Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ljubav prema dvije osobe - istovremeno?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2008. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ostajem pri mišljenju da je moguće voljeti dvije osobe istovremeno odnosno, bolje rečeno, mogu nam se sviđati dvije osobe a to se dešava vjerojatno iz razloga što u lancu koji čini ljubav(pod tim mislim;poštovanje,razumijevanje,odanost,iskrenost,strast,seks ,nježnost,romantika,itd...) odjednom zafali jedna karika,i u potrazi za karikom koja nedostaje čovjek najčešće pusti da ga vodi srce a ne pamet...


Upravo tako,slažem se s tobom.
I, iako se do sada nisam našla u takvoj situaciji, ne smatram je nemogućom...
i zaista ne znam što bih učinila da mi se dogodi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2008. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a da sad 100! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.03.2008. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A sta ako jednu osobu volis, a drugu samo jebes i lazes joj da ju volis?

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.03.2008. 3:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo je totalna glupost u životu možeš samo jednom volit i to do groba ,ali što je većina ljudi plitka to je njihov problem pogotovo što prerano ulaze u veze i nevide što se skriva iza maske ,preslabi su i ne stoje sami za sebe kao osobe ,velika većina veza čine 2 slabe osboe ,dosta je kombinacija jake i slabe osobe ,a jako rijetko veza 2 jake osobe koje stoje same za sebe kao idividue .Ne razumijem ljude koji su u vezi 6 ,7 i 8 god i nakraju se raziđu, ljudi kažu mudar čovjek vidi cilj na početku ,pametan na pola puta a budala na kraju . Kao i sve što vrijedi u životu dolazi samo jednom i zapravo imamo samo jednu pravu šansu , kao da idemo u lov sa jednim metkom , kao da uzmemo šut heroina , kokaina ,a za večinu ljudi pošto imaju nebrojeono veza i postali su ovisnici o sexu a ne o ljubavi ,to nije ništa više nego lov onog prvog puta ,ONOG PRVOG OSIJEĆAJA KOJEG VIŠE NIKAD NEDOSEGNU A ZNAMO TKO SKAČE SA LIJANE NA LIJANU ...


Život bi bio stvarno savršen kad bi tako moglo biti, ali to se događa rijetkim sretnicima, da pronađu svoju pravu ljubav, i ostanu s njom ostatak života. I pitanje je, koliko je i takva veza/brak idealna, kad bi se baš malo zagrebalo po površini. Sve je to krasno kad čovjek to gleda sa strane, ali svatko najbolje zna svoje.
I mislim da bi bilo prestrašno kada bi čovjek u životu volio samo jednom, i onda zatvorio svoje srce i osjećaje pred svima, jer eto, volio sam jednom, i to je to, gotovo. To mi zvuči smiješno. Kako nas život mijenja, tako se mijenjaju i kriteriji, i načini na koji volimo druge osobe. Nije ista strast i zaljubljenost u 17-oj godini, niti neka zrela ljubav i strast u četrdesetoj. Ima ljudi koji su svoju pravu ljubav pronašli tek u zrelijim godinama, nakon propalih veza ili brakova. Sve je to individualno, a što je najvažnije, puno puta nije dovoljna samo ljubav da bi dvoje ljudi ostali "sretni zauvijek", nego kako ti se kockice u životu poslože, žalosno ali istinito.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2008. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo je totalna glupost u životu možeš samo jednom volit i to do groba ,ali što je većina ljudi plitka to je njihov problem pogotovo što prerano ulaze u veze i nevide što se skriva iza maske ,preslabi su i ne stoje sami za sebe kao osobe ,velika većina veza čine 2 slabe osboe ,dosta je kombinacija jake i slabe osobe ,a jako rijetko veza 2 jake osobe koje stoje same za sebe kao idividue .Ne razumijem ljude koji su u vezi 6 ,7 i 8 god i nakraju se raziđu, ljudi kažu mudar čovjek vidi cilj na početku ,pametan na pola puta a budala na kraju . Kao i sve što vrijedi u životu dolazi samo jednom i zapravo imamo samo jednu pravu šansu , kao da idemo u lov sa jednim metkom , kao da uzmemo šut heroina , kokaina ,a za večinu ljudi pošto imaju nebrojeono veza i postali su ovisnici o sexu a ne o ljubavi ,to nije ništa više nego lov onog prvog puta ,ONOG PRVOG OSIJEĆAJA KOJEG VIŠE NIKAD NEDOSEGNU A ZNAMO TKO SKAČE SA LIJANE NA LIJANU ...


Život bi bio stvarno savršen kad bi tako moglo biti, ali to se događa rijetkim sretnicima, da pronađu svoju pravu ljubav, i ostanu s njom ostatak života. I pitanje je, koliko je i takva veza/brak idealna, kad bi se baš malo zagrebalo po površini. Sve je to krasno kad čovjek to gleda sa strane, ali svatko najbolje zna svoje.
I mislim da bi bilo prestrašno kada bi čovjek u životu volio samo jednom, i onda zatvorio svoje srce i osjećaje pred svima, jer eto, volio sam jednom, i to je to, gotovo. To mi zvuči smiješno. Kako nas život mijenja, tako se mijenjaju i kriteriji, i načini na koji volimo druge osobe. Nije ista strast i zaljubljenost u 17-oj godini, niti neka zrela ljubav i strast u četrdesetoj. Ima ljudi koji su svoju pravu ljubav pronašli tek u zrelijim godinama, nakon propalih veza ili brakova. Sve je to individualno, a što je najvažnije, puno puta nije dovoljna samo ljubav da bi dvoje ljudi ostali "sretni zauvijek", nego kako ti se kockice u životu poslože, žalosno ali istinito.
Da nije to prestrašno to je za diviti se ,a tovj tekst je čista demagogija i relativiziranje ,molim te samo mi kaži što će čovjek ostvariti,postići i zadržati u 21 st ako nije spreman IZGINIT za to samo žrtva ,disciplina ,predanost i rad dovode do cilja .Ali nije problem ni ostvariti neki cilj nego je problem zadržati se na visokom nivou kroz dugo vrijeme. Kao što rekoh već ranije ljudi ulaze prerano u veze koje nevode nikud ,nemaju nikakvog druog kriterija koji osba mora ispunit osim fizičkog izgleda i onda to tragično završava , život im propadne jel ostanu obično samohrani roditelji bez škole ,gute i budućnosti .
Neznam sto je u te ljude uslo danas ali ako da neshvaćaju da IMAJU JEDAN ŽIVOT KOJI NEMA REPRIZU .Treba znat odgojit decu da postanu ljudi znači nema veza dok se djete školuje do svoje 23 ,24 god kad završi fax zaposli se onda ono može ući u vezu koja ima budućnost sve ostalo je dokazano krivi put .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2008. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
eldiablo je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Ljudi često brkaju pojmove zaljubljenost i ljubav.Iza "lude" kemije između dvoje ljudi zna se na neko vrijeme skrivati potpuna praznina,dojam jedinstvenog doživljaja i bezvremenskog iskustva kemiji je svojstven,i dešava se više puta u životu...
Zaljubljenost je samo prirodno ljepilo koje nakratko poveže dvoje ljudi,a do zrele ljubavi je dalek put...na kojem se oboje trebaju truditi.
Mene sad samo zanima da li bi vas više pogodila emotivna prevara partnera ili usputni sex?


Molim??? Pa kako ti to razdvajas? Rolling Eyes


Ti si muškarac trebao bi to bolje znati od mene,vama je sex "usputni" samo sex,dakle jednom se desi pod izlikom popio sam,ovo ono,znaš to ništa meni nije značilo,tralalalala...dok je emotivna prevara nešto puno dublje,kada emocije počnu raditi svoje,zaljubljenost,strast,i onda to traje i traje,teška srca bi to prekinuli a znate da nije u redu to što radite...Žene najčešće više pogađa ovo drugo jer ne mogu prihvatiti da njen voljeni muškarac poklanja pažnju i nježne trenutke nekoj drugoj...možda ima ovdje netko "iskusan" da malo prokomentira to:)



Hmm...ja bih to trebao znati? Zvuci kao da se to ocekuje od nas... Dobro, mi smo s marsa pa imamo malo drugaciji jezik - da si napisala - jedan sex ili 50 s istom zenom bilo bi mi jasnije...dobro...znaci emocionalno postaje kad se vara s istom osobom vise od jedan put...hehe za poludit...ko bi vas razumio....

...e sad, kada sam ja varao svoje cure (proslo vrijeme)...sve su mi bile draga a ovima s kojim sam ih varao sam pricao bajke...mislim tak ih je bilo najlakse drzat pod kontrolom...problem je u tome sto su one jadne na kraju uvjerene da je to istina pa se onda cak zapitaju jeli moguce voljet dvije osobe istovremeno i evo ti topica...moze biti i obrnuto, zasto ne, da je neka femme fatale u pitanju a da to radi naivnim muskicima...mislim, pricale su i meni neke bajke, tipa, ne stima s deckom, nesto fali u vezi, treba joj to, pa me laganini iskoristi i tak.....

HEI - pa nama su sve drage i privrzene srcu koje nam daju!!! NOT!
Uostalom, evo iz zivota: Ponekad odem u jedan caffe u Osijeku (prijatelj vlasnik) u kojem mozes vidjet samo likove s ljubavnicama i obrnuto...i tko dolazi cesce moze vidjet da se ljubavnice/i mijenjaju...nitko ne ostavlja zenu! (Iako su cesto ljubavnice duplo mladje od zena - sto je strasno za vidjet - povraca mi se- al ocigledno male imaju zeludac) Ja zapravo zalim te jadnice, al sta ces, svatko je kovac svoje srece i svatko ima pravo zivjeti svoj zivot kako zeli. Voljeti dvije zene istovremeno? ma daj... Kod svake nesto drugo? haha

SARKAZAM:
Da, volim dvije zene. Prvu zato sto dobro kuha, sprema, brine se o djeci, kuci...ma brine se o svemu pa jadna ne stigne bas i sjajno izgledat pored svega toga.... Druga, eee da, nju volim, zato sto nije rodila pa joj se sise nisu objesile, dobro se jebe, dobro pusi, uvijek mirsljava, nista ne pita samo se seksa pa tko ju nebi volio.....


Zadnja promjena: eldiablo; 07.03.2008. 10:49; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mila
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2008. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moguće je. Da li je to ljubav, zaljubljenost ili nešto treće... manje je važno. Ali moguće je osjećat iskrene i intenzivne osjećaje prema dvije osobe istovremeno. Desi se kad dođe do preklapanja svjetova, sudara paralelnih života... I ne može potrajat...
Ko god se nađe u takvoj situaciji... znači da je negdje gadno pogriješio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.03.2008. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast na iskrenosti Smile Ma ti si lega iznimka ako ti svaka s kojom legneš(ili si lijegao) priraste srcu...Uglavnom muškarci(koje ja znam) ne gaje nikakve emocije prema osobi s kojom su jednom/dvaput zabrijali(shvati to kako god),još ako im je sex bio loš ne ponavljaju to pa je manja vjerojatnost od nekakvog dubljeg emotivnog zbližavanja...
Svima su nam afiniteti drugačiji,koliko god su žene naivne jer neke "padnu" na grubijane a neke na sweet talkere,niste ni vi baš jako mudri i svaka koja se malo više potrudi "skuha" vas brže nego nedjeljni ručak...(opet će ovo otići na krivi kolosjek,vidim ja Smile


IRONIJA
-dakle ti imaš jednu ženu za "po kući" i jednu "za po krevetu" i ponosiš se time?hmmmmm...(i onda su žene drolje ako dobar sex imaju u drugom krevetu osim bračnom,a vi ste i dalje frajeri/fakeri,blablabla...)


ps.ispričavam se što zaboravih kvotati,odnosi se na eldiablov post,of kors Smile


Zadnja promjena: marrai; 10.03.2008. 12:07; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.03.2008. 10:50 
Naslov:  Re: Ljubav prema dvije osobe - istovremeno?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovih dana ne volim nikoga.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2008. 11:20 
Naslov:  Re: Ljubav prema dvije osobe - istovremeno?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ovih dana ne volim nikoga.

ni ja, ali malo duže od ovih dana
ne znam što mi je (ok u srijedu sam krivila pms)
a mislila sam da sam jedina

pozz sestro

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala_maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2008. 3:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da li je moguće voljeti dvije osobe odjednom? Je.
Da li nam se većini to dogodilo? Je.
Da li smo se mogli obuzdati i prekinuti to na vrijeme (ako smo u vezi ili braku) - Jesmo.

Ako si s nekim u vezi i svidi ti se, reži sadašnju vezu i kreni dalje tj. odluči se za jednog od te dvojice ili se scooliraj i budi sa sadašnjim dečkom. Negdje te srce ipak više vuče.

Meni se dogodilo da dok sam bila u vezi svidio mi se jako jedan dečko, i on je bio u dugoj vezi, koja je već polako pucala,nabacivao mi se i očekivao da ću zbog njega prekinuti sa svojim dečkom. Ja sam skužila da bez obzira što je ovako jako kvalitetan dečko,da ipak više volim svog dečka, i sve sam s njim srezala u korijenu.A da mi se više svidio, ostavila bih dečka. Mrzim to sjedenje na 2 stolca i na kraju ti se oba izmaknu.

Na to se i nadovezujem da mi je gori usputni sex...jer ako ima tu emocionalmu prevaru, na kraju često ništa ne bude. A da je imao usputni ili bilo kakav drugi sex....fuj...zgadio bi mi se odmah i noga!

_________________
Samo jednom se živi!
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala_maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2008. 3:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ima ljudi koji ne varaju i ne švrljaju, doduše rijetki su,ali ne treba generalizirati i sve stavljati u isti koš.

_________________
Samo jednom se živi!
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2008. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mala_maja je napisao/la (Pogledaj post): › I ima ljudi koji ne varaju i ne švrljaju, doduše rijetki su,ali ne treba generalizirati i sve stavljati u isti koš.

Ima of kors,to nitko ne poriče,čak i nisu tako rijetki...
Ljudi koji su sretni i zadovoljni s onim što imaju doma,i cijene to, neće riskirati bez obzira koliko puta se nađu u situaciji "prilika čini lopova"...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.03.2008. 6:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo je totalna glupost u životu možeš samo jednom volit i to do groba ,ali što je većina ljudi plitka to je njihov problem pogotovo što prerano ulaze u veze i nevide što se skriva iza maske ,preslabi su i ne stoje sami za sebe kao osobe ,velika većina veza čine 2 slabe osboe ,dosta je kombinacija jake i slabe osobe ,a jako rijetko veza 2 jake osobe koje stoje same za sebe kao idividue .Ne razumijem ljude koji su u vezi 6 ,7 i 8 god i nakraju se raziđu, ljudi kažu mudar čovjek vidi cilj na početku ,pametan na pola puta a budala na kraju . Kao i sve što vrijedi u životu dolazi samo jednom i zapravo imamo samo jednu pravu šansu , kao da idemo u lov sa jednim metkom , kao da uzmemo šut heroina , kokaina ,a za večinu ljudi pošto imaju nebrojeono veza i postali su ovisnici o sexu a ne o ljubavi ,to nije ništa više nego lov onog prvog puta ,ONOG PRVOG OSIJEĆAJA KOJEG VIŠE NIKAD NEDOSEGNU A ZNAMO TKO SKAČE SA LIJANE NA LIJANU ...


Život bi bio stvarno savršen kad bi tako moglo biti, ali to se događa rijetkim
sretnicima, da pronađu svoju pravu ljubav, i ostanu s njom ostatak života. I pitanje je, koliko je i takva veza/brak idealna, kad bi se baš malo zagrebalo po površini. Sve je to krasno kad čovjek to gleda sa strane, ali svatko najbolje zna svoje.
I mislim da bi bilo prestrašno kada bi čovjek u životu volio samo jednom, i onda zatvorio svoje srce i osjećaje pred svima, jer eto, volio sam jednom, i to je to, gotovo. To mi zvuči smiješno. Kako nas život mijenja, tako se mijenjaju i kriteriji, i načini na koji volimo druge osobe. Nije ista strast i zaljubljenost u 17-oj godini, niti neka zrela ljubav i strast u četrdesetoj. Ima ljudi koji su svoju pravu ljubav pronašli tek u zrelijim godinama, nakon propalih veza ili brakova. Sve je to individualno, a što je najvažnije, puno puta nije dovoljna samo ljubav da bi dvoje ljudi ostali "sretni zauvijek", nego kako ti se kockice u životu poslože, žalosno ali istinito.
Da nije to prestrašno to je za diviti se ,a tovj tekst je čista demagogija i relativiziranje ,molim te samo mi kaži što će čovjek ostvariti,postići i zadržati u 21 st ako nije spreman IZGINIT za to samo žrtva ,disciplina ,predanost i rad dovode do cilja .Ali nije problem ni ostvariti neki cilj nego je problem zadržati se na visokom nivou kroz dugo vrijeme. Kao što rekoh već ranije ljudi ulaze prerano u veze koje nevode nikud ,nemaju nikakvog druog kriterija koji osba mora ispunit osim fizičkog izgleda i onda to tragično završava , život im propadne jel ostanu obično samohrani roditelji bez škole ,gute i budućnosti .
Neznam sto je u te ljude uslo danas ali ako da neshvaćaju da IMAJU JEDAN ŽIVOT KOJI NEMA REPRIZU .Treba znat odgojit decu da postanu ljudi znači nema veza dok se djete školuje do svoje 23 ,24 god kad završi fax zaposli se onda ono može ući u vezu koja ima budućnost sve ostalo je dokazano krivi put .


Očito se nismo razumjeli. Npr. u tvom prvom postu, kažeš, u životu možeš voljeti samo jednom. Dobro. Ja sam se prvi put stvarno jako, strašno zaljubila u srednjoj školi. Veza je potrajala 6 mjeseci, i to je bilo to. Imala sam 16 godina. I po tvome, trebala sam valjda reći: Sad sam voljela, neću nikad više, idem se zarediti, živjeti u celibatu cijeli život, i nikad se više ne želim zaljubiti, i pucat ću puškom u svakog dečka koji mi se približi? Oprosti, ali kako si ti to rekao, to bi bilo to.

Glede drugog posta, nemaš pravo suditi o tuđim životima, jer slažem se da je u svemu potreban trud i znoj, odricanje i žrtva, ali život nas uči, da koliko god nekad učinio i dao sve od sebe i ustrajao, nekad jednostavno ne uspiješ. Ti si očito imao sreće u životu, ali mnogi i nisu. Nisu svi ljudi, kako ti u stvari generaliziraš, kreteni koji padaju na površnost i vanjski izgled, i nisu nesposobni žrtvovati se i ustrajati u nečemu.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.04.2008. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

glavno da se ljudi vole
nije važno kako i gdje
nije važno ni da li se vole kao ljudi
ili kao ljubavnici
ljubav je prekrasna
i treba je biti što više Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: