Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sprichst du Deutsch?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.06.2008. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JaIzOs je napisao/la (Pogledaj post): › siguran sam da postoje ljudi ... bili ili su jos zadovoljni


nađi ih, a da nisu jedan te isti klon ti tj goran Laughing nema ih JEDNOSTAVNO NEMAAAA Idea

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JaIzOs
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2008. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
JaIzOs je napisao/la (Pogledaj post): › siguran sam da postoje ljudi ... bili ili su jos zadovoljni


nađi ih, a da nisu jedan te isti klon ti tj goran Laughing nema ih JEDNOSTAVNO NEMAAAA Idea

E pa morat cu onda ja, kao bivsi zaposlenik TWW-a pokrenuti kampanju za spas casti iste firme
Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2008. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, moj bože, koliko žuči i rasipanja jada. Pa dajte malo sportskog pristupa. Imate opciju. Opcija glasi: možeš ili ne moraš tamo raditi.
Ima jedna sindikalna iz kapitalizma:
Gdje bolje - tamo dulje. I gotovo.
Tko želi tamo raditi i sviđa mu se, nek' radi. Tko ne želi ne mora. A ako mora, onda nema opciju i nije mu kriv TransCom što je očajnik bez opcije. Osobno sam zadovoljan da postoji u gradu firma koja traži zaposlenike. Što ih teže nađe morati će ih više platiti ili seliti u Indiju kao što netko napomenu.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BlaCKaNgeL
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2008. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo da i ja dam svoj glas za ovu temu...

Priznajem da nisam sve procitao jer ima stvarno masa postova:)

Uglavnom upoznao sam tjekom svog studiranja dosta ljudi koja je radila u Transcomu...recimo 10-ak.

Najcesci odgovori ujudno i jedini = firma nevalja lol

Koliko se sjecam a zadnji razgovor sam vodio na tu temu prije mj dana uglavnom se pljuje po tome sto dodes pa te salju na kave.Mislim da je to bilo govora za one koji rade TELE 2 sluzba za korisnike.
I tak kruzi prica da vise potrosis na kave nego sto zaradis:)
Da ne govorim da je placa smjesna koliko te dave s nekim statistickim kvotama. Ako se dobro sjecam to je bila neka vrsta prodaje preko tel gdje su ljudi uredno spustali slusalice a telefonist ih mora zbog statistike zadrzati na vezi.
Osobno sam spustio svaki put slusalicu jer su i mene par puta zvali...kada sam cuo price malo ipak popricam s ljudima iz solidarnosti:(

Hm a vidio sam i postove s pitanjima zasto ostajete raditi kada vam nevalja?
Pa posto u Osijeku bas i nema pretjeran odabir poslova moraju se ljudi i s ovim zadovoljit ali isto tako imaju i pravo reci koju rijec.

E sad svi ovi koji toliko brane Transkom ocito rade tamo i ocito su na nekoj poziciji,jer ponavljam ovi obicni telefonisti s kojima sam vodio razgovore strasno se zale...
Ja Vas sad pitam ako gledate 50 postova razlicitih ljudi koji se zale pa jel moguce da je tamo cvijece ipak sive boje??

Pa sto nesto ne probate napraviti da se tolika masa ljudi ne osjeca tako kao potrosna roba ili jos gore kao robovi???
A ne tu piskarat po forumu...zapamtite to...LJUDI CINE FIRMU A NE NOVAC

Eto i jedno moje opazanje...stalno hvatam oglase Transkoma na moj-posao.net...milsim da sam i nekoliko puta primjetio u stucu oglas.Hm pa i ova tema je pocela kao oglas...lol
ZNACI LJUDI ODLAZE IZ TRANSKOMA i to ne u malom broju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2008. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BlaCKaNgeL je napisao/la: ›
Eto i jedno moje opazanje...stalno hvatam oglase Transkoma na moj-posao.net...milsim da sam i nekoliko puta primjetio u stucu oglas.Hm pa i ova tema je pocela kao oglas...lol
ZNACI LJUDI ODLAZE IZ TRANSKOMA i to ne u malom broju...

da, to s oglasima je točno, jer može biti vrlo dobar pokazatelj o uvjetima rada u nekoj firmi. naime, i sam sam po raznim oglasima primjetio da neki poslodavci u osijeku praktički stalno traže nove djelatnike. kad se to traženje putem oglasa protegne na nekoliko mjeseci ili duže, očigledno je da nešto nije u redu, pogotovo u sredini u kojoj nema posla na bacanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: