Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Whitesnake - Osijek, 10. srpnja 2008.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Petar S
Offline
Avatar

Ukupno postova: 118
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2008. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › U svakom slučaju Whitesnake je šund isto kao i cajke.
e ljudi pa samo procitajte recenicu i sve ce vam biti jasno Smile kakvo je stanje u Osijeku Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2008. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Petar S je napisao/la: ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): › U svakom slučaju Whitesnake je šund isto kao i cajke.
e ljudi pa samo procitajte recenicu i sve ce vam biti jasno Smile kakvo je stanje u Osijeku Smile


Kakvo je stanje, nije mi jasno? Kao što ne znam što je šund, ni kako se određuje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2008. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa osijek i je jedna velika pripizdina od grada,nažalost ali je tako,kada je došao netko tko imalo vrijedi u ovaj grad (jedino što je valjalo je bio Zion train i Laibach),ukoliko je vama whitesnake neki bend onda vi zbilja nemate pojma o mjuzi,pa oni su bili zvijezde kad sam se ja rodio (prije 30 godina),mene zbilja zanima koliko je ljudi iz osijeka bilo na tom koncertu???,vidio sam na slikama transparent "whitesnake-tešanj" neželim nikoga vrijeđati ali to je presmješno,
svatko ima svoj glazbeni ukus i ja to priznajem al dajte nešto što valja,nedo bog da netko napiše mi imamo UFO jer bi prije otišao na whitesnake neg na to sranje od nazovi festivala (ove godine)

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2008. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bio bilo predobro...atmosfera i to sve...jedino na što se svi žale je trajanje...jebiga...
a ti justice ak ti se nije svidjalo il ti se nesvidja nemoj onda pljuvat po svemu...kakvo je 'stanje' u osijeku sretni smo da smo i ovo dobili...sad zamisli da je tamo neka folk pevaljka nastupala...presmiješno...
treba rocka ovdje više...a ja koje pjesme znam od njih (ovak otprilike) stvarno su dobre...al nisu ih pjevali...jebemu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2008. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko ljudi je bilo? ne nađem na netu ni jedan članak o koncertu Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2008. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je bilo pomalo zao kad sam vidio da se ni asfaltirani dio srednjike nije popunio do kraja (tek kojih 2/3).

Justice je u pravu kad kaze da je na koncertu bilo relativno malo Osjecana. Sto uopce ne bi bilo lose da je predvidjeni prostor bio krcat. Ovako mi se cini da su na koncertu bili samo zaista okorjeli fanovi Whitesnakea, ekipa koja ih slusa desetljecima, ekipa koja je iz ljubavi potegla iz najudaljeniji krajeva Balkana.

Koliko bi tek ljudi iz Osijeka, Hrvatske i okolnih drzava bilo kad bi koncert imala neka zvijezda manje ugaslog sjaja (npr. Manu Chao, koji je nedavno raspametio Arenu)?!

On the brighter side - citava ta koncertna karavana, ogroman koncertni stage, energija izvodjaca i publike - s jedne strane su fanstastican dozivljaj cak i za nekoga tko je za Whitesnake cuo prvi put, a s druge dozviljaj koji baca u depresiju podsjecajuci u kakvoj kaljuzi ustajale obicnosti boravimo.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2008. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi moji pa ja samo želim da u naš grad dođe neka zvijezda,tak mi svejedno jel to rock,metal,hip hop,techno,pa da i mi možemo reći-bio je netko i kod nas,to ak ja neću otići na taj koncert il party nema veze al sam nek dođu...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2008. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
pa osijek i je jedna velika pripizdina od grada,nažalost ali je tako,kada je došao netko tko imalo vrijedi u ovaj grad (jedino što je valjalo je bio Zion train i Laibach),ukoliko je vama whitesnake neki bend onda vi zbilja nemate pojma o mjuzi,pa oni su bili zvijezde kad sam se ja rodio (prije 30 godina),mene zbilja zanima koliko je ljudi iz osijeka bilo na tom koncertu???,vidio sam na slikama transparent "whitesnake-tešanj" neželim nikoga vrijeđati ali to je presmješno,
svatko ima svoj glazbeni ukus i ja to priznajem al dajte nešto što valja,nedo bog da netko napiše mi imamo UFO jer bi prije otišao na whitesnake neg na to sranje od nazovi festivala (ove godine)


Dakle, grad je pripizdina jer nema koncerata po tvom ukusu. Priznaješ da svatko ima svoj ukus, ali kod većine ukus ipak ne valja. Činjenica da je nekakav izvođač bio na vrhuncu popularnosti prije 30 godina, tebi znači da isti ne vrijedi. Brine te koliko je ljudi bilo na konceru? Zašto, kad ti nemaju pojma o "mjuzi"? Ti si, izgleda, ultimativni ukus. Koje kvalifikacije mora imati čovjek da bi bio glazbeni stručnjak, čovjek nesumnjiva ukusa?

Ujedno, iako nisam bio na tom koncertu, stvarno bi bilo krajnje vrijeme da prestane da iritantna priča o pomanjkanju dobrih koncerata i ostalih sadržaja za mlade. Prije svega, u usporedbi sa gradovima slične veličine, ne stojimo loše (pogotovo ako se uzme u obzir gospodarska situacija). Drugo, ako nekom fali koncerata u Osijeku, taj živi na jedinstvenom mjestu - dva-tri sata vožnje od Budimpešte, Beograda, pa i Zagreba. Kako se u razvijenijim zemljama na posao i nazad voze 1,5-2 sata, ispada da, onome tko je razvijen, te udaljenosti ne bi trebale biti nikakav problem, pa će imati koncerata koliko god hoće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2008. 16:36 
Naslov:  Re: Whitesnake - Osijek, 10. srpnja 2008.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@justice

A Whitesnake kao nisu zvijezde? Kak ti se uopce da pljuvat po drugima? Jel nije lakse reci "to mi se ne svidja, to nije moj ukus", i slicno, a ne "ako je vama Whitesnake neki bend onda vi zbilja nemate pojma o mjuzi"...

"svatko ima svoj glazbeni ukus i ja to priznajem al dajte nešto što valja"...Zar ovo nije malo kontradiktorno, jel?

"vidio sam na slikama transparent "whitesnake-tešanj" neželim nikoga vrijeđati ali to je presmješno"...Opet kontradiktorno. Otprilike kao da ja tebi kazem: "ne zelim te vrijedjati al si glup".

Mislim, koja je poanta ovakvog komentiranja? Ukusi su razliciti, i ako vec mislis o necemu raspravljati ucini to argumentirano i uz postovanje tudjeg misljenja, a to postovanje se nikako ne pokazuje vrijedjanjem i nazivima poput: sranje, sund, smijesno, itd.

Ja recimo volim Purple, Heepovce i Zeppeline (sad ce me Pero prepoznati Laughing ), i hard rock opcenito, al mi ne pada na pamet reci da je hip-hop, elektronika, zabavnjaci (zanrovi koje ne slusam) sund, samo cu reci da mi se ne svidjaju, i to je dovoljno.

@Felt
Zadnji post je odlican.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2008. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de molim te ne kenjaj,naravno da je grad pripizdina,ja moram cijelo vrijeme ići negdje da bi pogledao bend koji mi se sviđa,neda mi se trošiti i to malo para što imam na takve stvari,evo sad na DOF-u u velikoj je bilo bendova koji osijek nikada neće vidjeti.
koja čovječe većina??? jel ti "leteći" napisao da većina ljudi nije bila iz osijeka,
ajd molim te reci mi kakva je to gospodarska situacija u beogradu???????? tamo su svi puni ko brodovi,
I DA U OSIJEKU JE SMIJEŠNA SITUACIJA S KONCERTIMA,od kad se zatvorio mini teatar nemaju gdje biti koncerti (al će se barem otvoriti i oni i united na jesen)

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2008. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na koncertu je bilo predobro,i trebalo bi biti puno vise ovakvih dogadanja u gradu gdje su ljudi i izvana ograde gledali nastup,i oni koji ih slusaju i oni koji ne slusaju,i staro i mlado se moglo naci..ne treba srati po nicemu..i cemu opet pljuvanje,rijedak je dogadaj u ovom gradu koji ljudi ne popljuju..
@justice pa oni su znaci vec 30 godina zvijezde,znas rijetki su takvi..a i nemozes mi reci da je urban veca zvijezdea,ok mozda je nekima ili tebi,svatko ima svoje misljenje,al cemu pljuvanje po svakom dogadaju u ovom gradu..pogledaj samo po koliko ce gradova svirati i koliko ce ih ljudi poslusati i onda reci da oni nisu zvijezde..smijesno mi je jedino sto se prica kako oni nisu zvijezde a neke se "modne macke",neki big brother likovi dizu u nebesa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2008. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
de molim te ne kenjaj,naravno da je grad pripizdina,ja moram cijelo vrijeme ići negdje da bi pogledao bend koji mi se sviđa,neda mi se trošiti i to malo para što imam na takve stvari,evo sad na DOF-u u velikoj je bilo bendova koji osijek nikada neće vidjeti.
koja čovječe većina??? jel ti "leteći" napisao da većina ljudi nije bila iz osijeka,
ajd molim te reci mi kakva je to gospodarska situacija u beogradu???????? tamo su svi puni ko brodovi,
I DA U OSIJEKU JE SMIJEŠNA SITUACIJA S KONCERTIMA,od kad se zatvorio mini teatar nemaju gdje biti koncerti (al će se barem otvoriti i oni i united na jesen)


Niti ne očekujem da netko prijeđe svoja evidentna ograničenja u jednom popodnevu. Međutim, očekujem da barem nešto i pročita.
Osijek je pripizdina jer ti moraš ići negdje da bi vidio bend koji ti se sviđa - pri čemu uzimaš Veliku kod Poćege kao put koji ti oduzima novce kojih nemaš puno. Ti ćeš se u Europi jako razočarati.

Bendovi za koje 99% ljudi nikad nije čulo tebi su fenomenalan doživljaj, jer ti si, ponavljam, ultimativni ukus. Smetaju ti ljudi koji nisu iz Osijeka, iako bi imalo racionalan čovjek shvatio da je upravo cilj privući ljude koji nisu iz Osijeka (iz kojeg razloga je, primjerice, Budva platila 5 milijuna dolara za nekom bezveznu Madonnu).

Bit ću slobodan da kažem kako je tvoje razmišljanje kombinacija starog komunjarskog mentaliteta (nek meni daju koncerte koje ja hoću, ovdje, i jeftino jer novaca nemam), seoske zadrtosti (zašto bih ja morao ići negdje drugdje, hoću ovdje), megalomanije (u Osijeku moraju gostovati velike zvijezde) i ksenofobije (ne valjalju gosti, pogotovo ako su iz BiH). Ako i jesmo pripizdina, što nismo, to je samo zato što imamo ovakve kao što si ti - činjenica da kod kuće imaš 100-tinjak c.d.-ova bendova koji nisu masovno popularni ne čini te građaninom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2008. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle ovako:

Bio sam tamo, svidili su mi se i ukupno je koncert bio dobar.
Snaga, svježina, atmosfera, sve pet.

Da je još tvrdoglavi čuvar pored mene pustio ponekog i da ode iza ograde bilo bi još bolje. Na tu količinu piva jedan WC je bio premalo. Ubuduće koliko točionika - toliko WC-a.

Cijene piva OK. Gužva nije bila prevelika ali nije bilo niti prazno. Mislim da je bilo taman. Moglo se dočekati pivo, prošetati i zaplesati.

Nisam obožavatelj White Snakes-a ali volim takvu vrstu glazbe. Super mi je bilo i na Biker-day's kad su svirali oni iz Epicentra.

Sve u svemu, drago mi je da je u Osijeku bio takav događaj i ne bi bilo loše da to bude češće. Tim više što se skoro svi slažemo da je trajalo prekratko.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2008. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa mogu ti reč da sam ih prije par dana počeo slušat čisto da vidim kakvi su...jer dobio sam besplatnu kartu i mogo sam ladno nekom prodat i nešt...al pošto volim taj stil glazbe a i vidio sam da nisu loši preko pjesama koje sam skinuo odlučio sam doči tamo...i mogu reč da nisam požalio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2008. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › de molim te ne kenjaj,naravno da je grad pripizdina

...

ajd molim te reci mi kakva je to gospodarska situacija u beogradu???????? tamo su svi puni ko brodovi,


Vec prva recenica jasno govori zbog kakvih ljudi neki ovaj grad dozivljavaju kao pripizdinu.

A ovo o Bg-u je jedna obicna predrasuda.

Justice, nivo tvoje komunikacije je na nuli.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: