Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sprichst du Deutsch?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
iggy_rock
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.06.2008. 2:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mustard je napisao/la: ›
Jadan mali IG koji je malo povrijeđen jer se prijavio za unapređenje, a onda na testnom periodu izgubio poziciju od kolege, pa se sad malo osvećuje.

Jadni mali Gudeljevic se za razliku od tebe crva koji se skrivas iza pseudonima makar ima muda predstaviti imenom i prezimenom, covjek stoji iza svojih rijeci i djela.
Ti si ocigledno debela kravetina imenom "gorana"... Kad si tako bitna i u pravu, onda se i potpisi imenom i prezimenom. Glupačo.


Zadnja promjena: iggy_rock; 02.06.2008. 15:30; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.06.2008. 7:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mustard je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ivan Gudeljević je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.jutarnji.hr/kultura_i_zivot/hi-tech/clanak/art-2007,2,14,zombix_kolumna,62864.jl

"Transcum" je tvrtka koja posluje neetično, na rubu zakona, daleko ispod svih normi i standarda.

Mirne duše nakon iskustva na prvoj liniji mogu reći da je firma smeće, da je eksploatatorska politika smeće i da je dobar dio menadžmenta najobičniji ljudski šljam kada je u stanju prijetnjama otkazom, ucjenama i sličnim izrabljivačkim metodama "motivirati" radnike.

Transcom mi se gadi otkad sam čovjeku čija je tada pokojna supruga imala ugovor s obveznim trajanjem morao objasniti da on mora podmiriti dug. Pokojnica, provjereno, nije koristila telefon.

Liebe Studentin, geehrter Student, egal ob ihr Deutsch spricht, pogledajte oglase po SCu, fakultetima, raspitajte se po domovima i kantinama, kod prijatelja... Poslova s humanim vrednovanjem vaše osobe i vašega rada ima. Ne smije vas nitko ponižavati dok zarađujete svoje novce!

http://www.jutarnji.hr/kultura_i_zivot/hi-tech/clanak/art-2007,2,14,zombix_kolumna,62864.jl


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Jadan mali IG koji je malo povrijeđen jer se prijavio za unapređenje, a onda na testnom periodu izgubio poziciju od kolege, pa se sad malo osvećuje.
Stvarno jadno da nemaš život ni godinu dana nakon spomenutog događaja. Razz Razz Razz Razz

Sad smo malo ocrtali Transcom kako bičuje ljude i lišava ih njihovih prava i dostojanstva, seksualno zlostavlja možda? Motiviraju nas tako da nam ne odrežu uho ako imamo sve prihvatljive pozive.

Kad izađeš ispred zgrade točno znaš koji je agent od Optime (veseo, zdrav, ne puši, lagano čavrlja i gricka voće i makrobiotičku hranu za snack) a koji su iz Transcoma (kapa im krv iz nosa, oči su im crvene, tresu se ruke dok ispijaju duplu crnu kavu i panično gledaju na sat jel im je prošla minuta i pol pauze) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Tko god sumnja nek navrati slobodno do Stuca i pita na šalteru pa će im tamo reći, npr. da je Transcom poslodavac koji plaća prekovremene sate studentima, a za što zakon uopće nije niti definiran - pa se onda može sa sigurnošću i reći da si u jednom u pravu - Transcom radi na rubu zakona Wink Wink Wink

E, da, što se tiče pokojne žene koju spominješ, očito je da ti baš faks i nije sjeo jer ne znaš ni osnove ugovornih odnosa i brkaš kruške s jabukama. Bit će ti zlo, dijete malo Shocked Dobro da nisi ostao u Transcomu jer bi svojom inteligencijom kvario prosjek za barem 50-tak posto. Da si pun gluposti vidi se iz činjenica da pišeš obične laži da ljudima prijete otkazom - pa zar bi itko onda radio tamo? Sigurno bi rađe preživjeli bez svojih 1600 kn o kojima pričaju u članku kojeg si ponosno pronašao. To je dokaz da ni oni nemaju veze s mozgom jer je to daleko ispod svih zakona i očita laž svakom tko ima iole znanja i soli u glavi. To očito ti nisi Sad A to dokazuje i tvoja neuspjela karijera. Sorry babe Sad Sad

Možeš sad mirno spavati jer si superheroj koji je spasio sve kolege od sigurne "smrti", pravi Spiderman Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy I da nisi napisao tko si, svi bi u Transcomu znali o kome se radi. Ovako si se potrudio da i ostalo osječko pučanstvo sazna da si BAŠ TI njihov zaslužni spasitelj. Kako jaaaaaaadno Sad Sad Sad Prije si pisao iste gluposti pod nickom "8" a sad si se zaželio slave? Uživaj u svojih 5 minuta Razz

Vielleicht sprichst du Deutsch, aber das heisst nur, dass du Quatsch in einer anderen Sprache sprichst.

O forse potrei dire che hai un gran talento per scrivere la fanta-scienza (tolto la "scienza", certo).

All things considered, perhaps you could have found a place in Transcom as one of their key values is FUN - you sure made me laugh my *** off Wink


Svakom svojom rečenicom dokazuješ ovo što Gudeljević piše, da je u tvojoj voljenoj firmi dobro samo takvima kao ti. Nije moguće da toliki ljudi koji pričaju o negativnim iskustvima u Transcomu lažu, a samo ti govoriš istinu. Ne sumnjam da ti je tamo dobro, tko zna u kakvoj si tamo priči, u to ne ulazim, ali kao da nisi svjestan da će tvoja voljena firma prije ili kasnije preseliti svoje smeće negdje dalje na istok, a tebe skupa sa ostalima šutnuti nogom u guzicu i spremiti na biro. Umjesto da ste dobri sa svojim ljudima, iz svoga grada, uz koje živite, i koje ćete vjerojatno ostatak života morati sretati po gradu, vi se uvlačite u guzicu stranim ili kakvim god šefovima za koje ste obična unajmljena marva, i značite im 0 nečega u životu.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.06.2008. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
Svakom svojom rečenicom dokazuješ ovo što Gudeljević piše, da je u tvojoj voljenoj firmi dobro samo takvima kao ti. Nije moguće da toliki ljudi koji pričaju o negativnim iskustvima u Transcomu lažu, a samo ti govoriš istinu. Ne sumnjam da ti je tamo dobro, tko zna u kakvoj si tamo priči, u to ne ulazim, ali kao da nisi svjestan da će tvoja voljena firma prije ili kasnije preseliti svoje smeće negdje dalje na istok, a tebe skupa sa ostalima šutnuti nogom u guzicu i spremiti na biro. Umjesto da ste dobri sa svojim ljudima, iz svoga grada, uz koje živite, i koje ćete vjerojatno ostatak života morati sretati po gradu, vi se uvlačite u guzicu stranim ili kakvim god šefovima za koje ste obična unajmljena marva, i značite im 0 nečega u životu.
Bravo Svaka čast Pumpkin, uštedila si mi podosta pisanja... Osim od osobe pod nickom Mustard, čuo sam samo negativne komentare, da ne kažem pljuvanje i psovanje po Transcomu.... A prema onoj staroj gdje ima dima ima ima i vatre..... Čini se da je Transcom uistinu govno od firme koje treba preseliti u Uzbekistan, pa nek jebe njih tamo recimo....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JaIzOs
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.06.2008. 16:07 
Naslov:  Re: Sprichst du Deutsch?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ev ja citam ovo i morat cu se nadovezat.
Bio tamo,vidio sve.
I moram reci da mi je bilo u redu raditi tamo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.06.2008. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de nam ispricaj malo kako je tamo, kako to founkcionira... bas smo znatizeljni Razz

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmilk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 56
Lokacija: vukovar
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.06.2008. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JaIzOs je napisao/la: ›
Ev ja citam ovo i morat cu se nadovezat.
Bio tamo,vidio sve.
I moram reci da mi je bilo u redu raditi tamo.
pa što nisi ondak ostao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.06.2008. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad će biti odgovor
izgubio sam studentska prava osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JaIzOs
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2008. 8:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmilk je napisao/la (Pogledaj post): ›
JaIzOs je napisao/la: ›
Ev ja citam ovo i morat cu se nadovezat.
Bio tamo,vidio sve.
I moram reci da mi je bilo u redu raditi tamo.
pa što nisi ondak ostao



Dobio sam ponudu koja je bila u skladu sa mojim ocekivanjima i mogucnostima napredovanja. Svaki posao ti moze sluziti kao odskocna daska.A znam da je TWW meni koristio kao takva. I pruzili su mi stvarno puno.I bili uvijek fer i korektni prema meni.Opet ne zelim ulaziti u pojedine slucajeve,ovo pricam iz svog iskustva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy_rock
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.06.2008. 11:28 
Naslov:  Re: Sprichst du Deutsch?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JaIzOs je napisao/la (Pogledaj post): › Ev ja citam ovo i morat cu se nadovezat.
Bio tamo,vidio sve.
I moram reci da mi je bilo u redu raditi tamo.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JaIzOs
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2008. 12:02 
Naslov:  Re: Sprichst du Deutsch?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To sto znas raditi print screen pa ne moras se sad pravit vazan Smile
I to sto citam forum vec duze vrijeme al nisam registriran ne mora znaciti nista.
Stvarno ne znam...
Ah da krhko je znanje =)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy_rock
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.06.2008. 13:21 
Naslov:  Re: Sprichst du Deutsch?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JaIzOs je napisao/la (Pogledaj post): › I to sto citam forum vec duze vrijeme al nisam registriran ne mora znaciti nista.
Ne mora, ali znaci - da si ti "Mustard" iliti gorana iz transcoma...

Citat: › Stvarno ne znam...
Ah da krhko je znanje =)
Question Question Question Question Question Question Question
WTF?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy_rock
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.06.2008. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JaIzOs
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2008. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="iggy_rock"]
JaIzOs je napisao/la (Pogledaj post): › I to sto citam forum vec duze vrijeme al nisam registriran ne mora znaciti nista.
Ne mora, ali znaci - da si ti "Mustard" iliti gorana iz transcoma...

E prijatelju ovo je sad uvreda =)
Al necu ti zamjerit, bas sam se fino nasmijao =)))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.06.2008. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JaIzOs je napisao/la (Pogledaj post): › E prijatelju ovo je sad uvreda =)
Al necu ti zamjerit, bas sam se fino nasmijao =)))


normalno da nes zamjeriti kad znas da covjek istinu prica, ja sam to jos juce napiso al me nevidljiva ruka premjestila u offtopic Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JaIzOs
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2008. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
JaIzOs je napisao/la (Pogledaj post): › E prijatelju ovo je sad uvreda =)
Al necu ti zamjerit, bas sam se fino nasmijao =)))


normalno da nes zamjeriti kad znas da covjek istinu prica, ja sam to jos juce napiso al me nevidljiva ruka premjestila u offtopic Evil or Very Mad


Gle u TWW se ne radi samo za T2 nego ima i drugih kampanja.Ne bas uspjesnih koliko ja znam ali opet odlicno da ti razbije monotoniju od T2;)
A ovdje se nasmijah jer me covjek usporedio sa Goranom.E a ko nju zna bi se isto tako naljutio Smile
A siguran sam da postoje ljudi koji su bili ili su jos zadovoljni sa TWW osim mene =)
I napominjem da nisam vise tamo a jos manje da sam neko od vodecih pozicija =)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: