Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Whitesnake - Osijek, 10. srpnja 2008.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2008. 0:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lega preseli se u Veliku!
Ruku na srce u Osijeku za mlade ima i više događanja nego što je interesa.
Evo ti samo zadnji par tjedana: UFO, OLJM, OLJK, Whitesnake, ...
Neka mjesta bi dala sve da imaju od ovog svega makar jedno.
Naravno da se može uvijek više i bolje, ali očito je i da u ovoj našoj "pripizdini" neke stvari se mjenjaju i sve je više i više raznoraznih manifestacija glazbenih i kulturnih i to nas treba veseliti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2008. 0:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › i šta fali mom prvom postu???


Pa, u najblaze receno, POTCJENJIVANJE.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
b0nz0
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Varaždin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2008. 0:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
i šta fali mom prvom postu???


evo ovako...ako ti ne voliš i ne slušaš WhiteSnake (ili Opću Opasnost i Divlje Jagode), nemaš pravo srati po njima i vrijeđati ih jer mnogim ljudima se sviđaju,a 80-tih su bili jedan od najvećih rock bandova.Koristio si naziv ostarijele ocvale zvijezde..e meni to nisu negu su legende hard rocka..jedni od najvećih i baš mi je drago da sam ih imao prilike čuti, a za to smo ja i 3 frenda potegnuli iz varaždina, drndali se u vlaku po vrućini 4-5 sati..i pri tome stajali od koprivnice do osijeka..potrošio sam ukupno 450 kn (student sam tak da i nemam previše para)...došo doma sav umoran, neispavan, i s laganim mamurlukom od pivi Smile..al vrijedilo je svake lipe i svake kapi znoja Smile .. meni je koncert bio fenomenalan...grad mi se isto čini super..bili smo prije u par kafića..u studentsom restoranu..ljudi su mi super i susretljivi..poslje koncerta par domaćih cura nam je pokazalo put do jednog rock birca (cadillac il tak nesto)..i mogu samo reći sve super i sve je za pet Smile i prvom prilikom dok se skupi nešto love i dok bude neki dobar (po mom ukusus dobar) koncert evo nas opet..dotad osiječani keep on rockin..i da za 2 mjeseca evo nas opet u Slavoniji Smile Županja we are coming (blues festival (Sardinas) i u koprivnici Uriah Heep (nekima ocvale zvijezde a nekima legende koje su stvarale rock 'n' roll i koje vjerovatno više neću imati prilike čuti)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2008. 1:41 
Naslov:  Re: Whitesnake - Osijek, 10. srpnja 2008.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bonzo, i ja cu na Heepovce, makar nekima bile ocvale zvijezde koje su stvarale sund glazbu! Laughing

Nego, ajmo mi konkretno o koncertu? Kako vam je bilo? I sto mislite o Coverdaleu? Meni je izgledao kao da je pod nekakvim opakim medikamentima, ili necem drugom... Wink
Pogledajte mu oci na fotkama...a pogledajte ovaj interview




pa ga usporedite.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2008. 1:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Usporedjujes covjeka sa koncerta jucerasnjeg i sa interviewa u studiju? Svaka ti dala ;D Uostalom on mora izgledat nadrogirano, to mu je posao.

Coverdale je car, a koncert je bio energican i pozitivno nabijen, jedan od boljih, svaka im cast nakon toliko godina.

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
b0nz0
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Varaždin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2008. 2:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

konkretno o koncertu..meni je bilo fenomenalno..samo da usporedim - bio sam prošle godine na Drava Rock Festu dok su bili Scorpions, The Cult...i bilo je super, al ovo jučer i još bolje..možda i nije bilo puno publike (po mojoj procjeni 4-5 tisuća ljudi) al svi koji su bili mislim da nisu požalili ni malo, i atmosfera je bila fantastična..mislim da ih je i ta atmosfera motivirala da daju sve od sebe i kako sam bio naprijed vidio sam i kolko su oni bili oduševljeni publikom.. posebno basist - Uriah Duffy..čak je i uzeo digitalac i snimao publiku.. izbor pjesmi mi je bio ok - 1 s novog albuma (koji je btw odličan) 1 starija pjesma..žao mi je da nisu odsvirali neke stvari od deep purpla (konkretno lay down stay down i might just take your life)..al ajde zato su burn i soldier of fortune..uglavnom super sve bilo..uživali u konceru, pivama i ljepim curam Smile i doma. nadam se da već kad se whitesnakeovcima tolko dopalo to gostovanje u osijeku i hrvatskoj, da će doći bar još jednom...ja bi išo opet sigurno Smile..e da i pohvale dečkima koji su radili razglas, ja mislim da je s te strane sve bilo super odrađeno..imam samo 2 "zamjerke" - 1.samo jedan wc (aj nama muškima još i nije tolko smetalo..mi smo dobrano zalijali onu živicu:D ) al cure nisu imale kud..i 2. šteta da nije trajalo duže..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2008. 2:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

empetri je napisao/la (Pogledaj post): › Usporedjujes covjeka sa koncerta jucerasnjeg i sa interviewa u studiju? Svaka ti dala ;D Uostalom on mora izgledat nadrogirano, to mu je posao.


Pa dobro, al snimak iz studija je od nedavno. Ne znam, na koncertu mi je djelovao nekako "zombijasto", a na ovom interviewu sasvim normalno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2008. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odgovor faktor-x-u: pa dobro jesi ti pri sebi??? OLJM-nikad nije bilo lošiji neg ove godine,jedini normalni koncert je bio od gustafa i pojavilo se čak 50 do 75 ljudi,UFO- o tome najradije ništ nebi ni napisao al ajd-svaka im čast za prošle godine al za ovu...,dobro ono tamo u bijeloj vojarni je bilo ok. Jedino pametno što si spomenio je OLJK-može se pogledati ok filmovi i ok predstave (ali mi ovdje pričamo o koncertima tak da nekužim zašt si to spomenio) o Whitesnake neću ništ ni reći (dovoljno sam rekao)

i evo mene kod mog frenda zen-a- Nijednom nisam spomenio da su tvoji omiljeni bendovi šund,iako ih je vrijeme pregazilo prije dobrih 20-ak godina al ok to je tvoj izbor,kažeš potcjenjivanje-pa i je,jer je nemogu smisliti te ishlapljene rokere koji uzimaju lovu na staru slavu,sad ćeš ti reći oni imaju novi album,e onda ću ja tebe pitati zašt nisu svirali stvari s novog albuma na koncertu??? (ah da svirali su dvije-tri) sve je bio stari repertoar,al dobro to je i bolje vjerovatno neg ove nove. i tako dalje i tako dalje...
možemo se tu klati danima al ništ nećemo postići,kao što si rekao ovo je forum,tu ja mogu izreći svoje mišljenje (koje nije lijepo) također ti mene možeš popljuvati,reći da sam ja seljak,čoban šta god hoćeš,ovo je forum...
ovom dečkiću iz varaždina neću ništ ni odgovoriti,jer nema smisla

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2008. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

UFO je ako se varam prije svega festival demo bandova!
OLJM je bilo loše, tu se slažemo, ali ja nisam govorio o kvaliteti nego sam nabrajao događaje.
OLJK je ponudio i više nego kvalitetan koncert ako pričamo samo o koncertima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2008. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OLJK-kakav koncert?
nabrajaš znači događaje koji su sranje i na koje ni sam nisi išao

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2008. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad sam skužio na šta si mislio pod koncertom OLJK,e al to nije rokenrola

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2008. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bio sam na svim tim događajima pa čak i na OLJM.
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=14392
sad ćeš ti reći da je to smeće, al eto očito da samo to i znaš reći...
pljujmo svugdje i u svakom trenutku!
Živjela sloboda govora!
Over and Out

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cicomis
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2008. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko se ja razumijem svirali su jednu novu pa jednu staru pjesmu. Kako sam primijetila svaka grupa na koncertu svira i nove i stare pjesme. Zapravo bi bilo glupo da su svirali samo nove, vjerujem da bi mnogi fanovi bili razočarani da nisu čuli one stare hitove.

Inače, meni uopće ne smeta ako su izvođači starije osobe kojima je, istina, vrhunac karijere bio prije više godina. Vjerujem da je kvaliteta glazbe ostala ista, a baš zbog glazbe sam išla na koncert, a ne kako bih se mogla okolo hvaliti kako sam u trendu i kako slušam najnoviju glazbu.

Ne znam, po tome što pričaš justice i Iron Maiden su stari i ofucani i karijera im nije na vrhuncu. Pa šta? kad bih bar mogla u Mađu da ih vidim i slušam. A da ne spominjem kako bih rado otišla na koncert koji bi održali Beatlesi, ABBA, DOORS, Sinatra i slični kad bi bili živi i na okupu.

Sasvim je normalno da nam neće doći u Osijek neka grupa koja je trenutno mega-popularna jer će ići negdje gdje je veći prostor i mogućnost da se više zaradi. Tako je oduvijek bilo i ne vjerujem da će se išta promijeniti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2008. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo odmah isprika za taj koncert,

znači išao si na crvenu jabuku,lanu jurčević,zvonka bogdana??? pa šta da ja sad tebi odgovorim osim SRANJE

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2008. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
,e onda ću ja tebe pitati zašt nisu svirali stvari s novog albuma na koncertu??? (ah da svirali su dvije-tri) sve je bio stari repertoar,al dobro to je i bolje vjerovatno neg ove nove. i tako dalje i tako dalje...

Sa novog albuma su svirali
Best Years, Can You Hear The Wind Blow, Lay Down Your Love, All For Love,A Fool In Love, All I Want All I Need, što je odlično kad bi gledo da na novom albumu ima 11 pjesama. A i svi bi bili razočarani da se nisu puštali stari hitovi, jer su ih oni baš i proslavili. npr. Kao da dođeš na koncert Hladnog Piva a oni ne odsviraju Ne Volim Te ilit ako nešto.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: