Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pretučen Marin Franov, fotoreporter Slavonskog doma

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.06.2008. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Flet
sve su ti to 'burajzi' koji svoju 'muskost' dokazuju misicima i nasiljem.

velika je frustracija biti u nemogucnosti sastaviti 2 slozene recenice i izreci svoje misljenje, pa valjda onda taj strahoviti mentalni pritisak potice na agresiju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kent_slip
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marin_00 je napisao/la (Pogledaj post): › Odkud ti to znas da je lik bio pijan? A ako je lik odtrcao(pobjegao) vjerojatno je trijezan bio,ili mozda samo malo zuja neka. ''Živimo u nekakvom vremenu divljaštva i primitivizma.'' Pa brate ako ti se nesvida onda si rodem u krivo vrijeme Smile I sada vas par zeli promijeniti cijelu drzavu,ajde borite se jos i protiv kriminala,prostitucije,i svim ilegalnih sranja! Mozda i uspijete Smile Ja vam drzim fige hehe (uz pijesmu od Daleke obale-ovo nije moje vrijeme) Smile


hahahahaha, e ajd molim te se zavuci u misju rupu, presmjesan si maloumni marine. daj razmisli malo o cemu pises. bas se vidi ozbiljan nedostatak osnovnog odgoja.

"Lik uopce nije ispao frajer,nego mozda je to decko od te cure koju je slika, a mozda samo prolaznik koji je bio pijan. Neznam,nit me zanima. Al stvarno,sta Marin ima slikat curu kako place poslje poraza naših."

pa ima ju sta slikati, to mu je posao, zar ne? takve slike privlace mulce kao sto si ti marine_00 da citaju novine, koji u biti neznaju citat nego gledaju slike.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

riba ribi grize rep

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marin_00 je napisao/la: ›
Odkud ti to znas da je lik bio pijan? A ako je lik odtrcao(pobjegao) vjerojatno je trijezan bio,ili mozda samo malo zuja neka. ''Živimo u nekakvom vremenu divljaštva i primitivizma.'' Pa brate ako ti se nesvida onda si rodem u krivo vrijeme Smile I sada vas par zeli promijeniti cijelu drzavu,ajde borite se jos i protiv kriminala,prostitucije,i svim ilegalnih sranja! Mozda i uspijete Smile Ja vam drzim fige hehe (uz pijesmu od Daleke obale-ovo nije moje vrijeme) Smile


Ha, ovo je jedan od zanimljivijih postova, očito više iz pravopisne nego sadržajne perspektive. Dobro sam se nasmijao. Dođe mi da posjetim Filozofski fakultet - tamo se educiraju budući profesori hrvatskog jezika, a naš jezik, vidimo, nije lak. Kod nekih se obvezni predmet Hrvatski jezik u osnovnoj, a možda i srednjoj školi, pokazao potpunim promašajem.

Najviše me oduševila druga rečenica, gdje nam autor objašnjava psihofizičko stanje napadača - taj je valjda bio trijezan, ako je bio u stanju pobjeći - i tu se vidi sva ljepota autorovog izričaja - zbog bojazni da čitatelji foruma neće znati značenje riječi "odtrčati", autor im spremno objašnjava da je mislio "pobjeći", ili da bi to trebalo biti isto, ili slično. Pa u pravu je autor, zaista ne znamo što znači odtrčati. No nije nam jasno ni zašto pijani čovjek ni bi mogao pobjeći. Tu već ulazimo u misaoni proces autora, a to je dug i neizvjestan put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj Marin Franov je apsolutna pička. Pretučen? Otkakd je odgurivanje nogom definicija pretučenosti? I nakon tog 'udarca', Marin je uzviknuo ''Sad ces ti vidjeti kog si udario'' i otrcao u policijsku postaju. Kasnije je, očito, otrčao svojim prijateljima novinara, koji su jedva dočekali ovakvu priču o jadnom kolegi koji samo radi svoj posao. A istu tu priču su sretno i spretno napuhali. Pa koliko ljudi zapravo dobije batina a boli ove novinare kurac. Cuvaju svoju guzicu. Jer oni imaju lobi.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lokal Patriot
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovdje nije tema lik i djelo, ili karakterne osobine Marina Franova (kojega osobno ne poznajem), nego je bit to što je jedan kreten (bio pijan ili lud svejedno je) napao nekoga na javnom prostoru.
Da je to napad, na slobodu novinarstva cilj napada bi bio foto aparat. Ovako je to napad na osobu koja je odudara od ostale okupljene mase. Naravno, napadač nije uspio u svojoj gluposti pronaći niti jednog navijača pobjedničke ekipe, crnca, srbina, židova, kineza, muslimana, pedera ili koš za otpatke. Pronašao je osobu koja se nije ubijala u pivima kockaste tuge, nego je šetao s foto aparatom i radio svoj posao. Bio je drugačiji a za vladajući primitivizam je to dovoljno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 182
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 12:57 
Naslov:  Re: Pretučen Marin Franov, fotoreporter Slavonskog doma
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanima me jel po zakonu nekom fotoreporteri imaju pravo slikati te i objavljivat slike bez tvog znanja i dopuštenja po novinama, raznim portalima? Vidim često i na ovom portalu slike di ljudi ni ne skuže da ih se slika ili da je u blizini fotoreporter, a rade svakake gluposti i sigurno nisu sretni kad onda to svi mogu viditi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lokal Patriot
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na javnom prostoru u pravilu je dozvoljeno fotografiranje. To na sličnom nivou kao i nadzorne kamere na trgovima, prometnicama, ispred banaka i ostalim javnim prostorima. Iznimku čine jedino posebni prostori koji moraju biti označeni s propisanim znakovima koji brane fotografirane i snimanje, kao vojni objekti ili objekti od značaja. Ili javne priredbe gdje organizator ne dopušta snimanje, kao što su neki koncerti ili kazališne predstave. Tako da paziš što radiš, gdje pišaš ili kako voziš, bacaš smeće kroz prozor, netko te možda snima.

_________________
____muškarac bez trbuha je kao nebo bez zvijezda___
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fotografiranje je dozvoljeno. Ali objavljivanje nije. tj. dozvoljeno je, ako te objavljena osoba ne prijavi.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da je kojim slucajem Hrvatska pobijedila tu vecer, Marin bi mnogima od ovih koji hrackaju po njemu, a vole se voziti i kreveljti kroz prozor automobila, bio legenda i car kojem bi vikali "slikaj nas, slikaj nas", u nadi da ce njihovo akrobatsko herojstvo uociti kakva podatna pripadaca em zenskog, em vaginalnog spola.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sikki
Offline
Avatar

Ukupno postova: 210
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

>>> ''Pa brate ako ti se nesvida onda si rodem u krivo vrijeme I sada vas par zeli promijeniti cijelu drzavu, ajde borite se jos i protiv kriminala, prostitucije, i svim ilegalnih sranja! <<<

- Što zaključiti iz ove rečenice. Jebote. Ajmo svi shvatit da smo rođeni u krivo vrijeme i nastaviti ovako kako radi poremećena manjina, ruši, kidaj, udaraj, lomi, "ko vas jebe", "tako je vrijeme došlo".
Pa u kurcu si brate... Idi kod psihologa malo popričat s njim, ako i njega nebi namlatio jer je utvrdio da nisi baš... a tebi se to nije svidjelo...

>>>Mozda i uspijete. Ja vam drzim fige hehe (uz pijesmu od Daleke obale-ovo nije moje vrijeme) >>>

- UZ PIJESMU Smile hahahhahha

Jednom riječi - KATASTROFA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

decka znam samo sa slike i iz grada,ali me jako iznenadilo njegovo ponašanje na fashion incubatoru u barutani kad je jedini od svih fotografa dobacivao curama totalno neprimjerene stvari. tako da marine ovo je samo bilo pitanje vremena,jer po mom mišljenju trebala te prebit neka od manekenki još u barutani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kent_slip
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuldstændigamok je napisao/la (Pogledaj post): › Fotografiranje je dozvoljeno. Ali objavljivanje nije. tj. dozvoljeno je, ako te objavljena osoba ne prijavi.

po zakonu smijes na javnoj povrsini slikati sta god hoces i koga god hoces.a samim time i objaviti. mozes slikati nekog sa drveta na ulici u kupaonicu a da ti nista zakonski nemoze. cim stupis na "nejavnu" povrsinu moras traziti dozvolu za fotografiranje.
tako da stim sto je on fotkao u tvrdji nije nista prekrsio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko ja znam, jedino možeš javne osobe fotografirati na ulici. Najobičniji prolaznici te mogu tužiti. Ali kao novinar, smiješ fotografirati po ulici, ali također moraš ispoštovati želju ako te netko zamoli da obrišeš fotografiju.
Znalo se događati da su ljudi tužili neke fotografe koji su ih fotografirali bez dopuštenja i dobivali parnice.

I netko je spomenuo da je Marin odudarao od navijača. Baš nasuprot, i on je uživao u pivu taj dan i također je imao majicu sa šahovnicom na sebi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se sa Mungosom, da smo pobijedili ne bi bilo riječi o tome smije li ili ne fotkati....

ako se dotične dame nisu bunile na marina, ostaje zaključak da je napadač na taj način iskalio nezadovoljstvo porazom

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: