Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Matković Thompsona poziva u Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2008. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...jebo vas tompson,gledajte bolje drugi program...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2008. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: › Da, ali nije pozdrav taj koji je širio mržnju nego ideologija...


Ne ubijaju ljudi, nego puske?! [nadam se da ti ovo nij pretesko pitanje i da ces ga shvatiti]

Citat: › kukasti križ koji simbolizira nacizam i isključivo nacizam kao takav.


"Kukasti kriz", kako ga nazivas, odnosno simbol svastike, ima i druga znacenja:
http://en.wikipedia.org/wiki/Swastika

Citat: › A za DOM SPREMNI kaže da smo (netko) u ovom slučaju MI ako smijem se tako izrazit uvijek spremni braniti svoj dom ni u jednom djelu pozdrava kao takvog se ne priželjuje nekomu smrt!
Ni "sisaj kitu" ne znaci nista lose, niti pretpostavlja da se nesto sisa najvecem morskom sisavcu, ali probaj nekoj osobi/curi doci kad si vanka i tiho joj te rijeci sapnuti na uho. Mislim, zaista me nemoj tjerati da se pocinjem pitati podjebavas li me namjerno praveci se tupav, ili zaista ima skromniji kognitivni kapacitet.

Dakle, ili cemo nastaviti raspravu kao ljudi, ili ces se morati nastaviti igrati sam u svom svijetu.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pankerica666
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.08.2008. 15:21 
Naslov: Note 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

haha
ovaj tekst što je napisao Denis Lalić je legendaran Smile
svaka čast
ustaše osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cuckovic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2008. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daddos je napisao/la: ›
...jebo vas tompson,gledajte bolje drugi program...

pa *ebiga nemaju svi TV na poslu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2008. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

htio sam nest napisat al opet mi samo psovke lete na sve strane pa sam sve obrisao da ne patim admina....ali i to vec dosta govori o mom misljenju...

zapravo samo jedna izreka: tko se rodi glupav - umre glupav ( e, sa takvima jednostavno ne vrijedi raspravljat) Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.08.2008. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Pozdrav je pozdrav kao što sam napisao bez obzira tko ga koristio pa i budale u nekim slučajevima...

Sieg Heil je isto pozdrav. Štoviše, pozdrav koji označava pobjedu. Ali ako si viđen da pozdravljaš sa Sieg Heil, dobiješ zatvorsku kaznu.
E sada, Ivice, kako možeš napisati nebulozu da je "pozdrav pozdrav"???

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2008. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A da prestanete osudjivati ljude koji su za vrijeme rata na prvoj crti pjevali juru i bobana,pjevali cavogleve vikali za dom spremni itd
Ako imate u obitelji ikoga tko se borio u tom ratu pitajte ga i reci ce vam da je to bilo normalno, nekako se morao dizati moral i pobijediti strah
Lako je vama danas zavaljenima u stolice filozofirati o ratu, vuci neke paralele izmedju domovinskog rata i ndh , furati se na che gueavaru itd

Prema tome ogromna je razlika izmedju danasnjih balavaca koji pjevaju te pjesme, nose ustaska obiljezja i vicu ubi srbina (nikako netreba podupirati takvo ponasanje) i onog sto se dogadjalo 90tih kad si srbi bili na par kilometara od Osijeka iz nimalo produhovljenih razloga

Isto tako sjetite se da zivimo u demokratskoj drzavi gdje svatko ima svoja prava pa tako i thompson, nitko nebi trebao ni zabranjivati njegove koncerte niti mu ih organizirati iz gradskih proracuna, pustite covjeka na miru, fino pohapsiti djecurliju sa ustaskim kapama i slicno - nabiti im novcane kazne pa bi roditelji malo vise pazili na odgoj..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.08.2008. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene uopće ne pati tomson, nego matković koji izjavljuje u ime svih nas da je on (tompson) dobrodošao u ovaj grad...vrhunska drskost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2008. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cuckovic je napisao/la (Pogledaj post): ›
daddos je napisao/la: ›
...jebo vas tompson,gledajte bolje drugi program...

pa *ebiga nemaju svi TV na poslu


...ja na godišnjem Cool ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.08.2008. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: ›
mene uopće ne pati tomson, nego matković koji izjavljuje u ime svih nas da je on (tompson) dobrodošao u ovaj grad...vrhunska drskost.

pa đapićeva garda

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.08.2008. 16:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›
A da prestanete osudjivati ljude koji su za vrijeme rata na prvoj crti pjevali juru i bobana,pjevali cavogleve vikali za dom spremni itd
Ako imate u obitelji ikoga tko se borio u tom ratu pitajte ga i reci ce vam da je to bilo normalno, nekako se morao dizati moral i pobijediti strah

Ne znam zašto misliš da netko njih osuđuje. Zaboga, i ja sam sa svojih sedam godina pjevala Čavoglave i onaj glupi pjesmuljak o Paragi, ne znajući niti značenje riječi. Međutim, jasno se osjetilo kako takve pjesme, utječe na raspoloženje, pogotovo kad ti je dio rodbine zarobljen, mrtav ili zaglavljen u mjestu pod opsadom.
Danas je druga priča, drugo vrijeme, vrijeme za druge pjesme.
U ostatku se slažemo.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2008. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a da jednostavno izbacimo slovo U iz abecede i time završimo prič_? Razz
i dalje mislim kako nije trebalo u kvalifikacijskom srazu Hrvatska - Izrael izostaviti tradiciju puštanja pjesme "Lijepa li si". dobra je to pjesma. pogotovo za tekme i slične priredbe. na stranu što je thompson kreten no za te pare, uvjeren sam, mnogi od nas koji tipkamo na forumu bi možda došli u kušnju i sami postati kretenima. ima pjesama njegovih koji ljudi vole i to se poštuje kao što netko poštuje i borin čorbin umjetnički opus ne ulazeći u njegov svjetonazor s kojim se možda i ne slaže. ako zapjeva jasenovac i gradišku, hapsit će ga, globit će ga! takav je zakon.
ZDS se vikalo puno prije tupsona i grubih ratova 20og stoljeća. jer da nije, možda bi danas svi pričali mađarski.... mislim da je najbolje ovako kako sada je. hvala svima onima koji su napravili da mi možemo ovako lijepo filozofirati i mirno ćakulati hrvatskim jezikom i o nuklearkama kojih možda uopće niti neće biti i o tome što će biti dogodine... do 5.8.2009. - tko živ, tko mrtav. Very Happy
ima mjesto gdje su pompozno najavljivali thompsona pa i tiskali plakate s naznakom da će on nastupiti iako tupsonu to mjesto nikada nije bilo previše drago... uglavnom zbog nedovoljnog odaziva publike. sada će taj prazan termin, kako se priča, popuniti Halid Bešlić! Smile

po završetku ovog posta idem razmišljati kako i od čega sutra kupiti kruh, platiti režije, rasporediti gradivo za učenje povodom jesenskih rokova... to su ipak puno važnije stvari u životu.
hvala na razonodi, zdravi i veseli bili!

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2008. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali svejedno mislim da se zbog jedne pjesme ne može zabraniti koncert pogotovo ako se ona ni ne izvodi, nevjerujem da ju je izvodio u zdnjih dvije tri godine Gradiške stare i ostale...

Nemože se reči da mu ostale pjesme vrijeđaju i sl.

Kad smo kod zabranjivanja i grupa LET3 ima pjesmu koja pjeva otprilike... "Svršit ću sa vrha katedrale . . . i sl." pa neznam jel kada tko tražio da se zabrani njima nastup ?! Iz samog teksta pjesme se može isčitati vrijeđanje po vjerskoj osnovi i sl.
Da neoodugovlačim.

Lijep pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2008. 18:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam da me okružuju ljudi ograničena zadrta kamenjarska uma, ali da ih je toliku među mladim obrazovanim pismenim ljudima nisam vjerovao. Hvala svima što ste mi pokazali da sam bio u krivu.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
obyzouth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.08.2008. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daddos je napisao/la (Pogledaj post): › ...jebo vas tompson,gledajte bolje drugi program...


Recimo ovaj, čisto da se zapitamo kako smo mali i ništavni u usporedbi sa svemirom:




osijek031.com smile

_________________
I do it because I can. I can because I want to. I want to because...Anonymous said I couldn't!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: