Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pretučen Marin Franov, fotoreporter Slavonskog doma

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2008. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marin_00 je napisao/la: ›
Kako vi lazete ljudi,pola toga nije tocno... ja nemogu vjerojat,nisi uopce dobio niti jedan udarac osim onog zadnjeg kada je neki decko skocio na tebe i nogom te udario u leda,a ovo ostalo je bilo jedino,sto su te 2 puta gurnili... I ako je guranje za tebe udarac onda si stvarno neka pii... A i sta s tim sto si fotoreporter,neznaci da imas neke prednosti u mup-u... isti si kao i svi mi ostali,zato stani u red i cekaj! A i ti pravis skandala sada oko toga,sam si izabrao takav posao,znaci znas i posljedice koje ce ti biti.Tako da nemoj misliti da ti se ovakve stvari nece desavati jos puno puta.Za mene ste ispali seljacie zato sto pravite neznam ni ja sta od toga kako je decko dobio od lekog ''klinca'' batina, ja bi sutio i sramio se toga!!!!


Stvarno si mulac! Smile

Lagano razmisli prije nego ista kazes jer se ovdje ne mozes sakriti iza nicka.

Mislim da ovaj tvoj post nije vrijedan moguce zajebancije sa zakonom.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cuckovic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2008. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako je bio na radnom zadatku, zašto je viđen u dresu sa bambusom u ruci i fotićem preko ramena?


Ovo totalno nije u redu, ja npr. na radnom zadatku pijem iskljucivo pivo ili ponekad pelin. Bambus na radnom zadatku?! Necemo tako u Evropu!
Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Perjury
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2008. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi ste zaboravili napomenuti jednu vrlo važnu stvar.Ovo nije bio napad na MarinaFranova - fotgrafa Slavonskog Doma.Ovo je bio napad na Marina Franova - seljačinu i bilo je samo pitnje vremena kada će ga neko napucat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2008. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Perjury je napisao/la: ›
Svi ste zaboravili napomenuti jednu vrlo važnu stvar.Ovo nije bio napad na MarinaFranova - fotgrafa Slavonskog Doma.Ovo je bio napad na Marina Franova - seljačinu i bilo je samo pitnje vremena kada će ga neko napucat.
A činjenica da je seljak opravdava batine??? Mislim, ako frajerov posao (ili slikanje nevezano za posao) nekom idu na jetru, onda ga se ili zamoli da ne fotka ili ga se prijavi policiji ako se smatra da radi nešto kažnjivo zakonom... Ne opravdavam nikoga, ali nema smisla zatuć svakoga zbog netrpeljivosti ili krive obavještenosti ili štotijaznam čega sve ne.... Brate mili, ako vidiš da te netko fotka, a ti to ne želiš, onda odeš i kažeš mu buraz, lega, bracika, briši sliku i ne slikaj me više... I točka... A ne po pičci odmah....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2008. 11:00 
Naslov:  Re: Pretučen Marin Franov, fotoreporter Slavonskog doma
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marin_00 je napisao/la (Pogledaj post): › A i ti pravis skandala sada oko toga,sam si izabrao takav posao,znaci znas i posljedice koje ce ti biti.


Pa nije on boksač da mora snosit posljedice za svoj posao?
Šta, dođe lopov u trgovinu, zvizne prodavača i tvoj komentar je "sam si izabrao posao i snosi posljedice"?
Šta je novinare dozvoljeno tući zato što su novinari? Zašto bi udario novinara, a trgovca nebi?
Ono za što on treba snosit posljedice je ako razbije foto opremu u vrijednosti 50 000 kn i to što je pio na poslu, a ne hoće li ga netko isprebijat jer je radio svoj posao.
Jesi kad čuo za novinarsku slobodu? On smije fotkati koga želi i zbog toga je zakon na njegovoj strani, prije nego na strani napadača. Zar ne vidiš da piše da je na njegovoj strani cijelo Hrvatsko Novinarsko Društvo?
Možda si čak i ti taj napadač s obzirom na tvoj primitivni komentar.

Je, Franov je davež kakvog nema, al nije bilo u redu udariti ga jer je radio svoj posao osim ako prvi nije počeo provocirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Perjury
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2008. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaobilazite ono što je point cijele priče.Franov je dobio batina zato što je davež,ljigež i što sve ne.Sasvim slučajno je pri tome imao fotoaparat u rukama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.06.2008. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Perjury je napisao/la (Pogledaj post): › Zaobilazite ono što je point cijele priče.Franov je dobio batina zato što je davež,ljigež i što sve ne.Sasvim slučajno je pri tome imao fotoaparat u rukama.


point ???

i to sto je on davez, ljigez i sto sve ne ....opravdava nasilje ?

jednako kao sto kriva frizura opravdava nasilje, ili boja koze, ili da je mozda zidov, pa sta bi se onda cudli ... zidov je, treba dobiti batina.

Ja poznajem jednog Aleksandra, uzasno me zivcira i mislim da je i srbin, to bi bio sasvim legitiman razlog da ga istucem ?


Zadnja promjena: Ingo; 23.06.2008. 11:17; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zoks
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2008. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jučer nitko nije znao za tebe,a sad si sve medije obišao. možda i neku odštetu ubodeš,ipak slabije čuješ na lijevo uho. presmješni su ti mediji,novinska organizacija i sve što spada pod taj koš.

_________________
Nk Osijek Ultras
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2008. 11:23 
Naslov:  Re: Pretučen Marin Franov, fotoreporter Slavonskog doma
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zanimljivo je kako će navijači uvijek naći opravdan razlog da nekoga bubnu, pa čak i opravdat kolegu navijača ako sami nisu sudjelovali u cipelarenju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sikki
Offline
Avatar

Ukupno postova: 210
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2008. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ništa drugo no primitivizam i izfrustriranost.
Poslje toga je vjerovatno stradalo još 50 kanti, 30 kontejnera i nekoliko stakala na busnim stanicama i to sve da nitko primjetio nije...

Na mene se lik s zlatnim lancem oko vrata zaletio sa stolice iz birtije jer je on sjedio s nekim tamo 40-50 m dalje od mene, a ja panoramski slikam zgradu.

Kako je krenio na mene mislio sam da će mi izbit sve iz ruku. Kao šta ja ovdje slikam dok ljudi tu sjede, a bilo je 5 ljudi na terasi ispod tende.
Ja mu kažem da pregleda fotke i ako se vidi i na jednoj ja sve brišem. A on će meni šta ja njega zajebavam i da se gubim otamo. I šta sad takom primitivcu reći... Imam ga na slici fotkanog kako je prilazio meni. Za svaki slučaj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2008. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nažalost, takvih je puno...
I još su u stanju razbiti opremu, a svi znamo da je cjena te opreme iznad 10 000 kn. To je kao da nečiji skuter (pa čak i više uzevši Marinovu ili Sikkijevu opremu u obzir) slupaš ako ti se netko zamjeri namjerno ili slučajno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sikki
Offline
Avatar

Ukupno postova: 210
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2008. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije problem to što je Marin ljigež ili kako ga već vidite, nego je problem kako će neka izfrustrirana osoba reagirati na njegov objektiv i nastup...

Imam još jedan glupi primjer iz svatova gdje sam ja stao da uslikam dvojicu frajera za stolom a on ni pet ni šest, uze kož sa stola u ruku, ljutito šakom udari o stol i kaže " Da nisi slučajno uslikooooooooo, i da se ne pravim blesav."

Pa jel nema ljepšeg načina za reći, "Aj pliz nemoj uslikat; ne želim se slikat, neću sliku s tim levatom." bilo što i sve u redu.

Da Marin počme pisati takve gluposti po netu mogo bi ih skupit na stotine.

Ljudi prestaju komunicirati riječima i odoše u vražju mater.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2008. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po ovome ispada da je on zaslužio batine jer je slikao navijačice

mislim wtf??

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.06.2008. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ponavljam opet........nasilje i samo nasilje tako se treba to riješiti! mislim stvarno....

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2008. 17:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa prema njegovom svjedočenju je uzrok batina bio to što je fotkao navijačice dok su plakale. Ako je to jedini razlog, onda nije u redu što je dobio batina.
Ali ako je provocirao, što mu nebi bilo prvi put, i uslijed toga dobio batina, uz činjenicu da je i sam pio (na radnom zadatku, kako on tvrdi), to je druga stvar.
Ipak smo čuli samo jednu stranu priče jer čisto sumnjam da, ako i je provocirao, bi to naveo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: