako ih ima više, to će mu kod mene prije biti minus nego plus (moje predrasude). Meni dečko/muškarac/čovjek pored mene ne treba zato da bi me financirao.Nego za neke sasvim druge stvari, koje, zamisli, čak nužno ni ne uključuju seksualne aktivnosti.A sad, hoćemo li nas dvoje imati dovoljno za financiranje obitelji, to je već sasvim druga priča, koja dolazi puuuno kasnije od prvobitnog barenja...

2."...muškarac je samo želi napit i iskoristit.To mnoge ne vide."

Hajde definiraj "iskoristiti".

Ako me netko prisili da napravim nešto što ne želim, to je silovanje.Ako me napije/omami/nadrogira toliko da ne znam što radim, riječ je o bludnim radnjama za koje ne znam pravnički naziv, ali ga opet mogu tužiti. Ali ako ja to isto želim,odnosno dragovoljno pristanem na odnos, kako me onda iskoristio???

ili si i ti jedan od onih koji misle kako žene zapravo ne vole seks?

seks je potreba kao i hrana, piće, odjeća, zrak...svi je imamo...manje više...jedino što od gladi, žeđi, hladnoće, nedostatka kisika možemo umrijeti, a od nedostatka seksa ne.Većina barem Wink

3.Lijepo je ako ćeš djevojci platiti piće, ali plaćanje pića ne smije biti jedini način "barenja", "prilaženja" ili kako god hoćeš to nazvati.Iskreno, ja najviše volim da svatko sam plati svoje piće, to mi je najpoštenije.Ali, nemaš beda, kad se nađemo vani, platim ti ja piće, nisam škrtica Smile

4.Jel ja svoju plaću trošim na šminku ili haljine nije tvoj problem, kao što ni moj nije jel ti svoju trošiš na cugu i playstation ili najnoviji model nekog komada audio-tehnike, auto ili sl.
Drugim riječima, sve to nije, ili ne bi trebalo biti bitno kada se dvoje prvi puta vide i jedno (nebitno koje) odluči prići drugome...To može postati bitno tek ukoliko se od tog "barenja" zaista nešto i razvije. A kao što ni ja ne bih htjela biti sa osobom koja mi nije ravna, tako vjerujem da ni ti ne bi to htio. Parametri po kojima određujemo tko nam odgovara svima su nam različiti.

i za kraj:

"pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje"

na ovu tvoju konstataciju, čija bit je, nažalost, poprilično točna, ja ipak ne mogu reći "hvala Bogu"...
naivna sam pa još uvijek vjerujem u neke stvari veće od materijalnog...call me stupid...mea culpa Sad


Socijalna deformacija i moralna dekadencija drustva je stvoril neke trendove u drustvu koji jesu odvratni. Materijalno se sve vise gleda. Ja sam covjek koji nosi poderane rifle u slobodno vrijeme koje imam jos od srednje skole, ali subota navecer. Jbg. kazu napit i silovat. Mom prijatelju...on je vlasnik jednog manjeg kafica se upucavala jako zgodna cura od 22 godine. On nju nije fermo neka 2 mjeseca i onda je jedne noci ON malo popio i otisli su zajedno. Nakon par dana ga je policija uhitila pod tuzbom silovanja. Zenska ga je tuzila. Prijatelj mi je osloboden tuzbi kad su jos 2 vlasnika kafica dosli svjedocit. Mala iznuduje novac tako da uhvati vlasnika kafica picerije itd. pojebe se s njim i onda ga tuzi za silovanje.
To je sto se tice iskoristavanja svi su nemilosrdni po tom pitanju.

Da zene ne vole seks..... iskreno zacudim se kad nadem zensku osobu pa cak i na nekom znj forumu s kojom se mogu prepucavat. 90% zena danas stoje sastrane smjeskaju se i PRAVE se glupe je to kao nas muskarce bi trebalo napaljivat. Isto tako su hladne. Ne moram spomenit rastuci broj maloljetne trudnoce i rast razvoda u zapadnom svijetu. Uzrok tome je kak sam naveo socijalna deformacija i moralna dekadencija. Ljubav umire. Nekoc je bilo recimo normalno da je zena vjerna a muskarac sara. Danas oboje saraju, tj. zajedno zive, a jebu se s cijelim susjedstvom.
Ja placam iskreno sad jer sam preponosan (idiot) da me zena casti. Jbg. sovinist sam ubi me.
Sad sto se tice sminke.....ja vise volim prirodnu curu koja ne stavlja oklop od 20 cm pudera. Sminka i skupa odjeca meni predstavljaju nesigurnost, komplekse.

Sad ko se uvrijedi uvrijedi mene boli.

Reko sam da barim cure, ali nisam ni s jednom. Zasto? Jer jos nisam upozno curu koja bi ispunila moje potrebe, sad ne mislim seksualne to sve cure ispunjavaju neke manje neke vise, mislim na drustvene i intelektualne. Znam samo cetri cure i sve su zauzete (jbg) s kojima mogu na kavi raspravljat o trenutacnom stanju u Griziji, porastu cijene nafte ili bilo kojoj drugoj temi danas, a da ne dobijem retardirani smjesak ili jos defektniji citat iz 24 sata.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2008. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

liberta je napisao/la (Pogledaj post): ›
MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.

žalosno je što si okružen samo ženskama koje traže tj očekuju da im se plaća cuga... meni nema ničeg goreg od toga.....

a haljine.... pa to ti je čisti snobizam, kad netko kupuje samo u mangu jer to je jedino što vrijedi, a kad dođeš kući vidiš da na etiketi piše made in china

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.08.2008. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

liberta je napisao/la (Pogledaj post): ›

Socijalna deformacija i moralna dekadencija drustva je stvoril neke trendove u drustvu koji jesu odvratni. Materijalno se sve vise gleda. Ja sam covjek koji nosi poderane rifle u slobodno vrijeme koje imam jos od srednje skole, ali subota navecer. Jbg. kazu napit i silovat. Mom prijatelju...on je vlasnik jednog manjeg kafica se upucavala jako zgodna cura od 22 godine. On nju nije fermo neka 2 mjeseca i onda je jedne noci ON malo popio i otisli su zajedno. Nakon par dana ga je policija uhitila pod tuzbom silovanja. Zenska ga je tuzila. Prijatelj mi je osloboden tuzbi kad su jos 2 vlasnika kafica dosli svjedocit. Mala iznuduje novac tako da uhvati vlasnika kafica picerije itd. pojebe se s njim i onda ga tuzi za silovanje.
To je sto se tice iskoristavanja svi su nemilosrdni po tom pitanju.

Da zene ne vole seks..... iskreno zacudim se kad nadem zensku osobu pa cak i na nekom znj forumu s kojom se mogu prepucavat. 90% zena danas stoje sastrane smjeskaju se i PRAVE se glupe je to kao nas muskarce bi trebalo napaljivat. Isto tako su hladne. Ne moram spomenit rastuci broj maloljetne trudnoce i rast razvoda u zapadnom svijetu. Uzrok tome je kak sam naveo socijalna deformacija i moralna dekadencija. Ljubav umire. Nekoc je bilo recimo normalno da je zena vjerna a muskarac sara. Danas oboje saraju, tj. zajedno zive, a jebu se s cijelim susjedstvom.
Ja placam iskreno sad jer sam preponosan (idiot) da me zena casti. Jbg. sovinist sam ubi me.
Sad sto se tice sminke.....ja vise volim prirodnu curu koja ne stavlja oklop od 20 cm pudera. Sminka i skupa odjeca meni predstavljaju nesigurnost, komplekse.

Sad ko se uvrijedi uvrijedi mene boli.

Reko sam da barim cure, ali nisam ni s jednom. Zasto? Jer jos nisam upozno curu koja bi ispunila moje potrebe, sad ne mislim seksualne to sve cure ispunjavaju neke manje neke vise, mislim na drustvene i intelektualne. Znam samo cetri cure i sve su zauzete (jbg) s kojima mogu na kavi raspravljat o trenutacnom stanju u Griziji, porastu cijene nafte ili bilo kojoj drugoj temi danas, a da ne dobijem retardirani smjesak ili jos defektniji citat iz 24 sata.


@Liberta, vidiš, za mene "prepucavanje" koje navodiš u postu nije pozitivan, nego negativan pojam. Ti sa ženama možeš razgovarati i razmjenjivati mišljenja, stavove i što god."Prepucavanje" je jedna druga razina i ja se ni sa kim ne želim prepucavati. Očito je da ti i ja imamo različita shvaćanja i razmišljanja, na što oboje imamo pravo i nije nužno da je samo jedno u pravu.

Nažalost, postoji jedna stvar u kojoj se slažemo, a to je da je sve otišlo u k.... (slobodna interpretacija), i da je puno toga onako kako ne treba biti.

No, dopusti ma da budem naivna i vjerujem da negdje ima i ljudi kojima materijalne stvari nisu centar života i da na svijetu ima dobrih ljudi, ljubavi i da nismo svi isti.

Mir u svijetu!It's OK. Very Happy

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.08.2008. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

liberta je napisao/la (Pogledaj post): › pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje. Zene zele vidit jer muskarac ima para da je moze financirat, a muskarci je samo zele napit i iskoristit. To mnoge ne vide.
I fala bogu da cu zenskoj platit cugu, sto bih trebo pustit ju da umre od zedi.

MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.


Prije nešto manje od 3 godine bila sam u vezi s dečkom koji je živio u 60ak kvadrata sa šestero ukućana, koji nije imao auto ( ne samo on, već niti njegovi roditelji), koji je bio u "poderanim hlačama".. u jednom razgovoru dok smo šetali gradom, stao je i pitao me zašto sam s njim kada on nema rješeno ni stambeno pitanje, niti ima auto, niti ima para (iako radi)...ne moram dalje, dovoljno je reći da sam sve to znala prije nego što sam prohodala s njim !

Nije sve spalo na čašćenje i nije svim curama novac bitan..ok, većina cura je takva i već lagano osjetim da je muški rod pomalo iskompleksiran jer nema (još bolji) auto, još bolji posao, još deblji novčanik, itd itd...
Osobno ne volim da me netko čašćava, uvijek se trudim da podjednako sudjelujem u plaćanju svega iako nisam zaposlena..i nisam jedina, ima još dosta cura koje razmišljaju slično ili isto..
problem je što se vi kačite na sponze (znam da je lijepo, oku ugodno vidjeti sređenu žensku..ali sve to košta, obično čišćenje lica je 150 kn, a o ostalom da i ne govorim) i onda se čudite što prolazite kako prolazite..a tek "silovanje s rundama pića"..pa normalno kad joj platitš 20 rundi da će očekivati i 21. i 22. i 101. i spremiti svoj novac u grudnjak, trčati u ponedjeljak u mango i još biti ponosna što je našla "budalu" koju će zamjeniti prvim koji bude imao više love...
o ulasku nekih u misnus po tekućem u svrhu boostanja ultraiskompleksiranog ega nema smisla da pišem...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.08.2008. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, ti sigurno nisi sponza,ali ti to nisi prije svega zato što to nemožeš biti a ne zbog nekih moralnih ili etičkih razloga.I nije stvar u tome što su te djevojke "sređene" nego što su lijepe.Može se ružna djevojka neznam kako "srediti" i svejedno će biti ružna.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.08.2008. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti si već dokazao u onom topicu o McDonaldsu, vodi i konzervama da me uopće ne (po)znaš..
Cura ne mora biti lijepa da bi bila sponza..dovoljno je da je ljepuškasta i da je ispekla zanat smotavanja neiskusnih ljepotana i manje lijepih muškaraca kojima je jedini adut lova u džepu i eventualno dobrota..no i to je upitno nakon niza razočarenja..to čovjeka stvarno izmjeni i ostavi ga ogorčenog,zar ne?!

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.08.2008. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne, mora biti lijepa, sve sponze koje sam imao prilike sresti i vidjeti su lijepe ja iznimku nisam vidio,zapravo jedina iznimka od tzv javnih ličnosti koja mi pada na pamet je Nikolina Pišek,ali onda opet ona se još nije udala pa ćemo vidjeti.Pod time mislim da je Nikolina Pišek jedna od rijetkih žena u medijima koja je lijepa a da nije sponza, a navodim medijske osobe jer su one velikim dijelom uzor većini današnjih djevojaka,a samim time i dijelom uzrok njihovog ponašanja.


Zadnja promjena: kopile; 16.08.2008. 0:01; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.08.2008. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Ne, mora biti lijepa, sve sponze koje sam imao prilike sresti i vidjeti su lijepe ja iznimku nisam vidio,zapravo jedina iznimka od tzv javnih ličnosti koja mi pada na pamet je Nikolina Pišek,ali onda opet ona se još nije udala pa ćemo vidjeti.
s ovim si sve rekao Laughing
ostaje samo pitanje u koju kategoriju se ti svrstavaš; neiskusni ljepotan ili onaj u minusu? Wink

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.08.2008. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To u kojoj sam ja kategoriji u krajnjoj liniji uopće nije bitno za raspravu dali je neka djevojka sponza ili ne.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2008. 1:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni Fairy večeras platila cugu. Svaka čast, prava žena!
Hvala Fairy.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddylonglegs
Offline
Avatar

Ukupno postova: 78
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2008. 2:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
liberta je napisao/la (Pogledaj post): › pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje. Zene zele vidit jer muskarac ima para da je moze financirat, a muskarci je samo zele napit i iskoristit. To mnoge ne vide.
I fala bogu da cu zenskoj platit cugu, sto bih trebo pustit ju da umre od zedi.

MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.


...pa cekaj samo malo..sto bi ona trebala? Kupovati si odjecu, kozmetiku i onda jos i placati muskarcima cuge?


...pa cekaj samo malo... sta bi tipovi trebali? Kuoovati si odjecu, tenkirat auto, financirat zivot, curama kupovat odjecu i usranu kozmetiku i jos ih castit?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2008. 8:03 
Naslov:  Re: Neovisnost ili sponzorstvo?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jadno je i od takve vrste cura to što rade, a jadni su i ti likovi koji misle da sve moraju kupovati, da je to ok i normalno. Ja da sam tip koji ima love, zgadile bi mi se drolje koje trče za mnom samo zbog toga. Ali netko je spreman i na to. Neka ona izgleda dobro, to što je proračunata kuja, ili glupa koza nema veze, glavno da svi sline kad je vide sa mnom. To što ćemo se za koju godinu rastati, nema veze, onda ću si uzeti mlađi i ljepši model, pa dobro, ja to mogu, imam čime platiti, jer dovoljno je da izađem van i deset takvih kao ona stat će u red da ju zamijene. Tako se nekoliko mojih poznanika poženilo, jebo ih takav brak sve od reda, ali ne, oni imaju kraj sebe manekenke, pa nema veze što im nije dobro, izjebu oni još pet takvih sa strane. Užas. A o curama neću ni pričati, dvije znam što ne skidaju ni ljeti ni zimi sunčane naočale od masnica oko očiju, ali nema veze, neka me mlati, ne moram ništa raditi osim ići u šoping i u wellness, šta je koji šakomicin tu i tamo, to se da podnijeti... fuj.
Srećom ima ih i normalnih, s novcima ili bez.
Ja mogu reći u svoje ime, da se vrlo malo šminkam, uvijek sam imala svoj stil odijevanja, i šivala sama 90% garderobe, nikad nisam imala bogzna koliko love, ali nikad, baš nikad nisam imala problema pronaći dečka, prijatelja, prijateljicu, nikad nisam bila sama, izgleda da sam ja blagoslovljena, i puno toga u životu što sam željela dobila sam, i bez debelog novčanika, i bez prodavanja za cugu, krpice ili što god. Ljudi trebaju promijeniti način razmišljanja, a to je izgleda nemoguće kad većina ne želi razmišljati svojom glavom nego samo kako da se svidi drugome, ali na krivi način, zavarati nekog može se vrlo kratko, a zadržati osobu kao dečka, partnera ili prijatelja zahtijeva određene kvalitete, ako je nekom važnija garderoba i pokazivanje, to je jako jadno.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2008. 8:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja nisam sponzoruša, ne zato što ne volim pare, već jednostavno nisam na prodaju. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.08.2008. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto bi ti likovi bili jadni oni su samo pragmatični jer znaju da je skoro pa nemoguće naći djevojku koja na nešto liči a da nije sponza i da nema dečka,oni su svijesni da bi to bilo jedno veliko gubljenje vremena i živaca kojih oni nemaju.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2008. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto bi ti likovi bili jadni oni su samo pragmatični jer znaju da je skoro pa nemoguće naći djevojku koja na nešto liči a da nije sponza i da nema dečka,oni su svijesni da bi to bilo jedno veliko gubljenje vremena i živaca kojih oni nemaju.


Nemoj ovo shvatiti u nekom negativnom kontekstu, ovo što ti odgovaram čisto je u prijateljskom tonu, nema nikakve loše namjere;
Što se s tobom događa, ne znam, gdje ti živiš i krećeš se, stvarno mi nije jasno, ali vjeruj mi, da sve što se oko nas događa, od nas i polazi. Kad ti promijeniš svoj pristup, svoje krute stavove i predrasude koje imaš prema ženskome rodu, promijeniš sebe, promijenit će se i svijet oko tebe. Ne znam čime si se ti okružio, ali vrijeme ti je da malo izađeš iz tog bunara i pogledaš oko sebe.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: