Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Whitesnake - Osijek, 10. srpnja 2008.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2008. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slušaj feltu nenamjeravam se ja tu s tobom svađati,
pod prvo bio sam na čitavo čudo koncerata po svuda (ne sam po hr da se razumijemo,u toj europi što ti spominješ),pa znam o čemu pričam
pod drugo nemoj ti meni kenjati o nekoj ksenofobiji (da imaš oči vidio bi šta mi je potpis) ja zbilja nemam ništa protiv nikoga,to tešanj sam uzeo kao primjer da je bilo 25% ljudi iz osijeka,
pod treće uzeo sam veliku kao primjer jer će ona ostati nedostižna za grad poput osijeka (nažalost) znaš nisam htio spominjati seasplash,sziget,vipin music,itd...
pod četvrto a ti si kao neki veliki stručnjak za glazbu da mi pametuješ???

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2008. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
de molim te ne kenjaj,naravno da je grad pripizdina,ja moram cijelo vrijeme ići negdje da bi pogledao bend koji mi se sviđa,neda mi se trošiti i to malo para što imam na takve stvari

eto ko što ti sad sereš po Osijeku, ja sad isto tako tebi mogu reći: ''seljačino šta nisi učio pa bi možda i došao do nekog posla u kojem bi imao novaca, glupane kakav si ti to čovjek kad nemožeš nabaviti nikakve pare da bi vidio ono što želiš pa ti mogu počet srat po rodbini zato što oni nisu moćni u ovom gradu pa te nemogu nigdje preko veze da zaradiš novaca'', uglavnom, mogo bi još, ali ajde skužio si poantu
Ono što želim reći, ako ti osobno nemožeš dovesti te svoje zvijezde koje slušaš i ako ti nemožeš napraviti nekakvu promjenu, zašto sereš po drugima koji se trude.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2008. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uuuuu što ovo volim kad svi kenjaju po meni,do jaja...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2008. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › slušaj feltu nenamjeravam se ja tu s tobom svađati,
pod prvo bio sam na čitavo čudo koncerata po svuda (ne sam po hr da se razumijemo,u toj europi što ti spominješ),pa znam o čemu pričam
pod drugo nemoj ti meni kenjati o nekoj ksenofobiji (da imaš oči vidio bi šta mi je potpis) ja zbilja nemam ništa protiv nikoga,to tešanj sam uzeo kao primjer da je bilo 25% ljudi iz osijeka,
pod treće uzeo sam veliku kao primjer jer će ona ostati nedostižna za grad poput osijeka (nažalost) znaš nisam htio spominjati seasplash,sziget,vipin music,itd...
pod četvrto a ti si kao neki veliki stručnjak za glazbu da mi pametuješ???


Ne,ne namjeravas se svadjati, ali ipak ces "samo" reci svoje,jel?

Otkud tebi informacija da je bilo 25% ljudi iz Os i kakve to UOPCE veze IMA?!

I kakva je ovo usporedba FESTIVALA i koncerta WS-a? Halo, to sto si ti nabrojao su FESTIVALI, a ne koncert jednog benda s dvije predgrupe.

justice je napisao/la: ›
uuuuu što ovo volim kad svi kenjaju po meni,do jaja...

Znaci, nisi samo sadist, nego i mazohist. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2008. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › slušaj feltu nenamjeravam se ja tu s tobom svađati,
pod prvo bio sam na čitavo čudo koncerata po svuda (ne sam po hr da se razumijemo,u toj europi što ti spominješ),pa znam o čemu pričam
pod drugo nemoj ti meni kenjati o nekoj ksenofobiji (da imaš oči vidio bi šta mi je potpis) ja zbilja nemam ništa protiv nikoga,to tešanj sam uzeo kao primjer da je bilo 25% ljudi iz osijeka,
pod treće uzeo sam veliku kao primjer jer će ona ostati nedostižna za grad poput osijeka (nažalost) znaš nisam htio spominjati seasplash,sziget,vipin music,itd...
pod četvrto a ti si kao neki veliki stručnjak za glazbu da mi pametuješ???


Ne,ne namjeravas se svadjati, ali ipak ces "samo" reci svoje,jel?

Otkud tebi informacija da je bilo 25% ljudi iz Os i kakve to UOPCE veze IMA?!

I kakva je ovo usporedba FESTIVALA i koncerta WS-a? Halo, to sto si ti nabrojao su FESTIVALI, a ne koncert jednog benda s dvije predgrupe.

justice je napisao/la: ›
uuuuu što ovo volim kad svi kenjaju po meni,do jaja...

Znaci, nisi samo sadist, nego i mazohist. Laughing

A i tvoj nacin izrazavanja govori puno o tebi. "kenjaju, do jaja, pripizdina"... Manjak rijeci u vokabularu? A ni pravopis ni gramatika ti nije jaca strana.


Zadnja promjena: zen031; 11.07.2008. 17:32; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2008. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a šta trebam šutiti dok vi serete po meni???
zen nisam se ja s tobom komunicirao neg s feltom,i nabrojao sam te festivale jer je on nešt kenjao protiv velike

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
McGee
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2008. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vozio sam 4 sata do Osijeka i još toliko natrag da bih vidio Whitesnake. Kad bi Čakovec barem bio tolika pripizdina pa da za 100 kn mogu vidjeti vrhunski band u mojem gradu i na koncert otići pješice. Ali neka, nek i dogodine dođu u Osijek i eto mene!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2008. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da veliki nedostatak riječi u vokabularu,jbg nemogu svi biti pametni kao ti...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2008. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › a šta trebam šutiti dok vi serete po meni???
zen nisam se ja s tobom komunicirao neg s feltom,i nabrojao sam te festivale jer je on nešt kenjao protiv velike


Čuj, ovo se zove forum, a ne dijalog.

Ajd pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2008. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pozdrav i tebi... i bez ljutnje,glavno da je rokenrola

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2008. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
slušaj feltu nenamjeravam se ja tu s tobom svađati,
pod prvo bio sam na čitavo čudo koncerata po svuda (ne sam po hr da se razumijemo,u toj europi što ti spominješ),pa znam o čemu pričam
pod drugo nemoj ti meni kenjati o nekoj ksenofobiji (da imaš oči vidio bi šta mi je potpis) ja zbilja nemam ništa protiv nikoga,to tešanj sam uzeo kao primjer da je bilo 25% ljudi iz osijeka,
pod treće uzeo sam veliku kao primjer jer će ona ostati nedostižna za grad poput osijeka (nažalost) znaš nisam htio spominjati seasplash,sziget,vipin music,itd...
pod četvrto a ti si kao neki veliki stručnjak za glazbu da mi pametuješ???


He, dobro da je petak pa imam vremena za ovo.

To što si bio na mnogim koncertima ne znači da znaš o čemu pričaš (što uostalom možemo zaključiti čitajući ostatak tvog odgovora).

Drugo, ne očekujem da priznaš da si ksenofob, jer nitko nije svjesno ksenofob. No opet si uzeo Tešanj kao primjer, i smeta ti što na koncertu nije bilo više od 25% Osječana (iako je ta teza glupost sama po sebi - na koncertu nisi bio, niti je o njemu netko pisao, a i da je, ne znam na koji bi se način moglo utvrditi koliko je Osječana na koncertu bilo).

Treće, uzeo si Veliku kao primjer čega? Ili pak ono u Puli? To je tebi valjda ideal kome treba težiti? Onda slobodno kreni u organizaciju - nije to nikakav problem, sve su to privatne inicijative, sa moćnim sponzorima. Oni kojima se tamo ne sviđa, valjda su seljaci? Nemaju pojma o mjuzi - kako ti kažeš? Neće valjda Grad oranizirati festival s bendovima za koje 99% ljudi nikad nije čulo (to je u stvari ključ - zbog činjenice da većina nema pojma o njima posjetitelji se osjećaju cool, posebno, i pametno).

Na kraju, ja nisam nikakav glazbeni stručnjak. Da si kojim slučajem pažljivije čitao što sam napisao, shvatio bi da ne komentiram nečiji ukus. Ni meni se ne sviđa Whitesnake, a još manje Adams. Uopće ne pišem o glazbi, već o pristupu. Ili još bolje bahatosti i aroganciji, ograničenosti, zatucanosti - onaj kome je glazba koju sluša glavna životna odrednica, a da je prešao 15 godina, ima ozbiljnih problema. Onaj tko za sebe misli da ima ukusa, nasuprot većini, ili da je stručnjak, a nema nikakve realne podloge za isto, e taj ima još većih problema. Ako si kojim slučajem završio kakav renomirani konzervatorij, povlačim sve, saslušat ću te.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2008. 18:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

he he zanimljiv si ti lik,ovak ćemo nikad nisam bio ksenofob (to bi ti moglo puno ljudi reći za mene),
spomenio sam tešanj jer sam vidio na nekoj slici veliki transparent "whitesnake-tešanj",
ti meni kažeš da ja nisam pažljivo pročitao tvoje postove,a jesi ti sve moje? ja sam se uključio u ovo jer je netko spomenio negativno Urbana pa sam ja tako bezveze otipkao nešt,e pa ste me onda naživcirali i počeo sam srati po svima,al dobro to sad nema veze.
Meni je glazba jako važna u životu a tebi očito nije,ja volim sve poslušati (pa ak ćemo iskreno ja sam ko klinac od 13-14 volio hard rock)
ti meni kažeš da sam ja zatucan,zbog čega??? što sam izrazio svoje mišljenje da mi je pun k.... sranja od koncerata u gradu.
ja nemam ni volje ni elana da radim organizaciju nečega u ovom gradu jer jednostavno mislim da nebi ništ mogao napraviti

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2008. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam se uključio u ovo jer je netko spomenio negativno Urbana pa sam ja tako bezveze otipkao nešt,e pa ste me onda naživcirali i počeo sam srati po svima,al dobro to sad nema veze.


E necemo tako.

Evo tvog prvog posta:
"nemoj uspoređivati urbana s ovim ostarjelim rokerima koji još samo mogu svirati u ovakoj pripizdini od grada..."

Drugi:
"nisam neki obožavatelj urbana al ovo ja prejadno dovoditi takve smješne izvođače poput whitesnaka i adamsa u grad,mislim nemoj me krivo shvatiti al mislim da grad osijek zaslužuje ipak nešto bolje od ostarjelih i ocvalih "zvijezda""

Treci:
"pa osijek i je jedna velika pripizdina od grada,nažalost ali je tako,kada je došao netko tko imalo vrijedi u ovaj grad (jedino što je valjalo je bio Zion train i Laibach),ukoliko je vama whitesnake neki bend onda vi zbilja nemate pojma o mjuzi,pa oni su bili zvijezde kad sam se ja rodio (prije 30 godina),mene zbilja zanima koliko je ljudi iz osijeka bilo na tom koncertu???,vidio sam na slikama transparent "whitesnake-tešanj" neželim nikoga vrijeđati ali to je presmješno"

(podebljao ja)

Neka citatelji procijene jesi li se samo ukljucio tako sto si otipkao "nest", i kako si dalje nastavio.

Na koncu i zaboga, pa ako je Os takva pripizdina a i kazes da nemas para (dakle, ni neki bijesno placeni posao te ne veze za Os), sto ne potrazis svoju srecu negdje drugdje. Ili sto ju vec prije nisi potrazio, jer, ako se ne varam, prije je Os bio jos veca pripizdina (u smislu odrzavanja koncerata SVJETSKI POZNATIH imena u gradu, o cemu ovdje i raspravljamo).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2008. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam džastis jesi li bio na koncertu Branka Adamovića na Zrinjevcu.... koncert je bio fenomenalan i publika je pjevala sve pjesme zajedno s njim - čovjek nije mogao vjerovati da će u nekoj belosveckoj pripičkini kao što je naš Osijek ljudi znati sve riječi svih njegovih pjesama.

Ja sam uživao svake sekunde.... i ako Brankić nije izdao nove materijale u bliskoj prošlosti, ne znači da njegova zvijezda tako lako gubi sjaj.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2008. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i šta fali mom prvom postu???

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: