Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pretučen Marin Franov, fotoreporter Slavonskog doma

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2008. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A možda je stvarno krivu curu fotkao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Imagio
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2008. 19:27 
Naslov:  Re: Pretučen Marin Franov, fotoreporter Slavonskog doma
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jasno mi je da ljudi ne vole da ih se slika, pogotovo nakon onakvih šokova. Žao mi je dotičnog gospodina i batina koje je dobio i nadam se da će uhvatiti propaliteta što ga je mlatio.
U svakom slučaju, možda je gospodinu Marinu vrijeme da si nabavi neki opaki tele objektiv pa da može fotografirat sa kilometra osobe koje želi bez mogućnosti da izazove nekog razbijača.
A možda bi mu i nekakav ivisible cloak dobro došao , da ne kažem, oprosti gospodine Marine, ali ako želiš biti ozbiljan, ošišaj se, uredi se, onda će ljudi manje (pogrešno) zaključivati da si neki propalitet – voajer – njuškalo - zarađujem novce na grbači drugih i njihovoj nesreći – čudno obučeni čiko sa fotoaparatom. U svakom slučaju držim stranu svakog novinara i nasilje nad novinarima je nasilje nad svima nama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marin_00
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2008. 20:21 
Naslov:  Re: Pretučen Marin Franov, fotoreporter Slavonskog doma
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vi ljudi stvarno niste normalni,pa sta bi se sakrivao iza nika jbt... ovaj nik uvijek imam na svim forumima i svim tim sranjima.Nemam se ja sta sakrivati, a i meni je jutros bila murija na vratima i ja rekao sto znam.A i vi se jako pravite pametni kao hakeri neki moze se otkriti tko sam sta sam. Joj pravite tu neku scenu od toga sto je lik koji ima crni pojas u tek van dou dobio batina od ''djeteta''. Stvarno sramota! Ne da se nebi zalio na to neg nebi iz kuce izasao jako dugo vremena! Em je stariji od njega, i jos uz to ima crni pojas -.- pa dajte ljudi di ovaj svijet ide.A i trazite tu neka prava neznam ni ja sta ko da je neko predsjednika napao a ne obicnog fotoreportera koji nije nitko i nista.Svaki covjek moze biti fotoreporter i onda se tuziti za neka veca prava i sta ja znam sta. Mislim da bi covjek koji ima crni pojas,i fotoreporter je trebao bi imati jos i 4 Borbasa pokraj sebe i najmanje 2 murjaka -.- Stvarno,aj da je dobio batina nebi nis rekao,al od nagurivanja praviti skandal je stvarno bezsmisleno. Kao sluh mu se ostetio, ma da mi je samo znat od cega? Mozda je previse alkohola popio(kako su neki ljudi rekli)i stao pokraj zvucnika za vrijeme koncerta??? Ili je neki poseban slucaj od covjeka. Da sigurno od nagurivanja moze se sluh ostetiti! Stvarno mi se o takim glupostima neda raspravljati,i kad netko misli da je neznam ni ja sta. Pa daj malo smiritese, vi ste svi obicni ljudi. Imate ista prava kao i svi mi ostali. Sta s tim sto je on fotoreporter? Stvarno mi se neda vise pricat o takim glupostima. To je to od mene, samo sam htio jos jednom napomeniti da mi je murija bila na vratima i da se vi nista nebrinete oko toga! Uzivajte!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kent_slip
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2008. 22:02 
Naslov:  Re: Pretučen Marin Franov, fotoreporter Slavonskog doma
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marin_00 je napisao/la (Pogledaj post): › Vi ljudi stvarno niste normalni,pa sta bi se sakrivao iza nika jbt... ovaj nik uvijek imam na svim forumima i svim tim sranjima.Nemam se ja sta sakrivati, a i meni je jutros bila murija na vratima i ja rekao sto znam.A i vi se jako pravite pametni kao hakeri neki moze se otkriti tko sam sta sam. Joj pravite tu neku scenu od toga sto je lik koji ima crni pojas u tek van dou dobio batina od ''djeteta''. Stvarno sramota! Ne da se nebi zalio na to neg nebi iz kuce izasao jako dugo vremena! Em je stariji od njega, i jos uz to ima crni pojas -.- pa dajte ljudi di ovaj svijet ide.A i trazite tu neka prava neznam ni ja sta ko da je neko predsjednika napao a ne obicnog fotoreportera koji nije nitko i nista.Svaki covjek moze biti fotoreporter i onda se tuziti za neka veca prava i sta ja znam sta. Mislim da bi covjek koji ima crni pojas,i fotoreporter je trebao bi imati jos i 4 Borbasa pokraj sebe i najmanje 2 murjaka -.- Stvarno,aj da je dobio batina nebi nis rekao,al od nagurivanja praviti skandal je stvarno bezsmisleno. Kao sluh mu se ostetio, ma da mi je samo znat od cega? Mozda je previse alkohola popio(kako su neki ljudi rekli)i stao pokraj zvucnika za vrijeme koncerta??? Ili je neki poseban slucaj od covjeka. Da sigurno od nagurivanja moze se sluh ostetiti! Stvarno mi se o takim glupostima neda raspravljati,i kad netko misli da je neznam ni ja sta. Pa daj malo smiritese, vi ste svi obicni ljudi. Imate ista prava kao i svi mi ostali. Sta s tim sto je on fotoreporter? Stvarno mi se neda vise pricat o takim glupostima. To je to od mene, samo sam htio jos jednom napomeniti da mi je murija bila na vratima i da se vi nista nebrinete oko toga! Uzivajte!


kako obozvam kad se ovaki mulci jave!!!osijek031.com smileosijek031.com smileosijek031.com smile
mislim da bi svatko trebao odmah trebao prijaviti kad bi ga netko napao, svatko normalan bi. velik broj takvih prijava izostane zbog straha od ponovnog napada. to sto ima crni pojas nista ne znaci. ja prvi nebi to koristio protiv nekog kretena nego bi isto ladno otisao po policajce. pa nismo svi kreteni ko ti marine_00 da se idemo tuci i premlacivati sa kretenima. ti ocito spadas u tu grupu maloumnih i zaostalo retardiranih likova koji nemaju pamentijeg posla nego se tuci, i tuci likove koji koji rade svoj posao. idi u trgovinu pa istuci trgovca, ha, pa mora snositi posljedice trgovac, sta se uopce tu zaposlio kad nemoze podnjet posljedice.... pa de molim te kakvo je to retardirano razmisljanje??!?!?!!
sto se tice ozljeda, pa i ja bi izmislio nesta. bas u inat nekom napuhanom maloumnom liku da dobije lijepu kaznu, a ja lijepu odstetu
stvarno je lijepo se pohvalit stim sto ti je policija bila na vratima,bravo SVAKA ČAST
jos bolje ako se neces vise javljati, netreba nam ovdje takvo kretensko nemozgalo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tinus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2008. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marin_00 je napisao/la: ›
Vi ljudi stvarno niste normalni,pa sta bi se sakrivao iza nika jbt... ovaj nik uvijek imam na svim forumima i svim tim sranjima.Nemam se ja sta sakrivati, a i meni je jutros bila murija na vratima i ja rekao sto znam.A i vi se jako pravite pametni kao hakeri neki moze se otkriti tko sam sta sam. Joj pravite tu neku scenu od toga sto je lik koji ima crni pojas u tek van dou dobio batina od ''djeteta''. Stvarno sramota! Ne da se nebi zalio na to neg nebi iz kuce izasao jako dugo vremena! Em je stariji od njega, i jos uz to ima crni pojas -.- pa dajte ljudi di ovaj svijet ide.A i trazite tu neka prava neznam ni ja sta ko da je neko predsjednika napao a ne obicnog fotoreportera koji nije nitko i nista.Svaki covjek moze biti fotoreporter i onda se tuziti za neka veca prava i sta ja znam sta. Mislim da bi covjek koji ima crni pojas,i fotoreporter je trebao bi imati jos i 4 Borbasa pokraj sebe i najmanje 2 murjaka -.- Stvarno,aj da je dobio batina nebi nis rekao,al od nagurivanja praviti skandal je stvarno bezsmisleno. Kao sluh mu se ostetio, ma da mi je samo znat od cega? Mozda je previse alkohola popio(kako su neki ljudi rekli)i stao pokraj zvucnika za vrijeme koncerta??? Ili je neki poseban slucaj od covjeka. Da sigurno od nagurivanja moze se sluh ostetiti! Stvarno mi se o takim glupostima neda raspravljati,i kad netko misli da je neznam ni ja sta. Pa daj malo smiritese, vi ste svi obicni ljudi. Imate ista prava kao i svi mi ostali. Sta s tim sto je on fotoreporter? Stvarno mi se neda vise pricat o takim glupostima. To je to od mene, samo sam htio jos jednom napomeniti da mi je murija bila na vratima i da se vi nista nebrinete oko toga! Uzivajte!


kakav vrhunac ljudske gluposti.

pa da je čovjek bio i neki klošar to nebi bilo opravdanje da se zaleti na njega i opali nogom u glavu. predsjednik,fotoreporter,trgovac... to nema nikakve veze
dotični sigurno nije trenirao tek van dou da bi se tukao s pijanim balavcima po tvrđi, uostalom zašto bi bio toliko jadan i spuštao se na takav nizak i primitivan nivo.
sve se meni čini da je nadobudni balonja htio impresionirat curice i ispast nekakva faca. "e što sam namlatio lika s fotićem... stariji je bio...ima crni pojas..ja sam luud... ja sam cool...
najlakše je biti budala. za to ne treba imat mozga. a ovo za policiju sačuvaj za svog legu pa na ono njegovo ti možeš "a meni murija kući došla... i ja sam cool..." fuj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
converse_girl
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2008. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

strasno!!!...jadan decko...ne mogu vjerovati kakvi sve poremeceni likovi zive u Osijeku...decko je samo obavljao svoj posao...jadan, bas mi je zao...nadam se da ce pronaci nasilnika....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.06.2008. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

converse_girl je napisao/la: › nadam se da ce pronaci nasilnika....

je, da, s ovakvom sposobnom policijom Osijek će do kraja godine biti grad 100% bez kriminala.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.06.2008. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm, ne znam je li čovjek davež il ne, ali ja se eto sjećam jedne prigode u Centralu na jazz festivalu kad je između dotičnog fotografa i jednog malo krupnijeg ćelavog čike došlo do opakog naguravanja, onda je Franov skinuo fotić i ostavio opremu sa strane valjda očekujući da će šake radit il neš, ali naposljetku su ga odvukli van da ga ovaj drugi ne umlati... baš čudno vidjet takvu situaciju na takvom događaju hehe...

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissConception je napisao/la (Pogledaj post): › hm, ne znam je li čovjek davež il ne, ali ja se eto sjećam jedne prigode u Centralu na jazz festivalu kad je između dotičnog fotografa i jednog malo krupnijeg ćelavog čike došlo do opakog naguravanja, onda je Franov skinuo fotić i ostavio opremu sa strane valjda očekujući da će šake radit il neš, ali naposljetku su ga odvukli van da ga ovaj drugi ne umlati... baš čudno vidjet takvu situaciju na takvom događaju hehe...


sjecam se toga i ja, to je bilo na blues festivalu, na boogie boysima...Btw Franov je i tada pozvao policiju koliko se sjecam Very Happy Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marin_00
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 2:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po mom misljenju,od toga nece biti nista. Jer ljudi vi zivite u Hrvatskoj. Koliko ima takih nerijesenih slucaja. Lik uopce nije ispao frajer,nego mozda je to decko od te cure koju je slika, a mozda samo prolaznik koji je bio pijan. Neznam,nit me zanima. Al stvarno,sta Marin ima slikat curu kako place poslje poraza naših. Nasa policija nemoze neki neke vece pljackase ili tako nekoga uhvatiti,a ne da ce uhvatiti decka koji je obicnu tucnjavu napravio. Dali vi izlazite u Osijek? Koliko takih slucaja ima u ovom gradu. Daj izadete malo subotom van npr u tvrdu pa cete viditi. Svake subote ima najmanje oko 5 tucnjava koje su pono vece i koje puno ozbiljnije ispadnu gde njih par ima ozbiljne posljedice a ne Marina koji laze pola toga! Npr dobio je samo jedan udarac u leda a ne ko sto je rekao jos par u glavu.I kako onda nebi imao nesto protiv njega kad laze.Daj smijesan je, kad bi svaki tako decko isao do murije po pare od osiguranja nakon tuce drzava bi propala.Tako Marine nemoj se nadat da ces dobiti kake pare!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alk_os
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 3:02 
Naslov:  Re: Pretučen Marin Franov, fotoreporter Slavonskog doma
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio sam tamo, pola toga je izmisljeno. Marin je bio kao pomocni trener dok sam ja trenirao tae kwon do i znam da se moze sam obraniti i zato mi stvarno nije jasno sta glumi...kosonja zeljan paznje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 7:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad smo već ko alkosa...
Pa sigurno ga nije trijezan čovjek/dječak udario.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toma_os
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 8:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je drkež koji je uspio izbaciti iz takta ni manje ni više nego Josipu Lisac...
Pretučen, HND, radni zadatak, kurac palac, mislim presmiješno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 8:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marin_00 je napisao/la: ›
Po mom misljenju,od toga nece biti nista. Jer ljudi vi zivite u Hrvatskoj. Koliko ima takih nerijesenih slucaja. Lik uopce nije ispao frajer,nego mozda je to decko od te cure koju je slika, a mozda samo prolaznik koji je bio pijan. Neznam,nit me zanima. Al stvarno,sta Marin ima slikat curu kako place poslje poraza naših. Nasa policija nemoze neki neke vece pljackase ili tako nekoga uhvatiti,a ne da ce uhvatiti decka koji je obicnu tucnjavu napravio. Dali vi izlazite u Osijek? Koliko takih slucaja ima u ovom gradu. Daj izadete malo subotom van npr u tvrdu pa cete viditi. Svake subote ima najmanje oko 5 tucnjava koje su pono vece i koje puno ozbiljnije ispadnu gde njih par ima ozbiljne posljedice a ne Marina koji laze pola toga! Npr dobio je samo jedan udarac u leda a ne ko sto je rekao jos par u glavu.I kako onda nebi imao nesto protiv njega kad laze.Daj smijesan je, kad bi svaki tako decko isao do murije po pare od osiguranja nakon tuce drzava bi propala.Tako Marine nemoj se nadat da ces dobiti kake pare!


Prave tinejđerske reakcije na događaj, u kombinaciji sa ozbiljnim nedostacima u obrazovanju. Neovisno o tome tko je napadnut, jer to i nije poanta, ulični borci na forumu smatraju sramotnim obratiti se policiji. Čudno im je kad netko napadnut ne koristi sva raspoloživa sredstva ne bi li napadača premlatio. Ulične tuče sasvim su im normalna stvar, uobičajena, bilo bi čudno da ih nema. Za odlazak u bolnicu i prijavu potrebne su im znatno ozbiljnije posljedice od, recimo, posjekotine ili blagog potresa mozga. Sramota je obratiti se medijima. Ako te netko slika, misle oni, nije strašno prebiti ga. Ako ti slika curu, također.

Živimo u nekakvom vremenu divljaštva i primitivizma. Svašta se može pročitati (iako s mukom - radi se mahom o polupismenim autorima). Čudim se iz dana u dan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marin_00
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 9:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odkud ti to znas da je lik bio pijan? A ako je lik odtrcao(pobjegao) vjerojatno je trijezan bio,ili mozda samo malo zuja neka. ''Živimo u nekakvom vremenu divljaštva i primitivizma.'' Pa brate ako ti se nesvida onda si rodem u krivo vrijeme Smile I sada vas par zeli promijeniti cijelu drzavu,ajde borite se jos i protiv kriminala,prostitucije,i svim ilegalnih sranja! Mozda i uspijete Smile Ja vam drzim fige hehe (uz pijesmu od Daleke obale-ovo nije moje vrijeme) Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: