Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ljubav prema dvije osobe - istovremeno?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2008. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladen.jr je napisao/la (Pogledaj post): › može ih biti i više od dvije ako imaju dobru guzu. ;-)

Hehe,ma bio bi ti sretan da nađeš jednu sa dobrom guzom,treba biti skroman Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2008. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a čuj momak zna kuhati grah
sad kad je glavni badžo može birati

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2008. 3:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A šta kad netko voli 3-4 odjedanput? Kako to objasnit? I ne razumijem zašto je onaj koji ima ljubavnicu cijeli život bolji od onog koji skače iz kreveta u krevet? Jer taj koji skače sigurno nema ženu i djecu. A ovaj što ima ljubavnicu a kod kuće mu žena s djecom, e taj mi je veći gad od ovog promiskuitetnog.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2008. 5:18 
Naslov:  Re: Ljubav prema dvije osobe - istovremeno?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eldiablo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zasto bi netko htio biti s vise zena istovremeno tj. traziti dalje to sto "nema" kod kuce....pa zato sto je vjerojatno labilna, egocentricna, nesigurna, iskompleksirana, isfrustirana osoba tj. nesposoban ili lijen pronaci to sto mu nedostaje u skrivenim mjestima svog partnera....


To i ja mislim o dotičnima koje poznajem, upravo to... Nisu ni zaslužili ničiju ljubav koliko su ljigavi, ali opet, mnoge žene jednostavno prelaze preko koječega, misle da tako mora biti, ili su zaljubljene/privržene previše pa nemaju snage to napucati. Ima svašta...

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2008. 7:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je totalna glupost u životu možeš samo jednom volit i to do groba ,ali što je većina ljudi plitka to je njihov problem pogotovo što prerano ulaze u veze i nevide što se skriva iza maske ,preslabi su i ne stoje sami za sebe kao osobe ,velika većina veza čine 2 slabe osboe ,dosta je kombinacija jake i slabe osobe ,a jako rijetko veza 2 jake osobe koje stoje same za sebe kao idividue .Ne razumijem ljude koji su u vezi 6 ,7 i 8 god i nakraju se raziđu, ljudi kažu mudar čovjek vidi cilj na početku ,pametan na pola puta a budala na kraju . Kao i sve što vrijedi u životu dolazi samo jednom i zapravo imamo samo jednu pravu šansu , kao da idemo u lov sa jednim metkom , kao da uzmemo šut heroina , kokaina ,a za večinu ljudi pošto imaju nebrojeono veza i postali su ovisnici o sexu a ne o ljubavi ,to nije ništa više nego lov onog prvog puta ,ONOG PRVOG OSIJEĆAJA KOJEG VIŠE NIKAD NEDOSEGNU A ZNAMO TKO SKAČE SA LIJANE NA LIJANU ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2008. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: ›
Ovo je totalna glupost u životu možeš samo jednom volit i to do groba ,ali što je većina ljudi plitka to je njihov problem pogotovo što prerano ulaze u veze i nevide što se skriva iza maske ,preslabi su i ne stoje sami za sebe kao osobe ,velika većina veza čine 2 slabe osboe ,dosta je kombinacija jake i slabe osobe ,a jako rijetko veza 2 jake osobe koje stoje same za sebe kao idividue .Ne razumijem ljude koji su u vezi 6 ,7 i 8 god i nakraju se raziđu, ljudi kažu mudar čovjek vidi cilj na početku ,pametan na pola puta a budala na kraju . Kao i sve što vrijedi u životu dolazi samo jednom i zapravo imamo samo jednu pravu šansu , kao da idemo u lov sa jednim metkom , kao da uzmemo šut heroina , kokaina ,a za večinu ljudi pošto imaju nebrojeono veza i postali su ovisnici o sexu a ne o ljubavi ,to nije ništa više nego lov onog prvog puta ,ONOG PRVOG OSIJEĆAJA KOJEG VIŠE NIKAD NEDOSEGNU A ZNAMO TKO SKAČE SA LIJANE NA LIJANU ...


ima jean interesantan filozof.. kierkegaard.. koji u svom delu 'ili/ili' razglaba o 3 faze zivota.. estetskom, moralnom i teoloskom. prvi nema puno veze s estetikom, vec sa ovozemaljskim uzicima, drugi s obvezama tipa; posao, brak itd.. a treci a spoznajom boga, religije..

da sad ne ulazim u dubioze (kog zanima 'gugle iz jor frend' Wink.. uglavnom, covjek krece s estetskom fazom, u kojoj ostaje do nekog, nazovimo sloma.. i ulazi u drugu fazu, moralnu. isto tako u sljedecu. covjek ne mora nuzno, kroz zivot, prozivjeti sve faze, ali nuzno ih prolazi tim redosljedom..

ja kontam da budem esteta 4ever ! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2008. 8:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › A šta kad netko voli 3-4 odjedanput? Kako to objasnit? I ne razumijem zašto je onaj koji ima ljubavnicu cijeli život bolji od onog koji skače iz kreveta u krevet? Jer taj koji skače sigurno nema ženu i djecu. A ovaj što ima ljubavnicu a kod kuće mu žena s djecom, e taj mi je veći gad od ovog promiskuitetnog.


Generaliziraš previše...nitko nije rekao da je jedan bolji ili lošiji,kao što nije nigdje napisano da oni skakači kojima nije dovoljna jedna(ako su već i skloni tome) također nisu u braku/vezi...ne držim stranu ni skakačima ni onima vjernim jednoj ljubavnici ali definitivno su mi više odbojniji oni koji su u vječnoj potrazi za neobaveznim seksom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2008. 8:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo je totalna glupost u životu možeš samo jednom volit i to do groba ,ali što je većina ljudi plitka to je njihov problem pogotovo što prerano ulaze u veze i nevide što se skriva iza maske ,preslabi su i ne stoje sami za sebe kao osobe ,velika većina veza čine 2 slabe osboe ,dosta je kombinacija jake i slabe osobe ,a jako rijetko veza 2 jake osobe koje stoje same za sebe kao idividue .Ne razumijem ljude koji su u vezi 6 ,7 i 8 god i nakraju se raziđu, ljudi kažu mudar čovjek vidi cilj na početku ,pametan na pola puta a budala na kraju . Kao i sve što vrijedi u životu dolazi samo jednom i zapravo imamo samo jednu pravu šansu , kao da idemo u lov sa jednim metkom , kao da uzmemo šut heroina , kokaina ,a za večinu ljudi pošto imaju nebrojeono veza i postali su ovisnici o sexu a ne o ljubavi ,to nije ništa više nego lov onog prvog puta ,ONOG PRVOG OSIJEĆAJA KOJEG VIŠE NIKAD NEDOSEGNU A ZNAMO TKO SKAČE SA LIJANE NA LIJANU ...


Ne slažem se s ovim nikako...osobito ne s izjavom da u životu imamo samo jednu pravu šansu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2008. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › I ne razumijem zašto je onaj koji ima ljubavnicu cijeli život bolji od onog koji skače iz kreveta u krevet? Jer taj koji skače sigurno nema ženu i djecu. A ovaj što ima ljubavnicu a kod kuće mu žena s djecom, e taj mi je veći gad od ovog promiskuitetnog.


Gadovi su obojica, niti jedan nije bolji od drugog...
Oženjeni vara, ljubavnica/e je/su polusvijesna/e stanja i sa ili bez nade da će samo one biti prve i jedine idu u to ...
Promiskuitetni kompleksaš isto vara ( doduše ne zakonitu suprugu), ali u dosta slučajeva (kad mu je neka žena mission impossible) on daje lažne nade samo da uspije uletiti u krevet žene (da ne kažem nešto prostije)...
Žene koje varaju i koje su promiskuitetne smatram još gorim osobama...

I znam da će se naći netko tko će pitati a šta je s otvorenim vezama?
E pa to je bullshit, izmišljeno od strane labilnih osoba koje nemaju petlje upustiti se u vezu i obveze/odgovornosti koje ona vuče za sobom...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2008. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): › I ne razumijem zašto je onaj koji ima ljubavnicu cijeli život bolji od onog koji skače iz kreveta u krevet? Jer taj koji skače sigurno nema ženu i djecu. A ovaj što ima ljubavnicu a kod kuće mu žena s djecom, e taj mi je veći gad od ovog promiskuitetnog.


Gadovi su obojica, niti jedan nije bolji od drugog...
Oženjeni vara, ljubavnica/e je/su polusvijesna/e stanja i sa ili bez nade da će samo one biti prve i jedine idu u to ...
Promiskuitetni kompleksaš isto vara ( doduše ne zakonitu suprugu), ali u dosta slučajeva (kad mu je neka žena mission impossible) on daje lažne nade samo da uspije uletiti u krevet žene (da ne kažem nešto prostije)...
Žene koje varaju i koje su promiskuitetne smatram još gorim osobama...

I znam da će se naći netko tko će pitati a šta je s otvorenim vezama?
E pa to je bullshit, izmišljeno od strane labilnih osoba koje nemaju petlje upustiti se u vezu i obveze/odgovornosti koje ona vuče za sobom...


Potpis! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2008. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="marrai";p="151427"]
MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › meni se gade osobe koje švrljaju, danas je to posatlo tako normalno da je ono /&$(%&$



A s druge strane postoje osobe koje godinama imaju ljubavnika/ljubavnicu ne švrljaju,našli su ono što im treba ali iz određenih razloga ne prekidaju postojeću vezu/brak...
Svima nama se neke stvari čine čudne i neobjašnjive ali onoga trena kada se izravno ili neizravno nadjemo u situaciji da pogledamo istini u oči,sve dobiva drugačije značenje...

Potpuno se slažem s tobom,nedavno smo komentirali isti slučaj na mom topicu. Nakon svega što sam prošla u svom nezdravom odnosu s muškarcem koji uvelike odgovara opisu koji si navela, i dalje mi nije jasan odgovor na pitanje zašto varaju svoje partnerice i još više, ako im je tako dobro s tim s kojima ih varaju, zašto ne ostave cure (žene i djeca su posve druga priča) i ne nastave dalje? Bilo bi puno poštenije nego sjediti na dvije stolice i uvjeravati samog sebe da voli obje i da mu ta druga puno znači, čak da ju i voli, ali iz samo njemu znanih razloga ne prekida svoju prvobitnu vezu. Vjerujem da je riječ o čistom kukavičluku i dokazu da je riječ i labilnoj osobi koja nije u stanju donositi odluke, koliko god one teške bile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2008. 10:20 
Naslov:  Re: Ljubav prema dvije osobe - istovremeno?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uh, bokte, nekad je teško i samo sa jednom osobom, a kamoli sa dvoje. No, eto, slažem se da je bolje biti sam, slobodan i promiskuitetan nego oženjen/udata i uskakati drugim ljudima u krevet i nuditi nemoralne ponude. Ne cijenim mnogo takve ljude. Stvarno moraš biti hladan i egocentričan da te ne zapeče vlastita savjest, pogotovo ako to netko radi dugoročno.
Sjećam se srednjoškolskih dana, imala sam bezbroj "ljubavi" i simpatija, ali kad je riječ o ljubavi samo jedna je prava, i možda misliš da se možeš ponovo zaljubiti (i osjećaj je zaista kao prava ljubav) ali to ipak nije prava ljubav. Nažalost, to shvatiš nakon dosta vremena.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2008. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl@
evo što doživjeh tj. čuh od jedne kolegice

kao pa što ako ima curu, možda ta veza nije dobra. prekinut će s njom.

ostala sam šokirana. meni je svetinja ako čujem da je netko u vezi..

s druge strane bila sam svjedok veze koja je tako prekinuta. na kraju se ispostavilo da je tip ono fenomenalan. da ga cura-ex one-guši itd... sad trči za legicom...

opet predrasude ili štogod, ali ja preko nekih stvari ne mogu prijeći

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2008. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi često brkaju pojmove zaljubljenost i ljubav.Iza "lude" kemije između dvoje ljudi zna se na neko vrijeme skrivati potpuna praznina,dojam jedinstvenog doživljaja i bezvremenskog iskustva kemiji je svojstven,i dešava se više puta u životu...
Zaljubljenost je samo prirodno ljepilo koje nakratko poveže dvoje ljudi,a do zrele ljubavi je dalek put...na kojem se oboje trebaju truditi.
Mene sad samo zanima da li bi vas više pogodila emotivna prevara partnera ili usputni sex?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2008. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Ljudi često brkaju pojmove zaljubljenost i ljubav.Iza "lude" kemije između dvoje ljudi zna se na neko vrijeme skrivati potpuna praznina,dojam jedinstvenog doživljaja i bezvremenskog iskustva kemiji je svojstven,i dešava se više puta u životu...
Zaljubljenost je samo prirodno ljepilo koje nakratko poveže dvoje ljudi,a do zrele ljubavi je dalek put...na kojem se oboje trebaju truditi.
Mene sad samo zanima da li bi vas više pogodila emotivna prevara partnera ili usputni sex?


Molim??? Pa kako ti to razdvajas? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: